Gergely Kovacs

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Kraków (Ruczaj)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,

Jestem tłumaczem i nauczycielem języka węgierskiego mieszkającym w Polsce od 10 lat. Oprócz tłumaczenia z języka polskiego i angielskiego na węgierski zajmuję się również korepetycją w zakresie języka węgierskiego. Lekcje są prowadzone po węgiersku i opierają się na konwersacji od samego początku. Temat lekcji zawsze dopasowuję do zainteresowań ucznia. Mogę zagwarantować, że nasze lekcje zawsze będą interesujące i nauka języka będzie przyjemna i łatwa. 

Oferuję indywidualne lekcje z języka węgierskiego w Krakowie i online za pomocą Skype. Od poziomu początkującego do zaawansowanego. Udoskonalenie, konwersacja, redakcja i korekta.

Oferty dla firm: 
Weryfikacja poziomu języka węgierskiego potencjalnych kandydatów i prowadzenie szkoleń udoskonalających dla pracowników. 
Podane ceny są orientacyjne. Zainteresowanych proszę o kontakt.

Pozdrawiam,
Gergely

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2004 - 07.2009
Uniwersytet im. Eötvösa Loránda w Budapeszcie
Magister
Historia
01.2015 - 04.2015
UJ Katedra do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową Uniwersytetu Jagiellońskiego
Kurs dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Michael
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
22 grudnia 2021

Pani niechsam podszmifuje język polski bo ma Pan w nim od strony gramatyczne ogromne braki, a później niech poucza i nauczą Pan swojego Muttersprache w Polsce.

Gergely Kovacs

Dziękuję za opinię. Trochę mnie dziwi, że Pan tak elokwentnie sformułował to bo na pewno nie miał Pan lekcję ze mną. Może gdyby faktycznie miał, to potrafiłby Pan zdecydować, czy jestem "Pan" czy "Pani" i też uważałby Pan na literówki, takie jak "podszmifuje" i "nauczą Pan". Choć od tego może lepiej by było wybierać korepetycje języka polskiego. Który podejrzewam, że jest Pana "Muttersprache", więc przydałoby się porządnie używać. Ja z kolei z miłości do tego języka, kraju i kultury nauczyłem to i bardzo przykro mi, że mój poziom języka polskiego nie odpowiada Panu (choć nadal nie wiem jaki sposób mógł Pan to oceniać). Ale trudno, nie każdy potrafi docenić wysiłek innych. Ja spróbuję dalej wszystko, żebym mógł jak najlepiej używać ten piękny język. W każdym razie to nie ma żadnego znaczenia z punktu widzenia węgierskiego, bo ja oferuję lekcje tego język i nie polskiego. A w tym zakresie nie dostałem jeszcze żadnej reklamacji. Jeśli będzie miał Pan merytoryczne uwagi do moich lekcji, to chętnie poczytam. A do tej pory życzę miłego dnia i wiele sukcesów w pisaniu dziwne opinie bez podstaw na różnych stronach internetowych. Pozdrawiam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2018

Gergely jest świetnym korepetytorem - cierpliwy, elokwentny, mający sposób na przyswojenie tego pięknego, aczkolwiek trudnego języka. Polecam gorąco!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.