Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski55 - 85 / 60 min

Ula Tomczyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Jeśli wy lub Państwa dziecko:

- borykacie się z polskim nieustannie zaniżającym średnią pomimo licznych godzin nauki

- jesteście na profilu ścisłym i nie wiecie za bardzo jak to jest z tym polskim, ale chcecie dobrze zdać maturę

- jesteście na profilu humanistycznym i chcecie pogłębić swoje umiejętności, aby zdać maturę rozszerzoną i dostać się na przykład na dziennikarstwo,

to mam dla was sposób na to, by polski polubić i zapewnić sobie dobre oceny do końca szkoły i wysokie wyniki z egzaminu ósmoklasisty i matury.

Trochę o mnie i o mojej metodzie:

Mam na imię Ula i jestem absolwentką znanego z nauk humanistycznych Liceum nr XII we Wroclawiu. Przez cały czas nauki w szkole uzyskiwałam wysokie wyniki z polskiego, i interesowałam się literaturą, a dzięki doskonałej metodzie polonistów w liceum udało mi się zrozumieć i opanować logikę konieczną w interpretacji tekstów literackich i pisaniu rozprawek i esejów, co zapewniło mi wysoki wynik 94% na maturze rozszerzonej z języka polskiego.

Dzięki własnemu doświadczeniu wierzę, iż polski to nie tylko ‘co poeta miał na myśli’. Dzięki mojej metodzie mogę wam, lub Państwa dzieciom, pokazać jak czytać lektury z chęcią i zrozumieniem, a takżę pisać doskonałe rozprawki, które dostarczą i dobrych ocen lub wyników i satysfakcji.

Jeśli jesteście, lub są Państwo, ciekawi jak wyglądają zajęcia i chcecie dać mojej metodzie szansę, to zapraszam do pytań i na lekcję próbną gratis. Do zobaczenia!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - 06.2018
École supérieure d'art et de design
Art&Design
09.2018 - aktualnie
Abertay University
Computer Arts
Kursy i szkolenia
06.2016
DELF B2
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Korepetytor języka angielskiego i francuskiego
Udzielanie korepetycji z jęzków dla dzieci i dorosłych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2016

Najlepsza korepetytorka! Młoda osoba z wielką pasją do nauczania, skype czy spotkanie to zawsze spora dawka wiedzy i konkretne materiały. Polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Zajęcia z taką korepetytorką są warte każdej ceny !!! Wszystkie zajęcia opierają się na rozmowie, rozmawiamy na tematy które dotyczą moich zainteresowań. Dziewczyna potrafi przełamać każdą barierę jezykową! :) Gorąco polecam korepetycje z Ulą !!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Gorąco polecam zajęcia z Ulą! Potrafi nauczyć nawet najbardziej oporne osoby, a mnie nauczyła dużo więcej niż przez wiele lat w szkole na lekcjach. Każde zajęcia stara się dopasować do zainteresowań ucznia, dzięki temu każde zajęcia są bardzo interesujące. Takiej korepetytorki ze świecą szukać !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.