Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski70 - 90 / 60 min

Ula Tomczyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Hi!

Nazywam się Ula i od 3 lat studiuje na Uniwersytecie w Wielkiej Brytanii. Od dziecka pasjonuje się językami obcymi, od 5 lat udzielam korepetycji z języków, a jeszcze w okresie liceum dzięki mojej metodzie nauki, udało mi się w przeciągu roku nauczyć się i zdać egzamin na B2 z francuskiego zupełnie od zera. Jeśli jesteś ciekawy jak wygląda moja metoda, nie kupuj kota w worku tylko umów się na pierwsze zajęcia gratis!

Oferuję bardzo szeroki zakres zajęć, oto one:

1. Konwersacje dla zaawansowanych - dzięki mojemu doświadczeniu w prowadzeniu kowersacji, studiom w Wielkiej Brytanii oraz bliskim, codziennym kontakcie z nativami, co zawdzięczam mojemu brytyjskiemu partnerowi i jego rodzinie, jestem w stanie zaoferować nie tylko doskonale dobrane tematy i materiały zebrane przez kilka lat doświadczenia w udzielaniu korepetycji, ale i kontakt z prawdziwym angielskim, brytyjskimi powiedzeniami i manierami, które pozwlą Ci nie tylko skomunikować się z obcokrajowcem, ale i zakoczyć Anglika znajomością ich rodzimego sposobu posługiwania się językiem angielskim.

2. Konwersacje dla mniej zaawansowanych - jeśli czujesz, że znasz już słówka i gramatykę, a jednak dalej otwierasz usta i czujesz, że nie dasz rady się wysłowić, to doskonale trafiłeś. Dzięki wypracowanej przez mnie metodzie, nie raz udało mi się ‘ośmielić’ i przygotować do konwersacji nawet 9-letnich uczniów podstawówki. Efekt ten osiągaliśmy przez uporządkowanie wiedzy gramatycznej w logiczną całość według moje metody i równoczesnego przechodzenia z prostszych zadań wspierających kowerascje do swobodnych rozmów. Wystarczy nam kilkaspotkań solidnej pracy abyś zobaczył różnice w swojej gotowości do podejmowania się rozmowy po angielsku.

3. Nauka języka na każdym poziomie - niezależnie od poziomu, na którym jesteś, te zajęcia mają na celu przenieść cię o poziom wyżej. Składać się będą z mieszanki ćwiczeń i konwersacji mających na celu podnieść twój poziom zarówno z zakresu gramatyki, jak i słownictwa, wymowy, znajomości języka codzienniego i formalnego, oraz podniesienia poziomu kowersacji.

4. Pomoc w przygotowaniu do egzaminu z języka angielskiego - zdawanie egzaminu z języka nie należy do łatwych, a sama znajomość języka nie wystarczy. Na tych zajęciach zajmiemy się materiałami i zadaniami typowymi dla wybranego egzaminu, przepracujemy i omówimy każde zadanie. Będziemy również ćwiczyć kowerascje w części ustnej i zadania ze słuchu. Zajęcia te mają na celu przepracowanie jak największej ilości materiałów, ale i przygotowanie psychiczne (na stres związany z egzminem) i praktyczne.

3. Przygotowanie na rekrutacje na studia w Wielkiej Brytanii - czego się spodziewać, jak napisać list motywacyjny czy przygotować się na rozmowę na uczelni? Naucz się tego z pierwszej ręki od kogoś, kto sam przeszedł to kilka lat temu.

4. Nauka języka sytuacyjnego - jeśli pracujesz w firmie, któa współpracuje z oddziałem w Ameryce lub Wielkiej Brytanii, albo twoja praca lub studia wymagają posługiwania się formalnym językiem angielskim, te zajęcia są dla Ciebie. Nauczę Cię jak pisać profesjonalne maile, popracujemy nad twoim słownictwem w konkretnej dziedzinie oraz twoją zdolnością precyzyjnego wypowiadania się na spotkniach. Jeśli będzie to potrzebne, omówimy też różnice w wypowiadaniu się językiem formalnym a potocznym i wiele, wiele innych. Program tych zajęć jest fleksyjny, zależny od potrzeb.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - 06.2018
École supérieure d'art et de design
Art&Design
09.2018 - aktualnie
Abertay University
Computer Arts
Kursy i szkolenia
06.2016
DELF B2
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Korepetytor języka angielskiego i francuskiego
Udzielanie korepetycji z jęzków dla dzieci i dorosłych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2016

Najlepsza korepetytorka! Młoda osoba z wielką pasją do nauczania, skype czy spotkanie to zawsze spora dawka wiedzy i konkretne materiały. Polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Zajęcia z taką korepetytorką są warte każdej ceny !!! Wszystkie zajęcia opierają się na rozmowie, rozmawiamy na tematy które dotyczą moich zainteresowań. Dziewczyna potrafi przełamać każdą barierę jezykową! :) Gorąco polecam korepetycje z Ulą !!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Gorąco polecam zajęcia z Ulą! Potrafi nauczyć nawet najbardziej oporne osoby, a mnie nauczyła dużo więcej niż przez wiele lat w szkole na lekcjach. Każde zajęcia stara się dopasować do zainteresowań ucznia, dzięki temu każde zajęcia są bardzo interesujące. Takiej korepetytorki ze świecą szukać !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.