Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online

Ula Tomczyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Ula Tomczyk

O mnie

Nazywam się Ula i od 3 lat studiuje na Uniwersytecie w Wielkiej Brytanii. Od dziecka pasjonuje się językami obcymi, od 5 lat udzielam korepetycji z języków, a

jeszcze w okresie liceum dzięki mojej metodzie nauki, udało mi się w przeciągu roku nauczyć się i zdać egzamin na B2 z francuskiego zupełnie od zera. Już od kilku lat sama uczę się kolejnego języka obcego i dzielę się moją pasją do języków z innymi.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - 06.2018
École supérieure d'art et de design
Art&Design
09.2018 - aktualnie
Abertay University
Computer Arts
Kursy i szkolenia
06.2016
DELF B2
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Korepetytor języka angielskiego i francuskiego
Udzielanie korepetycji z jęzków dla dzieci i dorosłych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2016

Najlepsza korepetytorka! Młoda osoba z wielką pasją do nauczania, skype czy spotkanie to zawsze spora dawka wiedzy i konkretne materiały. Polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Zajęcia z taką korepetytorką są warte każdej ceny !!! Wszystkie zajęcia opierają się na rozmowie, rozmawiamy na tematy które dotyczą moich zainteresowań. Dziewczyna potrafi przełamać każdą barierę jezykową! :) Gorąco polecam korepetycje z Ulą !!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Gorąco polecam zajęcia z Ulą! Potrafi nauczyć nawet najbardziej oporne osoby, a mnie nauczyła dużo więcej niż przez wiele lat w szkole na lekcjach. Każde zajęcia stara się dopasować do zainteresowań ucznia, dzięki temu każde zajęcia są bardzo interesujące. Takiej korepetytorki ze świecą szukać !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.