Monika Gazda-Bøe

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Szczecin (Warszewo)

Monika Gazda-Bøe

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Monika Gazda-Bøe

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2019

Bardzo polecam Panią Monikę: jest profesjonalna, punktualna, ma wiedzę i umie ją przekazać. Do zajęć jest zawsze przygotowana, ma bardzo dużo materiałów, zajęcia prowadzi rzetelnie, motywuje do pracy. Ma poczucie humoru i nauka z nią jest przyjemna. Cieszę się że to ją znalazłam w morzu ogłoszeń.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2016

Witam, dwa lata temu miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach nauki norweskiego u Pani Moniki. Poprzez swoje doświadczenie i ogromną wiedzę , bardzo dobrze przygotowała mnie do wyjazdu, obecnie przebywam w Bergen dlatego też szukałam bardzo dobrego nauczyciela jakim okazała się Pani Monika. Na każde zajęcia przygotowywała materiał do nauki. Gorąco polecam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2016

Pani Monika jest zawsze przygotowana do lekcji. Posiada ogromną wiedze, którą przekazała mi z wielkim zaangażowaniem. Nie bez powodu dojeżdżałam aż z Kołobrzegu do Szczecina by uczyć sie języka norweskiego u Pani Moniki:) Jestem bardzo zadowolona, dlatego z czystym sercem polecam i zachęcam do nauki z Pania Monika.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.