Monika Gazda-Bøe

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Szczecin (Warszewo)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nauka języka norweskiego dla osób indywidualnych chcących wyjechać do Norwegii do pracy. Bogaty materiał do nauki, ćwiczenia gramatyczne i konserwacje.Nauka również przez skypa.W przypadku nauki w grupie np. 3 osobowej koszt lekcji 45 min to 30 zł.
Zapraszam.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 21:00
Wtorek10:00 - 21:00
Środa10:00 - 21:00
Czwartek10:00 - 21:00
Piątek10:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2019

Bardzo polecam Panią Monikę: jest profesjonalna, punktualna, ma wiedzę i umie ją przekazać. Do zajęć jest zawsze przygotowana, ma bardzo dużo materiałów, zajęcia prowadzi rzetelnie, motywuje do pracy. Ma poczucie humoru i nauka z nią jest przyjemna. Cieszę się że to ją znalazłam w morzu ogłoszeń.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2016

Witam, dwa lata temu miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach nauki norweskiego u Pani Moniki. Poprzez swoje doświadczenie i ogromną wiedzę , bardzo dobrze przygotowała mnie do wyjazdu, obecnie przebywam w Bergen dlatego też szukałam bardzo dobrego nauczyciela jakim okazała się Pani Monika. Na każde zajęcia przygotowywała materiał do nauki. Gorąco polecam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2016

Pani Monika jest zawsze przygotowana do lekcji. Posiada ogromną wiedze, którą przekazała mi z wielkim zaangażowaniem. Nie bez powodu dojeżdżałam aż z Kołobrzegu do Szczecina by uczyć sie języka norweskiego u Pani Moniki:) Jestem bardzo zadowolona, dlatego z czystym sercem polecam i zachęcam do nauki z Pania Monika.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.