Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Online
Kraków

Tomasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Tomasz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Korepetytor

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2020

Dzięki Panu Tomaszowi nauczyłam się pisać wypracowania maturalne z wosu, co było moim głównym problemem. W razie, gdy nie zrozumiałam jakiegoś zagadnienia zawsze pan Tomasz wszystko mi wytłumaczył i proponował, gdzie znaleźć materiały na ten temat. A wszystko to w jakże przyjaznej i miłej atmosferze :) Moje pozytywne odczucia są tym większe, że wcześniej, szukając korepetytora spotkałam bardzo nieprzyjemnego człowieka, przez którego przez pewien czas myślałam nawet nad rezygnacją z pisania matury z wosu. Nie dość, że zarządał ode mnie ogromnej sumy pieniędzy za wstępną lekcję to usłyszałam, że nic w życiu nie osiągnę. Tutaj po korepetycjach czułam się zawsze zmotywowana do nauki. Dowiedziałam się, jaki jest mój rzeczywisty stan wiedzy (okazało się, że czytanie podręczników studenckich, by jeszcze mocniej zgłębić dany temat to czynności wykonywane raczej przez mniejszość maturzystów). Dowiedziałam się jakie są moje mocne i słabe strony - pan Tomasz zawsze mówił mi nad czym dokładnie muszę popracować. Dostałam ogromne wsparcie psychologiczne, za które jestem bardzo wdzięczna. Pan Tomasz to po prostu miły student prawa, który chętnie podzieli się wiedzą i w dodatku nie weźmie za swoją pracę jakiejś dużej sumy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.