Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia100 / 60 min

Tomasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

KOREPETYCJE Z HISTORII + WOSu - WSZYSTKIE POZIOMY

Jestem doktorantem historii, również po studiach prawniczych.
W czasach liceum byłem laureatem Olimpiady Historycznej oraz Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.
Posiadam bogate doświadczenie w udzielaniu korepetycji na wszystkich poziomach edukacji. 

Prowadzę przygotowanie do matury, olimpiad przedmiotowych, egzaminu ósmoklasisty, a także pomagam w bieżącej nauce oraz nadrabianiu zaległości.
Pomagam również w nauce do egzaminów na studiach, służę pomocą gdy pewne zagadnienia wymagają szczególnego wyjaśnienia.

Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie i dostosowuję sposób prowadzenia zajęć do jego potrzeb. Oferuję własne materiały dydaktyczne, służę również bogatą literaturą przedmiotu. Duży nacisk kładę na metodykę przygotowań do egzaminów, a w przypadku olimpiad przedmiotowych dysponuję przede wszystkim własnym doświadczeniem oraz wieloma materiałami.

Posiadam również doświadczenie współpracy z uczniami ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi.

Cena: 100 zł/godzina

Zajęcia prowadzę u ucznia, w centrum miasta lub online.

Zapraszam do kontaktu!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Korepetytor
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2024

Pan Tomasz spotykał się z naszym synem, aby pracować nad rozszerzoną historią i przygotowaniami do olimpiady. Pracowali w zróżnicowany, zawsze ciekawy sposób i w miłej atmosferze poszerzali horyzonty historyczne syna. Z dużym skutkiem: syn został laureatem olimpiady historycznej.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2023

Bardzo polecam korepetycje z Panem Tomkiem. Dzięki jego pomocy udało mi się poprawić egzamin i bez warunku przejść na kolejny rok studiów. Uzyskałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania, Pan Tomek umie świetnie tłumaczyć. Polecam wszystkim!

avatar
Vera
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Pan Tomasz w sposób przystępny i jasny wyjaśnia wydarzenia i procesy historyczne. Dzięki jego lekcjom nauczysz się nie tylko samych faktów, ale również zrozumiesz ogólnoświatowe procesy i rozwój idei. Efektywne przygotowanie do matury, polecam :)!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2020

Dzięki Panu Tomaszowi nauczyłam się pisać wypracowania maturalne z wosu, co było moim głównym problemem. W razie, gdy nie zrozumiałam jakiegoś zagadnienia zawsze pan Tomasz wszystko mi wytłumaczył i proponował, gdzie znaleźć materiały na ten temat. A wszystko to w jakże przyjaznej i miłej atmosferze :) Moje pozytywne odczucia są tym większe, że wcześniej, szukając korepetytora spotkałam bardzo nieprzyjemnego człowieka, przez którego przez pewien czas myślałam nawet nad rezygnacją z pisania matury z wosu. Nie dość, że zarządał ode mnie ogromnej sumy pieniędzy za wstępną lekcję to usłyszałam, że nic w życiu nie osiągnę. Tutaj po korepetycjach czułam się zawsze zmotywowana do nauki. Dowiedziałam się, jaki jest mój rzeczywisty stan wiedzy (okazało się, że czytanie podręczników studenckich, by jeszcze mocniej zgłębić dany temat to czynności wykonywane raczej przez mniejszość maturzystów). Dowiedziałam się jakie są moje mocne i słabe strony - pan Tomasz zawsze mówił mi nad czym dokładnie muszę popracować. Dostałam ogromne wsparcie psychologiczne, za które jestem bardzo wdzięczna. Pan Tomasz to po prostu miły student prawa, który chętnie podzieli się wiedzą i w dodatku nie weźmie za swoją pracę jakiejś dużej sumy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.