Tomasz Swebocki

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Gdańsk

Tomasz Swebocki

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Tomasz Swebocki

O mnie

Student studiów magisterskich na Uniwersytecie Gdańskim. Mam wieloletnie doświadczenie w branży edukacyjnej. Zajęcia indywidualne prowadzę już od blisko 5 lat!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2019
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Chemia
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Magister
Chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2012 - 06.2015
Centrum EduFun

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Korepetycje z Tomkiem były przyjemnością, a nie obowiązkiem. Pierwszy korepetytor z chemii, który potrafił mi wytłumaczyć wszystko od początku do końca, kiedy czegoś nie rozumiałam potrafił nawet kilka razy podejść do tego samego zagadnienia na wiele różnych sposobów. Jest bardzo cierpliwy, potrafi powiedzieć dosadnie kiedy trzeba, ale również chwali kiedy widzi postępy. Jest bardzo radosny i potrafi zmotywować. Rozumie kiedy ktoś ma gorszy dzień i trochę odpuszcza ale nie za mocno co jest bardzo dobre moim zdaniem. Żałuję że moja droga z korepetycjami dobiega już końca, ale szczerze polecam Tomka, bo naprawdę wyprowadził mnie z moich problemów z chemią :)

Tomasz Swebocki

Agato!

Taką uczennicę mieć to sama przyjemność! Droga jaką przeszliśmy była pełna wyzwań - mniejszych i większych - rozgromiłaś je w oka mgnieniu! :)

Trzymam kciuki za maturę!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

najlepszy korepetytor, jakiego miałam! Tomek to siła spokoju, przy moich problemach z chemią i wielokrotnym tłumaczeniu tego samego zagadnienia to naprawdę ważne! ma olbrzymią wiedzę i widać, że zależy mu, żeby uczeń zrozumiał, a nie tylko wkuł to, co trzeba. wyciągnął mnie z tarapatów w pierwszej klasie liceum - teraz jestem w drugiej, Tomek nadal mnie prowadzi, a proponowana ocena na koniec roku to cztery! nie sądziłam, że to możliwe :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.