Tomasz Swebocki

Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
 
Online
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia60 - 110 / 60 min

Tomasz Swebocki

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Cześć! Dziękuję, że zajrzałeś/aś!

Skoro jesteś na tej stronie to znaczy że poszukujesz korepetycji z chemii - a skoro zajrzałeś właśnie do tego ogłoszenia to trafiłeś/aś w dziesiątkę !

Zapraszam Cię serdecznie na zajęcia podczas których poznamy kazamaty chemii  . Zajęcia prowadzę w jednej z trzech form: ciągłej (realizujemy dodatkowe materiały z chemii - czy to z chęci rozwijania wiedzy, czy z chęci zmierzenia się z olimpiadą chemiczną!); powtórkowej (test 8-klasisty, matura) oraz doraźnej (kilka spotkań celem korekty konkretnego działu).

Z przyjemnością pomogę Ci rozwiać wszelkie wątpliwości, jakie staną na drodze w przed egzaminem czy klasówką. Do każdego spotkania przygotowuję się indywidualnie, również pod kątem materiałów. Możesz liczyć na spory zakres zadań z najlepszych i najnowszych zbiorów dostępnych na rynku. Ponadto w trakcie zajęć często wykorzystuję materiały online oraz tablet graficzny  - aby lepiej zobrazować za pomocą różnych aplikacji i filmów podstawy omawianych zagadnień.

Nasze spotkania mogą też opierać się o Twoje materiały - chętnie pomogę w rozwiązywaniu zadań z jakimi obecnie mierzycie się w szkole.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu, na pewno znajdziemy wspólnie dogodny termin! :)

Nie daj się małej ilości opinii! Dopiero dołączyłem do tej platformy ;) Moje dotychczasowe doświadczenie w nauczaniu to blisko 8 lat! Sprawdź sam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2019
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Chemia
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Magister
Chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2012 - 06.2015
Centrum EduFun

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Zajęcia z panem Tomkiem są motywujące, na lekcjach panuje dobra atmosfera -> można zaprzyjaźnić się z chemią:)

Tomasz Swebocki

Dziękuję za opinię Ada! :) W prawdzie spotykaliśmy się doraźnie ale mam nadzieję, że skutecznie! ;)

Powodzenia!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Posłałam do pana Tomasza swoją córkę (8 klasa), bo od początku chemii w szkole miała problemy z tym przedmiotem. Problemy nie tylko zniknęły, ale po jakimś czasie sama zaczęła przypominać, zebym na pewno nie zapomniała umówić jej na korepetycje z p. Tomkiem :D Kazdy rodzic, który próbuje przymusić dziecko do przedmiotow ścisłych na pewno zrozumie, jaki to duży krok. A efekty widać także po ocenach. Panie Tomku, bardzo dziękujemy! :)

Tomasz Swebocki

Pani Aneto!

Bardzo dziękuję za opinię! Trzymam kciuki za Pani córkę! :) Dziękuję za współpracę.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Korepetycje z Tomkiem były przyjemnością, a nie obowiązkiem. Pierwszy korepetytor z chemii, który potrafił mi wytłumaczyć wszystko od początku do końca, kiedy czegoś nie rozumiałam potrafił nawet kilka razy podejść do tego samego zagadnienia na wiele różnych sposobów. Jest bardzo cierpliwy, potrafi powiedzieć dosadnie kiedy trzeba, ale również chwali kiedy widzi postępy. Jest bardzo radosny i potrafi zmotywować. Rozumie kiedy ktoś ma gorszy dzień i trochę odpuszcza ale nie za mocno co jest bardzo dobre moim zdaniem. Żałuję że moja droga z korepetycjami dobiega już końca, ale szczerze polecam Tomka, bo naprawdę wyprowadził mnie z moich problemów z chemią :)

Tomasz Swebocki

Agato!

Taką uczennicę mieć to sama przyjemność! Droga jaką przeszliśmy była pełna wyzwań - mniejszych i większych - rozgromiłaś je w oka mgnieniu! :)

Trzymam kciuki za maturę!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

najlepszy korepetytor, jakiego miałam! Tomek to siła spokoju, przy moich problemach z chemią i wielokrotnym tłumaczeniu tego samego zagadnienia to naprawdę ważne! ma olbrzymią wiedzę i widać, że zależy mu, żeby uczeń zrozumiał, a nie tylko wkuł to, co trzeba. wyciągnął mnie z tarapatów w pierwszej klasie liceum - teraz jestem w drugiej, Tomek nadal mnie prowadzi, a proponowana ocena na koniec roku to cztery! nie sądziłam, że to możliwe :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.