Tomasz Swebocki

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
 
Online
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia70 - 120 / 60 min

Tomasz Swebocki

Opis ogłoszenia

Cześć! Dzięki, że zajrzałeś!

Skoro to jesteś na tej stronie to znaczy że poszukujesz korepetycji z chemii - a skoro zajrzałeś właśnie na mój profil to trafiłeś/aś w dziesiątkę !

Zapraszam Cię serdecznie na zajęcia podczas których poznamy kazamaty chemii . Zajęcia prowadzę w jednej z trzech form: ciągłej (realizujemy dodatkowe materiały z chemii - czy to z chęci rozwijania wiedzy, czy z chęci zmierzenia się z olimpiadą chemiczną!); powtórkowej (test 8-klasisty, matura) oraz doraźnej (kilka spotkań celem korekty konkretnego działu).

Z przyjemnością pomogę Ci rozwiać wszelkie wątpliwości, jakie staną na drodze w przed egzaminem czy klasówką. Do każdego spotkania przygotowuję się indywidualnie, również pod kątem materiałów. Możesz liczyć na spory zakres zadań z najlepszych i najnowszych zbiorów dostępnych na rynku. Ponadto w trakcie zajęć często wykorzystuję komputer oraz tablet graficzny aby lepiej zobrazować za pomocą różnych aplikacji i filmów podstawy omawianych zagadnień.

Nasze spotkania mogą też opierać się o Twoje materiały - chętnie pomogę w odrabianiu prac domowych oraz zadań z jakimi obecnie mierzycie się w szkole.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu, na pewno znajdziemy wspólnie dogodny termin! :)

Nie daj się zmylić braku opini! Dopiero dołączyłem do tej platformy ;) Moje dotychczasowe doświadzczenie w nauczaniu to blisko 8 lat! Sprawdź sam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2019
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Chemia
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Magister
Chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2012 - 06.2015
Centrum EduFun

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.