Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Poznań

Szymon

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Szymon

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2020

Pan Szymon w krótkim czasie przygotowywał mnie do egzaminu z historii, który zdałam na wysoki wynik. Kompetentny, rzetelny i sympatyczny korepetytor. Polecam wszystkim!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2020

Serdecznie polecam zajęcia u Pana Szymona. Lekcje przeprowadzone ciekawie, z dużym naciskiem na zrozumienie tematu. Korepetytor ma bardzo duża wiedzę ogólna, jest zaangażowany i zawsze przygotowany do lekcji. Zajęcia odbywały się w miłej atmosferze. Dzięki Panu Szymonowi historia nie spędziła mi snu z powiek przez matura i w końcu zrozumiałam jak należy formułować odpowiedzi pod tzw klucz maturalny.

Dziękuje i pozdawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.