Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historiacena do ustalenia

Szymon

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Magister historii, pasjonat, edukator , długoletnie doświadczenie w przygotowywaniu do egzaminów maturalnych (17 lat), egzaminator. [*Członek Rady Programowej Wydziału Historii UAM, twórca zadań maturalnych z zakresu historii i wos. 
*]
Szanowni Państwo, mam na imię Szymon. Historia pasjonuje mnie od dawna, dlatego też od wielu lat udzielam z sukcesem dla moich uczniów korepetycji z tego przedmiotu. [*Przygotowuję uczniów do matury głównie pod kątem kierunków takich jak: historia, prawo, politologia. *] Moi uczniowie znajdują się w [*pierwszej dziesiątce list rankingowych na kierunku historia. *] Gwarantuję indywidualne podejście do każdego ucznia.

Pracuje na testach maturalnych i autorskich zbiorach zadań. [*Tłumaczę formułowanie odpowiedzi pod tzw. klucz maturalny. 
*]
Zapraszam uczniów, którzy przystąpią do matury z historii i wiedzy o społeczeństwie w 2020 roku. Gwarantuje komfort nauki, w spokojnym miejscu, blisko centrum.
W pobliżu biura dostępny jest bezpłatny parking, wygodny dojazd komunikacja miejską. Możliwe są tez zajęcia online, o takiej samej formule jak zajęcia indywidualne. 

Lekcja składa się z:
- części teoretycznej,
- ćwiczeń, wykonywanych wspólnie z uczniem na arkuszach maturalnych.

Kwota konsultacji jest ustalana indywidualnie na podstawie wymagań ucznia i ilości spotkań w miesiącu. Mam bardzo dobry kontakt z młodymi ludźmi, co przekłada się na efektywną współpracę.
Pierwsze zajęcia rozpoczyna test predyspozycji ucznia. Na podstawie wyniku testu ustalam indywidualny program nauczania dostosowany do danej osoby.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego.
Szymon, tel: 505-042-520

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2020

Pan Szymon w krótkim czasie przygotowywał mnie do egzaminu z historii, który zdałam na wysoki wynik. Kompetentny, rzetelny i sympatyczny korepetytor. Polecam wszystkim!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2020

Serdecznie polecam zajęcia u Pana Szymona. Lekcje przeprowadzone ciekawie, z dużym naciskiem na zrozumienie tematu. Korepetytor ma bardzo duża wiedzę ogólna, jest zaangażowany i zawsze przygotowany do lekcji. Zajęcia odbywały się w miłej atmosferze. Dzięki Panu Szymonowi historia nie spędziła mi snu z powiek przez matura i w końcu zrozumiałam jak należy formułować odpowiedzi pod tzw klucz maturalny.

Dziękuje i pozdawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.