Jarosław Gabrysiak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa (Mokotów +1)
Ostrołęka

Jarosław Gabrysiak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,0/52 opinie
Dla użytkownika Jarosław Gabrysiak

O mnie

Algebry i analizy uczył mnie sam doc. Nawrocki (Kto zna ten może potwierdzić poziom trzymany przez jego studentów), więc nawet z materiał ze szkół wyższych nie stanowi dla mnie problemu - tłumaczę go podobnie co materiał z liceum, czy gimnazjum. Osobiście jestem harcerzem, interesuję się sportem, militariami i techniką.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2023

Polecam serdecznie
Geniusz matematyczny, niesamowite spersonalizowane podejście do ucznia, zawsze dotrzymuje terminów, szybki bezproblemowy kontakt.

Jarosław Gabrysiak

Dziękuję Panie Marcinie i oczywiście życzę wielu dalszych sukcesów

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
3 listopada 2021

Pan Jarosław w wypowiedziach jest bardzo arogancki, kontakt również jest bardzo utrudniony. Na początku przyjął zlecenie, następnie się wycofał w bardzo niemiły sposób.

Nie polecam.

Jarosław Gabrysiak

Kontakt rzeczywiście jest utrudniony, gdy akurat jestem na delegacji. Zgodziłem się pomóc, potem gdy jednak okazało się że praca ma polegać na wykonaniu projektu od A do Z za kogoś, musiałem odmówić. Moim celem jest wytłumaczyć i nauczyc, nie robić za kogoś.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.