Jarosław Gabrysiak

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa (Mokotów +1)
Ostrołęka
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuje korepetycje dotyczące projektowania konstrukcji inżynierskich, od koncepcji, przez modelowanie, obliczenia, dokumentację techniczną, aż do wykonania prototypu

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
3 listopada 2021

Pan Jarosław w wypowiedziach jest bardzo arogancki, kontakt również jest bardzo utrudniony. Na początku przyjął zlecenie, następnie się wycofał w bardzo niemiły sposób.

Nie polecam.

Jarosław Gabrysiak

Kontakt rzeczywiście jest utrudniony, gdy akurat jestem na delegacji. Zgodziłem się pomóc, potem gdy jednak okazało się że praca ma polegać na wykonaniu projektu od A do Z za kogoś, musiałem odmówić. Moim celem jest wytłumaczyć i nauczyc, nie robić za kogoś.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.