Małgorzata Lesiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wieliczka (Kokotów)
Niepołomice (Kokotów)
Kokotów
Węgrzce Wielkie (Kokotów)
Kraków (Bieżanów +3)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Nauka śpiewu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Śpiew klasyczny, opera, musical
Lekcje indywidualne w Studio Muzyki - Kokotów. Dla uczniów proponowany jest udział w koncertach i konkursach. Uczęszczają do nas uczniowie z Krakowa, Tarnowa oraz okolic powiatu wielickiego : Wieliczka, Niepołomice, Biskupice, Gdów, Kłaj, Przewóz, Rybitwy, Węgrzce Wielkie, Zakrzów, Staniątki, Zakrzówek . Indywidualne lekcje śpiewu prowadzi Małgorzata Lesiewicz-Przybył . Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz Podyplomowych Studiów Pedagogicznych, koncertowała na scenach w Polsce, Europie, Japonii . Obecnie zajmuje się pracą pedagogiczną, prowadzi STUDIO MUZYKI w Kokotowie (okolice Krakowa, Wieliczki i Niepołomic). Pracują na bazie literatury edukacyjnej autorów angielskich, francuskich, norweskich i polskich oraz własnych podręcznikach.
Małgorzata Lesiewicz :
Oprócz zajęć emisji głosu prowadzi naukę gry na fortepianie, naukę gry na keyboardzie, jest również akompaniatorką. Została Laureatką międzynarodowych konkursów wokalnych w Barcelonie i Atenach. Otrzymała Srebrny Medal im. M. Callas. Była na fundowanym stypendium w Salzburgu. Studiowała na Wydziale Instrumentalnym fortepian i Wokalno-Aktorskim śpiew. Solistka teatrów operowych. Jest doświadczonym muzykiem i pedagogiem.

Jest doświadczonym muzykiem i pedagogiem.
Zapraszamy na stronę internetową Studio Muzyki Kokotów.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Małgorzata Lesiewicz
Kokotów 547
32-002 pocz Kokotów
NIP: 679 196 93 89

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2016

Profesjonaliści, gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.