Małgorzata Lesiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wieliczka (Kokotów)
Niepołomice (Kokotów)
Kokotów
Węgrzce Wielkie (Kokotów)
Kraków (Bieżanów +3)
Faktura VAT

Małgorzata Lesiewicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Małgorzata Lesiewicz

O mnie

Kokotów - STUDIO MUZYKI - zajęcia indywidualne, lekcje śpiewu, nauka gry na pianinie, flecie prostym, puzonie. Prowadzimy konsultacje dla osób, które kształcą się zawodowo oraz dla osób dla których muzyka jest rozrywką i sposobem, aby spędzić atrakcyjnie czas. Nauczamy interpretacji muzyki w różnych stylach: klasycznym oraz w szerokim pojęciu muzyki popularnej . Lekcje odbywają się cały rok, również w wakacje i ferie. Naukę można rozpocząć w dowolnym momencie roku szkolnego, z dowolnego poziomu nauczania i oczywiście wybrać dowolne zajęcia:

"gramy i śpiewamy" dla przedszkolaków ( 4 - 6 lat )

nauka śpiewu dla dzieci od 6 do 12 lat ( m.in. piosenki z bajek Walta Disney’ a)

nauka śpiewu dla młodzieży i dorosłych

nauka śpiewu klasycznego : opera, pieśń dla osób powyżej 17 roku życia

chór „Retro”

nauka gry na fortepianie lub keyboardzie dla młodzieży i dorosłych

nauka gry na fortepianie lub keyboardzie

nauka gry na flecie prostym

nauka gry na puzonie

*Studio Muzyki - Kokotów. Zajęcia prowadzą mgr Małgorzata Lesiewicz ( Laureatka konkursu wokalnego w Atenach otrzymała Srebrny Medal im. M. Callas ) oraz mgr Krzysztof Przybył. Są wykształconymi muzykami, absolwentami Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz Podyplomowych Studiów Pedagogicznych, występujący na scenach w Polsce, Europie, Stanach Zjednoczonych, Japonii i Australii. Obecnie zajmują się pracą pedagogiczną. Prowadzą STUDIO MUZYKI. Pracują na bazie literatury edukacyjnej autorów angielskich, francuskich, norweskich i polskich oraz własnych podręcznikach.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2016

Profesjonaliści, gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.