Małgorzata Lesiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wieliczka (Kokotów)
Niepołomice (Kokotów)
Kokotów
Węgrzce Wielkie (Kokotów)
Kraków (Bieżanów +3)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka70 - 200 / 30 min

Małgorzata Lesiewicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Indywidualne zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu. Małgorzata Lesiewicz-Przybył i Krzysztof Przybył są małżeństwem, wspólnie zawodowo i pasją zajmują się muzyką. Są wykształconymi muzykami, absolwentami Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz Podyplomowych Studiów Pedagogicznych. Koncertowali na scenach w Polsce, Europie, Stanach Zjednoczonych, Japonii i Australii. Obecnie zajmują się pracą pedagogiczną, prowadzą STUDIO MUZYKI w Kokotowie (okolice Krakowa, Wieliczki i Niepołomic). Często są proszeni do prowadzenia konkursów w charakterze jurorów. Pracują na bazie literatury edukacyjnej autorów angielskich, francuskich, norweskich i polskich oraz własnych podręcznikach. Dla swoich uczniów organizują koncerty, proponują konkursy wokalne i instrumentalne, wysyłają na występy w imprezach zewnętrznych. Obecnie prowadzą Studio Muzyki w Kokotowie.Wszelkie informacje na stronie internetowej tel. 503-481-545, 601454526.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Małgorzata Lesiewicz
Kokotów 547
32-002 pocz Kokotów
NIP: 679 196 93 89

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2016

Profesjonaliści, gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.