Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Poznań
Rokietnica
Suchy Las
Przeźmierowo
Skórzewo
Kiekrz
Chyby

Jakub

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,5/52 opinie
Dla użytkownika Jakub

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
14 października 2019

Tylko po rozmowie telefonicznej jestem skłonna przyznać rację owej pani Hani, kiepski kontakt ma Pan z potencjalnymi klientami.

Jakub

Pomyłka. Nigdy się Pani ze mną nie kontaktowała.

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

uczylam sie u pana Kuby 2 lata. jest rewelacyjny, tylko ze rezygnuje nagle z lekcji i juz pozniej nie mozna sie do niego. w zaden sposob umowic. Szkoda.

Jakub

Pani Haniu, przecież Pani dobrze wie, że nie zakończyliśmy kursu nagle, tylko z końcem kolejnego roku szkolnego i może Pani pamiętać, że uczyliśmy się razem przez okres nie dwóch lat, a około trzech i pół roku. Dzięki Pani solidnej pracy, zrobiła Pani w tym czasie olbrzymie postępy, bogactwo słownictwa, które Pani przyswoiła - imponujące, a zdania, zeszyt z dosłownie czerwonego stał się czysty. Są ludzie, którzy potrzebują pomocy i zajęć bez porównania bardziej, niż Pani i jako nauczyciel pozostawiam sobie prawo dokonywania logicznych, rozsądnych wyborów na temat tego, komu pomogę w kolejnym roku szkolnym, dysponując danym czasem. Również pamiętam, że przekazałem Pani kontakt do innego nauczyciela i miała Pani możliwość kontynuować lekcje z nim.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.