Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Poznań
Rokietnica
Suchy Las
Przeźmierowo
Skórzewo
Kiekrz
Chyby
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski25 - 60 / 60 min

Jakub

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Uwaga!! Ogłoszenie specjalne - treść mojego standardowego ogłoszenia poniżej. Trwają zapisy Uczniów na profesjonalne zajęcia w cenie 25 złotych / godzinę zegarową nauki, a więc o co najmniej połowę taniej, niż w przypadku mojego normalnego honorarium. Te zajęcia będą odbywały się w kameralnych grupach według Metody skandynawskiej nauczania języków, co oznacza, że:

+ Uczeń w pierwszej kolejności otrzyma pomoc w problemach i celach szkolnych, jeśli takie zaistnieją - dotyczy grup dla Uczniów szkolnych, lub w innych problemach indywidualnych,

+ każdy Uczeń przez cały czas trwania zajęć będzie zaangażowany: nadzorowaną przez nauczyciela konwersacją lub wypełnianiem konkretnych zadań językowych,  

+ proces nauczania :) będzie na wiele sposobów wspierany przez nauczyciela - wachlarz możliwości metodycznych jest na szczęście ogromny i jest po to, żebyśmy mogli z niego korzystać i by sobie pomóc. :)  

Uprzedzam następne pytania na temat materiałów - oczywiście, różnorodne materiały są gratis w cenie kursu. :)

Zapraszam na przeżycie razem przede wszystkim niezwykłej przygody z tym językiem i wspaniałą kulturą. Startujemy we wrześniu!

Angielski dla tych, którzy faktycznie chcą się go nauczyć 

Chcesz naprawdę nauczyć się języka angielskiego? Filolog anglista z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w zawodzie udzieli korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania. Nauczam holistycznie, stosuję autorską, bardzo skuteczną metodę nauczania, a program nauczania zawsze dopasowuję do potrzeb i poziomu ucznia. Mam również doświadczenie w nauce dzieci. Jestem nauczycielem cierpliwym, ale wymagającym; jeśli chcesz nauczyć się angielskiego solidnie i bezstresowo, to jestem osobą, która Tobie to umożliwi. Wymagam aktywności, zaangażowania i interakcji.

Wieści, fakty z ostatnich miesięcy roku szkolnego: po niecałym roku nauki, dwóch moich uczniów w multiteście CES z języka angielskiego zdobyło miejsca w czołowej 20 na 30.000 uczniów biorących w nim udział.

Honorarium, to 50 złotych / godzinę zegarową nauki, a w dni robocze w najbardziej obleganych godzinach, tj. od 16.00 do 21.00 60 pln / godzinę zegarową nauki. Istnieje możliwość dojazdów do ucznia. Nauczam również w grupach dwuosobowych i liczniejszych (pobieram wówczas niższe honorarium; dokładną wycenę przedstawiam od ręki w zależności od ilości osób, pory dnia, miejsca, specyfiki kursu i innych czynników). W ramach zajęć oferuję również:

+ pomoc w nadrabianiu szkolnych zaległości (w tym pomoc w pracach domowych),

+ naukę gramatyki, pisania oraz rozwijanie innych umiejętności językowych,

+ przygotowanie do sprawdzianów szkolnych i matury (patrz niżej),

+ konwersacje oraz naukę wymowy (brytyjska).

Mimo włożonej dotychczas pracy masz poczucie, że na maturze może być ciężko? Znam kryteria oceniania, wiem, czego oczekują nauczyciele i GWARANTUJĘ Tobie, że pozostało wystarczająco dużo czasu, abyśmy poprzez wspólną pracę sprawili, że wywrzesz na egzaminatorach naprawdę duże wrażenie i wydatnie zmienili wynik, jaki osiągniesz.

Warto wspomnieć, że od momentu rozpoczęcia zajęć moi uczniowie znajdują się pod moją stałą opieką anglistyczną , z której mogą śmiało korzystać. To oznacza, że przez 24 godziny na dobę istnieje (oczywiście darmowo) możliwość zadawania pytań, konsultacji, oraz między innymi zlecenia wykonania niewielkich usług językowych takich, jak małe objętościowo tłumaczenia pisemne.

Przyjmuję uczniów w komfortowym, zacisznym mieszkaniu niedaleko centrum , gdzie zawsze znajdziecie Państwo sprzyjającą nauce atmosferę, a także angielską herbatę, czy świeżo mieloną kawę z ekspresu lub kawiarki. Lecz przede wszystkim warunki niezbędne do koncentracji i spokojnej nauki. Na miejscu dysponuję również wszelkimi użytecznymi pomocami naukowymi. Po ukończeniu nauczania otrzymują Państwo poświadczone pieczęcią i podpisem szczegółowe zaświadczenie, dokument pomocny w znalezieniu pracy.

Istnieje możliwość dojazdów do ucznia.  

Zajęcia płatne są z góry za każdy miesiąc nauki.

Doświadczenie: posiadam wieloletnie doświadczenie w nauce Polaków języka Wyspiarzy, na różnych poziomach zaawansowania. Pracowałem zarówno z trzylatkami, jak i z osobą ponad sześćdziesięcioletnią. Wątpliwości, czy w tym wieku da się jeszcze nauczyć języka początkowo rozwiewałem charakterystycznym uśmiechem. Później rozwiały je wyniki.

Moje doświadczenie, to również praca translacyjna w UK, tłumaczenia pisemne i ustne, zagraniczne wyjazdy translacyjne dla firm, praca jako lektor grup językowych w Polsce i praca nauczycielska w I LO w Poznaniu.

Zajmuję się zawodowo również tłumaczeniami językowymi, tak pisemnymi, jak i konsekutywnymi. Na prośbę wysyłam próbki tłumaczeń dokonanych tekstów (także naukowych i specjalistycznych). Numer telefonu kontaktowego: 602 433 552 . Call, text or mail me. :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota08:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

uczylam sie u pana Kuby 2 lata. jest rewelacyjny, tylko ze rezygnuje nagle z lekcji i juz pozniej nie mozna sie do niego. w zaden sposob umowic. Szkoda.

Jakub

Pani Haniu, przecież Pani dobrze wie, że nie zakończyliśmy kursu nagle, tylko z końcem kolejnego roku szkolnego i może Pani pamiętać, że uczyliśmy się razem przez okres nie dwóch lat, a około trzech i pół roku. Dzięki Pani solidnej pracy, zrobiła Pani w tym czasie olbrzymie postępy, bogactwo słownictwa, które Pani przyswoiła - imponujące, a zdania, zeszyt z dosłownie czerwonego stał się czysty. Są ludzie, którzy potrzebują pomocy i zajęć bez porównania bardziej, niż Pani i jako nauczyciel pozostawiam sobie prawo dokonywania logicznych, rozsądnych wyborów na temat tego, komu pomogę w kolejnym roku szkolnym, dysponując danym czasem. Również pamiętam, że przekazałem Pani kontakt do innego nauczyciela i miała Pani możliwość kontynuować lekcje z nim.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.