Aleksandra Waren

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Warszawa
Poznań
Faktura VAT

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
24 stycznia 2019

Jak wyżej. Bylem umowiony w srode na 20. Brak kontaktu przed spotkaniem jak ustalalismy. Brak odp na smsa. Szkoda bo czekałem na to spotkanie a zostalem zlany.

Skuteczna nauka przez Internet

Panie Adamie, napisał Pan, że nie będzie Pan opłacał zajęć co miesiąc a co 3 miesiące. Proszę mi wybaczyć ale nie mogłam się zgodzić na tą propozycję.

Zachęcam do kontaktu osoby, które poważnie traktują naukę i chcą opanować język niemiecki.

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
12 stycznia 2019

Umówiłem się na lekcję z Aleksandrą w piątek o 20.00. Poinformowała mnie, że przed lekcją dostanę sms'a z namiarami na Skype. Specjalnie jechałem przez pół-miasta, żeby zdąrzyć na czas na zajęcia, odwołałem wszystkie inne swoje plany. Chwilę przed 20 jeszcze nie dostałem żadnych namiarów. Wysłałem wiadomość do Aleksandry z prośbą o wysłanie namiarów, ponieważ za kilka minut mieliśmy rozpocząć lekcję. Nie dostałem żadnej odpowiedzi. Trochę dziwnie się czuję, ponieważ jeszcze nie miałem takiej sytuacji, gdy korepetytorka zachowałaby się tak olewawczo w stosunku do ucznia. To pokazuje brak szacunku. Można byłoby przynajmniej wysłać wiadomość w stylu "przepraszam nie mogę" i nie byłoby problemu. Nie polecam.

Skuteczna nauka przez Internet

Bardzo mi przykro. Nie byłam w stanie wysłać SMSa ani zadzwonić do Pana. Proponuję lekcje gratis w ramach zadośćuczynienia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.