Magda Lakonska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online

Magda Lakonska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/53 opinie
Dla użytkownika Magda Lakonska

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 3
  avatar
  Marcin
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
  14 marca 2019

  Z całą pewnością ta Pani jest kompetentna jeśli chodzi o brak poszanowania dla klienta oraz nie dotrzymywanie obietnic. Sytuacja taka sama jak w opiniach poniżej. Miał być sms z namiarami na Skype, a tu w dniu korepetycji ani namiarów ani odzewu na pytania. Żenada, może jakiś dzieciak zrobił konto fejk do robienia żartów z ludzi albo maszynka do wyłudzania numerów żeby jakieś syfy póżniej przysyłać, z resztą szkoda się zastanawiać. Nie traćcie czasu i tyle ;)

  Magda Lakonska

  Proszę wybaczyć ale nie prowadzę zajęć z osobami, które nie chcą płacić za zajęcia na czas.

  Zapraszam poważnych uczniów!

  avatar
  Adam
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
  24 stycznia 2019

  Jak wyżej. Bylem umowiony w srode na 20. Brak kontaktu przed spotkaniem jak ustalalismy. Brak odp na smsa. Szkoda bo czekałem na to spotkanie a zostalem zlany.

  Magda Lakonska

  Panie Adamie, napisał Pan, że nie będzie Pan opłacał zajęć co miesiąc a co 3 miesiące. Proszę mi wybaczyć ale nie mogłam się zgodzić na tą propozycję.

  Zachęcam do kontaktu osoby, które poważnie traktują naukę i chcą opanować język niemiecki.

  avatar
  Janek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
  12 stycznia 2019

  Umówiłem się na lekcję z Aleksandrą w piątek o 20.00. Poinformowała mnie, że przed lekcją dostanę sms'a z namiarami na Skype. Specjalnie jechałem przez pół-miasta, żeby zdąrzyć na czas na zajęcia, odwołałem wszystkie inne swoje plany. Chwilę przed 20 jeszcze nie dostałem żadnych namiarów. Wysłałem wiadomość do Aleksandry z prośbą o wysłanie namiarów, ponieważ za kilka minut mieliśmy rozpocząć lekcję. Nie dostałem żadnej odpowiedzi. Trochę dziwnie się czuję, ponieważ jeszcze nie miałem takiej sytuacji, gdy korepetytorka zachowałaby się tak olewawczo w stosunku do ucznia. To pokazuje brak szacunku. Można byłoby przynajmniej wysłać wiadomość w stylu "przepraszam nie mogę" i nie byłoby problemu. Nie polecam.

  Magda Lakonska

  Bardzo mi przykro. Nie byłam w stanie wysłać SMSa ani zadzwonić do Pana. Proponuję lekcje gratis w ramach zadośćuczynienia.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.