Agnieszka Sowa

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Mysłowice
Katowice
Bytom
Ruda Śląska
Poznań

O mnie

Od najmłodszych lat fascynował mnie otaczający świat. Dlatego postanowiłam podjąć naukę w szkole średniej, w klasie o profilu biologiczno-chemicznym, aby następnie ukończyć licencjat, magisterium oraz doktorat z biologii :)

Od wielu lat jestem nauczycielem biologii.

Dotychczas pracowałam m.in. w szkole podstawowej, a także na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz Uniwersytecie Łódzkim. Korepetycje z biologii online prowadzę od 2014 roku.

Jestem autorką podręcznika oraz zeszytu ćwiczeń "Powtórka ósmoklasisty. Biologia. Przygotowanie do egzaminu" wydawnictwa SBM (planowany druk w 2023 roku). Ponadto jestem autorką wielu publikacji naukowych oraz popularno-naukowych.

Przeprowadziłam kilkadziesiąt zajęć edukacyjnych oraz wygłosiłam wiele wykładów na licznych imprezach, świętach oraz wydarzeniach przyrodniczych, których odbiorcami były osoby w każdym wieku.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 04.2021
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Doktor
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.