Agnieszka Sowa

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia120 / 60 min

Agnieszka Sowa

Opis ogłoszenia

Nie dajesz sobie rady z biologią? Nie rozumiesz dziwnych mechanizmów i słów, które padają na lekcjach? Czeka Cię egzamin lub sprawdzian z biologii? Chcesz napisać bardzo dobrze rozszerzoną maturę z biologii i dostać się na wymarzone studia związane z biologią, bądź medycyną? Pomogę Ci powtórzyć materiał i zrozumieć trudne definicje oraz zadania. W spokoju i ciszy, bez stresu, według Twojego tempa i możliwości możemy się nauczyć biologii ;) Zapraszam na indywidualne zajęcia z biologii, które odbywają się online z wykorzystaniem komunikatora Skype . Korepetycje prowadzone są na wysokim poziomie, w miłej atmosferze przez doświadczonego nauczyciela.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 04.2021
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Doktor
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.