Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
 
Online
Łódź
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka80 - 100 / 60 min

Cantinuum

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/523 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Oferuję zajęcia z zakresuo śpiewu operowego, musicalowego, rozrywkowego oraz aktorstwa. Jestem absolwentką Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej. Muzyka była moją pasją od zawsze, dlatego też postanowiłam związać z nią moje życie zawodowe. Jestem czynną śpiewaczką operową, jednak nie ograniczam się tylko do opery. Od zawsze śpiewałam rozrywkę, jazz, musical, jestem również wokalistką zespołu rockowego The Bimbears należacego do projektu My Name is New wytwórni Kayax.

Prowadzę korepetycje wokalne dla małych dzieci, młodzieży oraz dorosłych (zarówno profesjonalistów jak i amatorów) w zakresie kształtowania techniki śpiewu, umuzykalniania, przygotowywania na konkursy wokalne oraz egzaminy wstępne na studia wokalno-aktorskie, jazz oraz musical. Jako pedagog śpiewu kładę szczególny nacisk na pracę mięśni oddechowych, swobodne ciało podczas emisji, muzykalność, interpretację, czystą intonację oraz dykcję. Udzielam również zajęć z gry aktorskiej oraz teorii muzyki dla osób przygotowujących się do egzaminów na studia wokalno-aktorskie . Niezwykle ważnym aspektem mojej pracy z uczniem jest dla mnie również psychologia, tj. stworzenie pozytywnej, pełnej humoru atmosfery oraz terapeutyczne działanie muzyki.

Z pewnością zdobyte przeze mnie doświadczenie sceniczne ma niezwykle konstruktywny wpływ na moje umiejętności pedagogiczne. Obcowanie ze sztuką na żywo przed publicznością wzbogaca moją wiedzę na temat repertuaru, techniki wokalnej, interakcji ze słuchaczem oraz radzenia sobie ze stresem, a świadomość tę mogę przełożyć na indywidualną pracę z uczniem.

Jeśli pragniesz rozwinąć swoje skrzydła w zakresie nauki śpiewu bądź przygotowujesz się do egzaminów wstępnych, zapraszam do kontaktu telefonicznego/mailowego. Jestem dyspozycyjna również w weekendy.
Prowadzę zajęcia w moim studio i w trybie ONLINE (poprzez platformę Zoom lub Skype).
Jeśli pragniesz się dowiedzieć jakim głosem oraz skalą dysponuję, serdecznie zapraszam do wysłuchania moich nagrań na YouTube.:)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Cantinuum
Tramwajowa, 17b
90-132 Łódź
NIP: 7282764797

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
08.2022 - 08.2022
Akademia Muzyczna w Łodzi
Magister
wokalistyka
Kursy i szkolenia
06.2019
Accademia Lirica d'Arte Osimo
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 23
avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2024

Bardzo polecam lekcje śpiewu z Zuzą! Jako nauczyciel ma niezwykle dużo cierpliwości, empatii i ciepła, widzę ogromną różnicę w mojej technice śpiewu po 1.5 roku zajęć, więc na każdą lekcję czekam z niecierpliwością :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2024

Zuza jest świetną korepetytorką. Jest zawsze przygotowana do zajęć i tworzy swoje własne tematy i zgadywanki. Rozmowa z nią jest czystą przyjemnością, a po każdych zajęciach było mi przykro, że to już koniec. Dzięki niej mój włoski osiągnął wysoki poziom, i to jedynie w kilka miesięcy. Zuza daje niezłą motywację do nauki, zawsze jest uśmiechnięta, zadaje właściwe pytania. Zajęcia z nią są bardzo ciekawe, a rozmowy obfite w wiele różnych tematów z merytorycznymi argumentami. Jej poziom języka jest fantastyczny, co w połączeniu z niesamowitą wiedza o Włoszech daje solidne podstawy do niepowtarzalnych zajęć. Mogę ją polecić z całego serca jako korepetytorkę :))

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2023

Kilka miesięcy mam zajęcia z Zuzanną i jestem bardzo zadowolona. Świetne podejście do studenta, miła atmosfera na zajęciach. Serdecznie polecam.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2023

Zuza jest najlepszą nauczycielką włoskiego do jakiej mogłam trafić. Jestem niesamowicie wdzięczna, że los nas połączył. Jest wymagająca i wyrozumiała jednocześnie. Przygotowuje każdą lekcję z największą starannością, bazując na różnorodnych źródłach i skupiając się na potrzebach ucznia. Cierpliwie rozwiewa wszelkie wątpliwości, dzięki czemu w trakcie spotkań panuje przyjazna atmosfera. Dodatkową zaletą pracy z Zuzą jest jej znajomość włoskiej kultury i zwyczajów, która urozmaica zajęcia i pomaga w nauce. Jeśli chcecie uczyć się włoskiego, nie wahajcie się, żeby skontaktować się z Zuzą :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2023

Osobiście bardzo polecam lekcje śpiewu z Panią Zuzanną. Jest ona bardzo miłą osobą, z anielską cierpliwością. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy jak będzie trzeba powtórzy wielokrotnie. Widać ogromną wiedzę i zaangażowanie jakie wkłada w lekcje.. Nie mogłam lepiej trafić na nauczycielkę śpiewu.

Jeszcze raz polecam z całego serca.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2023

Z całego serca polecam lekcje śpiewu z Panią Zuzą! Szczególnie doceniam jej profesjonalne podejście, cierpliwość, ogromną wiedzę i zaangażowanie w proces uczenia. A do tego lekcje przebiegają w ciepłej, pełnej humoru atmosferze. Nauczycielka wymagająca, a jednocześnie bardzo wspierająca. Wie, co mówi i to się czuje.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2023

Od jakichś 8 miesięcy mam lekcje wokalu z Zuzą. Jestem z nich bardzo zadowolona, widzę bardzo duże postępy u siebie. Same lekcje są super, godzina mija w mgnienu oka, ćwiczenia są różnorodne i dopasowane do rozwiązana aktualnego problemu.
Lekcje z Zuzą są dla mnie przyjemnością :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2022

Uwielbiam moje lekcje z Zuzanną. Zawsze czekam na nie z niecierpliwością i cieszy mnie każda wyśpiewana minuta. Zuzanna jest bardzo cierpliwą nauczycielką, doskonale wie o czym mówi, zawsze wszystko zrozumiale tłumaczy (co nie jest łatwe, skoro większość „procesów” przy śpiewie zachodzi wew. i nie można ich tak po prostu pokazać), a do tego wszystkiego jest po prostu mega sympatyczna ;) polecam, polecam, polecam z całego serca!!

avatar
Anastasiia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2022

Zuzanna jest świetną nauczycielką oraz bardzo sympatyczną osobą, która stwarza lekką i przyjemną atmosferę pod czas lekcji. Jej metoda nauki śpiewania była dla mnie zaskoczeniem - czasem wystarczy inaczej pomyśleć i dźwięk staje się zupełnie inny, bardziej czysty. Doceniam też to, że Zuzanna jest wymagająca, to daje mi pewność, że śpiewam dobrze, ponieważ każdy dźwięk jest wyszlifowany.
Nasze lekcje trwają już ponad rok i ja wcale nie planuję tego zmieniać!
Zuza, jesteś super!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2022

Zuzanna jest wspaniałą osobą, wymagającą, cierpliwą, ale przede wszystkim bardzo profesjonalną nauczycielką z indywidualnym podejściem do ucznia. Potrafi wychwycić nawet najmniejszy błąd i szybko znaleźć sposób na jego rozwiązanie. Na zajęcia uczęszczam już od ponad roku i współpraca przebiega pomyślnie. Widzę ogromne postępy. Śpiewam czyściej, pewniej siebie, poszerzyłam skalę głosu i emisja zdecydowanie uległa poprawie. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze, spotykamy się w trybie online, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, w szczególności dla osób, które mają dość napięty grafik. Zestaw ćwiczeń jest dobierany indywidualnie, do potrzeb i umiejetności każdego ucznia. Istnieje pełna dowolność w wyborze utworów realizowanych podczas zajęć, dzięki czemu śpiewam to co lubię.
Polecam z całego serca, bo naprawdę warto.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2022

Zuzanna jest cudowną nauczycielką, cierpliwą, sumienną. Potrafi bardzo dobrze dobrać zestaw ćwiczeń tak by uczeń czuł się zaopiekowany i wiedział że może w każdej chwili zgłosić niedyspozycję głosową.
Uczęszczam na zajęcia od pół roku, widzę i słyszę różnicę w tym jak wcześniej śpiewałam, znajomi też to zauważają.
Jestem bardzo wdzięczna za zaangażowanie, które Zuza wkłada w przygotowanie zajęć i ich prowadzenie.
Polecam każdemu, kto zastanawia się czy warto. Bardzo warto!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2022

Zuzanna jest moją mistrzynią w rozwoju głosu od pół roku. Regularnie spotykamy się online. Taka forma zajęć jest niesamowicie efektywna. Zuzanna wychwyci nawet najmniejsze nieczystości podczas emisji głosu - przykłada do tego dużą wagę. Zajęcia są intensywne, ale i efektywne - przebiegają w miłej atmosferze. Czuję rozwój. Dzięki cennym wskazówkom co do poprawnej emisji głosu nabyłem pewności siebie jak również zacząłem śpiewać bardziej świadomie i czyściej. Polecam wszystkim chcącym zacząć swoją podróż muzyczną..

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2022

Zuzanna jest bardzo profesjonalną nauczycielką z indywidualnym podejściem do ucznia. Pomogła mi rozwinąć się wokalnie i nabrać pewności siebie podczas występów. Na zajęciach potrafi stworzyć miłą atmosferę, a jednocześnie jest wymagająca i przykłada wagę do techniki. Dodatkowo Zuzanna posiada ogromną wiedzę o zdrowej emisji głosu, doskonale wyłapuje wszelkie błędy i znajduje sposób na ich rozwiązanie. Gorąco polecam!

avatar
Marlej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2021

Jestem zachwycona lekcjami z Zuzanną - jest bardzo cierpliwą i miłą nauczycielką, wyrozumiałą i empatyczną, zwłaszcza gdy śpiew wzrusza i czasem płyną łzy :) Ma piękny głos, ogromną wiedzę, potrafi mnie zmotywować i czuję, że robię postępy z lekcji na lekcję.
Do lekcji przez skype'a podchodziłam sceptycznie, ale okazało się to bardzo wygodne.
Serdecznie polecam!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2020

Świetne lekcje zarówno dla tych którzy już mieli styczność z muzyką jak i dla takich jak ja, które nie za bardzo miały kiedykolwiek taką możliwość. Na zajęcia chodzę już prawie pół roku i widzę ogromne postępy. Utwory do ćwiczeń można wybierać samemu, co sprawia, że można się nauczyć śpiewania dokładnie takich piosenek jakie się lubi :)
Zajęcia w wersji online są świetne dla osób, które mają zapchany grafik, zwłaszcza, że terminy można dobierać dość elastycznie.
Polecam, bardzo serdecznie!

avatar
Carolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2020

Zuzanna Klemańska ma nie tylko wspaniały głos, ale też anielską cierpliwość i zacięcie pedagogiczne. Na zajęcia z nią zapisałam się przypadkiem, poszukując odpowiedniego nauczyciela emisji głosu. Teraz dziękuję losowi za to, że to właśnie ona jest moją nauczycielką. Pracujemy razem od wakacji i widzę już postępy - śpiewam czyściej i ładniej, mam też większą skalę głosu. Ćwiczymy na piosenkach musicalowych, które mogę wybierać - dlatego lekcje te są bardziej niż przyjemne. Serdecznie polecam zajęcia wszystkim osobom, które boją się zacząć pracę z głosem, tym niepewnym co do tego, czy śpiewanie na pewno jest dla nich. Kilka pierwszych lekcji dodało mi skrzydeł i uświadomiło mi, jak wielką pasją może być muzyka.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

Świetny nauczyciel z indywidualnym podejściem do ucznia. Jestem uczennicą Pani Zuzanny już od pół roku i muszę przyznać, że lekcje z nią to czysta przyjemność. Pani Zuzanna jest niezwykle rzetelnym i cierpliwym nauczycielem z ogromną wiedzą z dziedziny, którą się zajmuje. Zna cały wachlarz przydatnych ćwiczeń, dzięki którym można szybko zrobić postępy. Pani Zuzanna jest przede wszystkim profesjonalistką, która potrafi bardzo dobrze zdiagnozować problemy wokalne i doradzić w jaki sposób można je skorygować. Serdecznie polecam tak dobrego nauczyciela!

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2020

Współpraca z Zuzanną przebiega doskonale. Miałam okazję korzystać zarówno z lekcji śpiewu jak i pomocy językowej. Pasja, zaangażowanie i świetny warsztat pozwala uczniowi wykorzystać maksymalnie każdą lekcję. Polecam!

avatar
Bogusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2020

Kompetentna nauczycielka z bardzo dobrym warsztatem wokalnym i umiejętnością jego przekazania. Nawet podczas lekcji online wychwyci błąd i pomoże go poprawić. Dostosowuje ćwiczenia i uwagi do możliwości ucznia. Polecam każdemu :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Pani Zuzanna to bardzo przyjemna osoba . Piękna i mądra . Świetnie pracuje z dzieckiem . Prawdziwa profesjonalistka , dobry pedagog .

avatar
pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2018

Pani Zuzanna jest wyjątkowo cierpliwa , potrafi dotrzec do ucznia i ma bardzo indywidualne i profesjonalne podejście . Jest wyjątkowym nauczycielem polecam serdecznie

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2018

Bardzo wymagajacy, dobry nauczyciel. Wkłada dużo wysiłku w edukację ucznia.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
20 września 2018

Pani Zuzanna nauczy solidnych podstaw śpiewu

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.