Zuzanna Klemańska

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka40 - 60 / 60 min

Zuzanna Klemańska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Oferuję korepetycje z zakresu śpiewu, teorii muzyki oraz aktorstwa. Jestem absolwentką Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej. Muzyka była moją pasją od zawsze, dlatego też postanowiłam związać z nią moje życie zawodowe. Jestem czynną śpiewaczką operową, jednak nie ograniczam się tylko do opery. Od zawsze śpiewałam rozrywkę, jazz, musical, jestem również wokalistką zespołu rockowego The Bimbears należacego do projektu My Name is New wytwórni Kayax.
Prowadzę korepetycje wokalne dla małych dzieci, młodzieży oraz dorosłych (zarówno profesjonalistów jak i amatorów) w zakresie kształtowania techniki śpiewu, umuzykalniania, przygotowywania na konkursy wokalne oraz egzaminy wstępne na studia wokalno-aktorskie, jazz oraz musical. Jako pedagog śpiewu kładę szczególny nacisk na pracę mięśni oddechowych, swobodne ciało podczas emisji, muzykalność, interpretację, czystą intonację oraz dykcję. Udzielam również zajęć z gry aktorskiej oraz teorii muzyki dla osób przygotowujących się do egzaminów na studia wokalno-aktorskie . Niezwykle ważnym aspektem mojej pracy z uczniem jest dla mnie również psychologia, tj. stworzenie pozytywnej, pełnej humoru atmosfery oraz terapeutyczne działanie muzyki.
Z pewnością zdobyte przeze mnie doświadczenie sceniczne ma niezwykle konstruktywny wpływ na moje umiejętności pedagogiczne. Obcowanie ze sztuką na żywo przed publicznością wzbogaca moją wiedzę na temat repertuaru, techniki wokalnej, interakcji ze słuchaczem oraz radzenia sobie ze stresem, a świadomość tę mogę przełożyć na indywidualną pracę z uczniem.
Jeśli pragniesz rozwinąć swoje skrzydła w zakresie nauki śpiewu bądź przygotowujesz się do egzaminów wstępnych, zapraszam do kontaktu telefonicznego/mailowego. Cena oraz miejsce spotkań są do uzgodnienia. Jestem dyspozycyjna również w weekendy.
Prowadzę zajęcia również w trybie ONLINE (poprzez platformę Zoom lub Skype).
Jeśli pragniesz się dowiedzieć jakim głosem oraz skalą dysponuję, serdecznie zapraszam do wysłuchania moich nagrań na YouTube.:)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
06.2019
Accademia Lirica d'Arte Osimo
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

Świetny nauczyciel z indywidualnym podejściem do ucznia. Jestem uczennicą Pani Zuzanny już od pół roku i muszę przyznać, że lekcje z nią to czysta przyjemność. Pani Zuzanna jest niezwykle rzetelnym i cierpliwym nauczycielem z ogromną wiedzą z dziedziny, którą się zajmuje. Zna cały wachlarz przydatnych ćwiczeń, dzięki którym można szybko zrobić postępy. Pani Zuzanna jest przede wszystkim profesjonalistką, która potrafi bardzo dobrze zdiagnozować problemy wokalne i doradzić w jaki sposób można je skorygować. Serdecznie polecam tak dobrego nauczyciela!

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2020

Współpraca z Zuzanną przebiega doskonale. Miałam okazję korzystać zarówno z lekcji śpiewu jak i pomocy językowej. Pasja, zaangażowanie i świetny warsztat pozwala uczniowi wykorzystać maksymalnie każdą lekcję. Polecam!

avatar
Bogusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2020

Kompetentna nauczycielka z bardzo dobrym warsztatem wokalnym i umiejętnością jego przekazania. Nawet podczas lekcji online wychwyci błąd i pomoże go poprawić. Dostosowuje ćwiczenia i uwagi do możliwości ucznia. Polecam każdemu :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Pani Zuzanna to bardzo przyjemna osoba . Piękna i mądra . Świetnie pracuje z dzieckiem . Prawdziwa profesjonalistka , dobry pedagog .

avatar
pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2018

Pani Zuzanna jest wyjątkowo cierpliwa , potrafi dotrzec do ucznia i ma bardzo indywidualne i profesjonalne podejście . Jest wyjątkowym nauczycielem polecam serdecznie

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2018

Bardzo wymagajacy, dobry nauczyciel. Wkłada dużo wysiłku w edukację ucznia.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
20 września 2018

Pani Zuzanna nauczy solidnych podstaw śpiewu

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.