Zuzanna Klemańska

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Ciao Amici!

Moją przygodę z językiem włoskim rozpoczęłam 3 lata temu we Włoszech podczas studiów muzycznych. Zakochana w pięknej Italii, postanowiłam związać z językiem włoskim również moje życie zawodowe. Nieustannie rozwijam moje umiejętności poprzez pracę (jestem muzykiem związanym z włoskimi teatrami operowymi), codzienne konwersacje z włoskimi przyjaciółmi, czytanie, oglądanie fimów.

Od ponad roku udzielam korepetycji z języka włoskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Szczególny nacisk kładę na konwersacje w języku włoskim, dlatego już od pierwszej lekcji staram się przełamać wszelkie bariery językowe.

Co mogę Ci zaoferować:
- lekcje języka włoskiego w przyjaznej atmosferze
- indywidualne podejście do ucznia
- standardowe oraz niestandardowe materiały dydaktyczne: wyciągi z podręczników, piosenki, filmiki, rebusy, rysunki, artykuły z włoskich czasopism
- budowanie pewności językowej ucznia poprzez niekończące się konwersacje, korektę wymowy, akcentu, powtarzanie materiału
- zarażanie pasją do języka poprzez dogłębne poznawanie kultury włoskiej: sztuki, muzyki, kina i oczywiście - jedzenia :)

Serdecznie zapraszam wszystkich tych, którzy pragną rozpocząć bądź kontynuować swoją przygodę z pięknym językiem włoskim!

Ze względu na COVID-19 korepetycje prowadzę obecnie w trybie online. Preferuję platformy ZOOM oraz Skype.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 18:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
06.2019
Accademia Lirica d'Arte Osimo
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2020

Współpraca z Zuzanną przebiega doskonale. Miałam okazję korzystać zarówno z lekcji śpiewu jak i pomocy językowej. Pasja, zaangażowanie i świetny warsztat pozwala uczniowi wykorzystać maksymalnie każdą lekcję. Polecam!

avatar
Bogusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2020

Kompetentna nauczycielka z bardzo dobrym warsztatem wokalnym i umiejętnością jego przekazania. Nawet podczas lekcji online wychwyci błąd i pomoże go poprawić. Dostosowuje ćwiczenia i uwagi do możliwości ucznia. Polecam każdemu :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Pani Zuzanna to bardzo przyjemna osoba . Piękna i mądra . Świetnie pracuje z dzieckiem . Prawdziwa profesjonalistka , dobry pedagog .

avatar
pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2018

Pani Zuzanna jest wyjątkowo cierpliwa , potrafi dotrzec do ucznia i ma bardzo indywidualne i profesjonalne podejście . Jest wyjątkowym nauczycielem polecam serdecznie

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2018

Bardzo wymagajacy, dobry nauczyciel. Wkłada dużo wysiłku w edukację ucznia.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
20 września 2018

Pani Zuzanna nauczy solidnych podstaw śpiewu

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.