Zuzanna Klemańska

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
 
Online
Łódź
Warszawa

Zuzanna Klemańska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Zuzanna Klemańska

O mnie

Zuzanna Klemańska – sopran koloraturowy dramatyczny. Jest absolwentką wokalistyki Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi.

Laureatka nagrody specjalnej za wykonanie pieśni polskiej na IX Międzynarodowym Konkursie Wokalnym „Złote Głosy” w Warszawie oraz III nagrody na II Ogólnopolskim Konkursie im. Krystyny Jamroz w Busku - Zdroju (I nagrody nie przyznano).

W styczniu 2015 r. brała udział w spektaklu operowym - łacińskim intermedium „Apollo i Hiacynt” W. A. Mozarta w reż. Natalii Kozłowskiej, który był wystawiany na deskach sali koncertowej Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. W maju 2015 r. brała udział w prestiżowej Gali Operowej w ramach Operowego Forum Młodych w Bydgoszczy, występując wraz ze studentami z Hanoweru, Szanghaju i Krakowa.

W marcu 2016 r. zaśpiewała w polskiej prapremierze opery “Abu Hassan” C. M. von Webera w reżyserii Hanny Chojnackiej pod batutą Marcina Wolniewskiego, wcielając się w główną rolę Fatimy. Opera była wystawiana kilkakrotnie na deskach sali koncertowej Akademii Muzycznej w Łodzi.

W czerwcu br. wzięła udział w Gali Inauguracyjnej Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz, występując na scenie z orkiestrą Filharmonii Śląskiej .

W kwietniu oraz czerwcu 2018 r., jako Wenus, śpiewała w „Orfeuszu w piekle” J. Offenbacha w reżyserii Marii Sartovej pod batutą Warcisława Kunca w Operze Bałtyckiej.

Swój warsztat doskonaliła na wielu kursach mistrzowskich w Polsce i we Włoszech.

W latach 2018-2019 była studentką Accademia Lirica Osimo, współpracując z wieloma osobistościami sceny operowej.

Mówi płynnie w języku włoskim i angielskim.

Wokalistka zespołu The Bimbears (rock alternatywny), który w 2019 r. dołączył do projektu My Name is New wytwórni Kayax.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
06.2019
Accademia Lirica d'Arte Osimo
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Marlej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2021

Jestem zachwycona lekcjami z Zuzanną - jest bardzo cierpliwą i miłą nauczycielką, wyrozumiałą i empatyczną, zwłaszcza gdy śpiew wzrusza i czasem płyną łzy :) Ma piękny głos, ogromną wiedzę, potrafi mnie zmotywować i czuję, że robię postępy z lekcji na lekcję.
Do lekcji przez skype'a podchodziłam sceptycznie, ale okazało się to bardzo wygodne.
Serdecznie polecam!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2020

Świetne lekcje zarówno dla tych którzy już mieli styczność z muzyką jak i dla takich jak ja, które nie za bardzo miały kiedykolwiek taką możliwość. Na zajęcia chodzę już prawie pół roku i widzę ogromne postępy. Utwory do ćwiczeń można wybierać samemu, co sprawia, że można się nauczyć śpiewania dokładnie takich piosenek jakie się lubi :)
Zajęcia w wersji online są świetne dla osób, które mają zapchany grafik, zwłaszcza, że terminy można dobierać dość elastycznie.
Polecam, bardzo serdecznie!

avatar
Carolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2020

Zuzanna Klemańska ma nie tylko wspaniały głos, ale też anielską cierpliwość i zacięcie pedagogiczne. Na zajęcia z nią zapisałam się przypadkiem, poszukując odpowiedniego nauczyciela emisji głosu. Teraz dziękuję losowi za to, że to właśnie ona jest moją nauczycielką. Pracujemy razem od wakacji i widzę już postępy - śpiewam czyściej i ładniej, mam też większą skalę głosu. Ćwiczymy na piosenkach musicalowych, które mogę wybierać - dlatego lekcje te są bardziej niż przyjemne. Serdecznie polecam zajęcia wszystkim osobom, które boją się zacząć pracę z głosem, tym niepewnym co do tego, czy śpiewanie na pewno jest dla nich. Kilka pierwszych lekcji dodało mi skrzydeł i uświadomiło mi, jak wielką pasją może być muzyka.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

Świetny nauczyciel z indywidualnym podejściem do ucznia. Jestem uczennicą Pani Zuzanny już od pół roku i muszę przyznać, że lekcje z nią to czysta przyjemność. Pani Zuzanna jest niezwykle rzetelnym i cierpliwym nauczycielem z ogromną wiedzą z dziedziny, którą się zajmuje. Zna cały wachlarz przydatnych ćwiczeń, dzięki którym można szybko zrobić postępy. Pani Zuzanna jest przede wszystkim profesjonalistką, która potrafi bardzo dobrze zdiagnozować problemy wokalne i doradzić w jaki sposób można je skorygować. Serdecznie polecam tak dobrego nauczyciela!

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2020

Współpraca z Zuzanną przebiega doskonale. Miałam okazję korzystać zarówno z lekcji śpiewu jak i pomocy językowej. Pasja, zaangażowanie i świetny warsztat pozwala uczniowi wykorzystać maksymalnie każdą lekcję. Polecam!

avatar
Bogusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2020

Kompetentna nauczycielka z bardzo dobrym warsztatem wokalnym i umiejętnością jego przekazania. Nawet podczas lekcji online wychwyci błąd i pomoże go poprawić. Dostosowuje ćwiczenia i uwagi do możliwości ucznia. Polecam każdemu :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Pani Zuzanna to bardzo przyjemna osoba . Piękna i mądra . Świetnie pracuje z dzieckiem . Prawdziwa profesjonalistka , dobry pedagog .

avatar
pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2018

Pani Zuzanna jest wyjątkowo cierpliwa , potrafi dotrzec do ucznia i ma bardzo indywidualne i profesjonalne podejście . Jest wyjątkowym nauczycielem polecam serdecznie

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2018

Bardzo wymagajacy, dobry nauczyciel. Wkłada dużo wysiłku w edukację ucznia.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
20 września 2018

Pani Zuzanna nauczy solidnych podstaw śpiewu

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.