Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Rumia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski95 / 60 min

Maciek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/5216 opinii

Opis ogłoszenia

Tel.: 519 530 715

Drogi maturzysto!

 • Matura z polskiego za pasem , a Ty się stresujesz, że nie zdążysz się przygotować?   
 • Kompletnie nie ogarniasz, jak pisać rozprawkę ?   
 • Potrzebujesz przypomnieć lektury , by napisać wypracowanie na najwyższym poziomie – i nie popełnić kardynała?
 • A może po prostu szukasz kogoś, kto wydobędzie z Ciebie cały potencjał ?   

MOJE MOCNE STRONY

1.  POGOTOWIE ROZPRAWKOWE

Pisanie rozprawek to dla wielu uczniów koszmar spędzający sen z powiek. Wreszcie nauczysz się

 • układać poprawną tezę,
 • dobierać odpowiednie argumenty,
 • jak nie zgubić wątku w trakcie pisania i nie odejść od tematu,
 • jak sprawić, by praca była spójna,

Nauczysz się pisać takie rozprawki, że egzaminatorom spadną kapcie z nóg !

2. EPOKI W PIGUŁCE I ZEBRANIE DO KUPY MOTYWÓW LITERACKICH

Przypomnimy sobie wszystkie epoki i zajmiemy się szukaniem motywów w różnych tekstach, byś mógł/mogła zbudować sobie bazę przydatną przy pisaniu wypracowań!

3. TE NIESZCZĘSNE LEKTURY!

Powtórzymy sobie postaci i wydarzenia z lektur , byś na dźwięk słów „Pan Tadeusz” nie dostawał(-a) skrętów kiszek. Zastanowimy się, które z tekstów mogą być szczególnie przydatne na maturze . Lektury ogwiazdkowane będziesz miał(-a) w jednym paluszku!

4. AKCENT POŁOŻONY NA ZAGADNIENIACH POWTARZAJĄCYCH SIĘ NAJCZĘŚCIEJ NA EGZAMINACH

Przede wszystkim ilość materiału  wynikająca z podstawy programowej jest za duża, aby można było ją opanować i mieć sporo wolnego czasu dla siebie. Standardowe podejście polegające na próbie opanowania wszystkiego niestety tu zawodzi. Jednak mam na to rozwiązanie.

Słyszałeś o zasadzie Pareto ?

Mówi ona o tym, że 20% jednostek odpowiada za 80% efektów , np.:

 • 20% ludzi na świecie ma 80% pieniędzy,
 • 20% uczniów zadaje 80% spośród wszystkich pytań w trakcie lekcji,
 • 20% kolegów z Twojej klasy angażuje się w 80% zajęć dodatkowych itd. 

Od ponad 10 lat śledzę wymagania maturalne CKE , podstawy programowe i omawiam arkusze maturalne z egzaminatorami.

Wiem, które zagadnienia odpowiadają za większość Twojego wyniku na maturze. Wiem, które 20% może stanowić 80% Twojego wyniku. :-)   

5. STARANNE PLANOWANIE CAŁEGO PROCESU NAUCZANIA I UWZGLĘDNIENIE POWTÓREK

Kolejny wielki problem to fakt, że niemal nikt nie pamięta materiału dłużej niż miesiąc po sprawdzianie. Jak sobie z tym poradzić? Długo szukałem odpowiedzi, ale najlepszą znalazłem w: „Harvardzkim Poradniku Skutecznego Uczenia Się” , z którego wynika, iż jedynym sposobem zapamiętania czegoś na trwałe są dobrze zaplanowane powtórki.

Powinny one odbyć się po:

 • 24 godzinach,
 • tygodniu,
 • miesiącu,
 • trzech miesiącach.

Na początku miałem wątpliwości, czy to się sprawdzi, czy to nie jest tylko teoria, ale dzisiaj jestem pewien, że to gwarantuje zapamiętanie wiedzy na stałe .

Dobry nauczyciel przypomina uczniowi o jego powtórkach, aby ten mógł spać spokojnie. :)

6. WSPARCIE MOTYWACYJNE

Wielu nauczycieli nie zdaje sobie z tego sprawy, ale dobry nauczyciel jest jak trener sportowy.

Gdy po zajęciach przychodzi czas, kiedy zawodnik – uczeń – musi zrobić swoje, trzeba zagrzać go do walki. W tym należy dopasować odpowiednie systemy motywacyjne i techniki pamięciowe , które pomagają skutecznie uczyć się w domu, aby potem maksymalnie wykorzystać czas na zajęciach.

Biorę na barki całą odpowiedzialność, cieszę się z postępów, ale w szczególności wspieram w trudniejszych chwilach.

METODY NAUCZANIA

Dysponuję wszelkimi potrzebnymi podręcznikami i arkuszami egzaminów próbnych. Śledzę wymagania CKE, podstawy programowe i omawiam arkusze maturalne z egzaminatorami , dzięki czemu jestem zawsze na bieżąco z materiałem.

W swojej pracy wykorzystuję ciekawe taktyki, skojarzenia, techniki pamięciowe –  wszystko, co w mej mocy, by język polski nie był dla ucznia zmorą, a przedmiotem, który jednak da się polubić – i nie stracić przy tym wszystkich nerwów. Moi podopieczni przychodzą na zajęcia pełni zapału i z otwartymi umysłami – bo wiem, jak skutecznie zachęcić ich do nauki.

GDZIE I KIEDY MOŻEMY UMÓWIĆ SIĘ NA ZAJĘCIA:

 • lekcje online – profesjonalne zajęcia z użyciem specjalnego tabletu graficznego oraz wirtualnej tablicy,  czyli zupełnie jakbyśmy siedzieli obok siebie w jednej ławce. ;-) Na zajęciach jest ciągła interakcja, nie ma możliwości obijania i siedzenia na komórce :)

CENNIK

 • Szkoła podstawowa (online lub stacjonarnie) – 95 zł / 60min
 • Poziom liceum, podstawowy (online lub stacjonarnie) – 115 zł / 60min
 • Poziom liceum, rozszerzony (online lub stacjonarnie) -- 135 zł / 60min

A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają – przy mnie staniesz się mistrzem tego języka!

Tel.: 519 530 715

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości treści ogłoszenia bez zgody autora jest zabronione pod groźbą sankcji prawnych.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2012
Uniwersytet Gdański
Magister
Filologia angielska
10.2014 - 06.2016
Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
Magister
Management
Kursy i szkolenia
06.2018
Kurs programowania (Coders Lab - Web Developer)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 216
avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2023

Nowa matura z polskiego to jakiś żart. Same zadania otwarte, na wszystkie pytania trzeba odpowiadać pisemnie trzeba mieć sporo wiedzy z literatury i lektur których ja nie czytałem... bo jest ich zwyczajnie za dużo żeby wszystko ogarnąć. Zabrakło mi dosłownie parę procent, żeby zdać, najgorzej mi poszła rozprawka. Te tematy były jakieś z kosmosu strasznie się zestresowałem. Dobrze, że poszedłem na korki, bo bez nich nie dałbym rady poprawić tej matury. Zrobilismy powtórkę z lektur i napisałem kilka rozprawek. W tak krótkim czasie zrobiliśmy bardzo dużo. Aż żałuję, że nie zapisalem się wcześniej. Co prawda idę na studia budownicze i matura z polskiego nie jest mi aż tak potrzebna, ale fajnie by było napisać ją dobrze za pierwszym razem. Korepetycje polecam tym, którzy nie ogarniają polskiego i chcą się dobrze przygotować i tym, którzy ogarniają, ale chcą ogarniać jeszcze lepiej. Zajęcia bardzo konkretne motywujące i ciekawe. Po napisaniu matury i rozprawki mogłem liczyć na feedback i po obgadaniu zadań z korepetytorem jestem pewien, że tym razem się udało. Dziękuję i pozdrawiam
Krzysiek

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2023

Zgłosiłam się do Maćka, aby podszkolić się w konwersacjach, bo gramatyka jakoś nigdy nie sprawiała mi problemów. Jednak gdy ktoś zapytał o coś po angielsku to nie byłam w stanie wydusić z siebie ani słowa, coś mnie dusiło i miałam atak paniki. Lekcje z Maćkiem mnie odblokowały i dzięki nim nauczyłam się dość swobodnie porozumiewać. Jeszcze jest dużo do zrobienia, ale wreszcie uudało mi się odblokować, a to najważniejsze!! Raz w tygodniu spotykamy się online, żeby porozmawiać na najróżniejsze tematy, które dobierane są do moich zainteresowań, a ja sama dla siebie zaczęłam prowadzić dziennik po angielsku, żeby stale otaczać się językiem. Szczerze polecam, dla mnie te zajęcia okazały się przełomowe!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2023

Pan Maciek pomaga w języku polskim córce już trzeci rok, a ona z dwójkowej uczennicy stała się piątkową. :-) O nauczycielu mogę powiedzieć same dobre słowa: cierpliwy, wyrozumiały, ale i wymagający. Widać, że traktuje pracę jak pasję, co jest jedną z ważniejszych rzeczy, zwłaszcza w tym zawodzie. Córka zawsze dostaje pracę domową do odrobienia i nauczyła się pracować systematycznie, co zaowocowało znacznym polepszeniem, zwłaszcza jeśli chodzi o pisanie wypracowań. Zaczęła też podchodzić do przedmiotu z entuzjazmem i już nie myśli o nim jak o przymusowym obowiązku. Za rok matura i pomimo nowej formuły jesteśmy dość spokojni, zdecydowanie polecamy !!! :-)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2023

Korepetytor ze świetnym podejściem do młodzieży. To była nasza trzecia próba znalezienia osoby, która pomoże córce naprawdę nauczyć się angielskiego - tak, by wiedza została z nią na długo, a nie tylko do czasu najbliższego sprawdzianu. Wreszcie zrozumiała wszystkie konstrukcje i zasady czasów w j. angielskim i potrafi się nimi posługiwać, otworzyła się też bardziej, jeśli chodzi o mówienie w tym języku. Julia jest bardzo zadowolona i chętnie uczestniczy w zajęciach. :)

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2022

Moim problemem było to, że ni rusz nie mogłam wyjść z poziomu A2. Ile można się uczyć, by wciąż stać w miejscu... Przecież uczyłam się w szkole, na studiach, na co dzień przecież angielski też jest wszędzie – i co, myślałam naprawdę musi mi wchodzić z takim trudem i nie mogę nic z tym zrobić? Okazało się, że mogę. Dzięki korepetycjom w końcu zbliżam się do poziomu B2 i coraz bardziej przełamuję barierę językową, co było moim wielkim problemem. Lekcje mam już drugi rok i czuję się coraz mocniej w tym języku. Angielskim muszę się częściowo posługiwać w pracy, więc to, że wreszcie się z niego podciągnęłam, jest naprawdę wielką ulgą. Naprawdę polecam, odzyskałam wiarę w siebie, że w moim wieku da się nauczyć języka!

avatar
Robert Michalak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2022

Jestem bardzo zadowolony z zajęć, a syn zawsze bardzo dobrze czuje się na zajęciach i dużo z nich wyciąga. Tomek nigdy nie lubił uczyć się angielskiego i trudno mu wchodził, ale widzę, że korepetycje pomogły mu przełamać opór i poczynił duże postępy. Dziękuję serdecznie.

avatar
Irena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2022

Bardzo dziękujemy za naukę przez trzy lata. Czuję, że Maja świetnie sobie poradzi na egzaminie ósmoklasisty, sama jestem w szoku, jak się podciągnęła z języka angielskiego. Na pewno damy znać, jak poznamy wyniki, a tymczasem proszę trzymać kciuki! :) Przed Mają ostatnia lekcja przed egzaminem i tak dziwnie z myślą, że to będzie ostatnia lekcja po trzech latach. Przyzwyczaiłyśmy się już, a Maja bardzo polubiła nauczyciela. Pewnie wrócimy w liceum. :)
Pozdrawiam

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Korzystaliśmy z usług korepetycji przez dwa lata. Hania niedługo pisze egzamin ósmoklasisty, więc po tym czasie nie będzie potrzebowała tak intensywnych zajęć z angielskiego, ale myślę, że w liceum jeszcze się odezwiemy. Przede wszystkim z całego serca dziękuję za rewelacyjne przygotowanie Hani do egzaminu oraz za pomoc w bieżących tematach ze szkoły. Hania najmniej się stresuje j. angielskim, bo wie, że świetnie sobie poradzi – a i ja w to nie wątpię, widząc, ile się nauczyła przez te lata.

Świetny kontakt z prowadzącym, rozliczenia zawsze na czas, sympatyczna atmosfera zarówno w kontakcie z rodzicem, jak i uczniem. Polecam wszystkim współpracę z Panem Maćkiem, bo to czysta przyjemność!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2022

Dzień dobry, wszystko super, lekcje przebiegają bardzo dobrze. Marek jest zadowolony, podskoczył z 2 na 4, a angielski nigdy nie był dla niego prosty. Podejście nauczyciela dużo robi, zwłaszcza wyrozumiałość i cierpliwość, których syn bardzo potrzebuje. Atmosfera na zajęciach zawsze bardzo przyjazna.

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2022

Polecam Maćka i jego zespół. Jest ciekawie, niestandardowo, skutecznie i… za krótko. Chyba się przerzucę na 2h w tygodniu, bo naprawdę lubię te lekcje! :D Dzięki za pomoc z bieżącymi zagadnieniami ze studiów i za swbodne rozmowy. Wreszcie zaczął rozwiązywać mi się język. Czekam z niecierpliwością na nastepne spotkanie! :)

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2022

Przysłałam córkę na próbną lekcję, żeby sprawdzić, czy się odnajdzie… I tak już uczy się dwa miesiące. Bardzo jej się spodobało i nie chce już żadnego innego korepetytora. Widzę, że nie mogłyśmy trafić lepiej, bo Zosia niełatwo przekonuje się do nowych osób – a teraz udało się to wyjątkowo szybko!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
12 lutego 2022

Przykro mi, ale wiarygodność opinii o lekcjach Pana Macieja i jego zespołu "ekspertów" jest mocno naciągana. Wszystkie negatywne komentarze są przez Pana Macieja zgłaszane do Administratora, a ich weryfikacja ma się odbywać na podstawie pisemnego potwierdzenia zawierającego między innymi numer PESEL. Sami sobie odpowiedzmy, kto się na to zgodzi.

Maciek

Szanowny Panie Przemku,

minął już prawie miesiąc od wystawienia przez Pana negatywnych opinii i bardzo zaskoczył mnie kolejny negatyw od Pana. Pewnie dla Pana może to być mało wiarygodne, ale przy okazji naszego kontaktu spotkałem się pierwszy raz z negatywną opinią, i to prawda – zgłosiłem ją do moderacji, przedstawiając serwisowi obszerne dane w postaci naszej wymiany SMS-owej.

Nie mam niestety wpływu na to, w jaki sposób serwis e-korepetycje weryfikuje wiarygodność opinii, jednak bezpośrednio po otrzymaniu przez Pana maila od serwisu zadzwonił Pan do mnie i odbyliśmy bardzo serdeczną rozmowę. Jeszcze raz Pana przeprosiłem za organizacyjne niedociągnięcie (prośbę o przełożenie lekcji, która dotarła do Pana zbyt późno, bo około pół godziny przed zajęciami) i przypomniałem również o propozycji lekcji za darmo w ramach dodatkowych przeprosin, jako że rezerwował sobie Pan czas w tym dniu. Na koniec rozmowy życzyliśmy sobie nawzajem powodzenia i byłem przekonany, że udało nam się zażegnać ten nasz kryzys.

Jest Pan sympatyczną osobą i przykro mi, że ten temat powrócił, bo nie miałem złych intencji i ani przez moment nie bagatelizowałem problemu. Niezmiennie życzę Panu wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, i może jeszcze kiedyś, do usłyszenia! :)

Pozdrawiam!
Maciek

avatar
Lewandowscy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2022

Bardzo nietypowo, bo na korepetycje zapisaliśmy się całą rodziną: ja, mąż, córka. Często wyjeżdżamy za granicę i znajomość angielskiego naprawdę jest nam potrzebna. Coś tam umieliśmy, ale chcieliśmy tę wiedzę ugruntować, żeby z większą łatwością się porozumiewać. Lekcje mamy wszyscy osobno, a co kilka zajęć - zbiorowo i wtedy ćwiczymy konwersacje między sobą. Nie mogliśmy lepiej trafić, bardzo doceniamy indywidualne podejście, dobrą energię na lekcjach i dziękujemy za przekazywaną wiedzę, bo naprawdę widać postępy!

avatar
Rozalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2022

Wypróbowałam już wszystkich możliwych metod nauki anglika - i nic. I byłam już serio sfrustrowana, bo nic mi nie wchodziło do głowy, więc nie oczekiwałam, że korepetycje mi pomogły. Ale spotkałam się z miłym zaskoczeniem, bo regularne zajęcia, konwersacje połączone z nauką gramatyki i konstrukcji naprawdę zaczęły przynosić efekty. Spotykamy się online, co jest bardzo wygodne, bo oszczędzam mnóstwo czasu. Zaczynam wierzyć, że angielskiego da się nauczyc!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2021

Polecam Maćka i jego zespół NinjaTutors. :) Córka zachwycona, że angielski wreszcie jest ciekawy i przystępny, a nie jest dla niej męczarnią. Forma zajęć nigdy nie jest nudna, nie ma trzaskania zadań przez całą godzinę. Maja jest pełna energii podczas zajęć, chetnie współpracuje i otwiera się na rozmowę. Super, cieszę się, że tu trafiłysmy. :)

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2021

Bardzo kompetentna osoba, wspaniale tłumaczy i super nam się rozmawia po angielsku!!! Pokonuję barierę językową w zawrotnym tempie, bo nie czuję się oceniana, mogę poczuć się swobodnie i przestać zastanawiać się, czy na pewno uzywam dobrych czasów i konstrukcji. Wszystko przyjdzie z czasem. Z gramatyką nigdy nie miałam za specjalnych trudności, więc na korepetycjach uczę się przede wszystkim przez konwersacje i to działa. W pracy zaczynam czuć się pewniej, jak muszę odezwać się po angielsku. Dziękuję! :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2021

Zapisałem się już w sierpniu, bo wiem, że we wrześniu może brakować miejsc. Zawsze jest tyle chętnych, że wolałem się upewnić, że znajdzie się dla mnie miejsce. Byłem już na kilku zajęciach i bardzo pozytywnie oceniam. Korepetytor zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, przywitał mnie uśmiechnięty i gotowy do działania. Każda lekcja jest naprawdę wartościowa i ciekawa, skupiona na moich językowych potrzebach. Jeśli takie pozytywne wrażenie się utrzyma, to na pewno będę chodził przez długi czas!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2021

Kurs wakacyjny jest fantastyczny! Stwierdziłam, że nigdy nie będę miała tyle czasu, co w wakacje i warto już teraz zacząć sobie powtarzać. Niby rok do matury, ale zleci pewnie bardzo szybko. Na kursie dowiedziałam się już tak wiele! Kompleksowe przygotowanie, obejmujace nie tylko gramatykę, jak w szkole, ale też rozmówki, bardzo dużo konwersacji. Rozmawiamy o wszystkim! Dzięki takiej regularnej i swobodnej rozmowie bardzo dużo się uczę i już teraz płynniej mówię po angielsku, a co będzie za rok! Myślę, że nie mogłam wybrać lepiej. Do zobaczenia na następnej lekcji!!!

Maciek

Tak, rozmowa jest bardzo ważna. :) Bardzo szybko zaczęłaś robić postępy, oby tak dalej, a na maturze będziesz wymiatać!

avatar
Ella
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2021

Fantastyczne zajęcia, Kacper bardzo je polubił. Nawet chciał kontynuować w wakacje! Pozwoliły mu sie otworzyc i przekonac do angielskiego, co mnie bardzo cieszy bo wiadomo ze w dzisiejszych czasach bez angielskiego ani rusz… Bardzo porządnie przygotowany program i lekcje, brak chaosu, wszystko zaplanowane i ciekawie poprowadzone. Syn miał problem przede wszystkim z rozmową, a dzięki zajeciom nabrał wiekszej pewności siebie i ten język przychodzi mu z większa łatwością.

Maciek

Kacper rzeczywiscie coraz bardziej sie otwiera, co mnie niesamowicie cieszy. Ma w sobie potencjał i zrobimy, co w naszej mocy, by wykorzystał go w pełni! :)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2021

Raczej byłam sceptycznie nastawiona do korepetycji, bo już kilka razy sie przejechałam i niewiele na nich nauczyłam, ale tym razem było inaczej. Od początku złapaliśmy dobry kontakt i szybko zaczęłam zauważaać postępy. Angielski coraz bardziej mi wchodzi i ku mojemu zdziwieniu, w wakacje też może być przyjemnie :)

Maciek

Baaardzo się cieszę, że dobrze się czujesz na zajęciach! Pozdrawiam ciepło!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2021

Wakacje wakacjami, ale cisnąć trzeba. ;) Stwierdziłam, że lepiej jak zacznę naukę już w wakacje, bo mam teraz dużo czasu i to idealny czas. Zaczęliśmy już sobie powtarzać do matury, która mam za rok, i jak dotąd jestem superzadowolona. Trafiłam na bardzo dobrego nauczyciela i czuję, że dobrze mnie przeprowadzi przez materiał powtórkowy. Z entuzjazmem czekam na kolejne lekcje, bo są bardzo ciekawe i przesycone przydatną wiedzą!

Maciek

No ba, do boju, żołnierzu! Maturka nie ma z Tobą szans. :) Pozdro!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2021

Jestem właśnie na urlopie za granicą i kontakt z obcokrajowcami stał się o niebo prostszy! Nie muszę szukać słówek w głowie i zastanawiać sie jakiego czasu użyć bo przychodzi mi to płynnie i naturalnie. Podróżowanie stało się o wiele prostsze i przyjemniejsze. Wracam po wakacjach.

Maciek

Super! Już przed wyjazdem szło Ci naprawdę dobrze, ciekaw jestem, z jakimi nowymi umiejętnościami językowymi wrócisz po wakacjach. :) Dobrego odpoczynku i do zobaczenia!

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2021

Porządna firma, pełen profesjonalizm. Duża elastyczność i indywidualne podejście do ucznia. Nie ma problemu z dopasowaniem terminu, wszystko przebiega sprawnie i szybko. Doskonała obsługa i kontakt. Serdecznie polecam.

Maciek

Bardzo dziękuję. Cieszę się, że jesteś zadwolona! Pozdrawiam. :)

avatar
Marian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2021

5/5. Miałem wysokie wymagania, bo jestem osobą bardzo ambitną i zawsze dążę do tego, by jak najlepiej osiągnąć zamierzone cele. Na początku roku postawiłem sobie taki: podwyższyć swój poziom z j. angielskiego. Przy szukaniu korepetytorów byłem dość wybredny i przeprowadziłem duże roszady, aż w końcu się zdecydowałem - i podjąłem bardzo dobrą decyzję, bo czuję, że nauczyłem się tu tyle, co nigdzie indziej przez cały okres edukacji. Nauczyciel jest bardzo inteligentny i kipi pozytywną energią, wiedzę przekazuje w sposób klarowny i przystępny. Jestem bardzo usatysfakcjonowany z efektów.

Maciek

Serdecznie dziękuję za miłe słowa! Rzeczywiście zrobiłeś wielkie postępy - Twoja ambicja daleko Cię zaprowadzi. :) Pozdrawiam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2021

Bardzo bardzo dziekujemy!!! Egzamin ósmoklasisty na 87%!!! Niesamowite, nie spodziewałam się, że Karolowi uda się osiągnąć tak dobry wynik, bo angielski nigdy nie był dla niego prosty. Okazało się, że odpowiedni nauczyciel potrafi naprawdę dużo zdziałać. Dziękujemy i na pewno odezwiemy się, gdy Karol pójdzie do liceum i będzie potrzebował dodatkowych lekcji!

Maciek

Świetny wynik, gratuluję! :) Serdecznie dziekuję za opinię i do usłyszenia!

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2021

Przyszłam tu, bo w mojej pracy pojawia sie coraz więcej angielskiego, nowi klienci biznesowi z zagranicy i chociaż mój dział nie do końca się nimi zajmuje, to czasem trzeba coś załatwić po angielsku, porozmawiać czy napisać maila, co zawsze było dla mnie bardzo stresujące, bo niewiele potrafiłam powiedzieć. Na korepetycjach lektor podszedł do tematu praktycznie i profesjonalnie i skupił się na tym, bym potrafiła się porozumieć i porozmawiać, a gramatykę postawił na drugim miejscu, co pozwoliło tak nie stresować się, że popełnię jakiś błąd, po prostu zaczęłam mówić. To był bardzo dobry wybór, nawet szef w pracy zauważa, że swobodniej zaczełam się czuć w angielskim. :)

Maciek

Świetnie Ci idzie, niedługo sama będziesz prowadzić zebrania w pracy po angielsku. Pozdro! :)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2021

Polecam, polecam, polecam. Syn piał z radości na widok wyników z egzaminu, bez problemu dostanie się do wymarzonego liceum, więc z tego miejsca chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za cały rok współpracy i superefekty.

Maciek

Również dziękuję - i bardzo się cieszę, ze egzamin poszedł dobrze. :) Pozdrawiam!

avatar
KONRAD
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2021

Polecam te zajęcia. Jeśli zależy Ci na nauczycielu, który dobrze Cię nauczy języka, a przy okazji nie pozwoli, byś spoczął na laurach i zadba, byś cały czas się rozwijał - to dobrze trafiłeś. Ja trafiłem tu rok temu z zerowymi umiejętnościami i naprawdę ogromnymi brakami z anglika. Byłem załamany, bo z tego przedmiotu miałem zawsze najgorsze oceny, bez względu na to, jak bardzo bym się starał - ciągle wwpadały jakieś dwóje czy tróje - mimo że się uczyłem! Korepetycje pokazay mi, że uczyć się to nie znaczy nauczyć się i wkuwanie wszystkiego na pamięć mija się z celem, zwłaszcza ze na kazdego dzialaja inne metody pamięciowe. Na korkach poznałem takie, które rzecczywiście się u mnie sprawdzają, co pomogło mi w przyswajaniu materiału. Teraz idzie mi o wiele lepiej, moje umiejetności komunikacyjne znacznie się poprawiły, a nauka przychodzi mi z większą łatwością.

Maciek

Rzeczywiście zrobiłeś ogromny progres. Włożyłeś w to naprawdę sporo pracy i są superefekty! :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2021

W czerwcu zapisałem się na kurs wakacyjny i już mi się podoba. Konkret, bez uczenia się schematycznie, a zamiast tego naprawdę wartościowe lekcje. Warto zainwestować.

Maciek

Dzięki za opinię, cieszę się, że jesteś zadowolony. Pozdro!

avatar
Rozalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2021

Wreszcie mogę oglądać filmy w oryginale i rozumiem piosenki. No a przede wszystkim nie zapominam języka w gębie, gdy mam coś powiedzieć po angielsku na lotnisku, w sklepie czy przez telefon. :)

Maciek

Super! Mam nadzieję, że te umiejętności przydadzą się na wakacjach. :D Miłego odpoczynku!

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

W sierpniu jadę na wymianę studencką, więc już nie będę korzystać z korepetycji, ale jestem bardzo wdzięczna za wszystko, czego się nauczyłam! Na pewno pomoże mi to, gdy przez pół roku będę mieszkała w Holandii, bo moje umiejętności komunikacyjne bardzo wzrosły. Jestem strasznie podekscytowana i nie mogę się doczekać, nigdy nie sądziłam, że mój angielski mi kiedyś pozwoli na taki wyjazd!

Maciek

Daj potem znać, jak było w Holandii. Udanego wyjazdu! :)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Dzień dobry, razem z Grzesiem bardzo dziękujemy. :-) W tym roku już jedziemy na wakacje, odezwiemy się pod koniec sierpnia. Proszę o nas pamiętać. :-) Pozdrawiamy i życzymy miłego odpoczynku!

Maciek

Również dziękuję i do usłyszenia. Miłych wakacji! :)

avatar
Tola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Dziękuję za owocny rok! Mega dużo się nauczyłam. Przekonałam się też do czytania i oglądania po angielsku i idzie mi to coraz sprawniej. Niedługo jedziemy na wakacje z rodzicami i już się nie martwię, że nie będę umiała niczego powiedzieć. Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym!

Maciek

Bardzo się cieszę, że angielski przychodzi Ci swobodniej. Do zobaczenia! :)

avatar
Sandara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Jadę wkrótce na Erasmusa i niesamowicie się cieszę. Wiem, że nie pojechałabym, gdyby mój angielski był słaby, a taki był odkąd pamiętam. Bardzo późno zabralam sie do nauki, bo na studiach, ale myślę że nigdy nie jest za późno, żeby zacząć się uczyć. Dzięki intensywnym zajęciom przez rok bardzo się poprawiłam, więcej rozumiem po angielsku i potrafię swobodnie się komunikować, bo właśnie na komunikację stawialiśmy nacisk. Życzę miłych wakacji, i z pewnością odezwę się po powrocie, by podzielić się wrażeniami i umówić na kontynuację zajęć!!!

Maciek

Na naukę nigdy nie jest za późno! Dużo osiagnęłaś przez ten rok. Baw się dobrze i podziel się potem wrażeniami z wyjazdu! :)

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2021

W tym roku już stopujemy, ale chciałabym zaklepać miejsce na przyszły rok. Za rok egzamin ósmoklasisty, a ja już się przekonałam, że mogę w pełni zaufać nauczycielowi, że dobrze przygotuje Stasia i chcielibyśmy dalej korzystać z lekcji.
Pozdrawiam

Maciek

Dziękuję za zaufanie. :) Do usłyszenia!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2021

Rok zamknięty, oceny wystawione i mam 5 z anglika!!!! Nie spodziewałabym się ze dam radę. Angielski zawsze sprawiał mi dużo trudności i doprowadzał do łez bo totalnie nie ogarniałam wszystkich czasów itd. Dziękuję za pomoc w zrozumieniu tego, mój angielski jest teraz o wieeele lepszy!

Maciek

Superwynik! Duma rozpiera. :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2021

Tak dobrze mi się pracowało w ciągu roku, że jestem zainteresowana lekcjami w wakacje, mam nadzieję, że też się będą odbywać. Pozdrawiam ciepło :))

Maciek

Oczywiście, że będą. :) Pozdrawiam serdecznie i zapraszam!

avatar
Kamil Brzuch
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2021

Very good lessons. One year ago I wasn't able to say few sentences in English and it made me feel really bad. I didn't understand a lot when sb told sth to me. One year of intensive learning was enough to improve my English and feel more confidently. I also understand more from music, movies or podcasts, when I listen or watch it in English. I know that there's a lot of learning before me, but now, when I can see results, it's really easier to learn, 'cos I have more motivation and I found out that English can be interesting! I'd like to to say thank u, 'cos there were really profitable lessons.

Maciek

Thank u very much! I'm proud of you. You've made great progress! :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2021

Niedługo poznam wyniki matury, ale myślę, że nie mam się o co martwić. Rekrutacja juz ruszyła, mam nadzieję, że się dostanę. Jestem dosyć ambitną osobą, więc wiele oczekiwałam od nauczyciela – nie zawiodłam się. Jestem w pełni usatysfakcjonowana. :)

Maciek

Mocno trzymam kciuki i czekam na info o wynikach! Dziekuję za opinię :)

avatar
Iwo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2021

W wakacje nie będę pobierać lekcji, ale chciałabym wrócić do nauki od przyszłego roku szkolnego. Dziękuję za dotychczasową pomoc i do zobaczenia, liczę, że znajdzie się dla mnie miejsce. :)

Maciek

Znajdzie, znajdzie, tylko daj jeszcze znać pod koniec sierpnia. :) Pozdro!

avatar
Adam Z.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2021

Wysoki poziom i sprawna komunikacja. Mam bardzo niestałe godziny pracy, ale nie było problemu, by dopasować zajęcia do grafiku. Nauczyciel elastyczny i profesjonalny, zawsze przygotowany do zajęć. Dobrze mi się współpracuje, wreszcie zacząłem sprawniej komunikować się po angielsku, nie czując stresu podczas rozmowy. Angielski jest konieczny w mojej pracy (pracuję w korpo w IT), więc zależało mi na angielskim biznesowym, moje wymagania zostały spełnione.

Pozdrawiam

Maciek

Cieszę się, że jesteś zadowolony. Mnie również bardzo dobrze się z Tobą pracuje. Pozdrawiam! :)

avatar
Victoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2021

Ostatnio znalazłam taką apkę Blinkist i codziennie czytam fragment książki po angielsku. Rok temu jeszcze totalnie nic bym nie rozumiała, a dzięki korepetycjom nie mam z tym problemu. Tak polubiłam angielski, że aż mi się chce uczyć na własną rękę, nie dlatego, że muszę, a dlatego że chcę!!! Anki też jest super, dzięki za polecenie, wpisuję sobie słówka na bieżąco. Korepetycje mnie bardzo otworzyły na język i pokazały, że może być ciekawy i że wcale nie musi być taki trudny, jeśli systematycznie się pracuje.

Maciek

Super! Bardzo się cieszę, że otaczasz się angielskim. Śmigasz coraz sprawniej. :) Pozdrawiam!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2021

Ocena "bardzo dobry" to za mało. Miałam wielkie szczęście, że trafiłam na Pana Macieja i jego szkołę, po perturbacjach, ogromnym stresie i negatywnych emocjach związanych z poprzednią korepetytorką. Pani Anno G. z Gdyni! Pani powinna wziąć parę lekcji w szkole u Pana Macieja z tego, jak powinno traktować się swoich uczniów. Psychicznie tym kontaktem z nią byłyśmy obie zmasakrowane. Moja córka przez swój ciągły i niedostateczny poziom wiedzy oraz notoryczny brak zrozumienia materiału, była ofiarą negatywnych emocji ze strony tej osoby. Pani Anna wysłała nas na testy do poradni psychologicznej, aby stwierdzono u mojej córki dyskalkulię, co wg niej miało córce pomóc przejść przez egzaminy z matematyki w przyszłości. Po takich wydarzeniach trafiłam na Pana Macieja, który okazał mi zrozumienie i wsparcie w tej całej trudnej sytuacji. Pani Edyta, która docelowo prowadziła z córką korepetycje, to ANIOŁ. Ciepła, empatyczna osoba o dużej wiedzy, nieskończonych pokładach cierpliwości oraz niesamowitych umiejętnościach przekazywania tej wiedzy. Pani Edyto, dziękuję serdecznie za to Pani nieocenione wsparcie! Kto poszukuje nie tylko nauczycieli, ale przede wszystkim ludzi - tutaj znajdzie z pewnością i wsparcie i empatię. Moja córka miała z matematyki 2, w porywach 3. W tym roku szkolnym ma ocenę 4, ale to nie ocena jest wyznacznikiem, tylko jej komfort psychiczny i to, na ile umie i rozumie matematykę. A co najważniejsze: nie boi się uczęszczać na lekcje! I to, że czuje się pewniej podczas tych lekcji. To, że nikt nie wpędza jej w poczucie winy z powodu tego, ze znów czegoś nie rozumie, a przecież przerabiacie to już 5 raz! Takim pseudo-korepetytorom mówię NIE! I życzę wszystkim rodzicom takiego poczucia, jakie ja mam dziś, że moja córka jest w najlepszych rękach i naprawdę nie martwię się tym, że przed nami test 8-klasisty. Jestem przekonana, że z takim wsparciem poradzimy sobie doskonale! Serdecznie pozdrawiam!

Maciek

Bardzo dziękuję za zaufanie i miłe słowa! Ogromnie się cieszę, że i Pani, i córka jesteście zadowolone. Pozdrawiam serdecznie. :)

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2021

Było dobrze. Już się nie muszę stresować, napisałem co umiałem i gra muzyka ;) Do maturki też będę chodził na korki bo bardzo dobrze się tu czulem i lekcje dużo mi dały. Ogarnąłem grame i pisanie idzie mi dużo lepiej a przede wszystkim potrafię więcej pogadać po angielsku a to jest mega ważne jakbym chciał gdzieś pojechać chociaż na wakacje.
Miłego dnia życzę

Maciek

Super! Świetnie pracowałeś przez te miesiące. Udanych wakacji i do usłyszenia! :)

avatar
Irmina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2021

Az mi smutno, że już nie będziemy się razem uczyć. Zaraz koniec roku, egzamin napisany. Ale chciałabym od nowego roku szkolnego też przychodzić, muszę porozmawiać z mamą. Bardzo dużo ogarnęłam przez ten rok o wiele lepiej umiem angielski. Mam nadzieję do zobaczenia !

Maciek

Daj koniecznie znać, jak już poznasz wyniki! :) Również mam nadzieję, że do zobaczenia, pozdrawiam ciepło!

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2021

Zależało mi na kompleksowym planie nauki angielskiego, by porozumiewać się tym językiem na co dzień, bez blokady i trudności w komunikacji. Chciałam też móc oglądać filmy w oryginale i rozumieć książki. Po roku mogę śmiało powiedzieć, że naprawdę dużo się nauczyłam. Może jeszcze nie czytam książek, ale artykuły po angielsku – bez problemu. Przestałam oglądać filmy z lektorem, a zamieniłam go na napisy po angielsku. Otworzyłam się też, jeśli chodzi o posługiwanie się angielskim. Krok po kroku do sukcesu. A na początku byłam naprawdę początkująca w tym temacie. Dziękuję, widzę efekty dotychczasowej współpracy.

Maciek

Bardzo podoba mi się Twoja ambicja, cieszę się, że poza zajęciami uczysz się sama, otaczając się angielskim na co dzień, bo to bardzo ważne. :) Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2021

Zachecona pozytywnymi opiniami postanowiłam się przekonać czy rzeczywiście poziom jest taki dobry. Nie zawiodłam się - a jestem bardzo wymagająca. Córka wypróbowała już kilku korepetytorów, ale z nikim wcześniej tak szybko nie złapała dobrego kontaktu. Bardzo dobre pierwsze wrażenie, zobaczymy, jak będzie dalej.

Maciek

Cieszę się, że pierwsze wrażenie na plus, mam nadzieję, że taki stan rzeczy się utrzyma. :) Pozdrawiam i do usłyszenia!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2021

Mam nadzieję, że znajdzie się dla mnie miejsce również w przyszłym roku. ;) Bardzo dobrze wspominam wszystkie lekcje: merytoryka, humor, przyjazna atmosfera. Zawsze czułam się bardzo swobodnie na zajęciach. Dzięki!

Maciek

Na pewno! Tylko koniecznie daj jeszcze znać pod koniec sierpnia. Cieszę się, że jesteś zadowolona. :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2021

W tym roku kończę już korepetycje, ale z niecierpliwością czekam na wrześniowe lekcje. Jestem pewna, że dużo się nauczę. Angielski okazał się naprawdę spoko kiedy przyszłam na korki. Fajnie ze tu trafiłam :)

Maciek

Też się cieszę, że tu trafiłaś. :) Do zobaczenia we wrześniu!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2021

Przystępne zajęcia w przystępnej cenie. Dobrze tłumaczone tak że dziecko wszystko może zrozumieć. Jacek wyszedł z zajęć zadowolony. Test ósmoklasisty ma za rok więc na pewno od września też będzie uczęszczał na korepetycje.

Maciek

Zapraszam. Będziemy intensywnie pracować przed egzaminem. :) Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Korepetycje na medal. Choćbym chciał, nie mam się do czego przyczepić. Początkowo zastanawiałem się nad ceną, ale po kilku lekcjach wiem, że zajęcia są tego warte i nie ma co skąpić na swojej edukacji. Czuję, że bardzo dużo wynoszę z tych zajęć.

Maciek

Super, że jesteś zadowolony. Dzięki za opinię!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2021

Jestem po pierwszej lekcji i jestem zadowolona. Czeka mnie konkretnie rozplanowana nauka i wydaje mi się, że trafiłam idealnie. Jestem ciekawa kolejnych lekcji i z niecierpliwością czekam, jak rozwinie się ta współpraca

Maciek

Jestem pewien, że będzie nam się dobrze pracowało. Do zobaczenia na następnych zajęciach! :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2021

Duuuuuzo wyniosłem z tych lekcji, więcej niż z jakichkolwiek zajęć w szkole. Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Z anglika zawsze byłem słaby, a teraz czuję jak bardzo się podciągam. Zaczynam rozumieć filmy po angielsku i muzykę, siedzę na zagranicznych grupach na fb i rozumiem, co piszą ludzie, a czasem i sam udzielam się w dyskusji. Zajęcia przydatne w szkole i na co dzień.

Maciek

Zrobiłeś bardzo duży progres, pracuj tak ambitnie dalej, a wkrótce nie poznasz samego siebie, jeśli chodzi o angielski. :) Pozdro!

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Fantastyczne zajęcia. Nie jest łatwo trafić na takiego nauczyciela, który by podchodził do pracy z pasją, do ucznia z wyrozumiałością, a do lekcji z kreatywnością. Super prowadzone lekcje, fantastycznie ułożony plan działania. Naprawdę nie mam się do czego przyczepić.

Maciek

Bardzo mi miło, dziękuję. :)

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

Angielski wreszcie stał się przystępny! Niesamowite, jak szybko po tych lekcjach zaczelam ogarniać wszystkie tematy, które dotychczas były totalnie czarną magią. Czas zaprzeszły, konstrukcje że strona bierna, przytaczanie wypowiedzi, cofanie czasów itd to wszystko stało się dla mnie intuicyjne - a wystarczyło kilka miesięcy regularnych i intensywnych korepetycji!

Maciek

Cieszę się, że już opanowałeś zaklęcia i stajesz się coraz wybitniejszym czarodziejem z angielskiego. :) Pozdrawiam!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2021

Serdeczne dzięki za poświęcony czas i nerwy, bo wiem, że do dzieciaków trzeba mieć czasem nerwy ze stali ;) Mój Kuba nie z każdym nauczycielem się dogada, czasem trzeba naprawdę wołów, by go zachęcić, by usiadł do nauki. A tu się dzieje coś niesamowitego, Kuba ani słówkiem nie marudzi, że ma dodatkowe lekcje z angielskiego i to w dodatku w piątek!

Maciek

Nie potrzeba wołów, tylko motywacji i doceniania wszystkich drobnych postępów – a Kuba robi ich coraz więcej! :)

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2021

Zapisaliśmy Alę na zajęcia pod koniec ubiegłego roku z myślą, że spróbujemy i zobaczymy, jak jej się będzie pracować na korepetycjach, czy się odnajdzie w tej formie – bo Ala jest bardzo nieśmiała i trochę się obawialiśmy takich lekcji 1 na 1. Ale okazało się, że zupełnie bezpodstawnie! Zajęcia są świetnie prowadzone, z pełnym profesjonalizmem, nigdy nie zieje nudą, a nauczyciel potrafi przełamać lody i zachęcić dziecko do przedmiotu. Efekty nas zaskoczyły, córka bardzo szybko podciągnęła się z angielskiego.

Maciek

Cieszę się, że zajęcia spełniły Państwa oczekiwania, a z Ali jestem bardzo dumny, bo pięknie jej idzie nauka! :)

avatar
Niki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2021

Na pewno dobrze napiszę egzamin ósmoklasisty co to dla mnie;) Przerobiliśmy już wszystko co możliwe i czuję że pójdzie mi super. Dzieeeeeeki! Lekcje są fajowe

Maciek

Mocno trzymam kciuki za egzamin! :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Patrycja jest zachwycona!!! Budowanie zdań i tworzenie wypowiedzi to już dla niej bułka z masłem. A jeszcze niedawno miala bardzo duży problem z tym, by napisać więcej niż kilka zdań, a i to przychodziło jej z trudem. Dzięki lekcjom o wiele szybciej przyswaja sobie słówka i podłapuje nawet trudniejsze konstrukcje. Wczoraj sama napisała naprawdę długiego maila po angielsku bez pomocy! Dziękujemy za te lekcje, bo naprawdę przynoszą rezultaty :-)

Maciek

Bardzo miło mi to czytać, serce rośnie! Patrycja bardzo się stara i widać efekty :)

avatar
jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2021

Forma zdalna bardzo mi pasuje. Lekcje przebiegają sprawnie i ciekawie. Już ogarniam Present Perfect itd! oStanio nauczycielka mnie pochwaliła że zacząłem rozumieć co się dzieje na lekcji. Nawet się czasem zgłoszę i zabłysnę. Ostatnio dostałem dwie 5 i bardzo się cieszę bo się okazuje że to wszystko nie jest tak trudne!!

Maciek

Pewnie, wszystko da się ogarnąć! Gratuluję piątek :D

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Ania bez problemu rozwiązała wszystkie zadania na maturze i mówi, że przy żadnym nawet się nie zawahała. Z dumą mówiła, że jej odpowiedzi pokrywają się z tymi zamieszczonymi w internecie. Widzę, że rok korepetycji przyniósł świetne rezultaty, dziękujemy!!!

Maciek

Ogromnie mnie to cieszy! Również dziękuję za owocną współpracę i pozdrawiam! :)

avatar
Alek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2021

Zdałem!!!!! Sprawdziłem już odp w necie i z zamkniętych mam większość dobrze! Jeszcze zależy, jak mi poszło wypracowanie, ale było łatwe, więc raczej dobrze. Ale mi serce waliło jak otwierałem arkusz. A tam okazało się, że wszystko jest takie proste! Czułem się jakbyśmy robili go razem i nie stresowałem się, bo przecież przerobiliśmy wszystkie typy zadań. Trzymaj kciuki, żeby wynik był super!

Maciek

Trzymam, trzymam! I cieszę się, że egzamin był dla Ciebie prosty! :)

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2021

Dziękuję, że mimo małej ilości czasu mogliśmy przećwiczyć wszystko, co sprawiało mi trudności. Czułąm się na maturze o wiele pewniej i bezpieczniej. Dzięki za nieszablonowe podejście i tłumaczenie super zrozumiałym językiem. Rozprawke napisałam prawie z zamkniętymi oczami. ;)

Maciek

Lepiej je otwórz, bo egzaminator nie zrozumie, co napisałaś! Pozdrawiam :)

avatar
Kajetan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2021

Świetne są te zajęcia! Nic dodać nic ująć, lekcje są przemyślane i ciekawe. Zbyt późno się zapisałem i przed maturą poprosiłem o turbo powtórke więc no były to pracowite tygodnie. Tygodnie, a nauczyłem się więcej niż w szkole przez miesiące. Czas płynie szybko, może aż za bardzo bo korki są naprawdę kozackie!

Maciek

Wytrwała praca się opłaca. :) Trzymam kciukensy!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Superprzygotowanie do egzaminy maturalnego. Nie zabrakło niczego: merytorycznego przygotowania, materiałów, ćwiczeń, motywacji, konwersacji, arkuszy materialnych. Wszystko w odpowieniej ilości, na wszystko idealna ilość czasu. Nigdy nie miaem poczucia, że z czymś się nie wyrobię albo że ilość materiału mnie przygniata, bo był bardzo dobrze rozłożony. A o moja maturę się nie martwię, bo za mną naprawdę udana nauka. Dzięk!

Maciek

No to teraz czekam na info od Ciebie, jak już poznasz wyniki. Pozdro! :)

avatar
Barbara K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2021

Marek wreszcie zaczął się uczyć angielskiego! Nauczyciel ma takie podejście do ucznia, że potrafi z nim znaleźć wspólny język i dogadać się, bez względu na trudny charakter tegoż ucznia… Marek ma problemy z nauką i potrzebuje kogoś, kto go będzie motywował i chwalił, ale i nie pozwoli się rozleniwić. Właśnie to tu znaleźliśmy, a syn chętnie się uczy. Lekcje nie składają się z rzucania suchych formułek, a składają się na fajną relację uczeń-nauczyciel.

Maciek

Odpowiednia motywacja to podstawa. Marek rzeczywiście na początku bardzo niechętnie podchodził do zajęć, ale szybko się przekonał i zrobił duże postępy. Dziękuję za opinię!

avatar
Malina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2021

Fajne jest to, że można mieć zajęcia we dwójkę. Jesteśmy z Patrycją z Gdańska i Gdyni i dzięki tym zajęciom online możemy mieć zajęcia wspólnie, nie musząc jezdzic z miejsce na miejsce, bo wszystko jest w komputerze, łącznie z materiałami, z których korzystamy. Bardzo dużo mi dały te lekcje, czuję, że moja gramatyka jest o wiele lepsza niż była i czuje też się mocniejsza w rozmowie. Jesteśmy w tej samej klasie i mamy nawet problemy z podobnymi zagadnieniami, więc jesteśmy na podobnym poziomie i lecimy mniej więcej tym samym tempem. Nawzajem się motywujemy, okreslilabym to taka zdrową rywalizacją.

Maciek

Cieszę się, że lekcje w duecie się sprawdziły! Pozdrawiam serdecznie :)

avatar
Eleonora
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2021

Dominik bardzo lubi zajęcia. Trochę się obawiałam, czy odnajdzie się w formie elektronicznej, bo z lekcjami w szkole to różnie bywa, ale korepetycje są bardzo dobrze zorganizowane i prowadzone z dużym profesjonalizmem. Z tygodnia na tydzień obserwuję, jaki progres robi syn i robi mi się ciepło na sercu, widząc, jak się stara. A nie starałby się, gdyby nauczyciel nie motywował go i nie zauważał postępów. Świetne podejście do nauczania i wyjątkowe nastawienie do uczniów.

Maciek

Cieszę się, że forma zajęć przemawia do Dominika. :) Bardzo dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Luiza G.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2021

Rok zajęć za mną i śmiało mogę stwierdzić, że naprawdę się opłacało. Czuję się bogatsza o nową wiedzę i umiejętności, które już teraz pozwalają mi rozwinąć skrzydła na rynku pracy. Pracuję w dużej korporacji, gdzie znajomość angielskiego jest kluczowa i bez niej ani rusz. Z tego też względu zależało mi przede wszystkim na tym, by nabrać swobody w mówieniu i sprawniej posługiwać się językiem, a gramatyka to kwestia poboczna – zresztą teorię wciąż pamiętam ze szkoły, tylko nie potrafiłam zastosować jej w praktyce. Po roku rozmówek dwa razy w tygodniu i doszlifowaniu wiedzy na temat struktury języka czuję się naprawdę pewnie w komunikacji. Gdy mam odezwać się po angielsku, wymienić maile w tym języku czy zabrać głos w dyskusji – nie mam z tym najmniejszego problemu. Na zajęcia wciąż będę uczęszczać, ale częstotliwość zmienię do 1h w tygodniu, bo na ten moment czuję, że to wystarczy. Serdecznie dziękuję za dzielenie się swoją wiedzą.

Maciek

Luizo, jestem bardzo dumny z postępów, jakie zrobiłaś przez ten rok. Rzeczywiście posługujesz się teraz językiem z dużą swobodą. Również dziękuję za dotychczasową owocną współpracę. Wszystkiego dobrego!

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Ania ma niedługo egzamin ósmoklasisty i od roku pod okiem Pana Maćka przygotowuje się do niego. Jesteśmy bardzo zadowolone, córka rozumie wszystko, co przerabia w szkole! Ania zaczyna czuć się w angielskim jak ryba w wodzie! Porobiła sobie listy słówek i obrazki do nich i powiesiła na ścianie w pokoju i właśnie z drugiego pokoju słyszę, jak czyta książkę po angielsku :)

Maciek

Fantastycznie! Ania bardzo się przykłada do nauki, co przeogromnie mnie cieszy. Super, że uczy się również samodzielnie. :) Pozdrawiam!

avatar
Błażej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Wspaniały mentor i doskonały nauczyciel. Przeprowadził mnie przez wszystkie trudne zagadnienia wyjaśniając wszystko tak szczegółowo i klarownie, że po każdej lekcji miałem satysfakcję z tego co udało się przepracować i po lekcjach z Maćkiem wszystko wydawało się proste. Dziś jestem na studiach i nie pobieram już regularnie lekcji, ale gdy mam z czymś problem, bo mam kilka przedmiotów po angielsku uderzam do Maćka i chyba niedługo znów wpadnę.

Maciek

Wal do mnie jak w dym, ze wszystkim damy radę! :D Pozdrawiam!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2021

Julkowi bardzo podobała się pierwsza lekcja. Nauczyciel szybko zorientował się, które obszary wymagają pracy i z którymi zagadnieniami syn ma szczególny problem. Co najważniejsze, już od samego początku starał się Julka zaktywizować, wciągać w rozmowę, zamiast sypać teorią, której ten i tak nie zrozumie. Jest dyslektykiem i praca z nim wymaga szczególnie dobranych metod, ale Pan Maciej jest na to świetnie przygotowany. Syn nie może się doczekać następnej lekcji :-)

Maciek

Cieszę się, że metody nauki spodobały się Julkowi. :) Zatem do zobaczenia na kolejnej lekcji!

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2021

Na spotkaniach biznesowych z klientami z zagranicy angielski jest niezbędny. Moja łamana angielszczyzna to było zdecydowanie za mało no i brzmiałem bardzo nieprofesjonalnie. W życiu codziennym i zawodowym staram się nieustannie rozwijać i poszerzać swoje kompetencje, więc oczywiście musiało paść również na angielski. Na spotkaniach z Maćkiem zajmujemy się i rozmową, i gramatyką. Systematycznie uczę się zarówno często używanyxh słów jak i słów bezpośrednio związanych z moim zawodem. Nie spodziewałem się, że pierwsze efekty zauważę tak szybko. Po zaledwie kilku tygodniach pracy czuję się pewniej na spotkaniach biznesowych w pracy, a zaznaczę, że planuję uczyć się z Maćkiem przynajmniej rok. Jestem pewien, że wkrótce nie poznam samego siebie, jeśli chodzi o posługiwanie się angielskim.

Maciek

Znając Twoje ambicje i determinację, angielski niedługo będzie przychodził Ci całkowicie naturalnie. :) Pozdrawiam!

avatar
Aśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2021

Zależało mi przede wszystkim na konwersacjach, bo gramatyka jakoś nigdy nie sprawiała mi problemów. Jednak jak miałam się odezwać na lekcji czy na ulicy, czy gdziekolwiek indziej, bo ktoś zapytał o coś po angielsku, to nie byłam w stanie wydusić z siebie ani słowa, coś mnie dusiło i ściskało w środku. Lekcje z Maćkiem mnie odblokowały i dzięki nim nauczyłam się swobodnie porozumiewać. Raz w tygodniu spotykamy się online, żeby porozmawiać na najróżniejsze tematy, a sama dla siebie zaczęłam prowadzić dziennik po angielsku, żeby stale otaczać się językiem, do czego Maciek mnie zachęcił. Nie spotkałam dotąd lepszego nauczyciela.

Maciek

Rzeczywiście otworzyłaś się przez te miesiące. :) Super, że prowadzisz dziennik – mając regularny kontakt z językiem, nauka przychodzi bardzo naturalnie. Dzięki za opinię i pozdrawiam!

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2021

O Panu Macieju dowiedziałam się od koleżanki, której syn, Tomek, po roku zajęć dostał się na wymarzone studia za granicą. Postanowiłam, że spróbujemy i my i potwierdzam to, co mówiła Luiza: taki nauczyciel to autentycznie skarb, trudno na takiego trafić. Iga z osoby bardzo zamkniętej, jeśli chodzi o język angielski, przemieniła się w osobę, która mówi, pisze po angielsku i ogląda filmy w tym języku - i wszystko doskonale rozumie! Polecam serdecznie.

Maciek

Rzeczywiście Iga bardzo się otworzyła, znakomicie jej idzie nauka. Ostatnio byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, sprawdzając jej wypracowanie. :) Bardzo dziękuję za opinię! Proszę pozdrowić Luizę. :)

avatar
Krystyna Bojanowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2021

Zapisałam Anię na korepetycje kilka tygodni temu, właściwie tuż przed końcem roku szkolnego, ale już wiem, że Ania zostanie na dłużej, być może równeiż na wakacje, bo wtedy będzie dużo czasu, a zaległości trochę sie nazbierało (jest możliwość nauki w wakacje?). Ania jest w 7 klasie, więc nastawiłyśmy sie na powtórkę materiału przed egzaminem i wiem, że z takim mentorem Ania nie zbłądzi. Efekty zaczynają być widoczne już teraz, a to dopiero kilka zajeć. :)

Maciek

Oczywiście, w wakacje również prowadzę lekcje, tak że zapraszam. :) Zaległości trochę jest, to fakt, ale widać, że Ania chce się uczyć – i to na pewno zaowocuje. :)

avatar
PrzemeK K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2021

Sztos! Najlepsze korki na jakich bylem. Poprzedni korepetytorzy niczego mnie nie nauczyli, bo uczyli w bardzo standardowy sposob do każdego podchodzac tak samo. Nie było mowy o jakimkolwiek indywidualnym podejściu do ucznia. Nie ma żadnej rzeczy do ktorej mogłybym się przyczpić.

Maciek

Cieszę się, że jesteś zadowolony z metod nauki, jakie razem wypracowaliśmy. :) Pozdrawiam!

avatar
Mania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2021

Zdecydowanie najleosze przygotowanie do matury, jakie mogłam sobie wymarzyć. :) Sądziłam, że będziemy razem tylko rozwiazywać zadania i skupimy sie na teori a dostałam dużo więcej niż zakładałam. Duzo praktycznej wiedzy ktora zostaje w glowie na długo i obowiązkowa rozmowa po angielsku na kazdej lekcji.

Maciek

Praktyka okazuje się nawet bardziej przydatna niż teoria. :) Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2021

Bardzo przystępne metody nauki i wiedza przekazana w prosty, przejrzysty sposób. Na lekcjach nie ma mowy o nudzie. Przerobiliśmy mnóstwo zadań maturalnych w różnych odsłonach, więc myślę, że już nic mnie nie zaskoczy. Były też wypracowania i gramatyka. Cisnęliśmy mocno, nie ma zmiłuj. ;) Efekty są bardzo widoczne i czuję się o wiele spokojniejsza przed maturą.

Maciek

No ba, nie ma co czekać na zmiłowanie. :D Ale za to można czekać na rezultaty nauki, a te już widzę. Na pewno sobie poradzisz. :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2021

Jestem zadowolona z zajęć i mój syn też. Prowadzący w interesujący sposób przedstawia zagadnienia i ma w sobie coś takiego, że nie sposób przejść obok niego obojętnie i nie sposób nie uważać na zajęciach. Jest charyzmatyczny i przesympatyczny, co potwierdza uśmiech na twarzy Tomka. Pan Maciej świetnie przygotował go do egzaminu ósmoklasisty i chociaż jeszcze trochę czasu zostało już wiem, że pójdzie mu dobrze.

Maciek

Jestem pewien, że Tomek sobie poradzi – wytrwale pracował przez ostatni rok. :) Pozdrawiam!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2021

Moja Kaja w tym roku pisze egzamin ósmoklasisty. Nigdy wcześniej nie chodziła na korepetycje, ale doszłam do wniosku, że teraz jej się przydadzą. W końcu od tego jak napisze zależy czy dostanie się do liceum… Trochę się zastanawialam czy forma zdalna się sprawdzi ale bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Nauczyciel jest bardzo życzliwy i świetnie się odnajduje w prowadzeniu zajęć. Zajęcia ekranem w ekran, a nie twarzą w twarz na żywo o dziwo się sprawdzają wyśmienicie. :)

Maciek

Ekranem w ekran – podoba mi się to określenie! :D Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Rok temu zakładałem, że będę zdawać tylko podstawę na maturze. Nie sądziłem, że uda mi się zapamiętać wszystkie zasady i konstrukcje gramatyczne, wręcz wydawało mi się to niemożliwe. Tymczasem po roku korepetycji wszystko się zmieniło, bo zamiast zdawać rozszerzoną historię chcę zdawać angielski! Już po kilku lekcjach moja pewność siebie wzrosła, bo lekcje są prowadzone bardzo profesjonalnie i są naszpikowane wiedzą. Lekcja po lekcji uczyłem się czegoś nowego, aż przeszliśmy przez wszystkie wymagane zagadnienia. Dzięki korepetycjom uwierzyłem w swoje możliwości.

Maciek

Niemożliwe staje się możliwe, gdy w siebie uwierzymy - i bedziemy wytrwale pracować. Ty dokonałeś i jednego, i drugiego i są świetne efekty. Pozdro! :)

avatar
Malwina&Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2021

Polecam, polecam, polecam!!! Na zajęcia zapisałam się z koleżanką i mamy zajęcia w duecie. Na początku zastanawiałam się, czy uda się to ogarnąć organizacyjnie, czy nie będzie znaczącej różnicy w naszym poziomie, ale okazało się, że zajęcia łączone to był super pomysł. Wychodzi to bardzo sprawnie, dużo się od siebie wzajemnie uczymy, a i cena wyszła niższa niż za zajęcia w pojedynkę. Lekcje są bardzo ciekawe i przyjemne, przed maturą sprawdziły się znakomicie, bo wszystko powtórzyliśmy i obie jesteśmy dobrze przygotowane. :)

Maciek

Cieszę się, że jesteście zadowolone i podobała Wam się taka forma. Mnie również bardzo dobre się z Wami pracowało, stanowicie superteam. Czekam o info, jak Wam poszły maturki! :)

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2021

Na dźwięk słowa "angielski" aż mnie kiedyś skręcało z nerwów. Bardzo żałuję, że w szkole nie uczymy się języka w sposób naturalny. Jak jesteśmy dziećmi, to nie uczymy się przecież reguł gramatycznych, zanim zaczniemy mówić, tylko stopniowo uczymy się nowych słów, zwrotów i przecież nie posługujemy się nimi od razu poprawnie. Obcych języków też powinniśmy uczyć się w ten sposób. I dopiero na korepetycjach spotkałam się z takim podejściem – skupiliśmy się przede wszystkim na rozmowie, a nie na wkuwaniu zasad, co baaardzo mnie otworzyło na język. Przez rok nauczyłam się więcej niż w szkole przez kilka lat. Świetne podejście do nauki, polecam.

Maciek

To prawda, w pierwszej kolejności najważniejsze jest, by po prostu otworzyć się na komunikację, sama gramatyka nie pozwoli nam się porozumieć. Dziękuję za opinię :)

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2021

Maciek chyba nawet żółwia by zmotywował, by przebiegł maraton. A ja mam takie trochę żółwie zapędy, zwłaszcza jeśli o angielski chodzi. :P Ale, ku mojemu zaskoczeniu, anglik może okazać się interesującym obszarem nauki, jeśli dostrzeże się w nim coś więcej niż tylko bezmyślne zakuwanie zasad. Maciek uzmysłowił mi, że uczę się po to, by umieć się porozumiewać i nie krytykuje mnie, gdy popełnię jakiś błąd. Jeśli powiem coś niepoprawnie, omawiamy to i za drugim razem już wiem, jakiej konstrukcji użyć. :)

Maciek

Bliżej Ci do antylopy niż żółwia, bo postępy robisz w zaskakująco szybkim tempie! Pozdro! :)

avatar
Mania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2021

Super. :D Dawno żadna lekcja tak mi się nie spodobała. Jestem dopiero po pierwszej, ale już wiem, że dobrze wybrałam, bo na tak pozytywnego nauczyciela jeszcze nigdy nie trafiłam i na żadnej lekcji tak dużo się nie nauczyłam. :)

Maciek

Bardzo się cieszę i dziekuję za miłe słowa. Pozdrawiam!

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2021

W przeciwieństwie do większości osób, ja nie jestem uczniem (choć w pewien sposób tak, bo przecież korepetycje to też jakby lekcje w szkole), a angielskiego potrzebuję w pracy. Firma się rozwija, szef podkreśla, jak istotna jest znajomość angielskiego, zwłaszcza że kontakty z klientami zagranicznymi są stałą częścią naszej pracy. Coś tam z angielskiego umiem, ale chciałbym, by na podstawowej znajomości się nie kończyło. Już po kilku miesiącach nauki widzę znaczący progres – i pod względem słownictwa, i poprawności, i wymowy. Rewelacja, bardzo gorąco polecam, mój przykład pokazuje, że każdy może się wybrać na korepetycje, niezależnie od wieku i predyspozycji.

Maciek

Uczymy się przez całe życie, niezależnie od wieku. Romku, cieszę się niezmiernie, że otworzyłeś się na angielski i postanowiłeś rozpocząć naukę, bo efekty są widoczne jak na dłoni. Oby tak dalej!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2021

Przyszedłem podszlifować się do matury, ale jak już będę miał to za sobą, z chęcią zostanę też na wakacje, żeby zająć się już luźniejszymi sprawami i skupić przede wszystkim na konwersacjach, które mi się przydadzą po prostu w życiu, a nie na teście. Rozmawia nam się fantastycznie, i najchętniej spędzałbym tak wszystkie zajęcia, ale gramatyka pod maturę sama się nie przerobi. ;) Co nie znaczy, że ta część nie jest ciekawa, wręcz przeciwnie, wszystko przekazane jest w bardzo ciekawy sposób i szybko wchodzi do głowy.

Maciek

Jak najbardziej zapraszam na wakacje. Myślę, że taki luźniejszy okres jest idealny, by skupić sie bardziej na konwersacjach. Dziękuję za opinię i do zobaczenia! :)

avatar
Kajtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2021

Przyszedłem na korki z myślą, że to i tak już za późno i pewnie i tak już mi się nie uda zdać w tym roku i będę musiał pisać poprawkę w sierpniu ale okazało się że nie będzie takiej potrzeby, bo mimo że czasu było niewiele to czuję się dobrze przygotowany. Przerobilem na korkach tyle zadań co nigdy i mogę je już rozwiązywać z zamkniętymi oczami.

Maciek

Wiecej wiary w siebie! Super Ci szło, zrobiłeś naprawdę duży progres w tym roku. :) Pozdro!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2021

Super! Maciek jest świetny. Zapisałam się na korki, by przygotować się do matury rozszerzonej. Angielski bardzo lubię i do tego nie trzeba mnie przekonywać, ale wiadomo, że z dobrym nauczycielem uczy się o wiele lepiej. Moja wiedza została poszerzona nie tylko o wymagane w podstawie programowej tematy, lecz także o ciekawostki językowe, przydatne sformułowania, konstrukcje, których w książce do szkoły nie znajdę. Wszystkiego uczyłam się z fascynacją, bo jest dla mnie niezwykle interesujące! O maturę się na martwię. Fantastycznie, że znalazłam nauczyciela z pasją i na pewno jeszcze długo będziemy współpracować.

Maciek

Cieszę się, że i w Tobie jest ta pasja, serce rośnie, jak widzę, że nauka angielskiego sprawia Ci przyjemność. :) Pozdrawiam ciepło i do zobaczenia!

avatar
JK
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2021

Serdecznie polecam. Córka jest zadowolona, a wypróbowaliśmy już kilku korepetytorów i nigdzie nie było tak dobrych efektów, jak tu. Sylwia uczy się z zapałem i szybko przyswaja pojęcia, zagadnienia i słówka, bo nauka przestała być dla niej mordęgą, a stała się dobrą zabawą. Nauczyciel wie, jak podejść do ucznia, by go nie zanudzić, a zaciekawić i przekazać wiedzę w dostosowany dla odbiorcy sposób. Zostajemy na dłużej.
Pozdrawiam,
Jan Krasny

Maciek

Świetnie pracuje się z uczniami, którym zależy i którzy się starają, a Sylwia właśnie do nich należy. :) Pozdrawiam!

avatar
Michaela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2021

Jestem w klasie maturalnej, więc zależało mi na nauczycielu, który mnie dobrze przygotuje do matury, bo chce ją zdać jak najlepiej i dostać się na UJ (bo tam biorą pod uwagę tylko rozszerzenia). Wiedziałam, że muszę się przygotować na dużą ilość pracy i też sporo dać od siebie, ale nie byłabym w stanie dobrze nauczyć się angielskiego bez dobrego mentora. Maciek świetnie się spisał w tej roli. Po baaardzo intensywnej pracy mogę śmiało powiedzieć, że jestem zadowolona z tego, co udało się wspólnie wypracować i myślę, że sobie poradzę. Bardzo dziękuję za profesjonalne przygotowanie, dobrze rozplanowany plan powtórek i przekazaną wiedzę, która na długo ze mną zostanie.

Maciek

Wytrwale pracowałaś przez te miesiące, więc sądzę, że wrota Uniwerku Jagiellońskiego staną przed Tobą otworem. :) Jestem dumny z Twoich postępów. Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2021

Super gość. Nie zachowuje się jak nadęci nauczyciele ze szkoły, tylko tworzy bardzo przyjacielską atmosferę. Nauczony w szkole, że nauka to męka, nie liczyłem na wiele na korkach, a tymczasem okazało się, że angielski może być fascynujący i można do niego podejść z entuzjazmem i pasją i z ciekawością odkrywać coraz to nowe obszary. I za sprawą korepetycji tak właśnie zacząłem na niego patrzeć. Stał się dla mnie ciekawy! :))
Pozdrówki

Maciek

Niesamowicie się cieszę, że angielski stał się dla Ciebie interesujący! Dzięki za opinię i pozdrawiam. :)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2021

Polecam z całego serca. Chyba do końca życia nie zapomnę różnic między wszystkimi czasami. :D Baardzo się otworzyłam na angielski, odkryłam, że może być ciekawy, jeśli trafi się na nauczyciela, który uczy w ciekawy sposób i zachęca do rozmawiania w luźnej formie, tak żeby umieć się dogadać na co dzień.

Maciek

Bo też nie o to chodzi, by zapamiętywać regułki, ale by posługiwać się nimi w praktyce. Tobie wychodzi to już naprawdę znakomicie!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2021

Już nie wzbraniam się przed odezwaniem po angielsku, bo przestałam mieć opory. Na korepetycjach dużo rozmawiamy i nawet nie wiem, kiedy to się stało, że zaczęłam mówić płynnie. Wreszcie uczę się w praktyce, dzięki rozmowie, a nie na przykładzie sztucznych dialogów z książki, które nic nie wnoszą i nijak pomagają w nauce mówienia. Program w szkole nie jest dobrze rozplanowany, na korepetycjach wygląda to zupełnie inaczej i nauka przychodzi mi z łatwością.

Maciek

Stałaś się taką gadułą, że ledwie mogę dojść do słowa! Cieszę się, że udało Ci sie przełamać i teraz już nawet nie zauważasz, kiedy przestawiasz się z polskiego na angielski. :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2021

Co tu dużo mówić: wymarzone korepetycje. Długo się wzbraniałem, bo myślałem, że sam sobie poradzę, ale lista wymagań mnie przerosła i w liceum z wieloma zagadnieniami sobie nie radziłem. Korepetycje były oczywistym wyborem. Nauczony doświadczeniem ze szkoły, gdzie zdalne nauczanie wypada beznadziejnie, byłem raczej sceptycznie nastawiony do takiej formy korepetycji, ale okazało się, że niepotrzebnie się martwiłem. Lekcje są super zorganizowane i nauczyłem się na nich więcej niż w szkole przez kilka lat.

Maciek

No niestety, ilość nauki w liceum to prawdziwy rollercoaster. Ale co to dla Ciebie, już udowodniłeś, że nie ma rzeczy niemożliwych. :) Pozdrawiam!

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2021

Z angielskim nie radziłam sobie od podstawówki i ten stan rzeczy utrzymywał się do liceum. W drugiej klasie stwierdziłam, że czas się za siebie zabrać i porządnie nauczyć się języka, bo on się zawsze przyda… Teraz jestem w III i zbliża się matura. Po 1,5 roku korepetycji piszę maturę próbną na 90 parę procent, a wcześniej NAPRAWDĘ byłam z angielskiego beznadziejna. Powiem tak: jeśli szukasz nauczyciela, który wyciągnie cię z bagna niewiedzy i nauczy angielskiego na bardzo dobrym poziomie – nie musisz szukać dłużej. :D

Maciek

Nikomu nie pozwolę zabulgotać w tym bagnie! Ogrom pracy za Tobą - i widać wielkie postępy. Oby tak dalej! :D

avatar
Julian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2021

5 gwiazdeczek, dałbym więcej, gdyby się dało. ;) Fantastycznie zajęcia, ciekawe i wartościowe i dobrze przemyślane. Polecam wszystkim – tym, którzy czują się słabi z angielskiego i tym, którzy chcą podszlifować swoje umiejętności.

Maciek

Dzięki za najwyższą ocenę. Pozdrawiam! :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2021

Nie mogłam trafić na fajniejsze korepetycje. Ja jestem bardzo roztrzepana i nie potrafię sobie rozplanować nauki, więc liczyłam, że znajdę kogoś, kto mi w tym pomoże i udało się. :) Omówiliśmy, na czym się skupimy i co wymaga przepracowania, dostałam plan działania i się go trzymamy. Systematycznie temat po temacie zbliżamy się do końca listy zagadnień, a ja czuję, że bardzo wiele zostało mi w głowie i z proponowanej 3 na półrocze wskoczyłam na 5 na koniec. Dzięki!

Maciek

Dobry plan to podstawa każdej akcji - czy napadu na bank, czy nauki angielskiego (ale tym pierwszym nie będziemy się zajmować ;)). A tak na serio: idzie Ci świetnie, oby tak dalej. :)

avatar
Majka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2021

Zastanawiałam się, jak wyciągnę poziom B2 na studiach, skoro w szkole byłam z anglika bardzo słaba… Jestem na OZP (Ochrona Zasobów Przyrodniczych), więc nie musiałam zdawać angielskiego na poziomie rozszerzonym na maturze, a podstawa średnio mi poszła. Zapisałam się na korki, żeby się trochę podciągnąć, ale nie żeby uczyć się gramatyki, ale przede wszystkim postawić na rozmowę. Udało się te dwie płaszczyzny świetnie połączyć. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Nie powiem, że jestem najlepsza na roku, bo do tego mi jeszcze daleko, ale jakbym miała ocenić swój poziom wiedzy przed korkami w skali 1-10, to byłoby 3/10, mój poziom teraz: 7/10. A na tym nie koniec. :)

Maciek

B2 to dla Ciebie rybka - nie wieloryb, a ta mikroskopijna babka filipińska, o której mi opowiadałaś. :D Pozdrawiam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2021

Grześ z ochotą uczestniczy w zajęciach. Angielski idzie mu coraz sprawniej, bo jak się okazuje, trafił na świetnego nauczyciela. Systematycznie poznaje nowe tematy i słówka i zaczyna się otwierać na rozmawianie po angielsku, bo to przecież najważniejsze w komunikowaniu się. Nie ma już problemu w odróżnieniu Past Simple od Present Perfect. O wielu innych kłopotach z angielskim też już może zapomnieć. :)

Maciek

Grześ bardzo szybko się uczy, bystry z niego chłopak. :) Dziękuję za opinię!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2021

Na korepetycjach zrozumiałam, że uczę się angielskiego nie po to, by napisać test, a po to, by umieć posługiwać się językiem na co dzień, nawet jak ukończę szkołę. Na zajęciach uczyłam się więc nie tylko gramatyki, ale też tego, jak w ogóle rozmawiać po angielsku w normalnych sytuacjach. Na każdej lekcji chociaż przez chwilę zawsze rozmawialiśmy o bieżących sprawach i wydarzeniach, oczywiście po angielsku, a dopiero potem przechodziliśmy do nauki. Ta wstępna rozmowa na luzie bardzo mnie otworzyła na język i już się nie boję odezwać na forum klasy. Poza tym gramę również bardzo dobrze zrozumiałam i cieszę się, bo czuję, że maturę napiszę z ładnym wynikiem.

Maciek

Zdecydowanie, regułki wylecą z głowy, jeśli się nie wie, jak je zastosować w praktyce. Ty już wiesz i jestem z Ciebie bardzo dumny, bo śmigasz w angielskim jak zawodowiec! :D

avatar
Błażej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2021

Fajne korki. Nie wierzyłem, że ogarnę anglika bo zawsze wydawał mi się mega skomplikowany, a okazało się że wcale taki nie jest. Trzeba tylko trochę do niego przysiąść i uczyć się tak by się nauczyć, a nie recytować regułki z pamięci, ale nie umieć ich zastosować na kartkówce. Swoją drogą z ostatniej dostałem 5, dzięki!

Maciek

Jak się weźmie j. angielski na logikę... to okazuje się bardziej logiczny niż j. polski. :D Gratuluję piąteczki!

avatar
Zbigniew Kornacki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2021

Dziękuję za pomoc Klaudii w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty. Wiem, że córka jest dobrze przygotowana, bo uczyła się pod okiem osoby z ogromną wiedzą, która potrafi tak pokierować uczniem, że ten krok po kroku nauczy się wymaganych zagadnień, nie wkuwając wszystkiego na pamięć, a biorąc na rozum. To bardzo istotne, bo zdobyta wiedza zostanie z Klaudią na długo, a nie wyparuje po pierwszej klasówce.
Pozdrawiam

Maciek

To prawda, wykuwać można żelazo, ale nie wiedzę - to nigdy nie wychodzi. :D Jestem przekonany, że Klaudia sobie poradzi na egzaminie, wytrwale pracowała przez ten cały czas. :)

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2021

Sandra chodzi na korepetycje od dwóch lat i jest zachwycona lekcjami (ja również, bo córka bardzo się podciągnęła w nauce). Nauczyciel jest bardzo pogodny i sympatyczny, z cierpliwością podchodzi do ucznia i tłumaczy w taki sposób, by ten zrozumiał cały materiał. Widać, że lubi to, co robi i daje z siebie wszystko, by przekazać uczniom jak najwięcej wiedzy. Sandra polubiła ten przedmiot.
Pozdrawiam

Maciek

Sandra bardzo się przykłada i widać efekty. :) Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Materiał przekazany w bardzo prosty i przystępny sposób, wszystkie zagadnienia z podstawy Antoś już zna i rozumie. Gdy syn kończy zajęcia, nie ma wątpliwości co do poruszanych tematów, bo wszystko zapamiętuje i przyswaja. Regularnie powtarza to, czego się nauczył, a nauczyciel nieustannie go motywuje do pracy i zauważa postępy. To był swietny wybór.

Maciek

Cieszę się, że Antek pracuje też samodzielnie i powtarza przerobiony materiał. Naprawdę znakomicie mu idzie! Pozdrawiam. :)

avatar
Aśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2021

Przez pandemię trochę się opuściłam w nauce… bo lekcje online w szkole to jakiś żart i niczego nas nie uczą. Beznadziejnie zorganizowane. Na szczęście istnieją korepetycje i można z nich skorzystać. Bez nich nie ogarnęłabym czasu zaprzeszłego i paru innych rzeczy…

Maciek

Past Perfect masz już w małym paluszku. Zrobiłaś bardzo duże postępy. :) Pozdrawiam!

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2021

Długo nie byłam w stanie pojąć najprostszych zasad z angielskiego, więc przed maturą czekało na mnie naprawdę ogromne wyzwanie, by to ogarnąć. Ale otrzymałam fachową pomoc, a plan nauki był świetnie rozpisany i pozwolił mi świetnie się przygotować i usystematyzować wiedzę. Bardzo polecam korepetytora.

Maciek

Wyzwaniu sprostałaś. :) Trzymam kciuki za maturkę. Pozdrawiam!

avatar
kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2021

Myślę, że moja córka jest dobrze przygotowana do matury. Przez rok systematycznie pracowała na korepetycjach i widzę efekty. Gruntowna powtórka i profesjonalne podejście. To był dobry wybór.

Maciek

Bardzo się cieszę że jest Pani zadowolona, Pani Kasiu. :) Pozdrawiam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2021

Świetne lekcje. Zaczęłam płynniej mówić po angielsku i przełamywać opory w mówieniu, a żadnemu nauczycielowi w szkole nie udało się tego mnie nauczyć.

Maciek

Świetnie sobie radzisz. :) Pozdrawiam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2021

Współpracowaliśmy razem jakieś 1,5 roku w liceum, teraz na studiach też mamy zajęcia, tym razem online, bo wyjechałem do Warszawy. Po takim czasie zdecydowanie mogę stwierdzić, że korepetycje są świetne. Dobrze zaplanowane i ciekawe (!), a nie tylko nudne regułki i gramatyka, którą trudno zastosować w praktyce. Nie zamieniłbym nauczyciela na innego.

Maciek

Ano, masz już długi staż. :) Świetnie sobie radzisz, mając na studiach wszystkie przedmioty w j. angielskim – i bardzo mnie cieszy, żeś tak ambitny. :) Pozdrawiam!

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2021

Bardzo produktywne lekcje. Rewelacja. Jeszcze nie spotkałam się z tak dobrym nauczycielem, a trochę ich spotkałam na swojej edukacyjnej ścieżce…

Maciek

Bardzo dziękuję za opinię! Pozdrawiam. :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2021

Kilka nieudanych prób znalezienia nauczyciela za mną i wreszcie dobrze trafiłem. Lekcje są prowadzone z zaangażowaniem i pasją, w przeciwieństwie do lekcji w szkole. Zdobyłem tu porządną porcję wiedzy. Wysoki poziom nauczania i zawsze dobrze przygotowane lekcje.

Maciek

Cieszę się, że jesteś zadowolony i zostajesz na dłużej, Rafale. :) Dziękuję i pozdrawiam!

avatar
Stanisław i Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2021

Zdecydowałem się zapisać, choć najmłodszy już nie jestem… Najpierw wysłałem na zajęcia syna, ale po tym, jakie efekty przyniosła nauka, postanowiłem, że i ja spróbuję, bo języków warto się uczyć, nie tylko jako młodzież… A angielski szczególnie warto znać. Nie zawiodłem się. Mój syn również. Razem walczymy z zadaniami, które otrzymujemy i idzie nam coraz sprawniej, nawet już zaczynamy ze sobą rozmawiać w tym języku.

Maciek

Stanowicie zgrany team. Super, że również poza lekcjami szlifujecie angielski. Oby tak dalej! :))

avatar
Janina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2021

Kuba zawsze czeka na środy, bo bardzo polubił te zajęcia. Pilnie uczy się nowych słówek i rozwiązuje zadania, a zanim poszedł na korepetycje, trudno go było zachęcić… Nauczyciel ma bardzo przyjazne usposobienie, potrafi się z każdym porozumieć. Serdecznie polecam.

Maciek

Kuba chłonie wiedzę jak gąbka. :) Dziękuję za opinię i pozdrawiam.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2021

Duży nacisk na praktykę i rozmowę - super, bo właśnie to było dla mnie zawsze największą przeszkodą w nauce. Pełna profeska i wygodna forma zajęć. Po maturze zamierzam wyjechać do Anglii i na korkach nie tylko mogę dobrze przygotować się do matury, lecz także “otoczyć się językiem”, by czuć się pewniej w komunikacji. Naprawdę super.

Maciek

Rozmawiasz już coraz swobodniej. :) Mocno trzymam kciuki za najlepsze wyniki na maturce i Twój wyjazd. Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2021

Pracowaliśmy nad gramatyką, wymową, rozmową, słowem: nad wszystkim, co istotne. Poza potężną dawką wiedzy i mnóstwem wartościowych materiałów, w pakiecie dostałem pozytywną atmosferę, wiele motywujących słów i dużo humoru. :D Za rok matura, więc na pewno jeszcze długo będę chodził na zajęcia. Bardzo polecam.

Maciek

Bo nauka powinna być przyjemna! Zapraszam na powtórkę do matury od przyszłego roku. :) Dzięki i pozdrawiam!

avatar
Pati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2021

Pozdrawiam z Newcastle! Pierwszy semestr za mną i jestem zachwycona: i uczelnią, i krajem, i wszystkim. Czuję, że mogę rozwinąć tu skrzydła. Pomyślałam ostatnio, jak bardzo się cieszę, że trafiłam - zupełnie przypadkiem, jak zresztą wiesz - na tak fantastycznego nauczyciela. Bez naszych lekcji nie zdałabym tak dobrze matury i egzaminów i mogłabym się pożegnać z wyjazdem… Dziękuję!!!

Maciek

Ano, natknęliśmy się na siebie w spożywczaku i usłyszałaś, jak odbieram telefon od nowego ucznia i spytałaś, czy uczę angielskiego. :D Patrycjo, niesamowicie się cieszę, że wszystko poszło po Twojej myśli i że spełniasz swoje marzenia. Pozdrawiam!

avatar
Irena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2021

Anastazji bardzo podobają się zajęcia - a mnie się podoba, że wreszcie zrozumiała angielski. Korepetytor ma niespotykane podejście do uczniów i potrafi przekazać wiedzę w sposób bardzo atrakcyjny. Polecam wszystkim gorąco.

Maciek

Z Anastazją świetnie się pracuje, jest bardzo bystrą uczennicą. :) Dziękuję za opinię i serdecznie pozdrawiam!

avatar
Hania i Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2021

Z siostrą jesteśmy na podobnym poziomie, więc razem zapisałyśmy się na korepetycje i mamy zajęcia online, co jest świetnym rozwiązaniem i nam obu przynosi bardzo dużo korzyści. Nie musimy tracić czasu na dojazdy, przy okazji ograniczamy kontakt z obcymi ludźmi w komunikacji miejskiej, co w obecnych czasach jest bardzo na plus. Zajęcia są bardzo ciekawe, prowadzone na luzie, ale przy tym z pełnym profesjonalizmem. Dostajemy też materiały do samodzielnej pracy poza lekcjami, by przez cały tydzień mieć kontakt z językiem. Fajnie nam się razem pracuje, trafiłyśmy na naprawdę fajnego nauczyciela. :)

Maciek

Drużyna mistrzów Hania & Laura. :) Bardzo miło się z Wami pracuje! Dziękuję za opinię i do zobaczenia niebawem w wirtualnej rzeczywistości. ;)

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2021

Sesja sesja i po sesji. Tak tylko chciałem się pochwalić. I podziękować, bo serio, Maćku, zrobiłeś super robotę i bardzo mi pomogłeś. Pewnie jeszcze nieraz wpadnę się przygotować do egzaminu. :)

Maciek

Gratuluję! :D Wiedziałem, że nie polegniesz. :) Dziękuję za opinię i zapraszam
ponownie!

avatar
Kaya
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2021

Bardzo lubię język angielski, ale nie zawsze mi wychodził. Niektóre konstrukcje były dla mnie niezrozumiałe, czasy się myliły i coś jak pisałam, to mi wychodziły jakieś potworki. Głównie nad poprawnością chciałam popracować, bo z samą rozmową nie mam problemu, żeby się przełamać, no ale właśnie nie zawsze mówię poprawnie. To znaczy: nie mówiłam, bo teraz, po kilku miesiącach korków, prawie nie robię błędów, mówię i piszę o wiele czyściej. Akcent też mam o wiele lepszy, wszystko na plus. Polecam.

Maciek

No, wskoczyłaś na o wiele wyższy poziom! Widać, że poza naszymi zajęciami, sama w domu też się uczysz i efekty są bardzo zauważalne. Cieszy mnie Twoja ambicja, na pewno Cię daleko zaprowadzi. Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2021

Angielski jeszcze do niedawna był moją zmorą. Nigdy nie rozumiałem, jak można go ogarniać, a co więcej LUBIĆ. Teraz już rozumiem, a zrozumiałem dzięki bardzo inspirującemu nauczycielowi.

Maciek

Każdą zmorę można przegonić. Bardzo się cieszę, że polubiłeś angielski. :) Pozdrawiam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2021

Bardzo kontaktowy nauczyciel, z głową pełną pomysłów i z uśmiechem na twarzy. :) Bardzo dobrze uczy i jest przy tym wymagający, nie pozwala się obijać. Jest zupełnym przeciwieństwem nauczycieli, jakich znam, którzy nie uczą, a tylko wymagają. Przed kilkoma miesiącami byłam bardzo słaba z anglika, obecnie już prawie zapomniałam, że miałam z nim takie trudności. Polecam.

Maciek

Marto, ja też już zapomniałem, bo radzisz sobie teraz wyśmienicie. :) Dla nauczyciela nie ma nic lepszego niż świadomość postępów, jakie zrobił uczeń. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za opinię!

avatar
Ewelina ;)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2021

Już się nie boję matury z angielskiego, ba! Jeszcze rok temu byłam pewna, że będę zdawać tylko podstawę, ale Maciek zachęcił mnie, by spróbować napisać też rozszerzenie. Nie byłam przekonana, ale kilkanaście miesięcy intensywnej pracy pokazało mi, że jestem w stanie to zrobić! Dostaję zadania z różnych książek i źródeł, tak że są one różnorodne i tym samym - ciekawe. Maciek wciąż motywuje mnie do pracy, choć i bez tego nauka z nim to czysta przyjemność. Jak porównuję swój poziom angielskiego sprzed roku, a teraz, to jest to prawdziwa przepaść. Chciałabym, żeby wszyscy nauczyciele ze szkoły uczyli tak dobrze i bezstresowo.

Maciek

Niemożliwe staje się możliwe. Z rozszerzeniem dajesz sobie równie dobrze radę, jak z podstawą. :) Cieszę się z Twoich wyników i będę Ci kibicował na maturze. Pozdrawiam!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2021

Skuteczna nauka, w miłej atmosferze, przy kubku herbaty. Nauka rzadko kiedy bywa dla mnie tak przyjemna, jak na korepetycjach. Uczę się szybko i bezproblemowo, mam wrażenie, że wiedza sama wlatuje mi do głowy (a może to jakieś magiczne sztuczki?). Sztuczki czy nie, metody działają i jestem bardzo zadowolona z efektów. A z ostatniego sprawdzianu, do którego się przygotowywałam na zajęciach, dostałam 6, co się prawie nie zdarza. :)

Maciek

Abrakadabra, hokus-pokus… Cieszę się, że czary działają i gratuluję szóstki. :D Pozdrawiam!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2021

Nie każdy nauczyciel ma cierpliwość do mojego 10-letniego urwisa, ale nie mogę tego powiedzieć o Panu Macieju. Jestem zachwycona tym, jak szybko Michał przyswaja wiedzę na zajęciach - i że nie marudzi, że musi siedzieć i robić zadania z angielskiego, którego kiedyś nie cierpiał. Ma lekcje online i nie wierci się, nie wymiguje, nie narzeka, że za długo, tylko jak zaczarowany siedzi przed ekranem i cierpliwie pracuje. Niesamowite. Bardzo dziękuję, syn ma coraz lepsze oceny w szkole!

Maciek

Bardzo dobrze nam się z Michałem pracuje. Nauka przez zabawę jest dla młodszych uczniów atrakcyjną formą chłonięcia wiedzy. Przyswajają ją, nawet nie wiedząc kiedy. :) Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2021

Jak najbardziej polecam. Skupiamy się głównie na rozmowie i pokonywaniu blokady językowej, bo przede wszystkim to stanowiło dla mnie zawsze przeszkodę w angielskim. Przez rok nauki nie tylko zwiększyłam swój zasób słownictwa, ale również poprawiłam swoją wymowę i akcent. Wspaniale pracuje się z nauczycielem, który czerpie przyjemność z nauczania i przedstawia wszystkie zagadnienia w bardzo ciekawy sposób. Cieszę się, że mam możliwość uczenia się właśnie tu. Pozdrawiam ciepło.

Maciek

Maju, też się cieszę i bardzo dziękuję za miłe słowa. Wytrwale pracujesz i widać wielki progres. Coraz swobodniej czujesz się w rozmowie, oby tak dalej. :)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2021

Młodziakiem już nie jestem, bo 30 już dawno na karku, ale znajomość języków zawsze owocuje, więc postanowiłem podszkolić się z angielskiego. Maciej uczy bardzo profesjonalnie, a przy okazji: po ludzku, to nauczyciel zupełnie inny, niż pamiętam ze szkoły. Jest życzliwy, kontaktowy, ma poczucie humoru, a wiedzę przekazuje z dokładnością i zaangażowaniem. Skoro nawet taki stary koń jak ja rozumie wszystko, czego uczy się na zajęciach, to młode umysły tym bardziej bardzo dużo z tych lekcji wyniosą. Pozdrawiam, Jacek.

Maciek

Jacku, jaki stary koń! Trzydziestka to piękny wiek, mówię z autopsji! Ty przecież również jesteś młodym umysłem, więc nie myśl, że z ilością materiału czeka Cię jakaś taryfa ulgowa dla starych koni. ;) Świetnie sobie radzisz. :D Pozdrawiam!

avatar
Błażej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2021

Angielski to zawsze była moja pięta achillesowa, ale coraz mniej zaczynam to odczuwać. Na korkach nabyłem większego luzu w mówieniu po angielsku i stopniowo zaczynam się otwierać. Na zajęciach w ogóle nie mówimy po polsku, co niejako zmusza do przełamania bariery i otworzenia ust. Nawet nie zauważam, gdy przestawiam się na angielski w rozmowie i nie stresuje się już tym. Z gramą też idzie mi dobrze i z większą swobodą posługuje się czasami i różnymi konstrukcjami. Już się tak nie stresuję maturą. :)

Maciek

Nie pozwolę, by strzała - matura - ugodziła Cię w tę piętę. Zrobiłeś już wielkie postępy - oby tak dalej, a sam siebie zaczniesz zaskakiwać, z jaką płynnością posługujesz się angielskim. :) Pozdrawiam!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2021

Kamila, moja córka, zawsze miała problem z nauką języków. Teraz coraz lepiej daje sobie radę, bo na korepetycjach uczy się w sposób nieszablonowy i wreszcie zaczyna rozumieć czasy gramatyczne, z czym wcześniej miała kłopot. Przy pomocy korepetytora uporządkowała swoją wiedzę i zrozumiała, jak uczyć się angielskiego, by naprawdę się go nauczyć, a nie zapomnieć materiał po pierwszej kartkówce. Serdecznie polecam!

Maciek

Kamilii przede wszystkim brakowało wiary, że angielskiego da się nauczyć. Gdy udało się tę wiarę w niej zaszczepić, okazało się, że na efekty nie trzeba długo czekać. :) Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2021

Jestem w III liceum, więc oczywiście jestem na przedmaturalnym etapie powtórkowym. Wiem, że moja umiejętność planowania leży i kwiczy, więc zdecydowałam się na korepetycje. I powiem tak: nikt nie przygotowałby mnie tak dobrze, jak Maciek, tego mogę być pewna. Wszystko jest bardzo dobrze rozplanowane, zadania dopasowane do mojego poziomu, który zresztą cały czas się podwyższa, a Maciek dba o to, bym nie spoczęła na laurach.

Maciek

Laur otrzymasz, jak pokażesz wynik z matury. :D A jak będziesz pracować tak sumiennie jak teraz, to ten na pewno będzie wysoki. Pozdrawiam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2021

Świetne lekcje! Z angielskiego nie jestem najlepszy i nigdy nie byłem, więc bardzo chciałem poprawić swój poziom. Przyznam, że jestem dość wymagający, jeśli chodzi o dobór nauczycieli, bo już z kilku korepetycji musiałem zrezygnować, bo coś mi nie pasowało. Tutaj wreszcie wszystko gra. :) Maciej spełnia wszystkie moje standardy: wybitnie uczy, nie zanudza, tylko przekazuje wiedzę w niesamowicie ciekawy sposób, jest wymagający i motywuje do pracy, ma ułożony plan nauczania, którego się trzymamy. Mógłbym tak jeszcze wymieniać, ale po co, skoro wystarczy powiedzieć, że to najlepszy nauczyciel, jakiego spotkałem. :)

Maciek

Mateuszu, serdeczne dzięki za tyle komplementów, aż nie wiem, co mogę powiedzieć. :) Na pewno to, że to sama przyjemność pracować z tak ambitnym uczniem, jak Ty. Pozdrawiam! :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2021

Po prostu bomba. :D Cóż więcej mogę powiedzieć? Nauka idzie sprawnie, przyjemnie, bezstresowo, na bieżąco jestem motywowany do odrabiania zadań i zaangażowania się, bo ja jestem trochę leniem, jeśli się mnie nie przyciśnie… Ale gdybym w szkole miał takiego nauczyciela, to pewnie o wiele bardziej chciałoby mi się uczyć. Polecam serio, bo mnie zachęcić do angielskiego graniczyło z cudem. ;)

Maciek

Szczerość przede wszystkim! To się ceni, Kacprze. ;) I ceni się również to, że dałeś się przekonać do nauki. :) Idzie Ci super, oby tak dalej!

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2021

Wstyd się przyznać, ale angielski nigdy nie sprawiał mi frajdy, satysfakcji – właściwie to go nienawidzilam. Zmieniłam perspektywę po korepetycjach, dzięki którym ten przedmiot stał się najciekawszy ze wszystkich. Zajęciach wzbogacone są o tablicę wirtualną, filmiki, a zadania wcale nie są nudne. Może też podchodzę do tego z takim entuzjazmem, bo przejęłam go od nauczyciela. :)

Maciek

Dobre nastawienie to połowa sukcesu! Druga połowa to systematyczna praca, ale myślę, że do tego udało się Ciebie zachęcić. :) Do usłyszenia niebawem, pozdrawiam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2021

Po powtórce na korepetycjach Antek dostał 5 z testu. Zajęcia miały być jednorazowe, ale zdecydowaliśmy, że zostajemy na dłużej, przyda się regularna pomoc z angielskiego, zwłaszcza że Antek bardzo ładnie pracuje na zajęciach i jest zadowolony.

Maciek

Gratuluję piątki i cieszę się, że Antek zostaje na zajęciach. :) Pozdrawiam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2021

Polecam korki z angielskiego u Maćka. Nie było problemu z dopasowaniem terminu, zajęcia zawsze są ciekawe i rozplanowane. Na każde pytanie zawsze uzyskam satysfakcjonującą odpowiedź. Dostałam różne, pomocne w nauce materiały, dopasowane do mojego poziomu. Atmosfera swobodna i przyjazna. Oceniam na 5 gwiazdek.

Maciek

Bardzo dziękuję za najwyższy stopień – i podobnego życzę Ci na nadchodzącym sprawdzianie! Pozdrawiam. :)

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2021

Uczestniczę w lekcjach online od kilku miesięcy i jestem pod wrażeniem, ile się przez ten czas nauczyłam. Dostaję bardzo dużo motywacji i słów wsparcia, co daje mi wielkiego kopa do działania. Lekcje są bardzo przyjemne, profesjonalne i zawsze bardzo ciekawe. Nawet nie wiem, kiedy mija czas. Nauczyciel ma w sobie dużo entuzjazmu, który udziela się uczniowi, przez co uczy się bardzo szybko i z radością.

Maciek

Gdy potraktuje się naukę czegokolwiek jak zabawę i ciekawą przygodę, zawsze materiał zapamiętuje się dużo łatwiej i z większą przyjemnością. :) Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2021

Lekcje prowadzone w bardzo przystępny sposób, wzbogacone o różne ciekawe materiały i narzędzia, jak filmiki czy interaktywna tablica online. Nauczyciel ma bardzo dużą wiedzę, widać, że robi to, co lubi i nauczanie to jego pasja. Dużo mówienia, co bardzo na plus, i do tego różnorodne zadania. Nauka bardzo skuteczna i już po niedługim czasie widać efekty.

Maciek

Widać efekty, ale to też Twoja zasługa, bo naprawdę się przykładasz do nauki! :) Oby tak dalej, a staniesz się mistrzem angielskiego. Pozdrawiam!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2021

Zajęcia są bardzo ciekawe i dobrze ułożone. Poziom trudności dopasowany do ucznia. Nie sądziłam, że lekcje online mogą być tak satysfakcjonujące i równie efektywne jak normalne. Atmosfera bardzo ciepła, można się poczuć jak na spotkaniu z przyjacielem. Nadrobiłam wszystkie zaległości ze szkoły i teraz możemy omawiać inne zagadnienia, bardziej złożone. Rozmawiamy m.in. o codziennych sprawach, co jest super, bo pomaga nabyć wprawy w mówieniu. Polecam.

Maciek

Codzienność to bardzo wdzięczny temat. :) Cieszę się, że dobrze się czujesz na zajęciach i że tak wytrwale pracujesz. Pozdrawiam!

avatar
Kajetan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2021

Z czystym sercem mogę polecić lekcje u Maćka, polecam każdemu, kto chce podszkolić swój angielski albo wreszcie wyjść z etapu osoby bardzo początkującej (jak w moim przypadku). Zrozumiałem, że bezmyślne wkuwanie zasad i konstrukcji gramatycznych nic nie da i jest totalnie bez sensu, trzeba to przekuć na praktykę i myśleć o tym, co chce się powiedzieć, a nie tylko jakiej konstrukcji użyć… Po trzech miesiącach widzę ogromną różnicę.

Maciek

Ja też widzę. :) Zacząłeś sam konstruować zdania i rozmawiasz z o wiele większą łatwością niż we wrześniu. Wzbogaciłeś też zasób swojego słownictwa. Robisz duże postępy, tak trzymaj! Dziękuję za opinię i pozdrawiam.

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2021

Fantastyczne zajęcia. W końcu zacząłem MÓWIĆ! W szkole niestety tego brakuje, tylko jakieś marne dialogi z książki, które nijak się mają do codziennego życia. Na korepetycjach jest zupełnie odwrotnie, nie pracujemy z żadnym podręcznikiem, tylko rozmawiamy, rozmawiamy, rozmawiamy, a gdy zdaży się, że popełnię gdzieś błąd, omawiamy go sobie. Pracujemy też nad gramatyką i słownictwem, każdy temat jest dokładnie zaplanowany, a ja czuję się coraz swobodniej w angielskim.

Maciek

Rozmowa to klucz do komunikacji, a o to głównie chodzi w nauce języka. Rzeczywiście się otwierasz i mówisz coraz więcej, z czego się bardzo cieszę, bo idzie Ci coraz płynniej! :D Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2021

Bardzo pozytywna osoba z niesamowitą umiejętnością przekazywania wiedzy. Nie sądziłam, że nauka może być tak przyjemna, bo nauczyciele ze szkoły skutecznie mnie do niej zniechęcili przez te wszystkie lata. Wreszcie czuję, że idę do przodu, a nie stoję w miejscu, jeśli chodzi o angielski, bo mam wrażenie, że kilkanaście zajęć dało mi więcej niż kilkadziesiąt lekcji w szkole. :)

Maciek

Zdecydowanie idziesz do przodu, widzę dużą (bardzo pozytywną) zmianę od naszego pierwszego spotkania. Oby tak dalej! Pozdrawiam. :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2021

Nie przerabiamy rzeczy, które mi się nie przydadzą, tylko koncentrujemy się na rzeczywiście wartościowych kwestiach. W szkole maglujemy głównie gramatykę, na zajęciach skupiamy się na rozmowie, słówkach, ciekawych konstrukcjach, których można użyć w codziennej konwersacji. Zajęcia są ukierunkowane na cel: płynne posługiwanie się językiem w mowie i piśmie, ze szczególnym naciskiem na to pierwsze, bo dla mnie to jest najistotniejsze. Nie sądziłem, że po tak krótkim czasie zacznę tak płynnie mówić po angielsku!

Maciek

No ba, dla chcącego nic trudnego! Rzeczywiście, w niedługim czasie stałeś się strasznym gadułą (co mnie bardzo cieszy). Pozdrawiam! :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2021

W odróżnieniu od większości osób, dodających tu opinie, ja nie jestem uczennicą, a pracownikiem urzędu. Nie spodziewałam się, że przyda mi się tam angielski, a okazało się, że bez niego ani rusz. Postanowiłam zapisać się na prywatne lekcje, bo z angielskim nigdy nie miałam za wiele wspólnego, więc sama nie wiedziałabym nawet od czego zacząć. Otrzymałam ogromną dawkę wiedzy i materiały ukierunkowane na mój zawód, uwzględniające słownictwo przydatne w mojej branży. Zaczynam rozumieć podstawy, skrupulatnie zapisuję nowe słówka, buduję pierwsze zdania w mowie i piśmie i naprawdę widzę efekty! Jeszcze kilka miesięcy i pewnie nie poznam samej siebie. Polecam nauczyciela!

Maciek

Może tak być, że nie poznasz, bo uczysz się naprawdę szybko. :) Jesteś świetnym przykładem na to, że języka można uczyć się w każdym wieku, nie tylko jako uczeń w szkole. Trzymam kciuki za Twój dalszy rozwój i serdecznie Cię pozdrawiam!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2021

Z osoby wiecznie początkującej stałem się średnio-zaawansowaną. Poznałem mnóstwo nowego słownictwa, które przydaje mi się na co dzień, nauczyłem się odzywać po angielsku i przełamywać barierę językową. Przede wszystkim dzięki ciekawej formie zajęć, otrzymanej motywacji, słowom wsparcia i zachęty szczerze polubiłem ten język, a to jest bardzo ważne, by się w nim komunikować.

Maciek

Bardzo ważne, a może i najważniejsze. :) Powodzenie wszystkiego, co robimy, zależy od naszego nastawienia. Cieszę się, że Twoje podejście do angielskiego się zmieniło. Pozdrawiam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2021

Julia ma zajęcia od czerwca i okazuje się, że nauka angielskiego to nie taka straszna i trudna rzecz, jak dotychczas myślała. Bardzo dobrze się uczy, ale angielski nigdy nie był dla niej łatwą sztuką. Jednak dzięki zajęciom z bardzo kompetentnym, wiecznie uśmiechniętym, inspirującym nauczycielem zrozumiała zagadnienia, które wcześniej były dla niej bardzo skomplikowane. Polecam serdecznie, rzadko spotykam się z osobami, które tak kochają swoją pracę i to, co robią. :)

Maciek

Julia świetnie sobie radzi. Wszystko, co na początku było dla niej problemem nie do przeskoczenia, da się przepracować - niektóre poprzeczki już przeskoczyła. Skrupulatnie ćwiczy i pracuje i robi coraz większe postępy. :) Dziękuję bardzo za opinię i pozdrawiam ciepło!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2021

Profesjonalista w 100%. Na początku miałam ogromne opory w mówieniu, ale coraz bardziej się przełamuję i mówię płynniej. Przez kilka miesięcy zajęć zrobiłam większe postępy niż przez kilka lat nauki w szkole. Wcześniej owszem, całkiem rozumiałam angielski w filmach czy piosenkach, ale kompletnie nie potrafiłam mówić. Teraz idzie mi to sprawniej, bo na korepetycjach cały czas mówimy po angielsku. Nie ma stresu jak w szkole, więc nie muszę się obawiać, że zrobię gdzieś błąd. Ostatnio miałam okazję rozmawiać po angielsku ze znajomym rodziców z Anglii i o dziwo dobrze mi szło, a znam tego gościa od kilku lat i nigdy nie potrafiłam z nim pogadać. ;)

Maciek

Ano widzisz, nie tylko w szkole angielski się przydaje. :) Super, że się przełamujesz i zaczynasz się nim posługiwać w codziennym życiu, tak trzymaj! Twoja praca i determinacja przynoszą efekty. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za opinię!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2021

Gorąco polecam! Super prowadzący, rozumie ucznia, potrafi do niego dotrzeć i rzeczywiście czegoś nauczyć, a nie tylko uczyć. Stosuje różnorodne metody, tłumaczy w interesujący sposób, potrafi zachęcić ucznia do poszerzania swojej wiedzy. Bardzo dobre merytorycznie zajęcia, dobrze przemyślane i zaplanowane. Mogę śmiało powiedzieć, że to najlepsze lekcje angielskiego, na jakich byłam (i wciąż jestem).

Maciek

Serdecznie dziękuję za miłe słowa! Cieszę się, że metody Ci odpowiadają. Pozdrawiam i do zobaczenia!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2021

Lekcje na naprawdę wysokim poziomie, a nauczyciel bardzo pogodny, cierpliwy i zawsze punktualny. Dostałem od niego mnóstwo motywacji do samodzielnej pracy, dzięki czemu mam chęci uczyć się nie tylko na zajęciach, ale i w domu. Zawsze z niecierpliwością i ciekawością czekam na następne spotkanie. A odkąd zaczęła się pandemia, spotykamy się online, ale zajęciom niczego to nie odjęło bo wciąż są znakomite - i do tego nie muszę na nie dojeżdżać. :)

Maciek

Dziękuję za miłą opinię! Motywacja swoją drogą, ale i Ty jesteś bardzo ambitny i masz zapał do pracy. :) Pozdrawiam ciepło!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2021

Najbardziej kompetentny nauczyciel, jakiego spotkałam. Lekcje dopasowane do indywidualnych potrzeb, zadania dopasowane do poziomu. Całe zajęcia rozmawiamy po angielsku, co jest bardzo pomocne w nabyciu płynności w mówieniu. Dużo humoru i pozytywnej energii. Wszystkim serdecznie polecam!

Maciek

Serdecznie dziękuję! Pozdrawiam. :)

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2021

Super atmosfera, wysoki poziom, profesjonalizm, dobre podejście do ucznia. Nauczyciel nie tylko wymaga, jak to bywa w szkole, ale przede wszystkim fantastycznie tłumaczy i potrafi w jasny sposób przekazać wiedzę. Nie krzyczy, nie traci cierpliwości, a za to jest bardzo wyrozumiały i zawsze uśmiechnięty. Takie lekcje to prawdziwa przyjemność. Polecam każdemu.

Maciek

Bardzo dziękuje za miłe słowa! Zawsze się staram, by na zajęciach panowała jak najlepsza atmosfera, bo chodzi o to, by nauka była ciekawą przygodą, a nie drogą przez mękę. Pozdrawiam! :))

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2020

Chodzę na zajęcia już drugi rok i niesamowicie się cieszę, że tu trafiłam. Przedtem mój angielski był NAPRAWDĘ SŁABY, wstydziłem się też cokolwiek powiedzieć, bo mój akcent był tragiczny i strasznie dukałem. Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę na zadowalającym poziomie, a jednak to się stało. Powiem więcej, jestem bardziej niż zadowolony, bo z osoby, która nic nie ogarniała, stałem się jednym z najlepszych uczniów w klasie. Najbardziej zależało mi na mówieniu, bo to głównie o nie opiera się komunikacja - i teraz nie mam już z tym problemów. Wcześniej coś mnie blokowało, potrzebowałem kogoś, kto pomoże mi się przełamać i zacząć mówić. I znalazłem taką osobę. :)
Pozdrawiam!

Maciek

Swój język zdecydowanie już rozwiązałeś i teraz z mówieniem radzisz sobie wyśmienicie. Zrobiłeś tak wielkie postępy, że sam jestem w szoku. :) Dziękuję za opinię i również pozdrawiam!

avatar
Rozalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2020

Z miesiąca na miesiąc czuję się coraz pewniej w angielskim. Przez szkołę byłam bardzo zrażona do tego języka, bo nauce zawsze towarzyszył duży stres. Dzięki korepetycjom nauczyłam się z nim walczyć, a nawet go pokonywać i zaczynam mówić z coraz większą swobodą. Coraz lepiej idzie mi też gramatyka, pisanie i rozumienie ze słuchu. Zaczęłam oglądać seriale po angielsku i rozumiem coraz więcej! Ogromny plus za atmosferę na zajęciach, bo nie czuję się na nich jak na lekcjach, tylko jak na spotkaniu z przyjacielem. Gorąco polecam!

Maciek

A jaką satysfakcję daje oglądanie filmów w oryginale, no nie? :) Cieszę się z Twoich postępów, bo rzeczywiście są spore. Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2020

Lekcje z Maćkiem to czysta przyjemność. Na zajęcia czekam cały tydzień z ciekawością, czego tym razem się nauczę. Profesjonalizm, ciepła atmosfera i dużo humoru. Naprawdę najlepsze korepetycje, na jakie trafiłam. Nie są zapchane suchymi regułkami, nie gonimy z materiałem, żeby tylko zdążyć ze wszystkim, miła odskocznia od szkolnego rollercoastera. Dużo rozmawiamy na najróżniejsze tematy, co jest super, bo zyskuję swobodę w mówieniu na co dzień. Polecam!

Maciek

Jestem zdania, że swobodne rozmawianie o codziennych sprawach daje więcej niż uzupełnianie dialogów w podręczniku. :) Cieszę się, że forma zajęć Ci odpowiada. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2020

Przesympatyczny nauczyciel, który potrafi się dogadać z każdym, bez względu na wiek czy charakter. Każda lekcja była zaplanowana, składała się i z konwersacji, i z praktyki. Ćwiczenia ciekawe, różnorodne, bo z różnych źródeł, dzięki czemu zajęcia nie były monotonne. Miałam wielu nauczycieli, ale z lekcji niewiele wynosiłam, może poza poczuciem beznadziei, że nic nie umiem, co mnie dobijało. Teraz, po kilku miesiącach korków, widzę ogromne zmiany. Ostatnio, jak zostałam zapytana o drogę przez obcokrajowca, potrafiłam mu wyjaśnić, jak powinien iść, a kiedyś nawet nie byłabym w stanie się odezwać, mając związane gardło. Bardzo, bardzo dziękuję, do usłyszenia na kolejnych zajęciach!

Maciek

Jestem dumny, że przełamujesz blokadę językową! Rzeczywiście Twój angielski jest o niebo lepszy, widać, że Ci zależy. :) Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2020

Świetny pedagog i nauczyciel, a przy tym wspaniały kompan do rozmów (oczywiście w j. angielskim). Nigdy nie czułam się tak swobodnie, rozmawiając w tym języku! Czuję, że przestaję się stresować, bo zresztą nie mam czym, skoro na zajęciach panuje bardzo przyjacielska atmosfera. Moja bariera językowa stopniowo opada i myślę, że wkrótce przestanę mieć jakiekolwiek problemy z mówieniem. Pracujemy też nad poprawnym akcentem, pisaniem oraz gramatyką. Super, że trafiłam na to ogłoszenie, bo naprawdę wiele zyskałam dzięki tym korepetycjom.

Maciek

Sądząc po tym, jak bardzo otworzyłaś się na mówienie, niedługo zapomnisz o jakichkolwiek barierach językowych. :) Agato, dziękuję za ciepłe słowa i równie ciepło pozdrawiam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2020

Konkretny nauczyciel, który potrafi wykorzystać cały czas zajęć, przekazując przy tym dużo wartościowej wiedzy, a przy tym nie przytłaczając jej ilością. Dobiera materiał pod danego ucznia, daje wiele przykładów, tłumaczy zagadnienia w sposób bardzo jasny i przystępny. Jest wymagający, ale przy tym wyrozumiały i nie krzyczy, nie denerwuje się, nie traci cierpliwości, tylko spokojnie wyjaśnia dlaczego tak, a nie inaczej. Wskazuje błędy w mowie i piśmie, tak, aby uczeń wiedział, co może poprawić. Jestem bardzo zadowolony z postępów, jakie poczyniła moja córka i bardzo wdzięczny za pomoc, jaką uzyskaliśmy. Dziękuję za dotychczasową współpracę - i na pewno jeszcze długo będziemy ją kontynuować.

Maciek

Panie Tomaszu, bardzo dziękuję za przemiłą opinię i również cieszę się, że Alicja zrobiła taki progres w angielskim. Trzymam kciuki za jej dalszy rozwój w tym kierunku i gorąco pozdrawiam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2020

Syn przez okres pandemii zaczął mieć spore zaległości z języka angielskiego, przez to, że e-lekcje w jego szkole są dramatyczne, prowadzone w pośpiechu, chaotycznie i niedbale. Korepetycje pokazały nam, że lekcje online mogą wyglądać zupełnie inaczej! Dzięki nim Błażej szybko nadrobił zaległości, a teraz na bieżąco przerabia na zajęciach materiał ze szkoły. Wreszcie zaczął przekonywać się do angielskiego, bo przestał być dla niego katorgą, a stał się naprawdę ciekawy! Nauczyciel potrafi w interesujący sposób przekazać wiedzę, jest znakomitym mentorem. Bardzo serdecznie polecamy.

Maciek

Już zapomniałem, że Błażej miał jakieś zaległości. Na zajęciach chętnie współpracuje i z równym entuzjazmem zaczął rozwiązywać zadania. :) Bardzo dziękuję za opinię, pozdrawiam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2020

Panie Macieju, jest pan mistrzem! Kasia uwielbia zajęcia u pana i zawsze czeka na wtorek, bo wie, że znowu nauczy się czegoś ciekawego. Ma pan fantastyczne podejście i metody, które naprawdę działają, takich nauczycieli jest teraz niewielu. :-)

Maciek

Dziękuję! Bardzo miło czytać takie słowa. Mnie również bardzo dobrze pracuje się z Kasią. :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2020

Niesamowity nauczyciel, który bez stresu, krzyku, narzekania potrafi zainteresować ucznia przedmiotem i przekonać go, że angielski nie jest taki straszny! Ba, już zapomniałam, że moje dziecko miało kiedyś problem z tym przedmiotem, bo obecnie zaczyna zdobywać najlepsze oceny z klasy. Nie wiem, jak to się stało, że tak świetnie sobie teraz radzi. Polecam naprawdę!

Maciek

Ja też już zapomniałem, że Franek nie lubił angielskiego. :) Wspaniale sobie radzi! Dziękuję za opinię i pozdrawiam serdecznie!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2020

Bardzo polecam. Zapisałem syna na korepetycje w zeszłym roku, gdy doszło do mnie, że kompletnie nie radzi sobie z angielskim. Dostawał same słabe oceny, a ja nie potrafilem mu pomóc, bo o ile z rosyjskiego coś tam jeszcze pamiętam, to z angielskiego nie potrafię nic. Warto dodać, że Kajtek jest raczej uczniem opornym, trudno go zachęcić do nauki i odgonić od komputera, a ku mojemu zaskoczeniu, korepetycje naprawdę polubił i zawsze czeka na zajęcia. Dzięki odpowiedniemu podejściu nauczyciela, wyrozumiałości, cierpliwości, motywującym słowom (bo miałem okazję słyszeć ich lekcję online) Kajtek dobrze czuje się na zajęciach i z chęcią wykonuje zadania i poznaje nowe słówka. Oceny znacznie się polepszyły. Na pewno jeszcze długo będziemy korzystać z korepetycji, bo naprawdę są warte inwestycji - inwestycji w rozwój dziecka. Pozdrawiam gorąco.

Maciek

Do każdego ucznia warto mieć indywidualne podejście, tylko to zagwarantuje sukces. Przed Kajtkiem jeszcze dużo pracy, ale najważniejsze, że idzie mu coraz lepiej i widać rezultaty. Bardzo dobrze nam się razem pracuje. Pozdrawiam i dziękuję za opinię!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2020

Wspaniała osoba do nauczania angielskiego, jestem zachwycona mnogością metod i różnorodnych ćwiczeń, jakie przerabiamy. Lekcje nigdy nie są nudne, wręcz przeciwnie! Nigdy nie miałam okazji uczestniczyć w ciekawszych. Nauczyciel ma otwartą głowę i do każdego ma dobre podejście, mam wrażenie, że z każdym znajdzie wspólny język. Nigdy nie miałam głowy do angielskiego, a jestem już na studiach i chciałam podszlifować swoje umiejętności. Nie mogłam trafić lepiej! To niewyobrażalne, ile nauczyłam się przez ostatnie miesiące. Moja bariera językowa praktycznie już nie istnieje, a angielski pokochałam z całego serca. Dziękuję i do usłyszenia!

Maciek

Cieszę się, że angielski nie sprawia Ci już trudności - bo rzeczywiście zrobiłaś wielkie postępy! Uwielbiam Twój entuzjazm i chęć poszerzania swojej wiedzy, z takim podejściem na pewno daleko zajdziesz. Dziękuję za przemiłą opinię i do usłyszenia na kolejnych zajęciach. :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2020

Od kilku lat uczyłem się angielskiego, ale nigdy nie nauczyłem. Nie jestem z tego rocznika, gdy angielski jest powszechny w szkołach, toteż próbowałem sam się uczyć, ale z marnym skutkiem. Jako że język przydaje się w pracy, na spotkaniach biznesowych z klientami z zagranicy, postanowiłem coś zrobić, by podwyższyć swoje kompetencje w tym kierunku. Korepetycje okazały się najlepszym rozwiązaniem. Nauczyciel rzetelny, sumienny, ma indywidualne podejście do każdego i potrafi wlać olej nie tylko do umysłu młodego ucznia, ale również nauczyć języka osobę o wiele starszą. Po kilku miesiącach czuję się o wiele pewniej, potrafię rozmawiać po angielsku, usystematyzowałem swoją wiedzę i jestem otwarty na zdobywanie nowej, bo nasza współpraca układa się tak owocnie, że na pewno jeszcze długo potrwa.

Pozdrawiam i polecam,
Krzysztof

Maciek

Krzysztofie, dzięki pracy i wytrwałości, Twój angielski jest już na naprawdę dobrym poziomie. Twoja samodzielna nauka dała Ci dobre podstawy do rozpoczęcia pracy nad językiem. Bardzo dobrze mi się z Tobą pracuje i widzę ogromny progres, oby tak dalej! Dziękuję serdecznie za opinię i słyszymy się już niebawem. Pozdrawiam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2020

Pełna profeska. Nauczyciel potrafi dotrzeć do ucznia, nawet do takiego pacana z angielskiego jak ja. Przedtem zawsze się stresowałem, jak musiałem powiedzieć coś po angielsku, ale po roku korków przestałem mieć z tym problemy - a głównie na tym mi zależało, żeby umieć coś powiedzieć po angielsku, jak gdzieś wyjadę, czy jak będę musiał używać języka w szkole czy później w pracy… Jestem bardzo zadowolony. Do usłyszenia na następnych zajęciach.

Maciek

Gdy bariera językowa opadła i rozwiązał Ci się język, stałeś się większą gadułą ode mnie. :D Dziękuję za miłe słowa i do usłyszenia!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2020

Na pierwszej lekcji ledwie byłam w stanie wydusić kilka słów, o poprawnym używaniu czasów nie wspominając. Po kilku miesiącach ciężkiej (ale i bardzo przyjemnej) pracy potrafię wypowiadać się bez problemu na wszelkie tematy, gramatykę również mam w jednym paluszku. Dzięki zajęciom podszkoliłam nie tylko umiejętność komunikowania się się, ale również swój akcent. Świetne podejście do ucznia i do nauczania, polecam!

Asia

Maciek

Asiu, od pierwszej lekcji do teraz poczyniłaś tak ogromne postępy, że aż sam Ciebie nie poznaję. ;-) Dziękuję za miłe słowa!

avatar
Luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2020

Nauczyciel jest bardzo wyrozumiały i cierpliwy, a przy tym cechuje go niespotykane poczucie humoru :D Lekcje nigdy nie są nudne, a ja zauważam, jak wielki progres zrobiłam przez ostatnie miesiące. Nie rozumiałam masy rzeczy, np. totalnie nie ogarniałam mieszanych trybów warunkowych albo przytaczania wypowiedzi. Ogromny problem sprawiało mi również sklecenie kilku logicznych zdań po angielsku. Z każdych zajęć wynoszę bardzo wiele przydatnej wiedzy. :)

Maciek

No ba, progres zrobiłaś ogromny! A do matury masz jeszcze sporo czasu. Pracuj tak ambitnie dalej, a na pewno pójdzie Ci świetnie. Dzięki za opinię i pozdrawiam! :)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2020

Przymusowe zamknięcie wszystkich w domach sprawiło, że musiałem zapisać się na korki zdalne. Jednak bardzo polubiłem tę formę zajęć! Przygotowuję się na nich do matury i bardzo płynnie przechodzimy z tematu do tematu. Czuję się coraz pewniej w angielskim, a do maja jeszcze kupa czasu. Polecam nauczyciela, świetnie prowadzi zajęcia!

Maciek

Do maja to już będziesz mistrzem i to ty będziesz mnie uczył angielskiego. ;) Dzięki za polecenie!

avatar
Lucyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2020

Jestem mamą 11-letniej dziewczynki, którą zawsze rozpiera energia, więc bardzo obawiałam się, jak będą wyglądać zajęcia online - czy Klaudia w ogóle usiedzi w miejscu przed komputerem. Okazało się, że moje obawy były bezpodstawne, bo nauczyciel naprawdę spisuje się na medal i potrafi zająć dziecko i zaciekawić je tak, by uczestniczyło w lekcjach, co jest wyczynem, nawet mnie nie zawsze udaje się Klaudię okiełznać. ;)

Maciek

Lekcje angielskiego mogą być dobrą zabawą – i wtedy nie wiadomo, kiedy mija czas! Dziękuję za opinię. :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2020

Korepetytor z ogromną wiedzą i doskonałym podejściem. Dzięki niemu na jednych zajęciach zrozumiałam to, czego nie mogłam ogarnąć w szkole od dłuższego czasu. Szkoda, że tak późno tu trafiłam. Naprawdę polecam

Maciek

Lepiej późno niż wcale. :) Reporting speech idzie Ci już naprawdę rewelacyjnie!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2020

Agnieszka wyśmienicie włada angielskim, odkąd zapisałam ją na korepetycje. Fenomenalny nauczyciel, który nie myśli tylko o tym, jak zarobić, tylko jak rzeczywiście nauczyć ucznia tak, żeby zrozumiał przekazywane treści. Polecam.

Maciek

Bardzo zależy mi na tym, by nie tylko uczyć, ale i nauczyć. :) Bardzo dziękuję za miłe słowa!

avatar
Joasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2020

Muszę przyznać, że nie jestem typem osoby, która lubi się uczyć. Zawsze odkładam to na ostatnią chwilę albo zlewam totalnie. Po korkach z anglika trochę się to jednak zmieniło bo okazało się że z fajnym nauczycielem od razu chce mi się coś robić i poświęcić trochę czasu na angielski. Wreszcie się otwieram na rozmowę, bo wcześniej miałem skręcone gardło, jak miałem coś powiedzieć.

Maciek

Super, że gardło Ci się jednak odkręciło. :) Idzie Ci coraz lepiej z mówieniem!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2020

Asia bardzo lubi zajęcia. :) Teraz szkoły są zamknięte, a lekcje szkolne online są bardzo nieprzemyślane i niewiele można z nich wynieść. Na szczęście korepetycje działają i to na wysokim poziomie. Córka podciągnęła się z angielskiego i robi wielkie postępy i w gramatyce, i w mówieniu, co mnie niesamowicie cieszy. Wszystkim serdecznie polecam, nauczyciel ma dobry kontakt z dziećmi i wie, jak do nich trafić. :)

Maciek

Staram się zawsze indywidualnie podejść do ucznia i zrozumieć jego potrzeby. Cieszę się, że daje to rezultaty i dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam serdecznie! :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2020

Sam jestem zaskoczony, jak płynnie mówię po angielsku po roku korepetycji. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że sam bym tego nie osiągnął. Dzięki motywacji, ciepłym słowom otrzymanych na korepetycjach, nauczycielowi, który chce rzeczywiście nauczyć języka, a nie naciągnąć na pieniądze (a spotkałem i takich) jestem na takim poziomie. Na wyjeździe do Holandii komunikowałem się bez problemu. Szkołę już dawno skończyłem, więc nie napiszę tu o maturze, ale zapewniam, że tak "życiowo" bardzo mi się te lekcje przydały. :)

Maciek

Serce rośnie! Dziękuję za miłe słowa i cieszę się razem z Tobą. :) Holandia, piękny kraj, sam miałem okazję pobyć trochę w Amsterdamie. :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2020

Kasia od września ma korepetycje online i jestem zachwycona, jakie poczyniła postępy w języku angielskim. Posługuje się nim o wiele płynniej, zadania nie sprawiają jej takich trudności jak kiedyś, bardzo polecam.

Maciek

To dopiero drugi miesiąc, a Kasia radzi sobie coraz lepiej. Bardzo szybko się uczy i ma otwartą głowę. :) Dziękuję za polecenie!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2020

Marta mówi, że nie poznała dotychczas lepszego nauczyciela. :-) Zawsze stresowała się angielskim i nie była w stanie go polubić, a teraz – zupełnie inna dziewczyna, odkąd chodzi na korepetycje, bardzo otworzyła się na angielski i przestała go traktować jak zło konieczne. Polecamy. :-)

Maciek

Z tego angielskiego nie taki diabeł straszny, jak go malują. ;) Powiedziałbym: Marta złapała angielski za rogi, bo idzie jej coraz lepiej. :) Dziękuję za polecenie!

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2020

Obecnie uczymy się w szkole zdalnie, ale nauczyciele nie są przygotowani na taką formę pracy. Całe szczęście, że istnieją korki z anglika, bo nawet jak znowu zrobią lockdown, to nie muszę się stresować, że nie zdam matury. A lekcje są fantastyczne, prowadzone online i to ze świetnym nauczycielem. No i nie muszę wychodzić z domu, żeby się nauczyć języka. :)

Maciek

Wszystkich obecna sytuacja mocno zaskoczyła. Jakoś musimy próbować się w niej odnaleźć. Cieszę się, że jesteś zadowolony z naszych lekcji – ja również! :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2020

Nauczyciela poleciła mi przyjaciółka, gdy bardzo potrzebowałam podciągnąć się z angielskiego. To był strzał w dziesiątkę! Minęło kilka miesięcy, a ja coraz pewniej posługuję się językiem. Przełamuję swoją barierę językową i już nie mam skrętów kiszek na myśl, że mam coś powiedzieć po angielsku. :)

Maciek

Zrobiłaś wielkie postępy przez te miesiące! Jeszcze trochę i staniesz się taką gadułą, że nie dasz mi dojść do słowa. :D

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2020

10/10! Nauczyciel charyzmatyczny, z wielką wiedzą i niespotykanym poczuciem humoru. Do Maćka przyszedłem na kurs wakacyjny, ale tak mi się spodobało, że postanowiłem zostać na znacznie dłużej i coraz bardziej szlifować swój język. Na pewno jeszcze wiele się u Maćka nauczę. :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2020

Zapisałem się na lekcję angielskiego, bo musiałem go doszlifować w związku z nowymi obowiązkami w pracy. Po zaledwie miesiącu czuję się dużo pewniejszy w mowie i w pisaniu w tym języku. Dodatkowy plus za cenę, która jest bardzo konkurencyjna :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2020

Zapisałam się w tym roku i miałam już kilka lekcji. Wcześniej już 2 innych korepetytorów z anglika próbowało mnie na wszelkie sposoby przekonać do tego języka i nie udało im się. Teraz już od pierwszych zajęć jest zupełnie inaczej i czuję się strasznie zmotywowana do dalszej nauki. Sama jestem w szoku, ale serio nigdy nie trafiłam na fajniejszego nauczyciela :D

Maciek

Basiu, bardzo Ci dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że powoli otwierasz się na angielski! :)

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2020

Zajęcia z Maćkiem bardziej przypominają spotkania z dobrym kumplem niż lekcje. Atmosfera zawsze jest niezwykle pozytywna i przyjacielska, a przy tym pełna humoru. Jednak to, co najważniejsze, to to, co z tych spotkań wynoszę – ogromną dawkę wiedzy. :) Głównie zależało mi na tym, by przełamać barierę w mówieniu, bo z gramatyką radzę sobie lepiej. Rozmawiamy o wszystkim – oczywiście w języku angielskim – o bieżących sprawach, przemyśleniach, sporcie, pasjach – co nam przyjdzie do głowy! Uczę się swobodnie posługiwać językiem w codziennej mowie. Maciek jest świetnym słuchaczem, a przy tym doskonałym mentorem. Wychwyci błędy, wytłumaczy, dlaczego taka i taka konstrukcja jest błędna. Na początku nauki mówiłem bardzo prostym językiem, a teraz, po kilku miesiącach pracy, mówię płynnie i mam o wiele bogatsze słownictwo. Jestem na etapie kiedy zamiast dukać pojedyncze słowa, zastanawiam się, jak zastępować te najprostrze konstrukcje trudniejszymi, żeby brzmieć coraz bardziej elokwentnie. :D Dzięki Maćkowi czuję się o wiele pewniej i już nie boję się otworzyć ust, gdy ktoś spyta mnie o coś po angielsku. :)

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Za kilka dni piszę poprawkę z anglika. Przy pierwszym podejściu zabrakło mi dosłownie kilku procent, żeby zdać. Zapisałem się na korki do Maćka i całe wakacje się uczyłem. Przerobiliśmy mnóstwo zadań maturalnych, ze słuchania, czytania i pisania, a było ich naprawdę sporo. Poza tym dostawałem zadania do robienia w domu, a Maciek na bieżąco sprawdzał, jak sobie radzę i udzielał mi rad i wskazówek. Te dwa miesiące mega dużo mi dały, bo jak robiłem próbną maturę, miałem już ponad 50%, a to było ze dwa tygodnie temu, więc teraz pewnie byłoby jeszcze lepiej. Na pewno zdam tę poprawkę!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2020

Matura rozszerzona napisana na 80 procent! :D Jeszcze kilka miesięcy temu bym w to nie uwierzył. Z takim wynikiem na pewno dostanę się architekturę. Sam był tego w życiu nie osiągnął! Polecam korki wszystkim, którzy nie czują się mocni z matmy albo chcą ją jeszcze podszlifować, naprawdę warto.

Pozdr,
Łukasz

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2020

Świetne lekcje. Największymi plusami są przyjazna i komfortowa atmosfera. Do nauki wykorzystuje się wiele ciekawych metod. Na lekcjach nie ma mowy o nudzie, właściwie nie ma się poczucia, że jest się na lekcji, ponieważ nauka jest bardzo przyjemna :)

avatar
Marcela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2020

W tym roku pisałam maturę i najbardziej stresowałam się angielskim, bo nigdy nie byłam z niego dobra. Jeszcze w zeszłym roku zapisałam się na korki do Maćka i był to super wybór! Zdobyłam porządną dawkę wiedzy i to w sposób zupełnie inny niż w szkole, oparty tylko na wkuwaniu regułek. Atmosfera na korepetycjach była bardzo przyjacielska, a już po kilku zajęciach zaczęłam wierzyć, że może coś z tej pracy będzie. I rzeczywiście jest – 92% z podstawy I 75% z rozszerzenia – a przed korkami byłam naprawdę słaba z anglika.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Zapisałam się na wakacyjny kurs angielskiego, bo w roku szkolnym nigdy nie mam czasu na dodatkowe zajęcia, a w wakacje mam go aż za dużo. Jestem bardzo zadowolona. Minął zaledwie miesiąc, a ja już tyle się nauczyłam! We wrześniu wrócę do szkoły, znając angielski sto razy lepiej niż przedtem. :>

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2020

Bardzo dużo zawdzięczamy Maćkowi i jestem wdzięczna znajomej, że nam go poleciła. Moja córka, Julia, bardzo dużo się nauczyła – jestem pewna, że nawet więcej niż w szkole. Nauczyciel z powołaniem, który wie, co robi i umie tak pracować z uczniami, żeby ich przekonać do nauki. Na pewno jeszcze przez długi czas będziemy kontynuować współpracę. :-)

avatar
Merry
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2020

Lekcje są rewelacyjne! Bardzo podciągnęłam się z angielskiego, który zawsze mi sprawiał mnóstwo trudności. Niby miałam uczyć się z Maćkiem tylko podczas roku szkolnego, ale przez kwarantannę odkryłam, jak wygodne są lekcje online i nadal "chodzę" na zajęcia. Super sprawa, polecam każdemu.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2020

Pracuję w dużej firmie, ale styczność mam głównie z angielskim pisanym - wymieniamy dużo maili z klientami. Zgłosiłam się do Maćka, aby "uruchomił" u mnie mówienie, bo miałam perspektywę awansu, ale dodatkowe obowiązki oznaczałyby częste "calle" i spotkania w międzynarodowym zespole. Nie było łatwo, ale Maciek ma faktycznie cały plan działania, jak przygotować się do używania angielskiego w praktyce. Ma różne patenty, które pomagają ten cel osiągnąć. Wiadomo, to wymaga ciężkiej pracy, ale ja u siebie widzę już teraz kosmiczny przeskok w umiejętnościach, no i chyba najważniejsze, że odchodzi mi bariera psychiczna. Nie boję się mówić, a o to głównie chodziło ! Dzięki Maciek :)

avatar
Lidzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2020

Szkoda, że nie znałam Maćka dwa lata temu, bo gdyby tak było, z pewnością nie powtarzałabym klasy przez 1 z angielskiego. Ale lepiej późno niż wcale, dzięki naszym wielomiesięcznym zajęciom bardzo podciągnęłam się z anglika. Zdałam angielski na 4 i teraz nie wierzę, że mogłam nie zdać wcześniej przez angielski, przecież on wcale nie jest taki trudny!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Jestem chyba najstarszym z uczniów Maćka – mam 47 lat i nigdy nie miałem zbyt dużego kontaktu z angielskim. Nieznajomość języka w tych czasach jest niezwykle uciążliwa, o czym przekonałem się, gdy chciałem aplikować na posadę, która odpowiadała mi, jak żadna inna. Niestety, fakt, że nie znałem angielskiego, przekreślił mnie na starcie. Popchnęło mnie to do podjęcia decyzji o nauce języka, który umożliwia otworzenie tylu wrót. Musiałem zaczął całkowicie od podstaw, bo moja znajomość tego języka ograniczała się do: “My name is Patryk”, “I love you” i kilku prostych słów. Wyniki treningu językowego z Maćkiem bardzo szybko zaczęły być dostrzegalne i już po kilku miesiącach zacząłem komunikować się po angielsku. Zdaję sobie sprawę, że do perfekcji jeszcze mi daleko, ale cały czas uczę się słówek, oglądam filmy z anglojęzyczną ścieżką dźwiękową oraz z napisami i wychwytuję nowe zwroty. Idzie mi coraz lepiej. A posadę w końcu dostałem. :-) Pozdrawiam i wszystkim gorąco polecam te zajęcia, na pewno jeszcze przez dłuższy czas będę na nie uczęszczał.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Marzyłam o tym, by wyjechać na studia do Wielkiej Brytanii, ale mój angielski nigdy nie był na tyle dobry, by otrzymać 90% z rozszerzonej matury. To było dla mnie nie do pomyślenia, wynik zdecydowanie przewyższający moje umiejętności. Ale postanowiłam, że dam z siebie tyle, ile się da i będę ostro pracować, by osiągnąć swój cel. Zapisałam się na korepetycje do Maćka w drugiej liceum i zaczęliśmy działać. Ustaliliśmy, że będziemy spotykać się dwa razy w tygodniu. Pracowaliśmy nad gramą, foną, dużo rozmawialiśmy, dostawałam prace domowe. To była intensywna nauka i, szczerze mówiąc, najefektywniejsze lekcje w moim życiu. Gdy po miesiącach wspólnej pracy w końcu napisałam maturę i sprawdziłam w internecie odpowiedzi, popłakałam się ze szczęścia. Tylko 1 błąd z zadań zamkniętych! Maciek, jestem Ci bardzo, bardzo wdzięczna!!!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Trzyosobowa grupka to był świetny plan. Uczę się u Maćka wraz z dwoma koleżankami i wszystkie jesteśmy zadowolone. Czasem mamy za zadanie wcielić się w rolę egzaminującego i zdającego i przeprowadzić dialog, co super przygotowuje nas do matury ustnej. Poza tym swobodnie rozmawiamy, robimy zadania… I od czasu do czasu mamy kartkówki – i piszemy je, popijając herbatkę. ;) Zero stresu, zero ocen, wiemy, że uczymy się dla siebie, a nie dla cyferki. Poza tym, określiłabym to jako zdrowa rywalizacja, bo każda z nas chce wypaść jak najlepiej, co nas dodatkowo motywuje do nauki. Lekcje sprawiają nam dużo radości i dają satysfakcję. Świetna alternatywa dla szkolnych lekcji, w ciągu kilku miesięcy z Maćkiem nauczyłyśmy się więcej, niż w szkole przez cały okres edukacji!

avatar
Aniela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Program powtórek przed maturą świetnie zaplanowany. Zarówno same zajęcia jak i materiały które dostaję są bardzo bardzo ciekawe i pomocne i naprawdę duuuuużo mi dają. Polecam gorąco bo trudno było mi znaleźć dobrego nauczyciela od anglika.

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2020

Mamy z Maćkiem zdalne koronalekcje przez komunikator i muszę przyznać, że jest super. Trochę żałowałam, że przez epidemię nie będę mogła kontynuować nauki angielskiego, bo serio lubię te zajęcia, ale Maciek zaproponował lekcje przez neta, co mi bardzo pasuje. Rozmawiamy po angielsku, robimy zadanka, wszystko tak jak na normalnych zajęciach. Nauczyciel, jak widać, elastyczny, dopasuje się do potrzeb ucznia. :)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Zwróciliśmy się do pana Macieja niedawno, kiedy ogłoszono pandemię – lekcje zdalne ze szkoły w naszym przypadku nie spełniają swojego zadania, gdyż nauczycielka nie potrafi w taki sposób przekazywać uczniom wiedzy. Nie wiadomo, czy egzamin ósmoklasisty nie zostanie przełożony, ale mimo wszystko chciałabym, aby syn powtórzył sobie trochę zagadnień z angielskiego, zwłaszcza, że teraz ma dużo czasu wolnego. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy – zajęcia przez platformę prowadzone są z pełnym profesjonalizmem, dobrze zorganizowane, gdyż poza teorią, Kuba dostaje też dużo materiałów do rozwiązania, a pan Maciej na bieżąco wyjaśnia wszystkie wątpliwości związane z zadaniami. Pozdrawiamy zza drugiego ekranu i życzymy dużo zdrowia w tym trudnym dla wszystkich okresie.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Pan Maciej uczy Kasię już drugi rok, a ona z dwójkowej uczennicy stała się piątkową. :-) O nauczycielu mogę powiedzieć same dobre słowa: cierpliwy, wyrozumiały, ale i wymagający. Traktuje pracę jak pasję, co jest jedną z ważniejszych rzeczy, zwłaszcza w tym zawodzie. Córka zawsze dostaje pracę domową do odrobienia, więc systematycznie otacza się angielskim. Zaczęła też podchodzić do języka z entuzjazmem i już nie myśli o nim jak o przymusowym obowiązku. Lepiej nie mogliśmy trafić. :-)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2020

Jak dobrze mieć wreszcie lekcje z normalnym nauczycielem, bo babka w szkole to porażka. Nie potrafi zapanować nad klasą, zachęcić do nauki ani nawet poprawnie mówić po angielsku. Na zajęciach u Maćka mam o 180 stopni inne podejście do przedmiotu i zacząłem się do niego serio przykładać. Mam wrażenie, że naprawdę sporo się już nauczyłem na zajęciach i widzę, że zrobiłem mega postępy. Ostatnio przerabialiśmy conditionale, których nigdy w szkole nie rozumiałem, a teraz są dla mnie super łatwe!

avatar
Adam Głowacki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2020

Karolina chodzi na zajecia od zeszłego roku. Ostatnio na zebraniu w szkole anglistka powiedziała, że widzi ilość pracy włożonej w naukę i że córka znacznie lepiej radzi sobie z angielskim. To niezwykle budujące, jestem z niej bardzo dumny. Dziękuję, panie Macieju, cieszę się, że córka może pracować z tak inspirującym nauczycielem. 
Pozdrawiam, Adam Głowacki

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2020

Co tu dużo mówić – zajęcia są po prostu rewelacyjne! Nigdy nie byłem mocny z anglika i nie wierzyłem, że kiedykolwiek go ogarnę. A tu suprise! To nie jest aż takie trudne, jak myślałem. Lekcje są fajne, zawsze jest dużo śmiechu i nie wiadomo kiedy mija czas. Już nie wstydzę się gadać po angielsku i coraz mniej się stresuję maturą, którą piszę za rok. Dzięki, Maciek!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2020

Zawsze uważałam, że nie mam głowy do języków i dlatego tak mi nie wchodzą, ale teraz widzę, że to nie do końca tak jest. Jak masz dobrego nauczyciela, wszystko jest o wiele łatwiejsze. Ale też duże znaczenie ma podejście do przedmiotu. Kiedy Maciek uświadomił mi, jak bardzo angielski może mi się przydać w życiu i że znajomość języka dużo mi ułatwi, poczułam o wiele większą motywację. Zaczęliśmy od Present Simple i Continuous i najprostszych zadań, ale stopniowo braliśmy się za trudniejsze tematy. Maciek zachęcił mnie, bym poza zajęciami z nim, uczyła się przez imersję językową i teraz tak się wkręciłam w angielski, że czytanie książek czy oglądanie filmów anglojęzycznych staje się coraz prostsze. :D

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2019

Syn bardzo lubi przychodzić do pana Maćka na zajęcia. Mówi, że nigdy nie jest nudno, a i ja widzę, że Kuba zrobił spore postępy. Pan Maciek pilnuje, żeby regularnie powtarzał słówka i przerobiony materiał. Nauczycielka w szkole chwali go, mówiąc, że idzie mu o wiele lepiej niż kilka miesięcy temu. Nigdy wcześniej nierozumiany czas Present Perfect to teraz dla niego bułka z masłem! Polecamy!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2019

Naprawdę świetnie lekcje. Zupełnie inny poziom niż w szkole. Maciek jest wymagający, (nigdy wcześniej nie robiłam tylu zadań z angielskiego), ale to dobrze. Te zajęcia naprawdę dużo mi dały i w niedługim czasie z poziomu A1/A2 przeniosłam się na B1/B2. :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2019

Fajnie, że poznałam pana Macieja! Współpracujemy od początku roku, a moja nauczycielka w szkole mówi, że jest ze mnie dumna i że idzie mi coraz lepiej z językiem angielskim i bardzo mi miło, że tak mówi. Jestem w siódmej klasie szkoły podstawowej więc do testu ósmoklasisty jeszcze rok i myślę że dobrze mi pójdzie, bo pan Maciej wszystko bardzo dobrze tłumaczy i ogólnie jest mega miły i zabawny. Polecam!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2019

Maćku, zasługujesz na te 5 gwiazdek. ;) Cieszę się, że na Ciebie trafiłam. Bardzo miło wspominam wspólne przygotowania do konkursu kuratoryjnego (i to nie tylko dlatego, że zostałam jego laureatką – po prostu świetnie mi się z Tobą pracowało, a na każdą lekcję przychodziłam z wielką radością i cieszyłam się z wiedzy, którą się ze mną dzieliłeś. Mnóstwo się nauczyłam podczas tych kilku miesięcy!) Lekcje z Tobą to czysta przyjemność. Korepetycje polecam wszystkim – nie tylko tym, którzy chcą nauczyć się języka, ale również tym, którzy chcieliby doskonalić swoje umiejętności, poznawać ciekawostki związane z językiem czy ulepszyć swój akcent. :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2019

Polecam zajęcia z Maćkiem! Dzięki niemu rozszerzoną maturę z angielskiego napisałam na 97 % (nie na 100 tylko dlatego, że w jednym zadaniu zrobiłam głupi błąd, bo nie przeczytałam dobrze polecenia). I pomyśleć, że z pierwszej próbnej, jeszcze przed poznaniem Maćka, miałam 54 %... Najlepszy dowód na to, że dobry nauczyciel potrafi zdziałać cuda! Ale angielski to nie tylko matura (choć właśnie ona umożliwiła mi studiowanie w Stanach, gdzie obecnie mieszkam :-D), to przede wszystkim swobodna komunikacja na co dzień, z czym obecnie nie mam najmniejszego problemu. Dzięki tym zajęciom przestałam mieć opory przed rozmową w obcym języku i poznałam mnóstwo super ludzi! Cena bardzo przystępna i zdecydowanie warta inwestycji – wiem, że zdobyta wiedza zostanie ze mną na długo.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2019

Wyjątkowy nauczyciel. Ma zawsze głowę pełną pomysłów i stosuje ciekawe metody, które sprawiają, że zapamiętywanie nowych słówek i informacji przychodzi mi z dużą łatwością. Zawsze wstydziłam się przeczytać jakiś tekst przed klasą czy odpowiedzieć na pytanie po angielsku, bo zdawałam sobie sprawę z tego, że moja wymowa i akcent są strasznie słabe. Z Maćkiem pracowaliśmy w dużej mierze nad fonetyką, wykonując różne ćwiczenia artykulacyjne i przerabiając po kolei każdy dźwięk, jak schwa czy ash. Nauczyłam się również zapisywać słowa fonetycznie, co pomogło mi zrozumieć, jak powinnam je wymawiać. Zaczęłam więcej czytać po angielsku i teraz sprawia mi to dużą frajdę.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Dziękuję niebiosom, że zesłały mi Maćka. Rozpoczęcie nauki z nim to było jak wybudzenie się z letargu. Angielskiego uczę się od lat – pamiętam, że już w przedszkolu były jakieś jego zaczątki. Co z tego, skoro ta cała nauka niewiele mi dała... Po latach wbijania na pamięć reguł gramatycznych wciąż myliłam Present Continuous z Present Simple i Present Perfect z Past Simple... Tak, to straszne. Na szczęście Maciek bardzo szybko postawił mnie na nogi i wyjaśnił, gdzie góra, a gdzie dół i przestałam popełniać tak rażące błędy. W przeciągu kilku lekcji nauczyłam się od niego więcej niż od nauczycielki w szkole przez kilka miesięcy! A wystarczyło zmienić spojrzenie na naukę angielskiego i dostrzec w nim nie nudny obowiązek, a ciekawą dziedzinę wiedzy (która w dodatku przyda mi się w życiu i to niemal na każdym kroku). Maciek jest przesympatyczną osobą, cały czas się uśmiecha i daleko mu do nauczycieli, których znam ze szkoły. Uczy poprzez praktykę, a nie tylko teorię. Rozmawiamy na najróżniejsze tematy i wypowiadanie przychodzi mi z coraz większą łatwością. Cieszę się, że mogłam go poznać, bardzo mi pomógł. :))

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2019

Gorąco polecam!! Na zajęcia do Maćka zapisałam się w szkole średniej. Wcześniej miałam wielu korepetytorów z języka angielskiego, ale po żadnych zajęciach nie widziałam tak dużego efektu jak po zajęciach u Maćka. Angielski stał się nie tylko obowiązkowym przedmiotem w szkole, ale również pasja. Finalnie udało mi się zdać maturę podstawowa i rozszerzona powyżej 90%. Jeżeli miałabym polecić najlepszego korepetytora w Trójmieście z języka angielskiego poleciłabym Maćka:)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Angielski nie byl dla mnie łatwym przedmiotem, w gimnazjum zamiast się uczyć oglądaliśmy filmy na lekcjach albo robiliśmy bezsensowne cwiczenie które nie dawały żadnych efektów. Na szczęście w szkole średniej zapisałem się na zajęcia do Maćka, który okazał się bardzo pozytywnym i pomocnym gościem. Pokazał mi że angielski nie jest taki straszny i bardzo łatwo można się go nauczyć. Przez rok zrobiłem wiekszy progres niż przez wszystkie poprzednie lata nauki. Naprawdę widać u Maćka zaangażowanie i pasje w tym co robi. Bardzooo polecam!!! Napewno nie pożałujesz. ;)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Zapisałam się do Maćka na zajęcia w klasie maturalnej, żeby doszlifować swój angielski i mieć pewność, że napiszę maturę dobrze. Nie mogłam trafić lepiej:) Maciek nie dość że jest świetnym nauczycielem, jest też wspaniałym człowiekiem. Zna wiele technik szybkiej nauki gramatyki i słownictwa. Przy nim bariera językowa znika. Uczy swobody mówienia zarówno o życiu codziennym jak i o poważnych sprawach, by umieć odnaleźć się w każdym środowisku. Zajęcia były dla mnie przyjemnością i zawsze szłam na nie z uśmiechem na twarzy:) koniec końców napisałam maturę rozszerzoną na 98%. Zdecydowanie polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2019

Angielski nigdy nie był moją mocną stroną. W podstawówce nauczycielka ciągle była na zwolnieniu z przyczyn zdrowotnych i nie mieliśmy lekcji, przez co potem w gimnazjum miałam straszne zaległości, a doszedł jeszcze nowy materiał. Oczywiście, zamiast uczyć się języka przez swobodną rozmowę, musieliśmy wkuwać regułki gramatyczne na pamięć. Potem przez długi czas miałam barierę językową, bo bałam się, że zrobię jakiś błąd. Gimnazjum ukończyłam z tróją z angola i rodzice zapisali mnie do Maćka, bym poprawiła swój angielski. Początkowo nie było łatwo, bo miałam bardzo dużo materiału do nadrobienia, ale zaczęłam robić postępy. Przede wszystkim Maciek przekonał mnie, że najprościej uczy się języka przez rozmowę. Oczywiście nie tylko rozmawialiśmy, ale również pracowaliśmy nad gramatyką i innymi zawiłościami języka. Korki z Maćkiem to był strzał w dziesiątkę! Znacząco poprawiłam swój poziom. Co więcej, naprawdę polubiłam angielski i z wielką chęcią przychodzę na kolejne zajęcia. Today my English is definitely much better than in the past, thank you, Maciek!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2019

Fantastyczne zajęcia! Maciek to nauczyciel pełen pasji, którą zaraził i mnie. Choć początki nie były łatwe, udało mi się przełamać i wreszcie mówię po angielsku! Maciek w ciekawy sposób prowadzi zajęcia, ale co równie istotne, motywuje do nauki w domu. Lekcje odbywają się zawsze w bardzo fajnej atmosferze, jest dużo śmiechu, ale i spore wymagania. Polecam wszystkim zdecydowanie tego nauczyciela. Pracujemy razem prawie rok czasu, a oprócz przełamania barier językowych udało mi się zdecydowanie zwiększyć zakres używanego słownictwa. Dzięki wielkie Maciek!

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2019

Bardzo kompetentny korepetytor z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie – i z jeszcze większą wiedzą. Zajęcia przebiegają w przyjemnej atmosferze i pozwalają nadrobić zaległości. Gorąco polecam!

avatar
Duc
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2016

Korepetycje są bardzo ciekawe.
Najważniejsze że zdałem :-D
Gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.