Maciek Arasimowicz

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Wejherowo
Rumia
Faktura VAT

Maciek Arasimowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/540 opinii
Dla użytkownika Maciek Arasimowicz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 05.2015
Uniwersytet Gdański, Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
Magister
filologia angielska, management
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 40
avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2020

Obecnie uczymy się w szkole zdalnie, ale nauczyciele nie są przygotowani na taką formę pracy. Całe szczęście, że istnieją korki z anglika, bo nawet jak znowu zrobią lockdown, to nie muszę się stresować, że nie zdam matury. A lekcje są fantastyczne, prowadzone online i to ze świetnym nauczycielem. No i nie muszę wychodzić z domu, żeby się nauczyć języka. :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2020

Nauczyciela poleciła mi przyjaciółka, gdy bardzo potrzebowałam podciągnąć się z angielskiego. To był strzał w dziesiątkę! Minęło kilka miesięcy, a ja coraz pewniej posługuję się językiem. Przełamuję swoją barierę językową i już nie mam skrętów kiszek na myśl, że mam coś powiedzieć po angielsku. :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2020

10/10! Nauczyciel charyzmatyczny, z wielką wiedzą i niespotykanym poczuciem humoru. Do Maćka przyszedłem na kurs wakacyjny, ale tak mi się spodobało, że postanowiłem zostać na znacznie dłużej i coraz bardziej szlifować swój język. Na pewno jeszcze wiele się u Maćka nauczę. :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2020

Zapisałem się na lekcję angielskiego, bo musiałem go doszlifować w związku z nowymi obowiązkami w pracy. Po zaledwie miesiącu czuję się dużo pewniejszy w mowie i w pisaniu w tym języku. Dodatkowy plus za cenę, która jest bardzo konkurencyjna :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2020

Zapisałam się w tym roku i miałam już kilka lekcji. Wcześniej już 2 innych korepetytorów z anglika próbowało mnie na wszelkie sposoby przekonać do tego języka i nie udało im się. Teraz już od pierwszych zajęć jest zupełnie inaczej i czuję się strasznie zmotywowana do dalszej nauki. Sama jestem w szoku, ale serio nigdy nie trafiłam na fajniejszego nauczyciela :D

Smart School

Basiu, bardzo Ci dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że powoli otwierasz się na angielski! :)

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2020

Zajęcia z Maćkiem bardziej przypominają spotkania z dobrym kumplem niż lekcje. Atmosfera zawsze jest niezwykle pozytywna i przyjacielska, a przy tym pełna humoru. Jednak to, co najważniejsze, to to, co z tych spotkań wynoszę – ogromną dawkę wiedzy. :) Głównie zależało mi na tym, by przełamać barierę w mówieniu, bo z gramatyką radzę sobie lepiej. Rozmawiamy o wszystkim – oczywiście w języku angielskim – o bieżących sprawach, przemyśleniach, sporcie, pasjach – co nam przyjdzie do głowy! Uczę się swobodnie posługiwać językiem w codziennej mowie. Maciek jest świetnym słuchaczem, a przy tym doskonałym mentorem. Wychwyci błędy, wytłumaczy, dlaczego taka i taka konstrukcja jest błędna. Na początku nauki mówiłem bardzo prostym językiem, a teraz, po kilku miesiącach pracy, mówię płynnie i mam o wiele bogatsze słownictwo. Jestem na etapie kiedy zamiast dukać pojedyncze słowa, zastanawiam się, jak zastępować te najprostrze konstrukcje trudniejszymi, żeby brzmieć coraz bardziej elokwentnie. :D Dzięki Maćkowi czuję się o wiele pewniej i już nie boję się otworzyć ust, gdy ktoś spyta mnie o coś po angielsku. :)

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Za kilka dni piszę poprawkę z anglika. Przy pierwszym podejściu zabrakło mi dosłownie kilku procent, żeby zdać. Zapisałem się na korki do Maćka i całe wakacje się uczyłem. Przerobiliśmy mnóstwo zadań maturalnych, ze słuchania, czytania i pisania, a było ich naprawdę sporo. Poza tym dostawałem zadania do robienia w domu, a Maciek na bieżąco sprawdzał, jak sobie radzę i udzielał mi rad i wskazówek. Te dwa miesiące mega dużo mi dały, bo jak robiłem próbną maturę, miałem już ponad 50%, a to było ze dwa tygodnie temu, więc teraz pewnie byłoby jeszcze lepiej. Na pewno zdam tę poprawkę!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2020

Matura rozszerzona napisana na 80 procent! :D Jeszcze kilka miesięcy temu bym w to nie uwierzył. Z takim wynikiem na pewno dostanę się architekturę. Sam był tego w życiu nie osiągnął! Polecam korki wszystkim, którzy nie czują się mocni z matmy albo chcą ją jeszcze podszlifować, naprawdę warto.

Pozdr,
Łukasz

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2020

Świetne lekcje. Największymi plusami są przyjazna i komfortowa atmosfera. Do nauki wykorzystuje się wiele ciekawych metod. Na lekcjach nie ma mowy o nudzie, właściwie nie ma się poczucia, że jest się na lekcji, ponieważ nauka jest bardzo przyjemna :)

avatar
Marcela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2020

W tym roku pisałam maturę i najbardziej stresowałam się angielskim, bo nigdy nie byłam z niego dobra. Jeszcze w zeszłym roku zapisałam się na korki do Maćka i był to super wybór! Zdobyłam porządną dawkę wiedzy i to w sposób zupełnie inny niż w szkole, oparty tylko na wkuwaniu regułek. Atmosfera na korepetycjach była bardzo przyjacielska, a już po kilku zajęciach zaczęłam wierzyć, że może coś z tej pracy będzie. I rzeczywiście jest – 92% z podstawy I 75% z rozszerzenia – a przed korkami byłam naprawdę słaba z anglika.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Zapisałam się na wakacyjny kurs angielskiego, bo w roku szkolnym nigdy nie mam czasu na dodatkowe zajęcia, a w wakacje mam go aż za dużo. Jestem bardzo zadowolona. Minął zaledwie miesiąc, a ja już tyle się nauczyłam! We wrześniu wrócę do szkoły, znając angielski sto razy lepiej niż przedtem. :>

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2020

Bardzo dużo zawdzięczamy Maćkowi i jestem wdzięczna znajomej, że nam go poleciła. Moja córka, Julia, bardzo dużo się nauczyła – jestem pewna, że nawet więcej niż w szkole. Nauczyciel z powołaniem, który wie, co robi i umie tak pracować z uczniami, żeby ich przekonać do nauki. Na pewno jeszcze przez długi czas będziemy kontynuować współpracę. :-)

avatar
Merry
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2020

Lekcje są rewelacyjne! Bardzo podciągnęłam się z angielskiego, który zawsze mi sprawiał mnóstwo trudności. Niby miałam uczyć się z Maćkiem tylko podczas roku szkolnego, ale przez kwarantannę odkryłam, jak wygodne są lekcje online i nadal "chodzę" na zajęcia. Super sprawa, polecam każdemu.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2020

Pracuję w dużej firmie, ale styczność mam głównie z angielskim pisanym - wymieniamy dużo maili z klientami. Zgłosiłam się do Maćka, aby "uruchomił" u mnie mówienie, bo miałam perspektywę awansu, ale dodatkowe obowiązki oznaczałyby częste "calle" i spotkania w międzynarodowym zespole. Nie było łatwo, ale Maciek ma faktycznie cały plan działania, jak przygotować się do używania angielskiego w praktyce. Ma różne patenty, które pomagają ten cel osiągnąć. Wiadomo, to wymaga ciężkiej pracy, ale ja u siebie widzę już teraz kosmiczny przeskok w umiejętnościach, no i chyba najważniejsze, że odchodzi mi bariera psychiczna. Nie boję się mówić, a o to głównie chodziło ! Dzięki Maciek :)

avatar
Lidzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2020

Szkoda, że nie znałam Maćka dwa lata temu, bo gdyby tak było, z pewnością nie powtarzałabym klasy przez 1 z angielskiego. Ale lepiej późno niż wcale, dzięki naszym wielomiesięcznym zajęciom bardzo podciągnęłam się z anglika. Zdałam angielski na 4 i teraz nie wierzę, że mogłam nie zdać wcześniej przez angielski, przecież on wcale nie jest taki trudny!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Jestem chyba najstarszym z uczniów Maćka – mam 47 lat i nigdy nie miałem zbyt dużego kontaktu z angielskim. Nieznajomość języka w tych czasach jest niezwykle uciążliwa, o czym przekonałem się, gdy chciałem aplikować na posadę, która odpowiadała mi, jak żadna inna. Niestety, fakt, że nie znałem angielskiego, przekreślił mnie na starcie. Popchnęło mnie to do podjęcia decyzji o nauce języka, który umożliwia otworzenie tylu wrót. Musiałem zaczął całkowicie od podstaw, bo moja znajomość tego języka ograniczała się do: “My name is Patryk”, “I love you” i kilku prostych słów. Wyniki treningu językowego z Maćkiem bardzo szybko zaczęły być dostrzegalne i już po kilku miesiącach zacząłem komunikować się po angielsku. Zdaję sobie sprawę, że do perfekcji jeszcze mi daleko, ale cały czas uczę się słówek, oglądam filmy z anglojęzyczną ścieżką dźwiękową oraz z napisami i wychwytuję nowe zwroty. Idzie mi coraz lepiej. A posadę w końcu dostałem. :-) Pozdrawiam i wszystkim gorąco polecam te zajęcia, na pewno jeszcze przez dłuższy czas będę na nie uczęszczał.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Marzyłam o tym, by wyjechać na studia do Wielkiej Brytanii, ale mój angielski nigdy nie był na tyle dobry, by otrzymać 90% z rozszerzonej matury. To było dla mnie nie do pomyślenia, wynik zdecydowanie przewyższający moje umiejętności. Ale postanowiłam, że dam z siebie tyle, ile się da i będę ostro pracować, by osiągnąć swój cel. Zapisałam się na korepetycje do Maćka w drugiej liceum i zaczęliśmy działać. Ustaliliśmy, że będziemy spotykać się dwa razy w tygodniu. Pracowaliśmy nad gramą, foną, dużo rozmawialiśmy, dostawałam prace domowe. To była intensywna nauka i, szczerze mówiąc, najefektywniejsze lekcje w moim życiu. Gdy po miesiącach wspólnej pracy w końcu napisałam maturę i sprawdziłam w internecie odpowiedzi, popłakałam się ze szczęścia. Tylko 1 błąd z zadań zamkniętych! Maciek, jestem Ci bardzo, bardzo wdzięczna!!!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Trzyosobowa grupka to był świetny plan. Uczę się u Maćka wraz z dwoma koleżankami i wszystkie jesteśmy zadowolone. Czasem mamy za zadanie wcielić się w rolę egzaminującego i zdającego i przeprowadzić dialog, co super przygotowuje nas do matury ustnej. Poza tym swobodnie rozmawiamy, robimy zadania… I od czasu do czasu mamy kartkówki – i piszemy je, popijając herbatkę. ;) Zero stresu, zero ocen, wiemy, że uczymy się dla siebie, a nie dla cyferki. Poza tym, określiłabym to jako zdrowa rywalizacja, bo każda z nas chce wypaść jak najlepiej, co nas dodatkowo motywuje do nauki. Lekcje sprawiają nam dużo radości i dają satysfakcję. Świetna alternatywa dla szkolnych lekcji, w ciągu kilku miesięcy z Maćkiem nauczyłyśmy się więcej, niż w szkole przez cały okres edukacji!

avatar
Aniela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Program powtórek przed maturą świetnie zaplanowany. Zarówno same zajęcia jak i materiały które dostaję są bardzo bardzo ciekawe i pomocne i naprawdę duuuuużo mi dają. Polecam gorąco bo trudno było mi znaleźć dobrego nauczyciela od anglika.

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2020

Mamy z Maćkiem zdalne koronalekcje przez komunikator i muszę przyznać, że jest super. Trochę żałowałam, że przez epidemię nie będę mogła kontynuować nauki angielskiego, bo serio lubię te zajęcia, ale Maciek zaproponował lekcje przez neta, co mi bardzo pasuje. Rozmawiamy po angielsku, robimy zadanka, wszystko tak jak na normalnych zajęciach. Nauczyciel, jak widać, elastyczny, dopasuje się do potrzeb ucznia. :)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Zwróciliśmy się do pana Macieja niedawno, kiedy ogłoszono pandemię – lekcje zdalne ze szkoły w naszym przypadku nie spełniają swojego zadania, gdyż nauczycielka nie potrafi w taki sposób przekazywać uczniom wiedzy. Nie wiadomo, czy egzamin ósmoklasisty nie zostanie przełożony, ale mimo wszystko chciałabym, aby syn powtórzył sobie trochę zagadnień z angielskiego, zwłaszcza, że teraz ma dużo czasu wolnego. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy – zajęcia przez platformę prowadzone są z pełnym profesjonalizmem, dobrze zorganizowane, gdyż poza teorią, Kuba dostaje też dużo materiałów do rozwiązania, a pan Maciej na bieżąco wyjaśnia wszystkie wątpliwości związane z zadaniami. Pozdrawiamy zza drugiego ekranu i życzymy dużo zdrowia w tym trudnym dla wszystkich okresie.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Pan Maciej uczy Kasię już drugi rok, a ona z dwójkowej uczennicy stała się piątkową. :-) O nauczycielu mogę powiedzieć same dobre słowa: cierpliwy, wyrozumiały, ale i wymagający. Traktuje pracę jak pasję, co jest jedną z ważniejszych rzeczy, zwłaszcza w tym zawodzie. Córka zawsze dostaje pracę domową do odrobienia, więc systematycznie otacza się angielskim. Zaczęła też podchodzić do języka z entuzjazmem i już nie myśli o nim jak o przymusowym obowiązku. Lepiej nie mogliśmy trafić. :-)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2020

Jak dobrze mieć wreszcie lekcje z normalnym nauczycielem, bo babka w szkole to porażka. Nie potrafi zapanować nad klasą, zachęcić do nauki ani nawet poprawnie mówić po angielsku. Na zajęciach u Maćka mam o 180 stopni inne podejście do przedmiotu i zacząłem się do niego serio przykładać. Mam wrażenie, że naprawdę sporo się już nauczyłem na zajęciach i widzę, że zrobiłem mega postępy. Ostatnio przerabialiśmy conditionale, których nigdy w szkole nie rozumiałem, a teraz są dla mnie super łatwe!

avatar
Adam Głowacki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2020

Karolina chodzi na zajecia od zeszłego roku. Ostatnio na zebraniu w szkole anglistka powiedziała, że widzi ilość pracy włożonej w naukę i że córka znacznie lepiej radzi sobie z angielskim. To niezwykle budujące, jestem z niej bardzo dumny. Dziękuję, panie Macieju, cieszę się, że córka może pracować z tak inspirującym nauczycielem. 
Pozdrawiam, Adam Głowacki

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2020

Co tu dużo mówić – zajęcia są po prostu rewelacyjne! Nigdy nie byłem mocny z anglika i nie wierzyłem, że kiedykolwiek go ogarnę. A tu suprise! To nie jest aż takie trudne, jak myślałem. Lekcje są fajne, zawsze jest dużo śmiechu i nie wiadomo kiedy mija czas. Już nie wstydzę się gadać po angielsku i coraz mniej się stresuję maturą, którą piszę za rok. Dzięki, Maciek!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2020

Zawsze uważałam, że nie mam głowy do języków i dlatego tak mi nie wchodzą, ale teraz widzę, że to nie do końca tak jest. Jak masz dobrego nauczyciela, wszystko jest o wiele łatwiejsze. Ale też duże znaczenie ma podejście do przedmiotu. Kiedy Maciek uświadomił mi, jak bardzo angielski może mi się przydać w życiu i że znajomość języka dużo mi ułatwi, poczułam o wiele większą motywację. Zaczęliśmy od Present Simple i Continuous i najprostszych zadań, ale stopniowo braliśmy się za trudniejsze tematy. Maciek zachęcił mnie, bym poza zajęciami z nim, uczyła się przez imersję językową i teraz tak się wkręciłam w angielski, że czytanie książek czy oglądanie filmów anglojęzycznych staje się coraz prostsze. :D

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2019

Syn bardzo lubi przychodzić do pana Maćka na zajęcia. Mówi, że nigdy nie jest nudno, a i ja widzę, że Kuba zrobił spore postępy. Pan Maciek pilnuje, żeby regularnie powtarzał słówka i przerobiony materiał. Nauczycielka w szkole chwali go, mówiąc, że idzie mu o wiele lepiej niż kilka miesięcy temu. Nigdy wcześniej nierozumiany czas Present Perfect to teraz dla niego bułka z masłem! Polecamy!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2019

Naprawdę świetnie lekcje. Zupełnie inny poziom niż w szkole. Maciek jest wymagający, (nigdy wcześniej nie robiłam tylu zadań z angielskiego), ale to dobrze. Te zajęcia naprawdę dużo mi dały i w niedługim czasie z poziomu A1/A2 przeniosłam się na B1/B2. :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2019

Fajnie, że poznałam pana Macieja! Współpracujemy od początku roku, a moja nauczycielka w szkole mówi, że jest ze mnie dumna i że idzie mi coraz lepiej z językiem angielskim i bardzo mi miło, że tak mówi. Jestem w siódmej klasie szkoły podstawowej więc do testu ósmoklasisty jeszcze rok i myślę że dobrze mi pójdzie, bo pan Maciej wszystko bardzo dobrze tłumaczy i ogólnie jest mega miły i zabawny. Polecam!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2019

Maćku, zasługujesz na te 5 gwiazdek. ;) Cieszę się, że na Ciebie trafiłam. Bardzo miło wspominam wspólne przygotowania do konkursu kuratoryjnego (i to nie tylko dlatego, że zostałam jego laureatką – po prostu świetnie mi się z Tobą pracowało, a na każdą lekcję przychodziłam z wielką radością i cieszyłam się z wiedzy, którą się ze mną dzieliłeś. Mnóstwo się nauczyłam podczas tych kilku miesięcy!) Lekcje z Tobą to czysta przyjemność. Korepetycje polecam wszystkim – nie tylko tym, którzy chcą nauczyć się języka, ale również tym, którzy chcieliby doskonalić swoje umiejętności, poznawać ciekawostki związane z językiem czy ulepszyć swój akcent. :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2019

Polecam zajęcia z Maćkiem! Dzięki niemu rozszerzoną maturę z angielskiego napisałam na 97 % (nie na 100 tylko dlatego, że w jednym zadaniu zrobiłam głupi błąd, bo nie przeczytałam dobrze polecenia). I pomyśleć, że z pierwszej próbnej, jeszcze przed poznaniem Maćka, miałam 54 %... Najlepszy dowód na to, że dobry nauczyciel potrafi zdziałać cuda! Ale angielski to nie tylko matura (choć właśnie ona umożliwiła mi studiowanie w Stanach, gdzie obecnie mieszkam :-D), to przede wszystkim swobodna komunikacja na co dzień, z czym obecnie nie mam najmniejszego problemu. Dzięki tym zajęciom przestałam mieć opory przed rozmową w obcym języku i poznałam mnóstwo super ludzi! Cena bardzo przystępna i zdecydowanie warta inwestycji – wiem, że zdobyta wiedza zostanie ze mną na długo.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2019

Wyjątkowy nauczyciel. Ma zawsze głowę pełną pomysłów i stosuje ciekawe metody, które sprawiają, że zapamiętywanie nowych słówek i informacji przychodzi mi z dużą łatwością. Zawsze wstydziłam się przeczytać jakiś tekst przed klasą czy odpowiedzieć na pytanie po angielsku, bo zdawałam sobie sprawę z tego, że moja wymowa i akcent są strasznie słabe. Z Maćkiem pracowaliśmy w dużej mierze nad fonetyką, wykonując różne ćwiczenia artykulacyjne i przerabiając po kolei każdy dźwięk, jak schwa czy ash. Nauczyłam się również zapisywać słowa fonetycznie, co pomogło mi zrozumieć, jak powinnam je wymawiać. Zaczęłam więcej czytać po angielsku i teraz sprawia mi to dużą frajdę.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Dziękuję niebiosom, że zesłały mi Maćka. Rozpoczęcie nauki z nim to było jak wybudzenie się z letargu. Angielskiego uczę się od lat – pamiętam, że już w przedszkolu były jakieś jego zaczątki. Co z tego, skoro ta cała nauka niewiele mi dała... Po latach wbijania na pamięć reguł gramatycznych wciąż myliłam Present Continuous z Present Simple i Present Perfect z Past Simple... Tak, to straszne. Na szczęście Maciek bardzo szybko postawił mnie na nogi i wyjaśnił, gdzie góra, a gdzie dół i przestałam popełniać tak rażące błędy. W przeciągu kilku lekcji nauczyłam się od niego więcej niż od nauczycielki w szkole przez kilka miesięcy! A wystarczyło zmienić spojrzenie na naukę angielskiego i dostrzec w nim nie nudny obowiązek, a ciekawą dziedzinę wiedzy (która w dodatku przyda mi się w życiu i to niemal na każdym kroku). Maciek jest przesympatyczną osobą, cały czas się uśmiecha i daleko mu do nauczycieli, których znam ze szkoły. Uczy poprzez praktykę, a nie tylko teorię. Rozmawiamy na najróżniejsze tematy i wypowiadanie przychodzi mi z coraz większą łatwością. Cieszę się, że mogłam go poznać, bardzo mi pomógł. :))

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2019

Gorąco polecam!! Na zajęcia do Maćka zapisałam się w szkole średniej. Wcześniej miałam wielu korepetytorów z języka angielskiego, ale po żadnych zajęciach nie widziałam tak dużego efektu jak po zajęciach u Maćka. Angielski stał się nie tylko obowiązkowym przedmiotem w szkole, ale również pasja. Finalnie udało mi się zdać maturę podstawowa i rozszerzona powyżej 90%. Jeżeli miałabym polecić najlepszego korepetytora w Trójmieście z języka angielskiego poleciłabym Maćka:)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Angielski nie byl dla mnie łatwym przedmiotem, w gimnazjum zamiast się uczyć oglądaliśmy filmy na lekcjach albo robiliśmy bezsensowne cwiczenie które nie dawały żadnych efektów. Na szczęście w szkole średniej zapisałem się na zajęcia do Maćka, który okazał się bardzo pozytywnym i pomocnym gościem. Pokazał mi że angielski nie jest taki straszny i bardzo łatwo można się go nauczyć. Przez rok zrobiłem wiekszy progres niż przez wszystkie poprzednie lata nauki. Naprawdę widać u Maćka zaangażowanie i pasje w tym co robi. Bardzooo polecam!!! Napewno nie pożałujesz. ;)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Zapisałam się do Maćka na zajęcia w klasie maturalnej, żeby doszlifować swój angielski i mieć pewność, że napiszę maturę dobrze. Nie mogłam trafić lepiej:) Maciek nie dość że jest świetnym nauczycielem, jest też wspaniałym człowiekiem. Zna wiele technik szybkiej nauki gramatyki i słownictwa. Przy nim bariera językowa znika. Uczy swobody mówienia zarówno o życiu codziennym jak i o poważnych sprawach, by umieć odnaleźć się w każdym środowisku. Zajęcia były dla mnie przyjemnością i zawsze szłam na nie z uśmiechem na twarzy:) koniec końców napisałam maturę rozszerzoną na 98%. Zdecydowanie polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2019

Angielski nigdy nie był moją mocną stroną. W podstawówce nauczycielka ciągle była na zwolnieniu z przyczyn zdrowotnych i nie mieliśmy lekcji, przez co potem w gimnazjum miałam straszne zaległości, a doszedł jeszcze nowy materiał. Oczywiście, zamiast uczyć się języka przez swobodną rozmowę, musieliśmy wkuwać regułki gramatyczne na pamięć. Potem przez długi czas miałam barierę językową, bo bałam się, że zrobię jakiś błąd. Gimnazjum ukończyłam z tróją z angola i rodzice zapisali mnie do Maćka, bym poprawiła swój angielski. Początkowo nie było łatwo, bo miałam bardzo dużo materiału do nadrobienia, ale zaczęłam robić postępy. Przede wszystkim Maciek przekonał mnie, że najprościej uczy się języka przez rozmowę. Oczywiście nie tylko rozmawialiśmy, ale również pracowaliśmy nad gramatyką i innymi zawiłościami języka. Korki z Maćkiem to był strzał w dziesiątkę! Znacząco poprawiłam swój poziom. Co więcej, naprawdę polubiłam angielski i z wielką chęcią przychodzę na kolejne zajęcia. Today my English is definitely much better than in the past, thank you, Maciek!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2019

Fantastyczne zajęcia! Maciek to nauczyciel pełen pasji, którą zaraził i mnie. Choć początki nie były łatwe, udało mi się przełamać i wreszcie mówię po angielsku! Maciek w ciekawy sposób prowadzi zajęcia, ale co równie istotne, motywuje do nauki w domu. Lekcje odbywają się zawsze w bardzo fajnej atmosferze, jest dużo śmiechu, ale i spore wymagania. Polecam wszystkim zdecydowanie tego nauczyciela. Pracujemy razem prawie rok czasu, a oprócz przełamania barier językowych udało mi się zdecydowanie zwiększyć zakres używanego słownictwa. Dzięki wielkie Maciek!

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2019

Bardzo kompetentny korepetytor z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie – i z jeszcze większą wiedzą. Zajęcia przebiegają w przyjemnej atmosferze i pozwalają nadrobić zaległości. Gorąco polecam!

avatar
Duc
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2016

Korepetycje są bardzo ciekawe.
Najważniejsze że zdałem :-D
Gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.