Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski20 - 50 / 60 min

Maciek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Efektywny trening językowy !

Jestem absolwentem filologii angielskiej i od ponad siedmiu lat z wielką pasją uczę języka angielskiego. Wykorzystuję skuteczne, ciekawe metody nauczania, tworzę motywacyjne i pamięciowe systemy nauki oraz konsekwentnie sprawdzam znajomość materiału.

Moje specjalności to :

  • uczenie wiecznie początkujących dorosłych - dzięki przygotowanym przeze mnie kursom wzbogaconym o specjalne techniki motywacyjne, wreszcie uda się zbudować mocne podstawy języka.
  • nauka czasów gramatycznych - na tę okazję opracowałem specjalny, innowacyjny system skoncentrowany wyłącznie na zapamiętaniu i zrozumieniu czasów w języku angielskim. Raz na zawsze.
  • przełamywanie barier w mówieniu - ważne w przypadku matury ustnej i wyjazdów zagranicznych. Posiadam duże doświadczenie w nauczaniu metodami bezpośrednimi (np. metodą Callana, w której uczy się jedynie przez rozmowę), ze mną łatwo „przełamiesz lody”!

Cena zajęć w Gdyni: 45 zł/60 min

Cena zajęć online: 40 zł/60 min

---------------------------------------- ---------------------------------------- ----------------------------------------

Oferuję:

-- materiały w cenie zajęć
-- skuteczne, nowoczesne metody nauczania
-- dostosowanie do indywidualnych potrzeb ucznia
-- pełną dyspozycyjność czasową
-- tworzenie systemów motywacyjnych, zmuszających do systematyczności
-- dobrą znajomość wymagań egzaminacyjnych
-- świetny kontakt z dziećmi i młodzieżą

Zapisy na zajęcia trwają, a liczba miejsc jest ograniczona, gorąco zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2019

Angielski nigdy nie był moją mocną stroną. W podstawówce nauczycielka ciągle była na zwolnieniu z przyczyn zdrowotnych i nie mieliśmy lekcji, przez co potem w gimnazjum miałam straszne zaległości, a doszedł jeszcze nowy materiał. Oczywiście, zamiast uczyć się języka przez swobodną rozmowę, musieliśmy wkuwać regułki gramatyczne na pamięć. Potem przez długi czas miałam barierę językową, bo bałam się, że zrobię jakiś błąd. Gimnazjum ukończyłam z tróją z angola i rodzice zapisali mnie do Maćka, bym poprawiła swój angielski. Początkowo nie było łatwo, bo miałam bardzo dużo materiału do nadrobienia, ale zaczęłam robić postępy. Przede wszystkim Maciek przekonał mnie, że najprościej uczy się języka przez rozmowę. Oczywiście nie tylko rozmawialiśmy, ale również pracowaliśmy nad gramatyką i innymi zawiłościami języka. Korki z Maćkiem to był strzał w dziesiątkę! Znacząco poprawiłam swój poziom. Co więcej, naprawdę polubiłam angielski i z wielką chęcią przychodzę na kolejne zajęcia. Today my English is definitely much better than in the past, thank you, Maciek!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2019

Fantastyczne zajęcia! Maciek to nauczyciel pełen pasji, którą zaraził i mnie. Choć początki nie były łatwe, udało mi się przełamać i wreszcie mówię po angielsku! Maciek w ciekawy sposób prowadzi zajęcia, ale co równie istotne, motywuje do nauki w domu. Lekcje odbywają się zawsze w bardzo fajnej atmosferze, jest dużo śmiechu, ale i spore wymagania. Polecam wszystkim zdecydowanie tego nauczyciela. Pracujemy razem prawie rok czasu, a oprócz przełamania barier językowych udało mi się zdecydowanie zwiększyć zakres używanego słownictwa. Dzięki wielkie Maciek!

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2019

Bardzo kompetentny korepetytor z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie – i z jeszcze większą wiedzą. Zajęcia przebiegają w przyjemnej atmosferze i pozwalają nadrobić zaległości. Gorąco polecam!

avatar
Duc
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2016

Korepetycje są bardzo ciekawe.
Najważniejsze że zdałem :-D
Gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.