Maciek Arasimowicz

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Gdynia
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Koniec z wiecznym wkuwaniem regułek, które zaraz wylecą Ci z głowy! Czas na SKUTECZNĄ NAUKĘ ANGIELSKIEGO!

Mam na imię Maciek, choć uczniowie nazywają mnie czasem językowym magikiem. To jednak nie magia, a lata praktyki, eksperymentów, szkoleń i edukowania się w zakresie przekazywania wiedzy sprawiają, że moje lekcje są tak skuteczne.

Jednak zanim opowiem Ci więcej o sobie i moich metodach, pozwól, że zadam Ci pytanie:

CZY SPOTKAŁEŚ/AŚ SIĘ KIEDYŚ Z SYTUACJĄ, GDY:

 • ktoś na ulicy zapytał Cię “Do you speak English?” , a Ty ze stresu nie byłeś/aś w stanie wyjąkać nic innego niż: “No, sorry”?– znałeś/aś zasady gramatyczne, ale miałeś/aś problem z wypowiedzeniem prostego zdania  po angielsku, bo bałeś/aś się, że popełnisz jakiś błąd?
 • Twoje dziecko ma problemy z nauką języka angielskiego , który jest dla niego koszmarem, spędzającym sen z powiek, a Ty nie potrafisz mu pomóc? 
 • wreszcie znalazłeś/aś wymarzoną ofertę pracy, ale uśmiech zniknął Ci z twarzy od razu, gdy zobaczyłeś/aś, że na stanowisku wymagana  jest znajomość angielskiego, ale wiesz, że to dla Ciebie za wysokie progi?
 • marzyły Ci się wakacje za granicą, ale z powodu nieznajomości języka wiesz, że nie będziesz czuć się swobodnie? 

Lub jeszcze uczysz się w szkole i chciałbyś/chciałabyś wreszcie rozwinąć skrzydła i wzbić się w szkole na poziom PIĄTEK i SZÓSTEK z angielskiego albo zdać MATURĘ tak, aby dostać się na studia w Polsce lub za granicą?

A może używasz języka angielskiego na co dzień w pracy lub w biznesie i chciałbyś/chciałabyś dojść do biegłości, tak aby Twój angielski robił wrażenie, i zwiększyć tym samym swoją wiarygodność i profesjonalizm?

Jeśli identyfikujesz się z którymś z powyższych opisów, to możesz być pewien/pewna, że na moich zajęciach znajdziesz to, czego szukasz! 

WSPÓŁPRACUJĄ ZE MNĄ:

- maturzyści , którzy nie tylko pragną zdać egzamin z jak najlepszym wynikiem i dostać się na upragnione studia, ale również chcą płynnie posługiwać się językiem, podnieść swoje kwalifikacje i zyskać przewagę na rynku pracy

- uczniowie szkoły podstawowej lub średniej , których angielski nigdy nie był mocną stroną i są zmęczeni nieefektywnymi, szkolnymi metodami nauki, które ograniczały się do:

 • żmudnego wkuwania listy słówek, których po kartkówce zapominali uczenia się sztywnych regułek i zasad gramatycznych bez przełożenia ich na praktykę
 • rozwiązywania pisemnych zadań na lekcji z pominięciem ćwiczeń praktycznych i swobodnej rozmowy

- klienci korporacyjni , których nieznajomość angielskiego blokuje rozwój kariery zawodowej lub które chcą biegle posługiwać się językiem i pracować nad swoim akcentem

- osoby, które:

 • chcą mówić w obcym języku z większą swobodą i móc w pełni poznawać obcą kulturę podczas wyjazdów zagranicznych,
 • dobrze operują angielskim, ale zależy im, by wejść na poziom zaawansowany i podszlifować swój akcent .

A TERAZ PARĘ SŁÓW O MNIE :)

Jestem z wykształcenia filologiem (Uniwersytet Gdański), a dodatkowo ukończyłem kierunek Management (Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie). Praca jest moją pasją – odnajduję w niej spełnienie, relaks, satysfakcję i możliwość samorealizacji.

Pomagam ludziom spełniać ich marzenia – przekraczać bariery i osiągać cele, o których nie śnili. Zacząłem uczyć już przed rozpoczęciem studiów, a na drugim roku nauczałem około 40 osób tygodniowo – tak, nie było lekko, studiowałem dziennie, a potem uczyłem do 21/22 późnym wieczorem, łącznie z sobotami.

Lubię ciężko pracować, ale uważam, że praca przynosi dopiero pożądane efekty, gdy staje się przyjemnością , gdy się w nią „wkręcamy”. Dlatego dla uczniów tworzę spersonalizowane systemy motywacyjne, używam technik pamięciowych i staram się, aby wychodzili z zajęć uśmiechnięci. To przecież ma być przyjemność, a nie katorga!

Nie wchodzę w rolę sztywnego nauczyciela, a raczej trenera, który gra z uczniem w jednej drużynie. Zawsze wymagam, ale również daję dużo od siebie.

Jak wspomniałem, oprócz filologii ukończyłem również studia magisterskie po angielsku na kierunku Management na prestiżowej Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie , także jestem w stanie pomóc klientom biznesowym lepiej niż którykolwiek inny anglista - możesz mi zaufać ;-)

MOJE SPECJALIZACJE:

 1. Uczenie wiecznie początkujących dorosłych  – dzięki przygotowanym przeze mnie kursom wzbogaconym o specjalne techniki motywacyjne, wreszcie uda się zbudować mocne podstawy języka.
 2. Nauka czasów gramatycznych  – na tę okazję opracowałem specjalny, innowacyjny system skoncentrowany wyłącznie na zapamiętaniu i zrozumieniu czasów w języku angielskim. Raz na zawsze.
 3. “Akcja – konwersacja!” , czyli przełamywanie barier w mówieniu – ważne w przypadku matury ustnej i wyjazdów zagranicznych. Posiadam duże doświadczenie w nauczaniu metodami bezpośrednimi (mój własny program nauczania inspirowany metodą Callana, w której uczy się głównie przez rozmowę). Ze mną łatwo przełamiesz lody!
 4. Praca nad motywacją i budowaniem dobrych nawyków – to dzięki nim będziemy razem w stanie wciąż czynić postępy i nieustannie podnosić poprzeczkę!
 5. Uczenie metodą imersji językowej – poprzez zanurzenie się / otoczenie się językiem będziemy w stanie rozwinąć Twój angielski z poziomu komunikatywnego do zaawansowanego – tak, aby robił wrażenie na Twoich rozmówcach (zawsze pozytywne ;))·
 6. Program “od zera do speakera” , czyli intensywne treningi z zakresu poprawnej wymowy oraz uzyskania wymarzonego akcentu, gramatyki i leksyki.Ułożenie kilku zdań sprawia Ci obecnie duży kłopot? Za jakiś czas zapomnisz o tym problemie!
 7. Angielski biznesowy – zorientowany na Twoich potrzebach, w oparciu o moje wykształcenie biznesowe oraz doświadczenie we współpracy z branżami spedycyjnymi, IT, motoryzacyjnymi, HR, technicznymi i z klientem korporacyjnym (np. Unilever, Michelin)

MOJE METODY PRACY:

 • lekcje indywidualne – uczeń + nauczyciel
 • zajęcia w mini grupkach (2-4 osób) :**  
  • w tak niewielkiej grupie osób wciąż mogę w pełni skupić się na indywidualnych potrzebach uczniów (zbadane w praktyce!)
  • umożliwiają swobodną, pozbawioną stresu naukę lub konwersację w kameralnym gronie
  • uczniowie mobilizowani są do pracy dzięki mojemu innowacyjnemu systemowi motywacji punktowej i realizacji wspólnych celów

WSPÓŁPRACA – CZYLI KILKA KROKÓW DO WSPÓLNEGO SUKCESU:

 1. Na pierwszej, zapoznawczej lekcji, ustalimy, na czym stoimy. Ułożymy plan działania , czyli cele, do osiągnięcia których systematycznie będziemy dążyć. Dobiorę odpowiednie metody i pokażę Ci techniki , dzięki którym będziesz przyswajać materiał znacznie szybciej .
 2. Będziemy spotykać się w regularnych odstępach czasowych, w zależności od potrzeb i Twoich ambicji. Zadbamy jednak również o to, abyś mógł/a mieć kontakt z językiem również poza zajęciami , bo to niezwykle ważne!
 3. Jak wspomniałem – jestem wymagający, także przygotuj się na intensywną pracę. Zależy mi na Twoim sukcesie , także nie unikniemy zadań domowych.Zajęcia zawsze są dopasowane do ucznia – jego potrzeb, predyspozycji, zainteresowań – zero szablonowych konwersacji z książki, minimum schematycznych zadań gramatycznych, maksimum aktywizacji językowej w praktyce!

DZIĘKI MNIE:

 • wzniesiesz się wreszcie na wysoki poziom językowy i osiągniesz swoje szkolne cele
 • zaskoczysz nauczyciela, zdasz świetnie MATURĘ
 • zaczniesz płynnie posługiwać się językiem w mowie i piśmie
 • pokonasz blokadę językową , która dotychczas hamowała Cię przed mówieniem po angielsku
 • udoskonalisz swój akcent (mówię z akcentem zbliżonym do RP, czyli tzw. BBC English), uwielbiam uczyć akcentu i z chęcią pokażę Ci parę moich sztuczek , dzięki którym zrobisz wrażenie na rozmówcach!
 • przestaniesz martwić się, czy podczas mówienia popełnisz jakiś błąd – po prostu ZACZNIESZ MÓWIĆ! – zabłyśniesz na rozmowie kwalifikacyjnej, a wymagana znajomość języka angielskiego na danej posadzie przestanie Cię przerażać! B2?! No problem!
 • z łatwością poradzisz sobie z komunikacją za granicą! – angielski przestanie być dla Twojego dziecka przeszkodą nie do przeskoczenia, a stanie się miłą częścią codzienności.

Na co dzień oprócz nauczania zajmuję się prowadzeniem centrum edukacji Smart School w Gdyni, gdzie bazując na moim doświadczeniu, po starannej rekrutacji zbudowałem zespół świetnych nauczycieli, którzy w oparciu o najskuteczniejsze metody również prowadzą podobne treningi językowe.

CENY:

 • zajęcia w centrum Gdyni, indywidualne - 60zł/h
 • zajęcia w centrum Gdyni, mini-grupki - (30 - 40zł/h, w zal. od wielkości grupki, od 2 do 4 os.)
 • zajęcia z business English / angielski zawodowy - 80zł/h
 • zajęcia online - 55zł/h

Trwa nabór na rok 2019/2020 – chętnych jest wielu, a liczba miejsc jest niestety ograniczona.

Nie czekaj na ostatnią chwilę , aż zje Cię stres związany z maturą lub ominie Cię okazja na lepszą pracę. Przestań odkładać naukę języka na potem, bo “potem” może nigdy nie nadejść.

Skontaktuj się ze mną i przyjdź na pierwsze zajęcia. Jeśli lekcja nie przypadnie Ci do gustu, nie zapłacisz za nią ani grosza! (Choć powiem Ci w sekrecie, że taka sytuacja jeszcze nigdy się nie zdarzyła ;)) .

Jeśli na pierwsze zajęcia przyjdziesz z kolegą/koleżanką, to tę lekcję oboje otrzymacie za darmo!

 © 2019 Smart School. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Maciek Arasimowicz
ul. Węglowa
81-341 Gdynia
NIP: 9581528930

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 05.2015
Uniwersytet Gdański, Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
Magister
filologia angielska, management
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2020

Zawsze uważałam, że nie mam głowy do języków i dlatego tak mi nie wchodzą, ale teraz widzę, że to nie do końca tak jest. Jak masz dobrego nauczyciela, wszystko jest o wiele łatwiejsze. Ale też duże znaczenie ma podejście do przedmiotu. Kiedy Maciek uświadomił mi, jak bardzo angielski może mi się przydać w życiu i że znajomość języka dużo mi ułatwi, poczułam o wiele większą motywację. Zaczęliśmy od Present Simple i Continuous i najprostszych zadań, ale stopniowo braliśmy się za trudniejsze tematy. Maciek zachęcił mnie, bym poza zajęciami z nim, uczyła się przez imersję językową i teraz tak się wkręciłam w angielski, że czytanie książek czy oglądanie filmów anglojęzycznych staje się coraz prostsze. :D

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2019

Syn bardzo lubi przychodzić do pana Maćka na zajęcia. Mówi, że nigdy nie jest nudno, a i ja widzę, że Kuba zrobił spore postępy. Pan Maciek pilnuje, żeby regularnie powtarzał słówka i przerobiony materiał. Nauczycielka w szkole chwali go, mówiąc, że idzie mu o wiele lepiej niż kilka miesięcy temu. Nigdy wcześniej nierozumiany czas Present Perfect to teraz dla niego bułka z masłem! Polecamy!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2019

Naprawdę świetnie lekcje. Zupełnie inny poziom niż w szkole. Maciek jest wymagający, (nigdy wcześniej nie robiłam tylu zadań z angielskiego), ale to dobrze. Te zajęcia naprawdę dużo mi dały i w niedługim czasie z poziomu A1/A2 przeniosłam się na B1/B2. :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2019

Fajnie, że poznałam pana Macieja! Współpracujemy od początku roku, a moja nauczycielka w szkole mówi, że jest ze mnie dumna i że idzie mi coraz lepiej z językiem angielskim i bardzo mi miło, że tak mówi. Jestem w siódmej klasie szkoły podstawowej więc do testu ósmoklasisty jeszcze rok i myślę że dobrze mi pójdzie, bo pan Maciej wszystko bardzo dobrze tłumaczy i ogólnie jest mega miły i zabawny. Polecam!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2019

Maćku, zasługujesz na te 5 gwiazdek. ;) Cieszę się, że na Ciebie trafiłam. Bardzo miło wspominam wspólne przygotowania do konkursu kuratoryjnego (i to nie tylko dlatego, że zostałam jego laureatką – po prostu świetnie mi się z Tobą pracowało, a na każdą lekcję przychodziłam z wielką radością i cieszyłam się z wiedzy, którą się ze mną dzieliłeś. Mnóstwo się nauczyłam podczas tych kilku miesięcy!) Lekcje z Tobą to czysta przyjemność. Korepetycje polecam wszystkim – nie tylko tym, którzy chcą nauczyć się języka, ale również tym, którzy chcieliby doskonalić swoje umiejętności, poznawać ciekawostki związane z językiem czy ulepszyć swój akcent. :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2019

Polecam zajęcia z Maćkiem! Dzięki niemu rozszerzoną maturę z angielskiego napisałam na 97 % (nie na 100 tylko dlatego, że w jednym zadaniu zrobiłam głupi błąd, bo nie przeczytałam dobrze polecenia). I pomyśleć, że z pierwszej próbnej, jeszcze przed poznaniem Maćka, miałam 54 %... Najlepszy dowód na to, że dobry nauczyciel potrafi zdziałać cuda! Ale angielski to nie tylko matura (choć właśnie ona umożliwiła mi studiowanie w Stanach, gdzie obecnie mieszkam :-D), to przede wszystkim swobodna komunikacja na co dzień, z czym obecnie nie mam najmniejszego problemu. Dzięki tym zajęciom przestałam mieć opory przed rozmową w obcym języku i poznałam mnóstwo super ludzi! Cena bardzo przystępna i zdecydowanie warta inwestycji – wiem, że zdobyta wiedza zostanie ze mną na długo.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2019

Wyjątkowy nauczyciel. Ma zawsze głowę pełną pomysłów i stosuje ciekawe metody, które sprawiają, że zapamiętywanie nowych słówek i informacji przychodzi mi z dużą łatwością. Zawsze wstydziłam się przeczytać jakiś tekst przed klasą czy odpowiedzieć na pytanie po angielsku, bo zdawałam sobie sprawę z tego, że moja wymowa i akcent są strasznie słabe. Z Maćkiem pracowaliśmy w dużej mierze nad fonetyką, wykonując różne ćwiczenia artykulacyjne i przerabiając po kolei każdy dźwięk, jak schwa czy ash. Nauczyłam się również zapisywać słowa fonetycznie, co pomogło mi zrozumieć, jak powinnam je wymawiać. Zaczęłam więcej czytać po angielsku i teraz sprawia mi to dużą frajdę.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Dziękuję niebiosom, że zesłały mi Maćka. Rozpoczęcie nauki z nim to było jak wybudzenie się z letargu. Angielskiego uczę się od lat – pamiętam, że już w przedszkolu były jakieś jego zaczątki. Co z tego, skoro ta cała nauka niewiele mi dała... Po latach wbijania na pamięć reguł gramatycznych wciąż myliłam Present Continuous z Present Simple i Present Perfect z Past Simple... Tak, to straszne. Na szczęście Maciek bardzo szybko postawił mnie na nogi i wyjaśnił, gdzie góra, a gdzie dół i przestałam popełniać tak rażące błędy. W przeciągu kilku lekcji nauczyłam się od niego więcej niż od nauczycielki w szkole przez kilka miesięcy! A wystarczyło zmienić spojrzenie na naukę angielskiego i dostrzec w nim nie nudny obowiązek, a ciekawą dziedzinę wiedzy (która w dodatku przyda mi się w życiu i to niemal na każdym kroku). Maciek jest przesympatyczną osobą, cały czas się uśmiecha i daleko mu do nauczycieli, których znam ze szkoły. Uczy poprzez praktykę, a nie tylko teorię. Rozmawiamy na najróżniejsze tematy i wypowiadanie przychodzi mi z coraz większą łatwością. Cieszę się, że mogłam go poznać, bardzo mi pomógł. :))

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2019

Gorąco polecam!! Na zajęcia do Maćka zapisałam się w szkole średniej. Wcześniej miałam wielu korepetytorów z języka angielskiego, ale po żadnych zajęciach nie widziałam tak dużego efektu jak po zajęciach u Maćka. Angielski stał się nie tylko obowiązkowym przedmiotem w szkole, ale również pasja. Finalnie udało mi się zdać maturę podstawowa i rozszerzona powyżej 90%. Jeżeli miałabym polecić najlepszego korepetytora w Trójmieście z języka angielskiego poleciłabym Maćka:)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Angielski nie byl dla mnie łatwym przedmiotem, w gimnazjum zamiast się uczyć oglądaliśmy filmy na lekcjach albo robiliśmy bezsensowne cwiczenie które nie dawały żadnych efektów. Na szczęście w szkole średniej zapisałem się na zajęcia do Maćka, który okazał się bardzo pozytywnym i pomocnym gościem. Pokazał mi że angielski nie jest taki straszny i bardzo łatwo można się go nauczyć. Przez rok zrobiłem wiekszy progres niż przez wszystkie poprzednie lata nauki. Naprawdę widać u Maćka zaangażowanie i pasje w tym co robi. Bardzooo polecam!!! Napewno nie pożałujesz. ;)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Zapisałam się do Maćka na zajęcia w klasie maturalnej, żeby doszlifować swój angielski i mieć pewność, że napiszę maturę dobrze. Nie mogłam trafić lepiej:) Maciek nie dość że jest świetnym nauczycielem, jest też wspaniałym człowiekiem. Zna wiele technik szybkiej nauki gramatyki i słownictwa. Przy nim bariera językowa znika. Uczy swobody mówienia zarówno o życiu codziennym jak i o poważnych sprawach, by umieć odnaleźć się w każdym środowisku. Zajęcia były dla mnie przyjemnością i zawsze szłam na nie z uśmiechem na twarzy:) koniec końców napisałam maturę rozszerzoną na 98%. Zdecydowanie polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2019

Angielski nigdy nie był moją mocną stroną. W podstawówce nauczycielka ciągle była na zwolnieniu z przyczyn zdrowotnych i nie mieliśmy lekcji, przez co potem w gimnazjum miałam straszne zaległości, a doszedł jeszcze nowy materiał. Oczywiście, zamiast uczyć się języka przez swobodną rozmowę, musieliśmy wkuwać regułki gramatyczne na pamięć. Potem przez długi czas miałam barierę językową, bo bałam się, że zrobię jakiś błąd. Gimnazjum ukończyłam z tróją z angola i rodzice zapisali mnie do Maćka, bym poprawiła swój angielski. Początkowo nie było łatwo, bo miałam bardzo dużo materiału do nadrobienia, ale zaczęłam robić postępy. Przede wszystkim Maciek przekonał mnie, że najprościej uczy się języka przez rozmowę. Oczywiście nie tylko rozmawialiśmy, ale również pracowaliśmy nad gramatyką i innymi zawiłościami języka. Korki z Maćkiem to był strzał w dziesiątkę! Znacząco poprawiłam swój poziom. Co więcej, naprawdę polubiłam angielski i z wielką chęcią przychodzę na kolejne zajęcia. Today my English is definitely much better than in the past, thank you, Maciek!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2019

Fantastyczne zajęcia! Maciek to nauczyciel pełen pasji, którą zaraził i mnie. Choć początki nie były łatwe, udało mi się przełamać i wreszcie mówię po angielsku! Maciek w ciekawy sposób prowadzi zajęcia, ale co równie istotne, motywuje do nauki w domu. Lekcje odbywają się zawsze w bardzo fajnej atmosferze, jest dużo śmiechu, ale i spore wymagania. Polecam wszystkim zdecydowanie tego nauczyciela. Pracujemy razem prawie rok czasu, a oprócz przełamania barier językowych udało mi się zdecydowanie zwiększyć zakres używanego słownictwa. Dzięki wielkie Maciek!

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2019

Bardzo kompetentny korepetytor z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie – i z jeszcze większą wiedzą. Zajęcia przebiegają w przyjemnej atmosferze i pozwalają nadrobić zaległości. Gorąco polecam!

avatar
Duc
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2016

Korepetycje są bardzo ciekawe.
Najważniejsze że zdałem :-D
Gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.