Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Toruń

Asia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Asia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2015
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Magister
nauczanie chemii i biologii
Kursy i szkolenia
06.2015
kurs pedagogiczny
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Liceum ogólnokształcące
09.2016 - aktualnie
Szkoła Podstawowa

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2015

Pani Asia jest bardzo rzetelna i sumienna korepetytorka, jest zawsze przygotowana do zajec. Dla swoich uczniów przygotowuje sporo materiałów dydaktycznych. Bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć zadania Z którymi uczniowie się borykają i mają problem z ich rozwiązaniem. Pomaga nie tylko Z przygotowaniu do lekcji na bieżąco W szkole średniej, ale także świetnie przygotowuje do matury z chemii. Panuje U niej miła i ciepła atmosfera choć jest wymagająca. Polecam Ją jako korepetytorke .

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.