Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia100 / 60 min

Asia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Wolne miejsca na rok 2024/2025 .:) Niezwylekaj napisz do mnie :)Nauczyciel Chemii zaprasza uczniów szkoły podstawowej i licealistów
GWARANCJA SUKCESU – Sprawdzony plan działania, który pozwoli ci bardzo dobrze przygotować się do matury, klasówki, i zbieżącego materiału. :)Bezstresowe zajęcia :)
Stosuje kreatywne metody nauczania. Staram się aby uczeń polubił chemie .
Cel uważam za osiągnięty, kiedy widzę, że uczeń rozumie treść przerabianego materiału i potrafi tę wiedzę wykorzystać w zadaniach.
Moje lekcje są różnorodne i efektywne.
Na każda lekcje przygotowuje mnóstwo materiałów dla ucznia,które pozwolą mu w łatwy sposób zrozumieć i przyswoić materiał:)
Jestem wymagająca i dzięki temu moi uczniowie zdobywają coraz lepsze wyniki(nowa matura najwyższy wynik to 96%) Gwarantuje ,przyjazna atmosferę, i indywidualne podejście do każdego ucznia . Lekcje odbywają się na osiedlu Jar . 

**Preferuje kontakt smsowy ( z konkretnymi informacjami jaki dział która klasa itd ) gdyż nie zawsze moge odebrac telefon :)*

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2015
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Magister
nauczanie chemii i biologii
Kursy i szkolenia
06.2015
kurs pedagogiczny
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Liceum ogólnokształcące
09.2016 - aktualnie
Szkoła Podstawowa

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2015

Pani Asia jest bardzo rzetelna i sumienna korepetytorka, jest zawsze przygotowana do zajec. Dla swoich uczniów przygotowuje sporo materiałów dydaktycznych. Bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć zadania Z którymi uczniowie się borykają i mają problem z ich rozwiązaniem. Pomaga nie tylko Z przygotowaniu do lekcji na bieżąco W szkole średniej, ale także świetnie przygotowuje do matury z chemii. Panuje U niej miła i ciepła atmosfera choć jest wymagająca. Polecam Ją jako korepetytorke .

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.