Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Warszawa (cała warszawa)

Paweł Lipka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Paweł Lipka

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2018
Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina
Magister
Instrumentalistyka
Kursy i szkolenia
05.2016
Studium Pedagogiczne
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2020

Super nauczyciel, który genialnie przeprowadza przez pierwsze kroki z muzyką i instrumentem. Świetna atomsfera na zajęciach, dopasowanie pod ucznia z utworami i tempem - indywidualne podejście. Czuć, że muzyka jest pasją, którą na lekcjach można się zarazić.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2018

Świetny nauczyciel, potrafi dobrze przekazać wiedzę w swojej dziedzinie. Rozumie ucznia i jego potrzeby, dostosowuje pod niego materiał zajęć. Zależy mu na uczniach i ich rozwoju. Mobilizuje do działania. Polecam! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.