Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (cała warszawa)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka120 - 150 / 60 min

Paweł Lipka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem z tytułem magistra Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Posiadam duże doświadczenie w nauczeniu na fortepianie, kontrabasie oraz gitarze basowej. Od ponad ośmiu lat pracuję w różnych szkołach w Warszawie.

Uczyłem między innymi w ,,Barwach Muzyki’‘ (szkoła nastawiona na pracę z młodszymi uczniami na pianinie) oraz obecnie pracuję w szkole ,,Fabryka Muzyki’‘ (głównie osoby dorosłe - pianino, kontrabas, gitara basowa) oraz prowadzę swoją klasę kontrabasu w państwowej szkole muzycznej I stopnia.

Od ponad 10 lat udzielam lekcji prywatnie. Mam duże doświadczenie z pracą z dziećmi i z dorosłymi. Oferuję interesujący materiał (jazz, muzyka filmowa) na zajęciach. Przygotowuję również do egzaminów wstępnych do szkoły muzycznej.

 Oferuję także pomoc w wyborze i zakupie instrumentu (na terenie Warszawy i okolic). W przypadku braku instrumentu ze strony ucznia, dysponuję swoimi i w takiej sytuacji lekcje odbywają się u mnie w domu. Udostępniam swoje instrumenty na czas trwania zajęć.

.Możliwość dojazdu do ucznia w każdej dzielnicy Warszawy jak i okolic. Lekcje u mnie odbywają się na Mokotowie, w okolicy ulicy Dolnej.

Zapraszam serdecznie :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2018
Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina
Magister
Instrumentalistyka
Kursy i szkolenia
05.2016
Studium Pedagogiczne
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2020

Super nauczyciel, który genialnie przeprowadza przez pierwsze kroki z muzyką i instrumentem. Świetna atomsfera na zajęciach, dopasowanie pod ucznia z utworami i tempem - indywidualne podejście. Czuć, że muzyka jest pasją, którą na lekcjach można się zarazić.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2018

Świetny nauczyciel, potrafi dobrze przekazać wiedzę w swojej dziedzinie. Rozumie ucznia i jego potrzeby, dostosowuje pod niego materiał zajęć. Zależy mu na uczniach i ich rozwoju. Mobilizuje do działania. Polecam! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.