Aleksandra Rzepiela-Buła

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Opole
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Budownictwa na Politechnice Opolskiej. Udzielam korepetycji na każdym poziomie nauczania. Posiadam dziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych. W tym pięcioletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z matematyki wyższej - macierze, liczby zespolone, geometria analityczna w przestrzeni, wielomiany, całki i wiele innych.

Matematyka jest moją pasją i często zarażam nią moich uczniów. Korepetycje odbywają się w moim mieszkaniu w Opolu na Bliskim Zaodrzu, w miłej i przyjaznej atmosferze. Sposób prowadzenia zajęć zawsze dopasowuje do charakteru i potrzeb konkretnego ucznia. Lekcje przynoszą oczekiwane rezultaty, gdyż po zajęciach studenci bez problemu zaliczają kolokwia.

Koszt zajęć uzależniony jest od omawianego materaiłu i poziomu edukacji.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Aleksandra Rzepiela-Buła
Okrzei 9a/9
45-713 Opole
NIP: 7543097912

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - aktualnie
Wydział Budownictwa Politechnika Opolska
Budownictwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
02.2008 - aktualnie
Korepetytor
Korepetycji z matematyki udzielam od 2008r. Korepetycji z przedmiotów związanych z budownictwem od 2013r. Zajęcia prowadzę na każdym poziomie nauczania.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.