Aleksandra Rzepiela-Buła

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Opole

O mnie

Jeżeli szukają Państwo doświadczonego nauczyciela matematyki jak i przedmiotów związanych z budownictwem trafili Państwo na odpowiednią osobę.Jestem absolwentką Wydziału Budownictwa na Politechnice Opolskiej. Studia zapewniły mi odpowiednią wiedzę w zakresie matematyki jak i przedmiotów technicznych związanych z budownictwem. Korepetycji udzielam od ponad 10 lat. Przez ten czas zdobyłam duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych i grupowych. Udzielałam korepetycji licealistom, gimnazjalistom jak i tym najmłodszym zaczynającym naukę w szkole podstawowej. Od 2014 roku prowadzę również zajęcia ze studentami. Pracowałam zarówno z uczniami uzdolnionymi, u których rozwijałam zaintersowania matematyczne przygotowując do konkursów i olimpiad jak i z uczniami mającymi trudności, cierpliwie tłumacząc i nadrabiajac wszelkie zaległości, dążąc do uzyskania przez niech jak najlepszych wyników w szkole.Matematyka jest moją pasją i często zarażam nią moich uczniów. Korepetycje odbywają się w moim mieszkaniu na Bliskim Zaodrzu w Opolu, w miłej i przyjaznej atmosferze. Sposób prowadzenia zajęć zawsze dopasowuje do charakteru i potrzeb konkretnego ucznia. Lekcje przynoszą oczekiwane rezultaty gdyż młodzież podnosi swoje oceny i co najważniejsze rozumie przerobiony materiał. Mogę pochwalić się stuprocentową zdawalnością swoich uczniów - poczynając od testu po podstawówce, poprzez maturę podstawową i rozszerzoną, na kolokwiach i egzaminach kończąc.Zapraszam serdecznie na korepetycje cykliczne jak i doraźne oraz kursy maturalne prowadzone w bezstresowej atmosferze.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - aktualnie
Wydział Budownictwa Politechnika Opolska
Budownictwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
02.2008 - aktualnie
Korepetytor
Korepetycji z matematyki udzielam od 2008r. Korepetycji z przedmiotów związanych z budownictwem od 2013r. Zajęcia prowadzę na każdym poziomie nauczania.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.