Aleksandra Rzepiela-Buła

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Opole
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Budownictwa na Politechnice Opolskiej. Udzielam korepetycji na każdym poziomie nauczania. Posiadam dziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych. W tym pięcioletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z matematyki wyższej - macierze, liczby zespolone, geometria analityczna w przestrzeni, wielomiany, całki i wiele innych.Matematyka jest moją pasją i często zarażam nią moich uczniów. Korepetycje odbywają się w moim mieszkaniu w Opolu na Bliskim Zaodrzu, w miłej i przyjaznej atmosferze. Sposób prowadzenia zajęć zawsze dopasowuje do charakteru i potrzeb konkretnego ucznia. Lekcje przynoszą oczekiwane rezultaty, gdyż po zajęciach studenci bez problemu zaliczają kolokwia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Aleksandra Rzepiela-Buła
Okrzei 9a/9
45-713 Opole
NIP: 7543097912

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - aktualnie
Wydział Budownictwa Politechnika Opolska
Budownictwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
02.2008 - aktualnie
Korepetytor
Korepetycji z matematyki udzielam od 2008r. Korepetycji z przedmiotów związanych z budownictwem od 2013r. Zajęcia prowadzę na każdym poziomie nauczania.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.