Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa

Tomasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Tomasz

O mnie

Cześć,

jestem studentem V roku Fizyki na Uniwersytecie Warszawskim i od kilku lat udzielam korepetycji z fizyki i matematyki dla studentów - z różnych przedmiotów związanych z tymi przedmiotami (m.in. z rachunku różniczkowego i całkowego, analizy matematycznej, statystyki matematycznej, algebry itp., z podstaw fizyki, elektrodynamiki, dynamiki itd.). Udało mi się pomóc już wielu osobom w uzyskaniu pozytywnych wyników na kolokwiach i w sesjach egzaminacyjnych.Poza korepetycjami pomagam również w opracowywaniu sprawozdań i referatów, rozwiązuję zadania z fizyki i matematyki on-line.Poza kilkuletnim doświadczeniem świadectwem mojej wiedzy są m.in.:

- kilkukrotnie przyznane stypendia Rektora UW za wyniki w nauce,

- stypendia Unii Europejskiej,

- dyplom z wyróżnieniem za ukończenie studiów I stopnia.Moja stawka za zajęcia to 50 zł za 60 minut. Spotkania odbywają się w okolicy przystanku Włochy-Ratusz - na granicy Ochoty i Włochów.Zapraszam do kontaktu telefonicznego (nr 503 447 994) lub przez formularz kontaktowy.- Tomasz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2024

Przyjemny kontakt z korepetytorem, wszystko wytłumaczone kompletnie, pomoc na bardzo wysokim poziomie

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Dobry kontakt z korepetytorem , projekt zrobiony bardzo dobrze i na czas.
Polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.