Przеmysłаw Nоwаk

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Online
Gliwice
Częstochowa
Ruda Śląska
Tychy
Sosnowiec
Kraków
Bielsko-Biała
Tarnów
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Algebra160 - 240 / 60 min

Przеmysłаw Nоwаk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/524 opinie

Opis ogłoszenia

Tutaj poznasz prawdziwą magię matematyki, zobaczysz że nie polega ona na rzucaniu zapamiętanych, niezrozumiałych formułek,  brzmiących jak zaklęcia. Poznasz metody rozumowania, które nie śniły się nawet filozofom. Zrozumiesz dlaczego matematyka nie polega na bezmyślnym przeliczaniu, tylko jest kluczem do stawianych przez nas problemów.

UWAGA! Rozpoczynając tę przygodę, nie będzie powrotu. Rozwój umysłu za pomocą matematyki jest nie do cofnięcia, wyrośnie Ci matematyczne „trzecie oko”, które zostanie na całe życie.

Sukcesy MOICH UCZNIÓW ⭐:
✅ laureaci, finaliści oraz wysokie wyniki licznych konkursów (Wojewódzki konkurs kuratoryjny, Olimpiada Matematyczna Juniorów, Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH, Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Śląskiej, Śląski Konkurs Matematyczny, Krajowa Olimpiada Matematyczna)
✅ Liczne wyniki na maturach rozszerzonych 80%+, 90%+
Zdane kolokwia i egzaminy na studiach mimo wcześniejszych porażek
✅ Zdane matury podstawowe od zera w kilka miesięcy (Rekordzista w 3 tygodnie z 12% na 48%)
✅ Wyniki na Egzaminach ósmoklasisty 90%+
✅ Poprawienie ocen z jedynek, dwójek na czwórki, piątki w ciągu JEDNEGO semestru  

KRÓTKO O MNIE  ⚡
Nazywam się Przemysław Nowak i jestem nauczycielem olimpijskim, trenerem logicznego myślenia i efektywnego nauczania oraz pasjonatem nauczania matematyki. Od prawie 10 lat pomagam uczniom rozwijać się matematycznie, przygotowywać się do egzaminu ósmoklasisty , matury , różnorakich KONKURSÓW i OLIMPIAD oraz kolokwiów i egzaminów na STUDIACH . Ponad trzy lata prowadzę własną szkołę matematyki w której współpracuję z ambitnymi umysłami matematycznymi z którymi dzielę się pasją do przekazywania wiedzy. Prowadzę szkolenia z własnych metod edukacyjnych oraz podejścia do ucznia dla nauczycieli i korepetytorów. Jestem autorem kursu przygotowującego do matury podstawowej oraz rozszerzonej , kursu olimpijskiego oraz przygotowania z matematyki wyższej . Do KAŻDEGO ucznia podchodzę indywidualnie i od pierwszych zajęć Twój problem z matematyką staje się NASZYM i wspólnie go rozwiązujemy.

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ MATEMATYKI?
Nauka matematyki stanowi kluczowy element edukacji, który nie tylko umożliwia zdanie matury na wysokim poziomie czy uzyskanie dostępu na renomowane uczelnie, ale także rozwija umiejętności myślowe i zdolności do abstrakcyjnego myślenia, co przekłada się na korzyści w różnych dziedzinach życia. Matematyka to nie tylko zestaw narzędzi do rozwiązywania konkretnych problemów, ale również trening umysłowy, który wzmacnia elastyczność myślenia, umiejętność logicznego rozumowania i zdolność do abstrakcyjnego myślenia.

Studiowanie matematyki nie tylko ułatwia osiąganie sukcesów edukacyjnych, ale także kształtuje umysł w taki sposób, że staje się on bardziej elastyczny, gotowy na rozwiązanie złożonych problemów i podejmowanie skomplikowanych wyzwań. Dlatego warto postrzegać naukę matematyki nie tylko jako wymaganie szkolne, ale również jako inwestycję w rozwój intelektualny, która przyniesie korzyści przez całe życie.

☎️ TO JEST TO? ZAPRASZAM do KONTAKTU!
Już wiesz, że chcesz zobaczyć jak wspólnie rozwiązujemy Twój problem z matematyką? Zadzwoń do mnie lub napisz wiadomość. Mój numer telefonu: +48 570 159 188 jeżeli nie odbieram to znaczy, że mam zajęcia lub jestem zajęty. Zostaw wiadomość, na pewno odpowiem.

➡️ W CZYM CI MOGĘ POMÓC? DO CZEGO PRZYGOTOWUJE?

Rozwój matematyczny
Czujesz, że matematyka to jest coś czego chciałbyś się nauczyć, ale potrzebujesz kogoś kto Cię naprowadzi? Chętnie Ci pomogę, przeprowadzę Cię przez meandry tej dyscypliny. Pokażę Ci czego warto się nauczyć i w jaki sposób. Poznasz wiele dróg – metod rozumowania, którymi będziesz podążać w swojej przygodzie z matematyką, dzięki nim zdasz KAŻDY egzamin! 

Matematyka wyższa
Masz problem z analizą lub algebrą na studiach? Rachunek różniczkowy Cię przerasta? Przed Tobą egzamin? Kolokwium? Jedną z moich specjalizacji jest Analiza matematyczna, a Algebra to moje drugie imię. Zapraszam, na pewno pomogę

Olimpiada Matematyczna oraz Olimpiada Matematyczna Juniorów Perła w koronie zmagań najambitniejszych uczniów matematyki, jest to również mój konik. Współpracując od lat z olimpijczykami opracowałem program olimpijski  zawierający zagadnienia potrzebne do dostania się do finału czy osiągnięcia laureata, o czym świadczą sukcesy moich uczniów. Przygotowanie do OM czy OMJ to nie tylko nauka do osiągnięcia sukcesu, ale przede wszystkim zrozumienie matematyki na poziomie do którego nawet niektórzy doktorzy matematyki nie dochodzą! 

Konkursy na poziomie szkoły podstawowej oraz ponadpodstawowej (średniej)
Specjalizuję się w współpracy z osobami, które stawiają sobie ambitne cele. Pomogłem wielu uczniom w przeróżnych konkursach. Współpracowałem z uczniami przygotowującymi się do m.in.: Wojewódzki konkurs kuratoryjny, Kangur Matematyczny, Olimpiada Matematyczna Juniorów, Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH, Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Śląskiej, Śląski Konkurs Matematyczny, Olimpiada Matematyczna)Mój kurs Olimpijski wyczerpuje wszelkie zagadnienia potrzebne do zostania laureatem WSZELAKICH KONKURSÓW MATEMATYCZNYCH. 

Matura międzynarodowa (Matura IB)
Pomagam w przygotowaniu do matury międzynarodowej zarówno z „Analysis and approaches” jak i „Applications and interpretation” z poziomu SL oraz HL . Mogę również pomóc Ci w egzaminie SAT czy A levels. Tasks in English are not a problem.

Polskie egzaminy szkolne
Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty, matury podstawowej oraz rozszerzonej. Posiadam autorski program przygotowujący pod te egzaminy, który obejmuje omówienie wszystkich potrzebnych zagadnień, sposobów na zadania oraz różnych sztuczek, które pomogą Ci osiągnąć sukces na egzaminie. 

Informacje/Kontakt:
Udzielam lekcji zarówno stacjonarnie jak i online. W razie jakichkolwiek pytań można kontaktować się ze mną poprzez SMS na numer 570 159 188 lub przez opcję Wyślij wiadomość na e-korepetycjach oraz przez Facebooka, poprzez mój fanpage: FB/Przemyslaw.Korepetycje

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Przеmysłаw Nоwаk
Zwycięstwa 14/105
44-100 Gliwice
NIP: 6312694139

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 24
avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2024

Polecam zajęcia u pana Przemysława. Materiał był bardzo dobrze i jasno wytłumaczony, a także dokładnie przerobiony. Widoczne były efekty w postaci dobrych ocen, co ostatecznie przyczyniło się do tego, że napisałem maturę z matematyki na 98%.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2023

Dzięki Panu Przemkowi rozumiałem wszystkie zagadnienia do kolokwium. Zawsze wszystko po kolei wytłumaczy i rozjaśni wszelkie wątpliwości. Bardzo polecam!

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2023

Dzięki Przemkowi zrozumiałem wreszcie matematykę! Poprzedni korepetytorzy wykładali się na zadaniach, które miałem ze szkoły. Przemek nie dość, że rozwiązuje je natychmiastowo z precyzyjnym wytłumaczeniem ich, to jeszcze nie potrzebuje tłumaczenia z angielskiego jak poprzedni korepetytorzy, bo jestem w szkole dwujęzycznej. Bardzo serdecznie polecam i dziękuję za zajęcia!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2023

Dzięki Panu Przemysławowi udało mi się zdać kolokwium i to na 5. Wszystko jasno wyjaśnione, mimo że na studiach nic nie rozumiałem to u Pana Przemysława zrozumiałem wszystko błyskawicznie i to jeszcze wygodnie online.

avatar
Barbara mama Marysi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2023

Polecam Pana Przemka. Moja córka Marysia świetnie się dogaduje z Panem Przemkiem. Spodobały jej się zajęcia online mimo że wcześniej nie byłyśmy przekonane do tej formy. Na szczęście Pan Przemek przekonał nas do spróbowania takich zajęć a Marysia po pierwszych zajęciach zakochała się w tych zajęciach i chciała więcej. Uczymy się drugi rok i kontynuujemy zajęcia nawet przez wakacje.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2023

Bardzo dziękuję Panie Przemysławie za współpracę z moją córką! Polecam bardzo Pana Przemysława, najlepszy korepetytor na jakiego trafiłyśmy z córką od początku jej edukacji. Dzięki Panu Przemysławowi córka zdobyła wymarzoną 6 z matematyki co przyczyniło się do czerwonego paska!!!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2023

Mój syn odkąd zaczął się przygotowywać do konkursów kuratoryjnych i olimpiady matematycznej w szkole podstawowej z panem Przemysławem zrobił kosmiczne wręcz postępy w matematyce. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Zajęcia są warte swojej ceny, na pewno kontynuujemy zajęcia w szkole średniej.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2023

Dzięki Panu Przemkowi zdałem maturę. jestem bardzo wdzięczny. Bez pomocy Pana Przemka nie dałbym rady. Próbowałem u różnych korepetytorów, ale nie pomagało.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2023

Pan Przemek jest bez dwóch zdań najlepszym korepetytorem jakiego do tej pory poznałam. Cierpliwy, potrafi w jasny sposób przekazać wiedzę i jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do zajęć.Z zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do ucznia. Odkąd rozpoczęliśmy współpracę zaczęłam lepiej rozumieć matematykę i przede wszystkim czerpać z niej przyjemność. Serdecznie polecam:)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2022

Polecamy Pana Bartosza, który współpracuje z Panem Przemkiem . Doskonale prowadzi zajęcia , w sposób zrozumiały dla ucznia , nigdy nie przerywa lekcji w trakcie zadania mimo że czas godzinowy minął . Pełne zaangażowanie , atmosfera spełniają nasze oczekiwania . Zdecydowanie najlepszy wybór .

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2022

Pan Przemysław współpracuje z bardzo dobrymi korepetytorami. Jednemu z nich udało się pomóc mojej córce w zdaniu matury poprawkowej, mimo że wcześniej nic nie umiała.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2022

Kiedy zaczynałem chodzić do Przemka pisałem matury rozszerzone na 20-25%. Dzięki jego przygotowaniu, świetnym metodom rozwiązywania zadań i przede wszystkim indywidualnym podejściu, z tygodnia na tydzień robiłem postępy. Przełożyło się to na 80% z majowej matury rozszerzonej z matematyki.
Z całego serca polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2022

Przez pierwsze półrocze przygotowywałam się z moim bratem u pana Przemysława, potem, przez jego nieobecność, u pana Bartosza. Obaj panowie są prawdziwymi specjalistami w swoim fachu, od razu wiedzieli, nad czym musimy się bardziej skupić, z jakimi typami zadań mamy trudności, i jakie zadania pomogą nam w zrozumieniu tych trudniejszych działów, oraz czego powinniśmy się spodziewać na maturze. Przez co, do matury obaj przygotowali nas bardzo dobrze, ja liczę na 90%, a brat nawet na 94. Naprawdę polecam, jeśli też czujecie, że szkoła wam nie daje wam realnego przygotowania.

avatar
zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Najbardziej przed maturą bałam sie stresu jaki może się pojawić. Że obleje mnie zimny pot jak dostanę akrusz i go otwożę. Przemek nie tylko świetnie przygotował mnie do samego egzaminu ale też nauczył mnie jak radzić sobie z emocjami podczas matury. Między innymi żeby na samym początku skupić sie na zadaniach które sie umie i wiele innych. Metody Przemka powinny być pokazywane na lekcjach matematyki! Dziękuje za wszystkie wskazówki i poświęcony mi czas :D

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Pan Bartosz jest prawdziwym nauczycielem z powołania ! Wczoraj miałam najważniejszy dzień w moim życiu, bo ten wynik z matematyki rozszerzonej będzie decydował czy dostanę się na UW, czy nie, ale teraz jestem przekonana, że nie będzie żadnych problemów ! Pan Bartosz przygotował mnie na każdą ewentualność przez co zdołałam zrobić wszystkie zadania 40 minut przed czasem dzięki czemu mogłam wszystko na spokojnie sprawdzić.
Jeszcze raz za wszystko dziękuję !

avatar
Witold
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2022

Jest Pan niesamowity! Dzięki naszym lekcjom ta matura była tak prosta, że ciągle zastanawiałem sie czy gdzieś czasem nie mam błędu bo tak łatwe były te zadania. Porównałem wyniki z kolegami i wszystko nam się zgadza. O oficjalnych wynikach poinformuję zaraz po ogłoszeniu.

Pozdrawiam
Witold B.

avatar
Gracjan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2022

W moim przypadku miałem zajęcia u Pana Bartka i było naprawdę super! W ciągu 2 miesięcy nadrobiłem całe zaległości i teraz przygotowujemy się na bieżąco do sprawdzianów i jednocześnie do matury 2023. Wszystko odbywa się w formie online i jestem bardzo zadowolony, ponieważ po lekcji mam wgląd do wszystkich notatek, które są bardzo ładnie pakowane w plik pdf

Serdecznie polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Dzięki korepetycjom z P. Przemkiem zdałam maturę, zaczynając totalnie od zera, zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, bez stresu, bardzo polecam :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2021

Z całego serca polecam wszystkim którzy mają problem z matematyki korepetycje u Pana Przemka syn korzysta już od dawna i jest bardzo zadowolony. Pan Przemek tłumaczy tak długo aż uczeń zrozumie i tak żeby uczeń myślał. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze.Możliwość dostosowania godzin do ucznia też jest dużym plusem. Dzięki koreperycją oceny się poprawiły. Znam osoby które też są bardzo zadowolone z lekcji. Polecam

avatar
Bogusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2021

Sprawna, szybka pomoc i bardzo dobrze wytłumaczone zadania z matematyki na korepetycjach. Bardzo Polecam !!!!!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2021

Z korepetycji u Pana Przemka korzystamy od wrzenia 2020 roku dla kl.VII oraz kl. I liceum. Korepetytor ma profesjonalne podejście do ucznia, jest zawsze przygotowany do zajęć, dlatego na jego lekcjach jest miło i przyjemnie. Najtrudniejsze tematy po takich korepetycjach są proste. Wszystkie lekcje online, były przeprowadzone zawsze punktualnie i nigdy nie były odwołane. Trudna matematyka stała się prosta ciekawa. Oceniam na 6 :-)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2021

Bardzo miły, pozytywny korepetytor. Przygotowywał mnie do rozszerzenia "od zera", zaczynałam naukę tylko z wiedzą z podstawy. Na szczęście z pomocą P. Przemka nie było tak strasznie, przekazał mi bardzo wiele cennych wskazówek. Polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Lekcje prowadzone były w miłej i atmosferze, a trudny materiał z studiów przedstawiony w jasny i prosty sposób. Dzięki pomocy P. Przemka zaliczyłem matematykę na pierwszym roku studiów. Polecam serdecznie

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

No po prostu coś wspaniałego !!! Tegoroczną maturę z podstawy dzięki Panu Przemkowi napisałam na 98 % , a rozszerzenie na 86 % !!!!
Współpraca do matury trwała od września tamtego roku i podkreślam , że zaczynałam od zera ( ledwo zdawałam z klasy do klasy ) !
Wspaniały człowiek i świetne podejście do ucznia !
W moim przypadku , gdzie matematyka wydawała mi się nie do zrozumienia korepetytor Przemek mi wszystko pięknie wytłumaczył.
Powinnam mu podziękować za cierpliwość :) Przyjazna atmosfera na lekcjach matematyki sprawiła , że naprawdę polubiłam tą dziedzinę. Polecam go z czystym sumieniem dla każdego !
Podkreślę jeszcze , że Pan Przemek bardzo indywidualnie podchodzi do lekcji. Sam przygotowuje zadania pod poziom ucznia co jest to wielkim plusem. Bo zaczynając korepetycje wiedziałam tylko , że nie umiem matematyki ale okazało się z czasem, że jednak nie jest tak źle.
Jeszcze raz powtórze : Polecam z czystym sercem!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.