Przеmysłаw Nоwаk

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Gliwice
Katowice
Częstochowa
Zabrze
Tarnowskie Góry
Bielsko-Biała
Opole
Ruda Śląska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka60 - 140 / 60 min

Przеmysłаw Nоwаk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Masz problem z matematyką? Nie potrafisz rozwiązać naprawdę trudnego zadania? Sprawdzian, matura lub kolokwium z matematyki przed Tobą?

DOBRY WYBÓR!

Udzielam indywidualnych zajęć dla uczniów z różnych poziomów nauczania. Specjalizuję się w przygotowaniu do matury zarówno podstawowej jak i rozszerzonej, ale również przygotowuje do egzaminu ósmoklasisty oraz pomagam zrozumieć materiał do kolokwiów i egzaminów na studiach.

W skrócie dlaczego akurat ja?

    Udzielam lekcji już od wielu lat. Interesuję się matematyką i praktycznymi zastosowaniami jej w życiu, przez co dogłębnie rozumiem ją, co wiąże się z prostym przekazywaniem nawet zawiłych zagadnień.
    Dalej zdobywam edukację wyższą , dzięki czemu na bieżąco jestem z problemami jakie może stwarzać pochłanianie nowej wiedzy.
      Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie i traktuję go bardziej jak przyjaciela, a nie kolejnego klienta. Każdy uczeń po lekcji ze mną wychodzi zadowolony i pełen wiedzy. Pomogłem ze skutkiem już wielu osobom, które były zadowolone, że wybrały lekcje właśnie ze mną.

Świadczy o tym nadal 100% zdawalność moich uczniów z matury z matematyki i bardzo dobre wyniki na sprawdzianach i egzaminach.

Coś więcej o mnie?

1) Kwalifikacje
Jestem absolwentem Technicznych Zakładów Naukowych na kierunku Technik Informatyk, najlepszego technikum w Częstochowie (Według rankingu Perspektywy, przez wiele lat). Aktualnie studiuję Informatykę na Wydziale Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej.

2) Doświadczenie
Moje początki nauczania innych sięgają już szkoły podstawowej, gdzie pomogłem nie jednemu koledze w przygotowaniu do poprawy sprawdzianu na świetlicy szkolnej. Bardziej zorganizowaną pomoc w nauce rozpocząłem w technikum, gdzie pomagałem swojemu przyjacielowi przez parę miesięcy w przygotowaniu do popraw sprawdzianów i nadrobieniem zaległości. To od niego zacząłem organizować lekcje najpierw dla najbliższych, a później dla nieznajomych uczniów, których poznawałem z każdą lekcją.

3) Podejście do ucznia i lekcji
Tak jak wspomniałem swoją przygodę z nauczaniem innych zacząłem od osób, które były mi bliskie. Ten fakt sprawił, że do każdej lekcji podchodziłem bardzo indywidualnie, ponieważ znałem osobiście osoby, które uczyłem. Ten aspekt mimo lat się nie zatarł. Z powodu, że uczyłem na różnych etapach oraz różne osoby zauważyłem, że każdy jest inny, indywidualny, że kazdy ma inne potrzeby. Każdy uczeń, każda lekcja jest dla mnie unikalnym czasem dostosowanym do ucznia. Lekcja przeprowadzona z jednego tematu dla dwóch różnych uczniów będzie inna, ponieważ przystosowuję ją pod ucznia, a nie ucznia pod lekcję jak to się dzieje w szkołach. 

4) Elastyczność
Jestem bardzo otwarty na ustalenia co do czasu lekcji, dnia czy godziny jej odbycia się czy też formy. Nie mam również problemu, gdy lekcja przedłuży się parę minut, żeby coś dokończyć. Oczywiście mam pewne ograniczenia związane z innymi uczniami czy też innymi zajęciami, ale myślę, że na każdy problem coś poradzimy.

Informacje/Kontakt:
Udzielam lekcji zarówno stacjonarnie jak i online.
W razie jakichkolwiek pytań można kontaktować się ze mną poprzez SMS na numer 570 159 188
lub przez opcję "Wyślij wiadomość" na e-korepetycjach
oraz przez Facebooka, poprzez mój fanpage: FB/Przemyslaw.Korepetycje

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Dzięki korepetycjom z P. Przemkiem zdałam maturę, zaczynając totalnie od zera, zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, bez stresu, bardzo polecam :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2021

Z całego serca polecam wszystkim którzy mają problem z matematyki korepetycje u Pana Przemka syn korzysta już od dawna i jest bardzo zadowolony. Pan Przemek tłumaczy tak długo aż uczeń zrozumie i tak żeby uczeń myślał. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze.Możliwość dostosowania godzin do ucznia też jest dużym plusem. Dzięki koreperycją oceny się poprawiły. Znam osoby które też są bardzo zadowolone z lekcji. Polecam

avatar
Bogusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2021

Sprawna, szybka pomoc i bardzo dobrze wytłumaczone zadania z matematyki na korepetycjach. Bardzo Polecam !!!!!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2021

Z korepetycji u Pana Przemka korzystamy od wrzenia 2020 roku dla kl.VII oraz kl. I liceum. Korepetytor ma profesjonalne podejście do ucznia, jest zawsze przygotowany do zajęć, dlatego na jego lekcjach jest miło i przyjemnie. Najtrudniejsze tematy po takich korepetycjach są proste. Wszystkie lekcje online, były przeprowadzone zawsze punktualnie i nigdy nie były odwołane. Trudna matematyka stała się prosta ciekawa. Oceniam na 6 :-)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2021

Bardzo miły, pozytywny korepetytor. Przygotowywał mnie do rozszerzenia "od zera", zaczynałam naukę tylko z wiedzą z podstawy. Na szczęście z pomocą P. Przemka nie było tak strasznie, przekazał mi bardzo wiele cennych wskazówek. Polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Lekcje prowadzone były w miłej i atmosferze, a trudny materiał z studiów przedstawiony w jasny i prosty sposób. Dzięki pomocy P. Przemka zaliczyłem matematykę na pierwszym roku studiów. Polecam serdecznie

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

No po prostu coś wspaniałego !!! Tegoroczną maturę z podstawy dzięki Panu Przemkowi napisałam na 98 % , a rozszerzenie na 86 % !!!!
Współpraca do matury trwała od września tamtego roku i podkreślam , że zaczynałam od zera ( ledwo zdawałam z klasy do klasy ) !
Wspaniały człowiek i świetne podejście do ucznia !
W moim przypadku , gdzie matematyka wydawała mi się nie do zrozumienia korepetytor Przemek mi wszystko pięknie wytłumaczył.
Powinnam mu podziękować za cierpliwość :) Przyjazna atmosfera na lekcjach matematyki sprawiła , że naprawdę polubiłam tą dziedzinę. Polecam go z czystym sumieniem dla każdego !
Podkreślę jeszcze , że Pan Przemek bardzo indywidualnie podchodzi do lekcji. Sam przygotowuje zadania pod poziom ucznia co jest to wielkim plusem. Bo zaczynając korepetycje wiedziałam tylko , że nie umiem matematyki ale okazało się z czasem, że jednak nie jest tak źle.
Jeszcze raz powtórze : Polecam z czystym sercem!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.