Przеmysłаw Nоwаk

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Gliwice
Katowice
Częstochowa
Zabrze
Tarnowskie Góry
Bielsko-Biała
Opole
Ruda Śląska

Przеmysłаw Nоwаk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Przеmysłаw Nоwаk

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Dzięki korepetycjom z P. Przemkiem zdałam maturę, zaczynając totalnie od zera, zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, bez stresu, bardzo polecam :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2021

Z całego serca polecam wszystkim którzy mają problem z matematyki korepetycje u Pana Przemka syn korzysta już od dawna i jest bardzo zadowolony. Pan Przemek tłumaczy tak długo aż uczeń zrozumie i tak żeby uczeń myślał. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze.Możliwość dostosowania godzin do ucznia też jest dużym plusem. Dzięki koreperycją oceny się poprawiły. Znam osoby które też są bardzo zadowolone z lekcji. Polecam

avatar
Bogusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2021

Sprawna, szybka pomoc i bardzo dobrze wytłumaczone zadania z matematyki na korepetycjach. Bardzo Polecam !!!!!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2021

Z korepetycji u Pana Przemka korzystamy od wrzenia 2020 roku dla kl.VII oraz kl. I liceum. Korepetytor ma profesjonalne podejście do ucznia, jest zawsze przygotowany do zajęć, dlatego na jego lekcjach jest miło i przyjemnie. Najtrudniejsze tematy po takich korepetycjach są proste. Wszystkie lekcje online, były przeprowadzone zawsze punktualnie i nigdy nie były odwołane. Trudna matematyka stała się prosta ciekawa. Oceniam na 6 :-)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2021

Bardzo miły, pozytywny korepetytor. Przygotowywał mnie do rozszerzenia "od zera", zaczynałam naukę tylko z wiedzą z podstawy. Na szczęście z pomocą P. Przemka nie było tak strasznie, przekazał mi bardzo wiele cennych wskazówek. Polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Lekcje prowadzone były w miłej i atmosferze, a trudny materiał z studiów przedstawiony w jasny i prosty sposób. Dzięki pomocy P. Przemka zaliczyłem matematykę na pierwszym roku studiów. Polecam serdecznie

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

No po prostu coś wspaniałego !!! Tegoroczną maturę z podstawy dzięki Panu Przemkowi napisałam na 98 % , a rozszerzenie na 86 % !!!!
Współpraca do matury trwała od września tamtego roku i podkreślam , że zaczynałam od zera ( ledwo zdawałam z klasy do klasy ) !
Wspaniały człowiek i świetne podejście do ucznia !
W moim przypadku , gdzie matematyka wydawała mi się nie do zrozumienia korepetytor Przemek mi wszystko pięknie wytłumaczył.
Powinnam mu podziękować za cierpliwość :) Przyjazna atmosfera na lekcjach matematyki sprawiła , że naprawdę polubiłam tą dziedzinę. Polecam go z czystym sumieniem dla każdego !
Podkreślę jeszcze , że Pan Przemek bardzo indywidualnie podchodzi do lekcji. Sam przygotowuje zadania pod poziom ucznia co jest to wielkim plusem. Bo zaczynając korepetycje wiedziałam tylko , że nie umiem matematyki ale okazało się z czasem, że jednak nie jest tak źle.
Jeszcze raz powtórze : Polecam z czystym sercem!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.