Przеmysłаw Nоwаk

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Gliwice
Częstochowa
Ruda Śląska
Tychy
Sosnowiec
Kraków
Bielsko-Biała
Tarnów

Przеmysłаw Nоwаk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii
Dla użytkownika Przеmysłаw Nоwаk

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2022

Polecamy Pana Bartosza, który współpracuje z Panem Przemkiem . Doskonale prowadzi zajęcia , w sposób zrozumiały dla ucznia , nigdy nie przerywa lekcji w trakcie zadania mimo że czas godzinowy minął . Pełne zaangażowanie , atmosfera spełniają nasze oczekiwania . Zdecydowanie najlepszy wybór .

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2022

Pan Przemysław współpracuje z bardzo dobrymi korepetytorami. Jednemu z nich udało się pomóc mojej córce w zdaniu matury poprawkowej, mimo że wcześniej nic nie umiała.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2022

Kiedy zaczynałem chodzić do Przemka pisałem matury rozszerzone na 20-25%. Dzięki jego przygotowaniu, świetnym metodom rozwiązywania zadań i przede wszystkim indywidualnym podejściu, z tygodnia na tydzień robiłem postępy. Przełożyło się to na 80% z majowej matury rozszerzonej z matematyki.
Z całego serca polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2022

Przez pierwsze półrocze przygotowywałam się z moim bratem u pana Przemysława, potem, przez jego nieobecność, u pana Bartosza. Obaj panowie są prawdziwymi specjalistami w swoim fachu, od razu wiedzieli, nad czym musimy się bardziej skupić, z jakimi typami zadań mamy trudności, i jakie zadania pomogą nam w zrozumieniu tych trudniejszych działów, oraz czego powinniśmy się spodziewać na maturze. Przez co, do matury obaj przygotowali nas bardzo dobrze, ja liczę na 90%, a brat nawet na 94. Naprawdę polecam, jeśli też czujecie, że szkoła wam nie daje wam realnego przygotowania.

avatar
zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Najbardziej przed maturą bałam sie stresu jaki może się pojawić. Że obleje mnie zimny pot jak dostanę akrusz i go otwożę. Przemek nie tylko świetnie przygotował mnie do samego egzaminu ale też nauczył mnie jak radzić sobie z emocjami podczas matury. Między innymi żeby na samym początku skupić sie na zadaniach które sie umie i wiele innych. Metody Przemka powinny być pokazywane na lekcjach matematyki! Dziękuje za wszystkie wskazówki i poświęcony mi czas :D

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Pan Bartosz jest prawdziwym nauczycielem z powołania ! Wczoraj miałam najważniejszy dzień w moim życiu, bo ten wynik z matematyki rozszerzonej będzie decydował czy dostanę się na UW, czy nie, ale teraz jestem przekonana, że nie będzie żadnych problemów ! Pan Bartosz przygotował mnie na każdą ewentualność przez co zdołałam zrobić wszystkie zadania 40 minut przed czasem dzięki czemu mogłam wszystko na spokojnie sprawdzić.
Jeszcze raz za wszystko dziękuję !

avatar
Witold
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2022

Jest Pan niesamowity! Dzięki naszym lekcjom ta matura była tak prosta, że ciągle zastanawiałem sie czy gdzieś czasem nie mam błędu bo tak łatwe były te zadania. Porównałem wyniki z kolegami i wszystko nam się zgadza. O oficjalnych wynikach poinformuję zaraz po ogłoszeniu.

Pozdrawiam
Witold B.

avatar
Gracjan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2022

W moim przypadku miałem zajęcia u Pana Bartka i było naprawdę super! W ciągu 2 miesięcy nadrobiłem całe zaległości i teraz przygotowujemy się na bieżąco do sprawdzianów i jednocześnie do matury 2023. Wszystko odbywa się w formie online i jestem bardzo zadowolony, ponieważ po lekcji mam wgląd do wszystkich notatek, które są bardzo ładnie pakowane w plik pdf

Serdecznie polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Dzięki korepetycjom z P. Przemkiem zdałam maturę, zaczynając totalnie od zera, zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, bez stresu, bardzo polecam :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2021

Z całego serca polecam wszystkim którzy mają problem z matematyki korepetycje u Pana Przemka syn korzysta już od dawna i jest bardzo zadowolony. Pan Przemek tłumaczy tak długo aż uczeń zrozumie i tak żeby uczeń myślał. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze.Możliwość dostosowania godzin do ucznia też jest dużym plusem. Dzięki koreperycją oceny się poprawiły. Znam osoby które też są bardzo zadowolone z lekcji. Polecam

avatar
Bogusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2021

Sprawna, szybka pomoc i bardzo dobrze wytłumaczone zadania z matematyki na korepetycjach. Bardzo Polecam !!!!!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2021

Z korepetycji u Pana Przemka korzystamy od wrzenia 2020 roku dla kl.VII oraz kl. I liceum. Korepetytor ma profesjonalne podejście do ucznia, jest zawsze przygotowany do zajęć, dlatego na jego lekcjach jest miło i przyjemnie. Najtrudniejsze tematy po takich korepetycjach są proste. Wszystkie lekcje online, były przeprowadzone zawsze punktualnie i nigdy nie były odwołane. Trudna matematyka stała się prosta ciekawa. Oceniam na 6 :-)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2021

Bardzo miły, pozytywny korepetytor. Przygotowywał mnie do rozszerzenia "od zera", zaczynałam naukę tylko z wiedzą z podstawy. Na szczęście z pomocą P. Przemka nie było tak strasznie, przekazał mi bardzo wiele cennych wskazówek. Polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Lekcje prowadzone były w miłej i atmosferze, a trudny materiał z studiów przedstawiony w jasny i prosty sposób. Dzięki pomocy P. Przemka zaliczyłem matematykę na pierwszym roku studiów. Polecam serdecznie

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

No po prostu coś wspaniałego !!! Tegoroczną maturę z podstawy dzięki Panu Przemkowi napisałam na 98 % , a rozszerzenie na 86 % !!!!
Współpraca do matury trwała od września tamtego roku i podkreślam , że zaczynałam od zera ( ledwo zdawałam z klasy do klasy ) !
Wspaniały człowiek i świetne podejście do ucznia !
W moim przypadku , gdzie matematyka wydawała mi się nie do zrozumienia korepetytor Przemek mi wszystko pięknie wytłumaczył.
Powinnam mu podziękować za cierpliwość :) Przyjazna atmosfera na lekcjach matematyki sprawiła , że naprawdę polubiłam tą dziedzinę. Polecam go z czystym sumieniem dla każdego !
Podkreślę jeszcze , że Pan Przemek bardzo indywidualnie podchodzi do lekcji. Sam przygotowuje zadania pod poziom ucznia co jest to wielkim plusem. Bo zaczynając korepetycje wiedziałam tylko , że nie umiem matematyki ale okazało się z czasem, że jednak nie jest tak źle.
Jeszcze raz powtórze : Polecam z czystym sercem!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.