Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Katowice
Warszawa
Sosnowiec
Zabrze
Bielsko-Biała
Częstochowa
Tychy
Ruda Śląska
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na zajęcia z języka rosyjskiego przez Skype.

CO OTRZYMUJESZ?

Po każdych zajęciach ze mną będziesz bogatszy o nowe umiejętności z zakresu słownictwa i gramatyki, które będą stanowiły kolejny krok w kierunku sprawnej komunikacji. Poza tym do każdej lekcji otrzymasz drogą elektroniczną pakiet wysokiej jakości materiałów, na które składa się mój autorski kurs języka, którego nie znajdziesz nigdzie indziej, pliki multimedialne z tekstami omawianymi podczas zajęć, a także dodatkowe ćwiczenia, które dostosuję specjalnie do Twoich umiejętności, byś mógł osiągnąć sukces i dobrze opanować język. Sprzyjać temu będzie również przemyślany i efektywny system powtórek przerobionego materiału, jak się przekonasz, kluczowy dla całego procesu nauki.

Jako że nauczanie jest moją pasją i podstawowym zajęciem, możesz liczyć na fachowe i odpowiedzialne podejście z mojej strony. Tłumaczę w prosty sposób, dlatego zrozumiesz wszystkie omawiane tematy i będziesz czuł się otoczony opieką. Jeśli potrzebujesz skutecznego rozwoju językowego, trafiłeś doskonale.

Moja wiedza poparta jest olbrzymim doświadczeniem dydaktycznym, które zdobyłem, prowadząc tysiące godzin zajęć. Błyskawicznie wychwycę Twoje mocne i słabe strony, podpowiem, co i jak poprawić, dobiorę odpowiednie materiały, przypilnuję poprawnej wymowy i zrobię mnóstwo innych rzeczy, by nauka przynosiła radość, satysfakcję i widoczne efekty, których obecność u siebie mogą potwierdzić już setki zadowolonych osób. Część z nich podzieliła się poniżej swoimi opiniami, by ułatwić Ci podjęcie decyzji co do skorzystania z mojej oferty, dlatego już dziś napisz lub zadzwoń, by umówić się na pierwsze spotkanie!

O MNIE

Zawodowo nauczaniem zajmuję się od 2010 roku. Działam legalnie i wystawiam faktury. Swój warsztat doskonaliłem w trakcie studiów filologicznych (licencjackich, magisterskich, podyplomowych), szkoleń, a także licznych wyjazdów zagranicznych.

Wcześniej pracowałem i mieszkałem w kilku krajach. Wtedy sferami moich działań były: Centrum Rozwoju Biznesu w Nowosybirsku (specjalista ds. komunikacji i kontaktów zewnętrznych), Aiesec International w Belgradzie (specjalista ds. marketingu), Uniwersytet w Splicie (nauczyciel akademicki), biuro podróży Vagari w Splicie (specjalista ds. turystyki) oraz Kijowski Narodowy Uniwersytet Gospodarczy im. Wadyma Hetmana (trener biznesu, nauczyciel akademicki).

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Od 2021 roku pomagam w nauce języków obcych na YouTubie. Działam również na Facebooku, TikToku oraz Instagramie. Linki znajdziesz na mojej stronie: marcinpuzio[KROPKA]pl.

CENNIK

• zajęcia indywidualne w pakiecie  – 120 zł,
• zajęcia indywidualne jednorazowe – 160 zł,
• konsultacja językowa  – 500 zł,
• zajęcia w parze (2 osoby) – 80 zł,
• zajęcia w małej grupie (3-4 osoby) – 60 zł.

Oferta jest skierowana jest do osób dorosłych oraz młodzieży (od czwartej klasy szkoły podstawowej).

Uczę również języka angielskiego, serbskiego, chorwackiego oraz niemieckiego.

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 20:00
Wtorek12:00 - 20:00
Środa12:00 - 20:00
Czwartek12:00 - 20:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Marcin Puzio
ul. Juliusza Słowackiego 46
43-410 Zebrzydowice
NIP: 548-240-93-50

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 52
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2023

Bardzo polecam lekcje języka angielskiego z panem Marcinem. W moim przypadku były nastawione na konwersacje i w ciągu 2-3 miesięcy zauważyłem znaczny postęp. Pan Marcin jest kompetentnym, przyjaznym i otwartym na potrzeby ucznia nauczycielem. Warto!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2023

Bardzo fajne zajęcia z panem Marcinem miałem przyjemność uczyć się języka angielskiego Serdecznie polecam

avatar
Agnieszka i Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni z nauki chorwackiego online. Pan Marcin wszystko dobrze tłumaczy i ma ogromne pokłady cierpliwości, a zajęcia odbywają się zawsze punktualnie i w miłej atmosferze. Pracujemy na autorskim programie Pana Marcina, który dobrze się sprawdza. Naukę zaczęliśmy od podstaw w lipcu i już zaczynamy rozmawiać, a nawet rozumiemy co nieco z filmików w Internecie. Polecamy serdecznie naukę z Panem Marcinem!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2021

Witam wszystkich
Zajęcia z Panem Marcinem mam od marca tego roku. Nikt mi nie polecił po prostu sam znalazłem i powiem że był to strzał w 10. Wspaniałe podejście do ucznia , zero stresu że czegoś nie odrobiłem po prostu nadrabiamy na lekcjach.
Pan Marcin zawsze punktualny jak Szwajcarski Zegarek jak muszę się czegoś nauczyć materiał posyłany na maila . Nauczyciel z powołania. Polecam Serdecznie

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2021

Na zajęcia online, co prawda niestety tylko raz w tygodniu uczęszczam od roku. Pan Marcin jest zawsze przygotowany, materiały wysyłane są z wyprzedzeniem, ponadto dzięki temu że są to zajęcia indywidualne to mogliśmy przyspieszać tematy które już znałam i mogłam nadrobić w formie prac domowych.
Tempo zajęć i zakres jest dostosowywany do moich potrzeb na bieżąco.
Pan Marcin jest bardzo cierpliwą, kompetentną osobą, która chce i potrafi tłumaczyć i uczyć.
Widać że nauczanie jest czymś co go cieszy, tak samo jak i szlifowanie języków czy zgłębianie kultury danych krajów (w moim przypadku był to chorwacki).
Gorąco polecam lektora, gdyż robi to z pasją i ma przygotowane własne materiały co za tym idzie ułożony program nauczania co sprzyja nauce.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2021

Dziękuję Marcinowi za cierpliwość i fajne zajęcia!
Świetna organizacja zajęć, bardzo ciekawa, dynamiczna, bez chwili na nudę.
Marcin jest zawsze perfekcyjnie przygotowany starając się, aby stworzone zadania angażowały moją wyobraźnię, rozwijały słownictwo z różnych dziedzin i umożliwiły korektę błędów, które popełniam. Bardzo ważne jest to, że są interesujące!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2021

W zeszłym roku na lekcje online z Panem Marcinem, zapisałam najpierw córkę, która była uczennicą 5 klasy. Z zaciekawieniem podsłuchiwałam :) lekcje córki i obserwowałam jej postępy. Córka bardzo polubiła te lekcje. Widząc jak skuteczne i pełne zaangażowania jest nauczanie Pana Marcina postanowiłam sama się zapisać, aby odświeżyć wiedzę. Ostatnie naście lat angielskiego używałam głównie w bardzo lakonicznych mailach w pracy, przez co całe ciekawe słownictwo zostało przeze mnie zapomniane. Przez pół roku mojej nauki dzięki materiałom przygotowanym przez Pana Marcina, widzę jak bardzo rozwinęłam zasób słów i wymowę, natomiast moja córka dzięki intensywnym lekcjom (obecnie 2x w tygodniu) w najbliższym czasie będzie zdawała egzamin A2 Flyers. Bardzo polecam!

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2020

Lekcje z Panem Marcinem to pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu z całego serca . Ogromna wiedza, oraz sam przekaz informacji sprawia, że uczeń sam siada z przyjemnością do nauki i nie może się doczekać kolejnych zajęć.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2020

Lekcje zacząłem ponad 5 lat temu. W tym czasie, dzięki spotkaniom najpierw 2 x a potem 1x w tygodniu zacząłem posługiwać się angielskim na tyle swobodnie, że obecnie jestem pracownikiem działu eksportu w firmie, która obecna jest na wielu rynkach w Europie. Lekcje pomogły mi zwłaszcza w mówieniu i słownictwie, bo taki był założony na samym początku ich cel. Mówić szybko i świadomie używać konstrukcji gramatycznych w czasie rzeczywistym. Wiadomo, że potrzebna jest też praca własna, a codzienny kontakt z językiem w pracy dawał mi dodatkową motywację i pozwalał na szybsze obycie się z nim, jednak dzięki P. Marcinowi poszło sprawnie. Najpierw odświeżyliśmy moją gramatykę, potem przerobiliśmy tony ćwiczeń i przeszliśmy do regularnych speaking'ów z okresowymi powtórkami zagadnień gramatycznych. Na prawdę fajne zajęcia, w dobrej atmosferze, z dużym zaangażowaniem lektora i nie kończącą się korekcją moich błędów. Aż do czasu, kiedy korekt jest już zaledwie kilka na 45 minut rozmowy. Dziękuję!

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2020

Pan Marcin jest świetnym nauczycielem. Zawsze przygotowany do zajęć, mający bardzo dobry kontakt z uczniem, umiejący zachęcić do nauki języka jak również w doskonały sposób przekazujący swoim kursantom wiedzę. Synowie są bardzo zadowoleni. Po zajęciach z Panem Marcinem widać u nich bardzo duży postęp w nauce języka. To godny polecenia korepetytor/nauczyciel.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2020

Mam duże szczęście mogąc mieć lekcje j.angielskiego z p. Marcinem. Lekcje mam przez skype , co jest bardzo wygodne. Pan Marcin jest bardzo cierpliwym nauczycielem z ogromną wiedzą i ciekawym pomysłem na prowadzenie lekcji. Przełamałam barierę w mówieniu i czuję progres, dlatego szczerze zachęcam do lekcji z p. Marcinem.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Uczę się z Panem Marcinem jezyka chorwackiego i bardzo go sobie chwalę :) Nauczyciel z powołania, ze świecą takiego szukać!

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2019

Od kilku miesięcy uczę się z Marcinem języka angielskiego i mogę powiedzieć, że Marcin to kompetentny, rzeczowy i świetny nauczyciel. Zwraca uwagę na szczegóły i ma dużą wiedzę, którą potrafi przekazać. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2019

Korepetycje na najwyższym poziomie. Przygotowuje się do matury z języka angielskiego i jestem bardzo zadowolona.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2019

Korepetycje na najwyższym poziomie . Świetne tłumaczenie czasów angielskich. Pełen profesjonalizm. Polecam :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2019

Uczę się języka chorwackiego. Świetny kontakt, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Jestem bardzo zadowolona, polecam gorąco.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2019

Z Marcinem odbywam lekcje języka chorwackiego. Jestem bardzo zadowolona. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze. Materiał realizujemy bardzo sprawnie, czuję szybkie postępy w krótkim czasie. Naprawdę polecam. Bogate słownictwo, a także gramatyka.

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2018

Korepetytor godny polecenia! Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Kładzie nacisk na najmniejsze szczegóły poprawności językowej. Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2018

Świetny nauczyciel, polecam każdemu kto chce się douczyć lub nauczyć jakiegoś jezyka!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2018

Z czystym sumieniem polecam.Dobra atmosfera i jeszcze lepszy przekaz wiadomości.Nic tylko się uczyć!!!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2018

Bardzo profesjonalne podejście i w 100% program nauczania dopasowany indywidualnie pod ucznia. Bardzo konkretny i komunikatywny korepetytor - zna się na tym co robi, gorąco polecam ;)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2017

Nauczyciel zawsze przygotowany na zajęcia. Lekcje z nim wyglądają tak jak właśnie chciałem, żeby wyglądały. Wyjaśnia wszystkie gramatyczne niuanse, dzięki którym angielski staje się bardziej zrozumiały. Wyjaśnia w jaki sposób należy wymawiać dane słowo a przy tym jest bardzo cierpliwy, nie popędza nie pogania, dostosowuje się do tempa ucznia. Lekcje są tak zorganizowane, że motywują ucznia do nauki w szczególności poszerzania słownictwa.
Mówiąc wprost profesjonalista. Gorąco polecam wszystkim.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2017

Profesjonalny nauczyciel języka angielskiego, zawsze przygotowany do zajęć. Lekcje są ciekawe i przede wszystkim dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości osoby uczącej się. Zajęcia przebiegają w miłej, bezstresowej atmosferze.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2017

Pełen profesjonalizm. Zajęcia zawsze przygotowane. Reguły jasno i przejrzyście wyjaśnione. Doskonałe podejście do ucznia. Gorąco polecam każdemu.

avatar
Staniław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2017

Świetny nauczyciel, znakomity warsztat, metodyka, indywidualnie dobrany materiał do poziomu ucznia. Gorąco polecam

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2017

Bardzo profesjonalne podejście do ucznia.Polecam. Dobre przygotowanie, dobry kontakt. Własne materiały. Wszystko na tak.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2017

Doskonałe podejście do ucznia, córka jest zachwycona a co najważniejsze widać efekty pracy, co nas z żoną bardzo cieszy. Gorąco polecam Pana Marcina bo to jeden z najlepszych korepetytorów jakich miałem okazję spotkać.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2016

Bardzo dobrze przygotowany materiał do poziomu ucznia, trafna informacja zwrotna na temat co należy poprawić i w jakim kierunku powinna iść dalsza nauka. polecam

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2016

Miła atmosfera. Pan Marcin jest spokojnym i cierpliwym nauczycielem o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Bardzo serdecznie polecam.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2016

Zajęcia bardzo mi się podobają, polecam je wszystkim.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2016

Na zajęciach jest miła atmosfera. Marcin zawsze tłumaczy w sposób jasny i zrozumiały. Jestem bardzo zadowolony z zajęć, bardzo polecam.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2016

Atmosfera bardzo miła zajęcia prowadzone są bezstresowo jestem zadowolona polecam wszystkim zainteresowanym

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2016

Zdecydowanie na tak. Miła atmosfera na zajęciach.Dobrze tłumaczony materiał.Szlifowane aż do skutku.Po zajęciach z panem Marcinem bardzo podniosły się moje stopnie w szkole.materiał jest tłumaczony ze szkoły a nawet i dodatkowy. polecam

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2015

Najpierw, przez kilka miesięcy, razem z żoną mieliśmy zajęcia z Marcinem z języka rosyjskiego. Poza oficjalnym językiem Marcin ma olbrzymi zasób słownictwa nieoficjalnego, którego przyswojenie pozwoli nam przy najbliższym kontakcie z osobami rosyjskojęzycznymi na swobodną komunikację. Marcin wykonuje również tłumaczenia tekstów marketingowych dla firmy żony. Obecnie współpracuję z nim w zakresie nauki języka angielskiego - jest zawsze przygotowany, a lekcje prowadzone są w sposób przemyślany i zrozumiały. Efekty są znakomite, chociaż nie ukrywam że wkładam dużo pracy w przygotowanie zadanego materiału. Gorąco polecam Marcina jako lektora i tłumacza!!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2015

Zajęcia z Marcinem są bardzo przyjemne, dopasowane do aktualnych potrzeb, zawsze dobrze przygotowane plus dodatkowe materiały. Marcin tłumaczy w sposób jasny i przejrzysty, zajęcia zawsze ciekawe. polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2015

Poznałam w życiu wielu lektorów i mam porównanie; Marcin jest rewelacyjny - ma ogromną wiedzę i łatwość jej przekazywania. Pracuje na bardzo ciekawych podręcznikach, w których wszystkie reguły są jasno i przejrzyście wyjaśnione. Atmosfera bardzo miła; jest bezstresowo :)

avatar
Oksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2015

Polecam, zadania zawsze dobrane wg potrzeb i poziomu. Zawsze miła atmosfera.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2015

Marcin to jedyna osoba , która znalazła dla mnie czas w godzinach które mnie pasują. Dopasował grafik spotkań do mojego trybu pracy . Czego nie dało rady zrobić z innymi nauczycielami . Marcin podchodzi do nauczania bardzo profesjonalnie a atmosfera na zajęciach jest bardzo miła . Lekcje są dostosowanie do moich potrzeb i wymagań . Do tego wszystkiego dostaje bardzo dużo materiałów tzn. ćwiczeń , objaśnień , testów . Polecam

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2015

Polecam wszystkim! Pełen profesjonalizm pana Marcina. Zajęcia indywidualnie dostosowane do potrzeb. Nauka staje się czystą przyjemnością!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2015

Bardzo polecam! Pan Marcin zawsze jest przygotowany, dostaję dużo materiałów. Nauka jest dopasowana do mojego poziomu i możliwości. Zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie. Jeśli chcecie się szybko i dobrze nauczyć języka to właściwy adres. Aha, i wiele ciekawostek językowych, których nie znajdziecie w podręcznikach ani u innych nauczycieli.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2015

Pan Marcin uczy jasno i zrozumiale, poziom dostosowuje do możliwości. Korepetycje z najwyższej półki. Super atmosfera, gorąco polecam!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Jestem bardzo zadowolony z lekcji z Panem Marcinem. Po jego stronie pełen profesjonalizm. Nauka sprawia przyjemność. Polecam każdemu

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2015

Zajęcia dostosowuje do moich potrzeb. Dokładnie tłumaczy materiał. Jest bardzo cierpliwy. Polecam każdemu!!

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2015

Od kilku miesięcy szlifuję swój angielski (poziom średnio zaawansowany) razem z Marcinem. Jestem z zajęć bardzo zadowolony. Zawsze czegoś nowego się nauczę (każdego tygodnia między innymi nowa partia słówek). Korepetycje odbywają się w miłej, nawet nieraz wesołej atmosferze. No i czuję się zmotywowany do tego, by uczyć się dodatkowo samemu w domu. Polecam!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2015

Pełny profesjonalizm !! Zajęcia są bardzo dobrze przygotowane przez prowadzącego , materiał do nauki dostarczany na czas , tematyka i zakres materiału świetnie dopasowany do możliwości osoby poczatkującej w tym języku ;-) Dodatkowym plusem jest sposób prowadzenia zajęć "na odległość" - bardzo wygodne zwłaszcza dla osób , które nie mają czasu na dojadzy ;-)
Jestem bardzo zadowolona z zajęc - polecam w 100 % !

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2014

Od kilku miesięcy Marcin pomaga mi w nauce języka chorwacjkiego. Bardzo sobie chwalę tą naukę. Marcin jest zawsze przygotowany do moich lekcji, jest uważny, błyskawicznie koryguje błędy wskazując ich źródło a do tego tworzy sympatyczną atmosferę. A reszta cóż, jak powiedział mi kiedyś znany autor podręczników do języka angielskiego L.L. Szkutnik: "w temacie nauki jezyka obcego ludzie dzilą się na samouków i nieuków." Jest wtym sporo prawdy ale roli nauczyciela też przecenić nie sposób. Polecam,

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2014

Bardzo profesjonalnie i z pełnym zangażowaniem prowadzone zajęcia. Materiały indywidualnie dobrane do potrzeb oraz poziomu danej osoby. Dbałość o poprawność gramatyczną i ortograficzną języka. Serdecznie Polecam!!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2014

Nauczyciel nie tylko z wiedza, umiejętnościami językowymi, ale i pasją do tego co robi, co mówi i co pozuje uczniowi. Materiały są dostosowane do każdego indywidualnie, tak samo jak tempo nauki. Pan Marcin jest wyrozumiały, aż przerażająco cierpliwy do opornych uczniów :) Serdecznie polecam!

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2014

Zajęcia naprawdę warte swojej ceny i godne polecenia! Świetne materiały, korepetytor wymagający, ale właśnie o takiego mi chodziło, ponieważ w końcu zrozumiałam zawiłości gramatyki i porządnie nauczyłam się języka. Atmosfera na zajęciach również na plus. Takiego korepetytora ze świecą szukać!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2014

Jestem pod ogromnym wrażeniem zajęć. Profesjonalizm w każdym calu! Po każdej lekcji wychodzę z plikiem materiałów i poczuciem, że zrobiłam krok milowy w nauce rosyjskiego. Od czasu rozpoczęcia nauki u Pana Marcina uczenie się języka nie jest już przykrym obowiązkiem, a prawdziwą pasją :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2014

Zdecydowanie polecam korepetycje u Pana Marcina. Przygotował mnie do matury bardzo dobrze oraz równocześnie realizowaliśmy program szkolny. Atmosfera panująca na zajęciach jest bardzo miła, a terminy spotkań mogą być ustalane bardzo elastycznie. Polecam.

avatar
A.L.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2014

zajęcia obdywają się w miłej, przyjaznej atmosferze, bez stresu oraz nalegania na to aby zrealizować cały materiał. Tempo nauki dostosowane jest do ucznia. Możliwość dostosowania godzin nauki do osób pracujących w systemie zmianowym. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.