Marcin Puzio ⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Katowice
Warszawa
Sosnowiec
Zabrze
Częstochowa
Gliwice
Ruda Śląska
Siemianowice Śląskie
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na zajęcia premium z języka chorwackiego przez Skype.

CO OTRZYMUJESZ?

Już na pierwszym spotkaniu opanujesz alfabet oraz podstawowe zwroty, a na kolejnym będziesz potrafił samodzielnie budować wypowiedzi. Po każdych zajęciach ze mną będziesz bogatszy o nowe umiejętności z zakresu słownictwa i gramatyki, które będą stanowiły kolejny krok w kierunku sprawnej komunikacji. Poza tym do każdej lekcji otrzymasz drogą elektroniczną pakiet wysokiej jakości materiałów, na które składa się mój autorski kurs języka, którego nie znajdziesz nigdzie indziej, pliki multimedialne z tekstami omawianymi podczas zajęć, a także dodatkowe ćwiczenia, które dostosuję specjalnie do Twoich umiejętności, byś mógł osiągnąć sukces i dobrze opanować język. Sprzyjać temu będzie również przemyślany i efektywny system powtórek przerobionego materiału, jak się przekonasz, kluczowy dla całego procesu nauki.

Jako że nauczanie jest moją pasją i podstawowym zajęciem, możesz liczyć na fachowe i odpowiedzialne podejście z mojej strony. Tłumaczę w prosty sposób, dlatego zrozumiesz wszystkie omawiane tematy i będziesz czuł się otoczony opieką. Jeśli potrzebujesz skutecznego rozwoju językowego, trafiłeś doskonale.

Moja wiedza poparta jest olbrzymim doświadczeniem dydaktycznym, które zdobyłem, prowadząc tysiące godzin zajęć. Błyskawicznie wychwycę Twoje mocne i słabe strony, podpowiem, co i jak poprawić, dobiorę odpowiednie materiały, przypilnuję poprawnej wymowy i zrobię mnóstwo innych rzeczy, by nauka przynosiła radość, satysfakcję i widoczne efekty, których obecność u siebie mogą potwierdzić już setki zadowolonych osób. Część z nich podzieliła się poniżej swoimi opiniami, by ułatwić Ci podjęcie decyzji co do skorzystania z mojej oferty, dlatego już dziś napisz lub zadzwoń, by umówić się na pierwsze spotkanie!

O MNIE

Zawodowo nauczaniem zajmuję się od 2010 roku. Działam legalnie i wystawiam faktury. Swój warsztat doskonaliłem w trakcie studiów filologicznych (licencjackich, magisterskich, podyplomowych), szkoleń, a także licznych wyjazdów zagranicznych.

Wcześniej pracowałem i mieszkałem w kilku krajach. Wtedy sferami moich działań były: Centrum Rozwoju Biznesu w Nowosybirsku (specjalista ds. komunikacji i kontaktów zewnętrznych), Aiesec International w Belgradzie (specjalista ds. marketingu), Uniwersytet w Splicie (nauczyciel akademicki), biuro podróży Vagari w Splicie (specjalista ds. turystyki) oraz Kijowski Narodowy Uniwersytet Gospodarczy im. Wadyma Hetmana (trener biznesu, nauczyciel akademicki).

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Od 2021 roku pomagam w nauce języków obcych na YouTubie. Działam również na Facebooku, TikToku oraz Instagramie. Linki znajdziesz na mojej stronie: marcinpuzio[KROPKA]pl.

INWESTYCJA

• zajęcia indywidualne  – 170 zł,
• zajęcia w parze (2 osoby) – 110 zł,
• zajęcia w małej grupie (3-4 osoby) – 80 zł,
• konsultacja językowa – 390 zł.

Oferta jest skierowana jest do osób dorosłych oraz młodzieży (od czwartej klasy szkoły podstawowej).

Uczę również języka angielskiego, rosyjskiego, serbskiego oraz niemieckiego.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Marcin Puzio ⭐⭐⭐⭐⭐⭐
ul. Juliusza Słowackiego 46
43-410 Zebrzydowice
NIP: 548-240-93-50

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 56
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

Jestem mamą nastolatki, która dzięki Panu Marcinowi wreszcie odnalazła motywację i sposób na naukę języka angielskiego. Długo szukaliśmy właściwego nauczyciela. Pan Marcin jest niesamowity. Zaraża optymizmem. Potrafi świetnie motywować młodych ludzi do pracy. Zawsze przygotowany, punktualny, konkretny. Grafik pracy i plan działania z góry ułożony - to ogromne ułatwienie. Córka zadowolona, chętna do działania. A najważniejsze - są efekty. Zawsze w kontakcie, bardzo zaangażowany. Polecamy z całego serca!
Zadowoleni rodzice 16 latki.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2023

Pan Marcin to rewelacyjny nauczyciel! Uczę się z nim języka chorwackiego od podstaw od czterech lat, a niedawno rozpocząłem dodatkowo naukę języka rosyjskiego.

Po pierwszym roku nauki języka chorwackiego czułem się pewnie porozumiewając się w Chorwacji. Teraz, na poziomie B2, radzę sobie bez problemu nawet z dalmatyńskim dialektem. Pan Marcin pomógł mi również w systematyzowaniu wiedzy o obu językach, co ułatwia mi płynne przejście pomiędzy nimi.

Nasze lekcje odbywają się online przez Skype, co jest niesamowicie wygodne, zwłaszcza dla mnie, ponieważ często podróżuję. Nawet podczas wakacji, nie rezygnuję z nauki, ponieważ mogę nadal uczestniczyć w zajęciach z dowolnego miejsca na świecie. Pan Marcin świetnie prowadzi zajęcia zdalnie, a jego dykcja jest wyraźna. Dzięki jego uważnemu słuchaniu doskonale wyłapuje moje językowe potknięcia.

Dodatkowo, Pan Marcin udostępnia swoje autorskie podręczniki, a nawet dopisał kilkadziesiąt rozdziałów specjalnie dla mnie. Jest punktualny, dokładny i zawsze pamięta, co działo się na naszych poprzednich zajęciach. Jego elastyczność pozwala mi na zmianę terminów zajęć, jeśli tylko to jest możliwe.

Pan Marcin ma bardzo indywidualne podejście do ucznia i dostosowuje program nauczania do moich potrzeb. Jest zawsze gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania, a jeśli czasem nie zna jakiegoś szczegółu, przygotowuje odpowiedź na kolejne zajęcia. Jego znakomita znajomość języków słowiańskich, w tym polskiego, rosyjskiego, chorwackiego oraz gwary śląskiej i czeskiego, umożliwia interesujące porównania i analizę różnic między nimi.

Do tej pory odbyłem z Panem Marcinem ponad 400 godzin zajęć, co świadczy o owocnej współpracy i zaufaniu. Dlatego gorąco polecam Pana Marcina jako nauczyciela języka chorwackiego i rosyjskiego.

avatar
Kasandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2023

Począwszy od szkoły podstawowej, później liceum, finalnie na studiach język angielski przysparzał mi dużo stresu oraz stwarzał ogromny problem. Uczęszczałam na lekcje do różnych nauczycieli i zazwyczaj nie przynosiło to większych skutków, byłam przygotowana na lekcje w szkole, bieżący materiał był tłumaczony, ale nigdy nie tworzyło to sensowej całości, co ostatecznie powodowało znikomy postęp. Po wielu poszukiwaniach trafiłam na Pana Marcina. Już od pierwszych zajęć byłam mile zaskoczona. Pan Marcin ma rozplanowaną całą naukę, starannie przygotowane bloki tematyczne, pełen profesjonalizm, a przede wszystkim dokładne wytłumaczenie zagadnień oraz pokazanie różnych powiązań pozwoliło na zauważenie przeze mnie ogromnych postępów. Wielkie znaczenie przy nauce języka ma nasz wkład własny, jak wiadomo nikt nie nauczy się za nas zasad gramatycznych czy słownictwa, na szczęście u Pana Marcina nauczenie się słownictwa z danego działu to nie wszystko. W ćwiczeniach wykonujemy taką ilość zdań, zawierających słownictwo z danego działu, że nie sposób ich nie zapamiętać. Na lekcjach Pana Marcina nigdy nie zastanawiałam się czego mam się nauczyć czy co powtórzyć. Pan Marcin zawsze nakreśla z czego przygotować się na kolejne zajęcia oraz nie pozwala zapomnieć o tych poprzednich, wracając do wszystkiego co było przy okazji sprawdzania mojej wiedzy z obecnego materiału, czego brakowało w szkole i u innych nauczycieli, a co jest bardzo motywujące i przynosi efekty. Nowy materiał zostaje "dołożony" do poprzedniego, co nie oznacza, że poprzedni został przerobiony i jest "zamknięty". Pan Marcin przygotowuje materiały tak, aby to czego już się nauczyliśmy nie zostało zapomniane. Dzięki czemu nauka języka tworzy jedną, spójną całość. Ponad to Pan Marcin podchodzi do ucznia bardzo indywidualnie oraz ma ogromną wiedzę. Uczęszczając do wielu nauczycieli, żaden w połowie nie wykonywał swojej pracy tak dobrze jak robi to Pan Marcin. Polecam wszystkim którzy chcą nauczyć się języka, albo po prostu go podszlifować. Jeżeli ktoś obawia się zajęć online, gwarantuje, że nie zauważycie żadnej różnicy między stacjonarnymi. A jeżeli ktoś z Państwa szuka korepetycji dla swoich dzieci i zastanawia się czy zajęcia online będą odpowiednie, Pan Marcin efektywnie motywuje do nauki, nawet na odległość.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2023

Chciałabym gorąco polecić Pana Marcina, który prowadził mi przez proces nauki języka niemieckiego.
Jego umiejętność przekazywania wiedzy, profesjonalizm oraz zaangażowanie są niezwykle.
Pan Marcin zawsze potrafi znaleść odpowiednie przykłady i wyjaśnienia, który pomagały mi lepiej zrozumieć temat.
Pan Marcin był zawsze bardzo cierpliwy i wyrozumiały.
Gorąco polecam tego lektora każdemu, kto pragnie efektywnie i z przyjemnością nauczyć się języka obcego.Nauka będzie nie tylko skuteczna ale także przyjemna!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2023

Bardzo polecam lekcje języka angielskiego z panem Marcinem. W moim przypadku były nastawione na konwersacje i w ciągu 2-3 miesięcy zauważyłem znaczny postęp. Pan Marcin jest kompetentnym, przyjaznym i otwartym na potrzeby ucznia nauczycielem. Warto!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2023

Bardzo fajne zajęcia z panem Marcinem miałem przyjemność uczyć się języka angielskiego Serdecznie polecam

avatar
Agnieszka i Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni z nauki chorwackiego online. Pan Marcin wszystko dobrze tłumaczy i ma ogromne pokłady cierpliwości, a zajęcia odbywają się zawsze punktualnie i w miłej atmosferze. Pracujemy na autorskim programie Pana Marcina, który dobrze się sprawdza. Naukę zaczęliśmy od podstaw w lipcu i już zaczynamy rozmawiać, a nawet rozumiemy co nieco z filmików w Internecie. Polecamy serdecznie naukę z Panem Marcinem!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2021

Witam wszystkich
Zajęcia z Panem Marcinem mam od marca tego roku. Nikt mi nie polecił po prostu sam znalazłem i powiem że był to strzał w 10. Wspaniałe podejście do ucznia , zero stresu że czegoś nie odrobiłem po prostu nadrabiamy na lekcjach.
Pan Marcin zawsze punktualny jak Szwajcarski Zegarek jak muszę się czegoś nauczyć materiał posyłany na maila . Nauczyciel z powołania. Polecam Serdecznie

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2021

Na zajęcia online, co prawda niestety tylko raz w tygodniu uczęszczam od roku. Pan Marcin jest zawsze przygotowany, materiały wysyłane są z wyprzedzeniem, ponadto dzięki temu że są to zajęcia indywidualne to mogliśmy przyspieszać tematy które już znałam i mogłam nadrobić w formie prac domowych.
Tempo zajęć i zakres jest dostosowywany do moich potrzeb na bieżąco.
Pan Marcin jest bardzo cierpliwą, kompetentną osobą, która chce i potrafi tłumaczyć i uczyć.
Widać że nauczanie jest czymś co go cieszy, tak samo jak i szlifowanie języków czy zgłębianie kultury danych krajów (w moim przypadku był to chorwacki).
Gorąco polecam lektora, gdyż robi to z pasją i ma przygotowane własne materiały co za tym idzie ułożony program nauczania co sprzyja nauce.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2021

Dziękuję Marcinowi za cierpliwość i fajne zajęcia!
Świetna organizacja zajęć, bardzo ciekawa, dynamiczna, bez chwili na nudę.
Marcin jest zawsze perfekcyjnie przygotowany starając się, aby stworzone zadania angażowały moją wyobraźnię, rozwijały słownictwo z różnych dziedzin i umożliwiły korektę błędów, które popełniam. Bardzo ważne jest to, że są interesujące!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2021

W zeszłym roku na lekcje online z Panem Marcinem, zapisałam najpierw córkę, która była uczennicą 5 klasy. Z zaciekawieniem podsłuchiwałam :) lekcje córki i obserwowałam jej postępy. Córka bardzo polubiła te lekcje. Widząc jak skuteczne i pełne zaangażowania jest nauczanie Pana Marcina postanowiłam sama się zapisać, aby odświeżyć wiedzę. Ostatnie naście lat angielskiego używałam głównie w bardzo lakonicznych mailach w pracy, przez co całe ciekawe słownictwo zostało przeze mnie zapomniane. Przez pół roku mojej nauki dzięki materiałom przygotowanym przez Pana Marcina, widzę jak bardzo rozwinęłam zasób słów i wymowę, natomiast moja córka dzięki intensywnym lekcjom (obecnie 2x w tygodniu) w najbliższym czasie będzie zdawała egzamin A2 Flyers. Bardzo polecam!

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2020

Lekcje z Panem Marcinem to pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu z całego serca . Ogromna wiedza, oraz sam przekaz informacji sprawia, że uczeń sam siada z przyjemnością do nauki i nie może się doczekać kolejnych zajęć.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2020

Lekcje zacząłem ponad 5 lat temu. W tym czasie, dzięki spotkaniom najpierw 2 x a potem 1x w tygodniu zacząłem posługiwać się angielskim na tyle swobodnie, że obecnie jestem pracownikiem działu eksportu w firmie, która obecna jest na wielu rynkach w Europie. Lekcje pomogły mi zwłaszcza w mówieniu i słownictwie, bo taki był założony na samym początku ich cel. Mówić szybko i świadomie używać konstrukcji gramatycznych w czasie rzeczywistym. Wiadomo, że potrzebna jest też praca własna, a codzienny kontakt z językiem w pracy dawał mi dodatkową motywację i pozwalał na szybsze obycie się z nim, jednak dzięki P. Marcinowi poszło sprawnie. Najpierw odświeżyliśmy moją gramatykę, potem przerobiliśmy tony ćwiczeń i przeszliśmy do regularnych speaking'ów z okresowymi powtórkami zagadnień gramatycznych. Na prawdę fajne zajęcia, w dobrej atmosferze, z dużym zaangażowaniem lektora i nie kończącą się korekcją moich błędów. Aż do czasu, kiedy korekt jest już zaledwie kilka na 45 minut rozmowy. Dziękuję!

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2020

Pan Marcin jest świetnym nauczycielem. Zawsze przygotowany do zajęć, mający bardzo dobry kontakt z uczniem, umiejący zachęcić do nauki języka jak również w doskonały sposób przekazujący swoim kursantom wiedzę. Synowie są bardzo zadowoleni. Po zajęciach z Panem Marcinem widać u nich bardzo duży postęp w nauce języka. To godny polecenia korepetytor/nauczyciel.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2020

Mam duże szczęście mogąc mieć lekcje j.angielskiego z p. Marcinem. Lekcje mam przez skype , co jest bardzo wygodne. Pan Marcin jest bardzo cierpliwym nauczycielem z ogromną wiedzą i ciekawym pomysłem na prowadzenie lekcji. Przełamałam barierę w mówieniu i czuję progres, dlatego szczerze zachęcam do lekcji z p. Marcinem.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Uczę się z Panem Marcinem jezyka chorwackiego i bardzo go sobie chwalę :) Nauczyciel z powołania, ze świecą takiego szukać!

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2019

Od kilku miesięcy uczę się z Marcinem języka angielskiego i mogę powiedzieć, że Marcin to kompetentny, rzeczowy i świetny nauczyciel. Zwraca uwagę na szczegóły i ma dużą wiedzę, którą potrafi przekazać. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2019

Korepetycje na najwyższym poziomie. Przygotowuje się do matury z języka angielskiego i jestem bardzo zadowolona.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2019

Korepetycje na najwyższym poziomie . Świetne tłumaczenie czasów angielskich. Pełen profesjonalizm. Polecam :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2019

Uczę się języka chorwackiego. Świetny kontakt, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Jestem bardzo zadowolona, polecam gorąco.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2019

Z Marcinem odbywam lekcje języka chorwackiego. Jestem bardzo zadowolona. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze. Materiał realizujemy bardzo sprawnie, czuję szybkie postępy w krótkim czasie. Naprawdę polecam. Bogate słownictwo, a także gramatyka.

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2018

Korepetytor godny polecenia! Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Kładzie nacisk na najmniejsze szczegóły poprawności językowej. Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2018

Świetny nauczyciel, polecam każdemu kto chce się douczyć lub nauczyć jakiegoś jezyka!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2018

Z czystym sumieniem polecam.Dobra atmosfera i jeszcze lepszy przekaz wiadomości.Nic tylko się uczyć!!!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2018

Bardzo profesjonalne podejście i w 100% program nauczania dopasowany indywidualnie pod ucznia. Bardzo konkretny i komunikatywny korepetytor - zna się na tym co robi, gorąco polecam ;)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2017

Nauczyciel zawsze przygotowany na zajęcia. Lekcje z nim wyglądają tak jak właśnie chciałem, żeby wyglądały. Wyjaśnia wszystkie gramatyczne niuanse, dzięki którym angielski staje się bardziej zrozumiały. Wyjaśnia w jaki sposób należy wymawiać dane słowo a przy tym jest bardzo cierpliwy, nie popędza nie pogania, dostosowuje się do tempa ucznia. Lekcje są tak zorganizowane, że motywują ucznia do nauki w szczególności poszerzania słownictwa.
Mówiąc wprost profesjonalista. Gorąco polecam wszystkim.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2017

Profesjonalny nauczyciel języka angielskiego, zawsze przygotowany do zajęć. Lekcje są ciekawe i przede wszystkim dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości osoby uczącej się. Zajęcia przebiegają w miłej, bezstresowej atmosferze.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2017

Pełen profesjonalizm. Zajęcia zawsze przygotowane. Reguły jasno i przejrzyście wyjaśnione. Doskonałe podejście do ucznia. Gorąco polecam każdemu.

avatar
Staniław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2017

Świetny nauczyciel, znakomity warsztat, metodyka, indywidualnie dobrany materiał do poziomu ucznia. Gorąco polecam

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2017

Bardzo profesjonalne podejście do ucznia.Polecam. Dobre przygotowanie, dobry kontakt. Własne materiały. Wszystko na tak.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2017

Doskonałe podejście do ucznia, córka jest zachwycona a co najważniejsze widać efekty pracy, co nas z żoną bardzo cieszy. Gorąco polecam Pana Marcina bo to jeden z najlepszych korepetytorów jakich miałem okazję spotkać.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2016

Bardzo dobrze przygotowany materiał do poziomu ucznia, trafna informacja zwrotna na temat co należy poprawić i w jakim kierunku powinna iść dalsza nauka. polecam

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2016

Miła atmosfera. Pan Marcin jest spokojnym i cierpliwym nauczycielem o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Bardzo serdecznie polecam.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2016

Zajęcia bardzo mi się podobają, polecam je wszystkim.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2016

Na zajęciach jest miła atmosfera. Marcin zawsze tłumaczy w sposób jasny i zrozumiały. Jestem bardzo zadowolony z zajęć, bardzo polecam.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2016

Atmosfera bardzo miła zajęcia prowadzone są bezstresowo jestem zadowolona polecam wszystkim zainteresowanym

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2016

Zdecydowanie na tak. Miła atmosfera na zajęciach.Dobrze tłumaczony materiał.Szlifowane aż do skutku.Po zajęciach z panem Marcinem bardzo podniosły się moje stopnie w szkole.materiał jest tłumaczony ze szkoły a nawet i dodatkowy. polecam

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2015

Najpierw, przez kilka miesięcy, razem z żoną mieliśmy zajęcia z Marcinem z języka rosyjskiego. Poza oficjalnym językiem Marcin ma olbrzymi zasób słownictwa nieoficjalnego, którego przyswojenie pozwoli nam przy najbliższym kontakcie z osobami rosyjskojęzycznymi na swobodną komunikację. Marcin wykonuje również tłumaczenia tekstów marketingowych dla firmy żony. Obecnie współpracuję z nim w zakresie nauki języka angielskiego - jest zawsze przygotowany, a lekcje prowadzone są w sposób przemyślany i zrozumiały. Efekty są znakomite, chociaż nie ukrywam że wkładam dużo pracy w przygotowanie zadanego materiału. Gorąco polecam Marcina jako lektora i tłumacza!!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2015

Zajęcia z Marcinem są bardzo przyjemne, dopasowane do aktualnych potrzeb, zawsze dobrze przygotowane plus dodatkowe materiały. Marcin tłumaczy w sposób jasny i przejrzysty, zajęcia zawsze ciekawe. polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2015

Poznałam w życiu wielu lektorów i mam porównanie; Marcin jest rewelacyjny - ma ogromną wiedzę i łatwość jej przekazywania. Pracuje na bardzo ciekawych podręcznikach, w których wszystkie reguły są jasno i przejrzyście wyjaśnione. Atmosfera bardzo miła; jest bezstresowo :)

avatar
Oksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2015

Polecam, zadania zawsze dobrane wg potrzeb i poziomu. Zawsze miła atmosfera.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2015

Marcin to jedyna osoba , która znalazła dla mnie czas w godzinach które mnie pasują. Dopasował grafik spotkań do mojego trybu pracy . Czego nie dało rady zrobić z innymi nauczycielami . Marcin podchodzi do nauczania bardzo profesjonalnie a atmosfera na zajęciach jest bardzo miła . Lekcje są dostosowanie do moich potrzeb i wymagań . Do tego wszystkiego dostaje bardzo dużo materiałów tzn. ćwiczeń , objaśnień , testów . Polecam

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2015

Polecam wszystkim! Pełen profesjonalizm pana Marcina. Zajęcia indywidualnie dostosowane do potrzeb. Nauka staje się czystą przyjemnością!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2015

Bardzo polecam! Pan Marcin zawsze jest przygotowany, dostaję dużo materiałów. Nauka jest dopasowana do mojego poziomu i możliwości. Zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie. Jeśli chcecie się szybko i dobrze nauczyć języka to właściwy adres. Aha, i wiele ciekawostek językowych, których nie znajdziecie w podręcznikach ani u innych nauczycieli.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2015

Pan Marcin uczy jasno i zrozumiale, poziom dostosowuje do możliwości. Korepetycje z najwyższej półki. Super atmosfera, gorąco polecam!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Jestem bardzo zadowolony z lekcji z Panem Marcinem. Po jego stronie pełen profesjonalizm. Nauka sprawia przyjemność. Polecam każdemu

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2015

Zajęcia dostosowuje do moich potrzeb. Dokładnie tłumaczy materiał. Jest bardzo cierpliwy. Polecam każdemu!!

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2015

Od kilku miesięcy szlifuję swój angielski (poziom średnio zaawansowany) razem z Marcinem. Jestem z zajęć bardzo zadowolony. Zawsze czegoś nowego się nauczę (każdego tygodnia między innymi nowa partia słówek). Korepetycje odbywają się w miłej, nawet nieraz wesołej atmosferze. No i czuję się zmotywowany do tego, by uczyć się dodatkowo samemu w domu. Polecam!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2015

Pełny profesjonalizm !! Zajęcia są bardzo dobrze przygotowane przez prowadzącego , materiał do nauki dostarczany na czas , tematyka i zakres materiału świetnie dopasowany do możliwości osoby poczatkującej w tym języku ;-) Dodatkowym plusem jest sposób prowadzenia zajęć "na odległość" - bardzo wygodne zwłaszcza dla osób , które nie mają czasu na dojadzy ;-)
Jestem bardzo zadowolona z zajęc - polecam w 100 % !

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2014

Od kilku miesięcy Marcin pomaga mi w nauce języka chorwacjkiego. Bardzo sobie chwalę tą naukę. Marcin jest zawsze przygotowany do moich lekcji, jest uważny, błyskawicznie koryguje błędy wskazując ich źródło a do tego tworzy sympatyczną atmosferę. A reszta cóż, jak powiedział mi kiedyś znany autor podręczników do języka angielskiego L.L. Szkutnik: "w temacie nauki jezyka obcego ludzie dzilą się na samouków i nieuków." Jest wtym sporo prawdy ale roli nauczyciela też przecenić nie sposób. Polecam,

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2014

Bardzo profesjonalnie i z pełnym zangażowaniem prowadzone zajęcia. Materiały indywidualnie dobrane do potrzeb oraz poziomu danej osoby. Dbałość o poprawność gramatyczną i ortograficzną języka. Serdecznie Polecam!!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2014

Nauczyciel nie tylko z wiedza, umiejętnościami językowymi, ale i pasją do tego co robi, co mówi i co pozuje uczniowi. Materiały są dostosowane do każdego indywidualnie, tak samo jak tempo nauki. Pan Marcin jest wyrozumiały, aż przerażająco cierpliwy do opornych uczniów :) Serdecznie polecam!

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2014

Zajęcia naprawdę warte swojej ceny i godne polecenia! Świetne materiały, korepetytor wymagający, ale właśnie o takiego mi chodziło, ponieważ w końcu zrozumiałam zawiłości gramatyki i porządnie nauczyłam się języka. Atmosfera na zajęciach również na plus. Takiego korepetytora ze świecą szukać!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2014

Jestem pod ogromnym wrażeniem zajęć. Profesjonalizm w każdym calu! Po każdej lekcji wychodzę z plikiem materiałów i poczuciem, że zrobiłam krok milowy w nauce rosyjskiego. Od czasu rozpoczęcia nauki u Pana Marcina uczenie się języka nie jest już przykrym obowiązkiem, a prawdziwą pasją :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2014

Zdecydowanie polecam korepetycje u Pana Marcina. Przygotował mnie do matury bardzo dobrze oraz równocześnie realizowaliśmy program szkolny. Atmosfera panująca na zajęciach jest bardzo miła, a terminy spotkań mogą być ustalane bardzo elastycznie. Polecam.

avatar
A.L.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2014

zajęcia obdywają się w miłej, przyjaznej atmosferze, bez stresu oraz nalegania na to aby zrealizować cały materiał. Tempo nauki dostosowane jest do ucznia. Możliwość dostosowania godzin nauki do osób pracujących w systemie zmianowym. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.