Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Katowice
Warszawa
Sosnowiec
Gliwice
Zabrze
Bielsko-Biała
Dąbrowa Górnicza
Chorzów
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na zajęcia z języka angielskiego przez Skype.

Po każdych zajęciach ze mną będziesz bogatszy o nowe umiejętności z zakresu słownictwa i gramatyki, które będą stanowiły kolejny krok w kierunku sprawnej komunikacji. Poza tym do każdych zajęć otrzymasz pakiet wysokiej jakości materiałów, na które składa się mój autorski kurs języka, którego nie znajdziesz nigdzie indziej, pliki multimedialne z tekstami omawianymi podczas zajęć, a także dodatkowe ćwiczenia, które dostosuję specjalnie do Twoich umiejętności, byś mógł docelowo osiągnąć sukces i dobrze opanować język. Sprzyjać temu będzie również system powtórek przerobionego materiału, którego skuteczność mogą potwierdzić już setki zadowolonych osób. Część z nich podzieliła się poniżej swoimi opiniami, by ułatwić Ci podjęcie decyzji co do skorzystania z mojej oferty.

Jeśli zdecydujesz się na konwersacje, po lekcji otrzymasz zapis całych zajęć. Będzie on zawierał wszystkie najważniejsze kwestie, analizy błędów, nowe słownictwo oraz grafikę. Dlatego też podczas rozmowy nie musisz zawracać sobie głowy robieniem notatek i możesz całkowicie skupić się na mówieniu. Ja zatroszczę się o całą resztę.

Jestem zawodowym lektorem języków obcych, magistrem filologii z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu w Polsce i za granicą, a także absolwentem studiów tłumaczeniowych. Przez kilka lat mieszkałem i pracowałem poza granicami Polski. Od powrotu do kraju w 2010 roku pracuję jako lektor w ramach własnej działalności. Jako że nauczanie jest moją pasją i podstawowym zajęciem, możesz liczyć na fachowe i odpowiedzialne podejście z mojej strony.

Moja wiedza poparta jest olbrzymim doświadczeniem dydaktycznym, które zdobyłem, prowadząc tysiące godzin zajęć. Tłumaczę w prosty sposób, dlatego zrozumiesz wszystkie omawiane tematy i będziesz czuł duże postępy. Błyskawicznie wychwytuję mocne i słabe strony kursanta, podpowiadam, co i jak poprawić, dobieram odpowiednie materiały, pilnuję poprawnej wymowy i robię mnóstwo innych rzeczy, by nauka przynosiła radość, satysfakcję i widoczne efekty.

Oferta jest skierowana jest do osób dorosłych oraz młodzieży (od czwartej klasy szkoły podstawowej).

Cennik :
• zajęcia indywidualne  – 120 zł,
• zajęcia w parze (2 osoby) – 80 zł,
• zajęcia w małej grupie (3-4 osoby) – 60 zł.

Oferuję również naukę rosyjskiego, serbskiego, chorwackiego oraz niemieckiego.

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 20:00
Wtorek12:00 - 20:00
Środa12:00 - 20:00
Czwartek12:00 - 20:00
Piątek12:00 - 14:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Marcin Puzio
ul. Juliusza Słowackiego 46
43-410 Zebrzydowice
NIP: 548-240-93-50

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 50
avatar
Agnieszka i Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni z nauki chorwackiego online. Pan Marcin wszystko dobrze tłumaczy i ma ogromne pokłady cierpliwości, a zajęcia odbywają się zawsze punktualnie i w miłej atmosferze. Pracujemy na autorskim programie Pana Marcina, który dobrze się sprawdza. Naukę zaczęliśmy od podstaw w lipcu i już zaczynamy rozmawiać, a nawet rozumiemy co nieco z filmików w Internecie. Polecamy serdecznie naukę z Panem Marcinem!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2021

Witam wszystkich
Zajęcia z Panem Marcinem mam od marca tego roku. Nikt mi nie polecił po prostu sam znalazłem i powiem że był to strzał w 10. Wspaniałe podejście do ucznia , zero stresu że czegoś nie odrobiłem po prostu nadrabiamy na lekcjach.
Pan Marcin zawsze punktualny jak Szwajcarski Zegarek jak muszę się czegoś nauczyć materiał posyłany na maila . Nauczyciel z powołania. Polecam Serdecznie

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2021

Na zajęcia online, co prawda niestety tylko raz w tygodniu uczęszczam od roku. Pan Marcin jest zawsze przygotowany, materiały wysyłane są z wyprzedzeniem, ponadto dzięki temu że są to zajęcia indywidualne to mogliśmy przyspieszać tematy które już znałam i mogłam nadrobić w formie prac domowych.
Tempo zajęć i zakres jest dostosowywany do moich potrzeb na bieżąco.
Pan Marcin jest bardzo cierpliwą, kompetentną osobą, która chce i potrafi tłumaczyć i uczyć.
Widać że nauczanie jest czymś co go cieszy, tak samo jak i szlifowanie języków czy zgłębianie kultury danych krajów (w moim przypadku był to chorwacki).
Gorąco polecam lektora, gdyż robi to z pasją i ma przygotowane własne materiały co za tym idzie ułożony program nauczania co sprzyja nauce.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2021

Dziękuję Marcinowi za cierpliwość i fajne zajęcia!
Świetna organizacja zajęć, bardzo ciekawa, dynamiczna, bez chwili na nudę.
Marcin jest zawsze perfekcyjnie przygotowany starając się, aby stworzone zadania angażowały moją wyobraźnię, rozwijały słownictwo z różnych dziedzin i umożliwiły korektę błędów, które popełniam. Bardzo ważne jest to, że są interesujące!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2021

W zeszłym roku na lekcje online z Panem Marcinem, zapisałam najpierw córkę, która była uczennicą 5 klasy. Z zaciekawieniem podsłuchiwałam :) lekcje córki i obserwowałam jej postępy. Córka bardzo polubiła te lekcje. Widząc jak skuteczne i pełne zaangażowania jest nauczanie Pana Marcina postanowiłam sama się zapisać, aby odświeżyć wiedzę. Ostatnie naście lat angielskiego używałam głównie w bardzo lakonicznych mailach w pracy, przez co całe ciekawe słownictwo zostało przeze mnie zapomniane. Przez pół roku mojej nauki dzięki materiałom przygotowanym przez Pana Marcina, widzę jak bardzo rozwinęłam zasób słów i wymowę, natomiast moja córka dzięki intensywnym lekcjom (obecnie 2x w tygodniu) w najbliższym czasie będzie zdawała egzamin A2 Flyers. Bardzo polecam!

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2020

Lekcje z Panem Marcinem to pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu z całego serca . Ogromna wiedza, oraz sam przekaz informacji sprawia, że uczeń sam siada z przyjemnością do nauki i nie może się doczekać kolejnych zajęć.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2020

Lekcje zacząłem ponad 5 lat temu. W tym czasie, dzięki spotkaniom najpierw 2 x a potem 1x w tygodniu zacząłem posługiwać się angielskim na tyle swobodnie, że obecnie jestem pracownikiem działu eksportu w firmie, która obecna jest na wielu rynkach w Europie. Lekcje pomogły mi zwłaszcza w mówieniu i słownictwie, bo taki był założony na samym początku ich cel. Mówić szybko i świadomie używać konstrukcji gramatycznych w czasie rzeczywistym. Wiadomo, że potrzebna jest też praca własna, a codzienny kontakt z językiem w pracy dawał mi dodatkową motywację i pozwalał na szybsze obycie się z nim, jednak dzięki P. Marcinowi poszło sprawnie. Najpierw odświeżyliśmy moją gramatykę, potem przerobiliśmy tony ćwiczeń i przeszliśmy do regularnych speaking'ów z okresowymi powtórkami zagadnień gramatycznych. Na prawdę fajne zajęcia, w dobrej atmosferze, z dużym zaangażowaniem lektora i nie kończącą się korekcją moich błędów. Aż do czasu, kiedy korekt jest już zaledwie kilka na 45 minut rozmowy. Dziękuję!

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2020

Pan Marcin jest świetnym nauczycielem. Zawsze przygotowany do zajęć, mający bardzo dobry kontakt z uczniem, umiejący zachęcić do nauki języka jak również w doskonały sposób przekazujący swoim kursantom wiedzę. Synowie są bardzo zadowoleni. Po zajęciach z Panem Marcinem widać u nich bardzo duży postęp w nauce języka. To godny polecenia korepetytor/nauczyciel.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2020

Mam duże szczęście mogąc mieć lekcje j.angielskiego z p. Marcinem. Lekcje mam przez skype , co jest bardzo wygodne. Pan Marcin jest bardzo cierpliwym nauczycielem z ogromną wiedzą i ciekawym pomysłem na prowadzenie lekcji. Przełamałam barierę w mówieniu i czuję progres, dlatego szczerze zachęcam do lekcji z p. Marcinem.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Uczę się z Panem Marcinem jezyka chorwackiego i bardzo go sobie chwalę :) Nauczyciel z powołania, ze świecą takiego szukać!

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2019

Od kilku miesięcy uczę się z Marcinem języka angielskiego i mogę powiedzieć, że Marcin to kompetentny, rzeczowy i świetny nauczyciel. Zwraca uwagę na szczegóły i ma dużą wiedzę, którą potrafi przekazać. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2019

Korepetycje na najwyższym poziomie. Przygotowuje się do matury z języka angielskiego i jestem bardzo zadowolona.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2019

Korepetycje na najwyższym poziomie . Świetne tłumaczenie czasów angielskich. Pełen profesjonalizm. Polecam :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2019

Uczę się języka chorwackiego. Świetny kontakt, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Jestem bardzo zadowolona, polecam gorąco.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2019

Z Marcinem odbywam lekcje języka chorwackiego. Jestem bardzo zadowolona. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze. Materiał realizujemy bardzo sprawnie, czuję szybkie postępy w krótkim czasie. Naprawdę polecam. Bogate słownictwo, a także gramatyka.

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2018

Korepetytor godny polecenia! Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Kładzie nacisk na najmniejsze szczegóły poprawności językowej. Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2018

Świetny nauczyciel, polecam każdemu kto chce się douczyć lub nauczyć jakiegoś jezyka!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2018

Z czystym sumieniem polecam.Dobra atmosfera i jeszcze lepszy przekaz wiadomości.Nic tylko się uczyć!!!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2018

Bardzo profesjonalne podejście i w 100% program nauczania dopasowany indywidualnie pod ucznia. Bardzo konkretny i komunikatywny korepetytor - zna się na tym co robi, gorąco polecam ;)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2017

Nauczyciel zawsze przygotowany na zajęcia. Lekcje z nim wyglądają tak jak właśnie chciałem, żeby wyglądały. Wyjaśnia wszystkie gramatyczne niuanse, dzięki którym angielski staje się bardziej zrozumiały. Wyjaśnia w jaki sposób należy wymawiać dane słowo a przy tym jest bardzo cierpliwy, nie popędza nie pogania, dostosowuje się do tempa ucznia. Lekcje są tak zorganizowane, że motywują ucznia do nauki w szczególności poszerzania słownictwa.
Mówiąc wprost profesjonalista. Gorąco polecam wszystkim.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2017

Profesjonalny nauczyciel języka angielskiego, zawsze przygotowany do zajęć. Lekcje są ciekawe i przede wszystkim dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości osoby uczącej się. Zajęcia przebiegają w miłej, bezstresowej atmosferze.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2017

Pełen profesjonalizm. Zajęcia zawsze przygotowane. Reguły jasno i przejrzyście wyjaśnione. Doskonałe podejście do ucznia. Gorąco polecam każdemu.

avatar
Staniław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2017

Świetny nauczyciel, znakomity warsztat, metodyka, indywidualnie dobrany materiał do poziomu ucznia. Gorąco polecam

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2017

Bardzo profesjonalne podejście do ucznia.Polecam. Dobre przygotowanie, dobry kontakt. Własne materiały. Wszystko na tak.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2017

Doskonałe podejście do ucznia, córka jest zachwycona a co najważniejsze widać efekty pracy, co nas z żoną bardzo cieszy. Gorąco polecam Pana Marcina bo to jeden z najlepszych korepetytorów jakich miałem okazję spotkać.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2016

Bardzo dobrze przygotowany materiał do poziomu ucznia, trafna informacja zwrotna na temat co należy poprawić i w jakim kierunku powinna iść dalsza nauka. polecam

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2016

Miła atmosfera. Pan Marcin jest spokojnym i cierpliwym nauczycielem o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Bardzo serdecznie polecam.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2016

Zajęcia bardzo mi się podobają, polecam je wszystkim.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2016

Na zajęciach jest miła atmosfera. Marcin zawsze tłumaczy w sposób jasny i zrozumiały. Jestem bardzo zadowolony z zajęć, bardzo polecam.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2016

Atmosfera bardzo miła zajęcia prowadzone są bezstresowo jestem zadowolona polecam wszystkim zainteresowanym

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2016

Zdecydowanie na tak. Miła atmosfera na zajęciach.Dobrze tłumaczony materiał.Szlifowane aż do skutku.Po zajęciach z panem Marcinem bardzo podniosły się moje stopnie w szkole.materiał jest tłumaczony ze szkoły a nawet i dodatkowy. polecam

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2015

Najpierw, przez kilka miesięcy, razem z żoną mieliśmy zajęcia z Marcinem z języka rosyjskiego. Poza oficjalnym językiem Marcin ma olbrzymi zasób słownictwa nieoficjalnego, którego przyswojenie pozwoli nam przy najbliższym kontakcie z osobami rosyjskojęzycznymi na swobodną komunikację. Marcin wykonuje również tłumaczenia tekstów marketingowych dla firmy żony. Obecnie współpracuję z nim w zakresie nauki języka angielskiego - jest zawsze przygotowany, a lekcje prowadzone są w sposób przemyślany i zrozumiały. Efekty są znakomite, chociaż nie ukrywam że wkładam dużo pracy w przygotowanie zadanego materiału. Gorąco polecam Marcina jako lektora i tłumacza!!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2015

Zajęcia z Marcinem są bardzo przyjemne, dopasowane do aktualnych potrzeb, zawsze dobrze przygotowane plus dodatkowe materiały. Marcin tłumaczy w sposób jasny i przejrzysty, zajęcia zawsze ciekawe. polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2015

Poznałam w życiu wielu lektorów i mam porównanie; Marcin jest rewelacyjny - ma ogromną wiedzę i łatwość jej przekazywania. Pracuje na bardzo ciekawych podręcznikach, w których wszystkie reguły są jasno i przejrzyście wyjaśnione. Atmosfera bardzo miła; jest bezstresowo :)

avatar
Oksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2015

Polecam, zadania zawsze dobrane wg potrzeb i poziomu. Zawsze miła atmosfera.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2015

Marcin to jedyna osoba , która znalazła dla mnie czas w godzinach które mnie pasują. Dopasował grafik spotkań do mojego trybu pracy . Czego nie dało rady zrobić z innymi nauczycielami . Marcin podchodzi do nauczania bardzo profesjonalnie a atmosfera na zajęciach jest bardzo miła . Lekcje są dostosowanie do moich potrzeb i wymagań . Do tego wszystkiego dostaje bardzo dużo materiałów tzn. ćwiczeń , objaśnień , testów . Polecam

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2015

Polecam wszystkim! Pełen profesjonalizm pana Marcina. Zajęcia indywidualnie dostosowane do potrzeb. Nauka staje się czystą przyjemnością!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2015

Bardzo polecam! Pan Marcin zawsze jest przygotowany, dostaję dużo materiałów. Nauka jest dopasowana do mojego poziomu i możliwości. Zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie. Jeśli chcecie się szybko i dobrze nauczyć języka to właściwy adres. Aha, i wiele ciekawostek językowych, których nie znajdziecie w podręcznikach ani u innych nauczycieli.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2015

Pan Marcin uczy jasno i zrozumiale, poziom dostosowuje do możliwości. Korepetycje z najwyższej półki. Super atmosfera, gorąco polecam!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Jestem bardzo zadowolony z lekcji z Panem Marcinem. Po jego stronie pełen profesjonalizm. Nauka sprawia przyjemność. Polecam każdemu

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2015

Zajęcia dostosowuje do moich potrzeb. Dokładnie tłumaczy materiał. Jest bardzo cierpliwy. Polecam każdemu!!

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2015

Od kilku miesięcy szlifuję swój angielski (poziom średnio zaawansowany) razem z Marcinem. Jestem z zajęć bardzo zadowolony. Zawsze czegoś nowego się nauczę (każdego tygodnia między innymi nowa partia słówek). Korepetycje odbywają się w miłej, nawet nieraz wesołej atmosferze. No i czuję się zmotywowany do tego, by uczyć się dodatkowo samemu w domu. Polecam!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2015

Pełny profesjonalizm !! Zajęcia są bardzo dobrze przygotowane przez prowadzącego , materiał do nauki dostarczany na czas , tematyka i zakres materiału świetnie dopasowany do możliwości osoby poczatkującej w tym języku ;-) Dodatkowym plusem jest sposób prowadzenia zajęć "na odległość" - bardzo wygodne zwłaszcza dla osób , które nie mają czasu na dojadzy ;-)
Jestem bardzo zadowolona z zajęc - polecam w 100 % !

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2014

Od kilku miesięcy Marcin pomaga mi w nauce języka chorwacjkiego. Bardzo sobie chwalę tą naukę. Marcin jest zawsze przygotowany do moich lekcji, jest uważny, błyskawicznie koryguje błędy wskazując ich źródło a do tego tworzy sympatyczną atmosferę. A reszta cóż, jak powiedział mi kiedyś znany autor podręczników do języka angielskiego L.L. Szkutnik: "w temacie nauki jezyka obcego ludzie dzilą się na samouków i nieuków." Jest wtym sporo prawdy ale roli nauczyciela też przecenić nie sposób. Polecam,

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2014

Bardzo profesjonalnie i z pełnym zangażowaniem prowadzone zajęcia. Materiały indywidualnie dobrane do potrzeb oraz poziomu danej osoby. Dbałość o poprawność gramatyczną i ortograficzną języka. Serdecznie Polecam!!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2014

Nauczyciel nie tylko z wiedza, umiejętnościami językowymi, ale i pasją do tego co robi, co mówi i co pozuje uczniowi. Materiały są dostosowane do każdego indywidualnie, tak samo jak tempo nauki. Pan Marcin jest wyrozumiały, aż przerażająco cierpliwy do opornych uczniów :) Serdecznie polecam!

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2014

Zajęcia naprawdę warte swojej ceny i godne polecenia! Świetne materiały, korepetytor wymagający, ale właśnie o takiego mi chodziło, ponieważ w końcu zrozumiałam zawiłości gramatyki i porządnie nauczyłam się języka. Atmosfera na zajęciach również na plus. Takiego korepetytora ze świecą szukać!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2014

Jestem pod ogromnym wrażeniem zajęć. Profesjonalizm w każdym calu! Po każdej lekcji wychodzę z plikiem materiałów i poczuciem, że zrobiłam krok milowy w nauce rosyjskiego. Od czasu rozpoczęcia nauki u Pana Marcina uczenie się języka nie jest już przykrym obowiązkiem, a prawdziwą pasją :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2014

Zdecydowanie polecam korepetycje u Pana Marcina. Przygotował mnie do matury bardzo dobrze oraz równocześnie realizowaliśmy program szkolny. Atmosfera panująca na zajęciach jest bardzo miła, a terminy spotkań mogą być ustalane bardzo elastycznie. Polecam.

avatar
A.L.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2014

zajęcia obdywają się w miłej, przyjaznej atmosferze, bez stresu oraz nalegania na to aby zrealizować cały materiał. Tempo nauki dostosowane jest do ucznia. Możliwość dostosowania godzin nauki do osób pracujących w systemie zmianowym. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.