Małgorzata Maksymowicz

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Wrocław

Małgorzata Maksymowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/518 opinii
Dla użytkownika Małgorzata Maksymowicz

O mnie

Witam,<br /><br />

Jestem studentką absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Korepetycji mogę udzielać z następujących przedmiotów:<br /><br />

<br /><br />

Matematyka (szkoła podstawowa - gimnazjum - liceum - matura)<br /><br />

Język Angielski (szkoła podstawowa - gimnazjum - liceum - do poziomu B2 włącznie)<br /><br />

Statystyka matematyczna i opisowa<br /><br />

Język Polski ( szkoła podstawowa - gimnazjum - liceum - matura)<br /><br />

<br /><br />

i wiele, wiele innych.<br />

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt.<br />

Oferuję również rozwiązywanie zadań i pomoc w pisaniu prac z powyższych przedmiotów.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2021

Zdecydowanie polecam panią Małgosię! W bardzo krótkim czasie nauczyła mnie jak pisać rozszerzoną formę wypowiedzi, a miałam z tym ogromny problem. Finalnie, dzięki korepetycjom uzyskałam wynik 80%. Zajęcia zawsze upływały w miłej atmosferze, a pani Małgosia przygotowywała tematy kolejnych spotkań tak, aby powtórzyć materiał, rozszerzyć go, a dodatkowo polecała mi teksty, które pomogły mi w przygotowaniach.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

Mocno polecam zajęcia z Panią Małgosia! Przygotowała mnie do egzaminu maturalnego z rozszerzonego j. polskiego zaledwie w rok czasu, a wynik który otrzymałam przerósł moje oczekiwania :) Każda lekcja była poprowadzona ciekawie, uczestniczyłam w każdej z nich z przyjemnością! Pani Małgosia sprawiła ze przygotowania do matury były bardziej przyjemnością niz przymusem :)

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Szczerze polecam korepetycje z Panią Małgosią. Rok temu postanowiłam, że spróbuję podejść do matury 2021 po 16 latach przerwy w nauce:) najbardziej obawiałam się języka polskiego, ale dzięki Pani Małgosi udało się i zdałam na 69% dla mnie to ogromny sukces!!!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Pani Małgosia jest świetną polonistką. Z nią lekcje polskiego są przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem do matury. Po 10-ciu latach od zakończenia szkoły średniej postanowiłam podejść do matury. To chyba cud, że trafiłam na Panią Gosie. Zajęcia były całkowicie bezstresowe z humorem i zdrowym podejściem. Przerobiłyśmy obowiązkowe lektury, napisałam bardzo dużo rozprawek, które Pani Gosia zawsze skrupulatnie sprawdzała i oceniała jak na maturze. Zna wymogi, wie jak i czego uczyć. Zajęcia były online, nigdy nie było problemów z łączem czy ze słabym zasięgiem lub głosem. Maturę napisałam na ponad 70% jestem ogromnie zadowolona i szczerze dziękuje za solidne przygotowanie.
Pozdrawiam serdecznie, Iwona

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2020

Szczerze polecam. Świetny kontakt i wyczucie potrzeb. Syn zachwycony atmosferą. Trudne zagadnienia stały się nareszcie proste :-)
Serdecznie dziękujemy

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2020

Jestem bardzo zadowolony z wyników pracy Pani Małgosi. Dzięki korepetycjom, bardzo dobremu kontaktowi, współpracy syn zdecydowanie poprawił oceny z języka polskiego i zdał egzamin ósmoklasisty na 80% .

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

O Pani Małgosi można wypowiadać się wyłącznie w samych superlatywach. Jest przemiłą osobą, z doskonałym podejściem do ucznia. Uczy wspaniale, wszystko potrafi wytłumaczyć, tak że nawet "Pan Tadeusz" i "Syzyfowe prace" wydają się łatwe i przyjemne. Zawsze pomocna, a w dobie pandemii dostępna także online, co moim zdaniem jest ogromną zaletą. My na pewno do niej wrócimy.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Dzięki zajęciom z Panią Małgorzatą w cztery miesiące powtórzyłam najważniejsze lektury, poćwiczyłam pisanie wypracowania na podstawę, konstrukcję wypowiedzi do matury ustnej oraz nauczyłam się pisać wypracowania na rozszerzenie. Dzięki podsyłanym materiałom miałam na czym ćwiczyć - razem interpretowałyśmy teksty i krok po kroku analizowałyśmy to, co napisałam, dzięki czemu mogłam zrozumieć, czego właściwie oczekuje się na maturze. Same zajęcia przebiegały w bardzo sympatycznej atmosferze, co jest szczególnie ważne - mając nauczyciela, po którym widać zaangażowanie i chęć pomocy uczniowi, samemu chce się bardziej starać i szlifować osiągnięcia. Polecam tę Panią każdemu, kto chce się rzetelnie i w uporządkowowany sposób przygotować do matury :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Panią Małgosię poznałem po nieudanej maturze próbnej. To była porażka, bo miałem zaledwie 28%. Wynik z pewnością był moją winą, bo jestem osobą z umysłem ścisłym. Nie umiałem pisać rozprawek i rozwiązywać testu czytania ze zrozumieniem optymalnie, aby zdążyć wyrobić się w czasie. Na szczęście, dzięki Pani Małgosi zrozumiałem, co robiłem źle. Wszystkie lekcje odbywały się w spokojnej i miłej atmosferze, ponieważ Pani Małgosia ma dużo cierpliwości i jest bardzo wyrozumiała. Te wszystkie czynniki sprawiły, że otworzyłem się i nawet polubiłem ten przedmiot, a szczególnie pisanie rozprawek, które dawały mi dużo satysfakcji.
Moja przygoda z językiem polskim zakończyła się szczęśliwie, bo maturę zdałem bardzo zadowalająco, z wynikiem 64%. Jeżeli ponownie musiałbym wybierać korepetytora, to byłaby to z pewnością Pani Małgosia! Jest to osoba z powołania, a nie z przypadku, zaangażowana w to co robi i której zależy, aby uczeń zdał jak najlepiej. Dziękuję Pani za poświęcony czas i życzę dalej tej pozytywnej energii!!!

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Pani Małgorzata pomagała mi w przygotowaniu do matury z języka polskiego rozszerzonego. Chociaż w ciągu jedynie kilku miesięcy musiałam nadrobić materiał prawie od podstaw, dzięki zajęciom z Panią Małgorzatą udało mi się to zrobić, a wynik egzaminu przerósł moje oczekiwania. Nie tylko omawiałyśmy wymagane teksty, lecz także wiele dodatkowych, które zawsze okazywały się inspirujące do sięgania po podobne pozycje.
Korepetycje musiałam pogodzić z pracą i studiami, więc zdarzało się, że nieoczekiwanie prosiłam o zmianę godziny zajęć. Pani Małgorzata była bardzo wyrozumiała w tej kwestii. Lekcje odbywały się w przyjemnej atmosferze. Materiały były zawsze przejrzyście tłumaczone i wcześniej przygotowane.
Serdecznie polecam!

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2020

Lekcje z Panią Małgosią są bardzo efektywne i prowadzone w przyjaznej atmosferze. Syn, mający ścisły umysł, potrzebował pomocy w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, ponieważ z każdym rokiem nauki w szkole nawarstwiały się braki, niezrozumienie zagadnień i niechęć do przedmiotu. Kilka miesięcy pracy (od września do czerwca) wystarczyły, aby syn podniósł poziom pisania testów o kilkadziesiąt procent , a wynik końcowy przerósł nasze oczekiwania. Szczerze polecam korepetycje z Panią Małgosią.

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2019

Miła i przyjazna atmosfera; wszystko było bardzo fajnie wytłumaczone, spokojnie i z uśmiechem.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2019

Jestem bardzo wdzięczna Pani Małgosi za pomoc w przygotowaniach do matury. Dzięki jej umiejętnemu przekazywaniu wiedzy oraz profesjonalizmowi w prowadzeniu spotkań, wyniki majowych egzaminów przeszły moje oczekiwania. Zajęcia odbywały się w bardzo przyjemnej atmosferze. Dodatkowym atutem były materiały przygotowywane przez Panią Małgosię, z których korzystałam podczas lekcji, jak i w domu. Serdecznie polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2018

Pani Małgosia pomogła mi w przygotowaniach do matury z języka polskiego, a w szczególności z jej pomocą nauczyłam się wielu przydatnych kwestii dotyczących sztuki pisania. Zajęcia odbywały się w niezmiernie miłej atmosferze. Mogłam liczyć na pomoc ze strony Pani Małgorzaty nie tylko w czasie korepetycji, ale także drogą mailową.
Polecam! 100000...000% skuteczniści!!!! :):)

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Małgorzata pomagała mi z przygotowaniami do matury. Jak ścisłowiec, miałem problemy z językiem polskim. Małgorzata pomogła mi uporządkować i usystematyzować wiedzę, przez co nauka stała się dla mnie prostsza i przyjemniejsza. Matura oczywiście na plus.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2017

Trzy miesiące przed maturą zdecydowałam się na korepetycje z Panią Małgorzatą. Lekcje były prowadzone w przyjemnej atmosferze i dokładnie zaplanowane przez P. Małgosię. Dostawałam także materiały, nad którymi wspólnie pracowałyśmy. Maturę ustną z j. polskiego zdałam na 78%. Natomiast z matury pisemnej otrzymałam 91%! Był to najwyższy wynik w Polsce. Wow! :). Bardzo polecam

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2014

Konkretnie i skutecznie. Polecam wszystkim!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2014

Wszystko tłumaczone jasno i przejrzyście, polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.