Małgorzata Maksymowicz

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na efektywne zajęcia z języka polskiego. Jestem absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim i nauczanie jest moją pasją od wielu lat, dlatego też oferuję pomoc na wielu płaszczyznach m.in.:

nadrabianie zaległości (czy to tych dotyczących gramatyki, czy literatury)
• przygotowanie do Egzaminu Ósmoklasisty
• przygotowanie do Matury (rozszerzonej i podstawowej) z języka polskiego ( ustnej i pisemnej! )
nauka pisania wypracowań
• język polski online

Posiadam wszelkie potrzebne materiały, duże doświadczenie oraz wiele cierpliwości.

Jak wyglądają zajęcia online?

  • Lekcje odbywają się na Skype/Google Meet
  • Podczas zajęć korzystamy z Google Docs, gdzie razem z uczniem mamy dostęp do notatek. Ponadto, w aplikacji mogę poprawiać prace pisemne w trybie śledzenia zmian, dzięki czemu są widoczne wszystkie sugestie i komentarze dot. błędów. 

Dlaczego warto uczyć się online?

  • Nie musimy tracić czasu ani pieniędzy na dojazdy
  • Nie zgubisz notatek ani nie zapomnisz zabrać zadania domowego, gdyż wszystko zapisujemy sobie w naszym e-zeszycie
  • Możesz zaparzyć sobie ulubioną herbatę, usiąść w wygodnym fotelu i zacząć naukę. :)

Cennik:
- Pakiet 10 zajęć - 1400zł
- Pojedyncze zajęcia - 160zł/60 minut
- Pierwsze zajęcia - 140zł/60 minut

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail! :)
Serdecznie pozdrawiam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 25
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2024

Mogę z czystym sumieniem polecić korepetycje u Pani Małgorzaty, dzięki jej zaangażowaniu udało mi się uzyskać wynik 90% z języka polskiego na poziomie podstawowym.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2023

Bardzo polecam zajęcia z p. Małgorzatą. Pomagała mojemu synowi w opanowaniu języka polskiego do matury. Dzięki Jej zaangażowaniu oraz egzekwowaniu zadawanych prac "do domu" syn zdał maturę, a nawet stwierdził, że bardzo polubił język polski :) Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2023

Pani Małgosia podjęła się przygotowania mnie do napisania matury na poziomie rozszerzonym, która została oceniona na 86%, ponadto pomogła mi w usystematyzowaniu mojej wiedzy z zakresu podstawowego, co pozwoliło mi osiągnąć wynik 93% z egzaminu pisemnego i 90% z ustnego. Zajęcia z Panią Małgosią należały do tych, które będę wspominać najlepiej z całego okresu edukacji, ponieważ poza osiągnięciem postawionych przed sobą celów pozwoliły mi, także lepiej poznać kulturę i sztukę. Pani Małgosia podczas zajęć była bardzo zaangażowana i starała się jak najlepiej przybliżyć uczniowi świat literatury.

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2023

Z ręką na sercu mogę polecić panią Małgosię, która pomogła mi się przygotować do egzaminu dojrzałości. Korepetycje odbywały się w przyjaznej atmosferze, a maturę udało mi się zdać z bardzo dobrym wynikiem.

avatar
Fryderyk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2023

Zaledwie kilka zajęć pozwoliło mi usystematyzować swoją wiedzę przed maturą ustną, podejść do niej z pełnym spokojem oraz zdać na powyżej 90%. Atmosfera na lekcji jest bardzo miła i bezstresowa. Informacje są przekazane w klarowny sposób.
Zaiste polecam

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2022

Pani Małgosia jest wspaniałą polonistką. Przygotowywała mnie do egzaminów klasyfikacyjnych na nauczaniu domowym oraz do matury. Zajęcia zawsze odbywały się w miłej atmosferze. Pani Małgosia ma niezwykły dar do przekazywania wiedzy. Dokładnie tłumaczyła mi każde zagadnienie. Podczas naszej współpracy skupiałyśmy się na opanowaniu podstawy programowej oraz na doskonaleniu umiejętności pisania rozprawek. Dzięki pomocy Pani Małgosi zawsze radziłam sobie z każdymi egzaminami. Udało mi się także bardzo dobrze zdać maturę z języka polskiego. Serdecznie polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2022

Gorąco polecam lekcje u Pani Małgosi! Przez całe liceum nie mogłam liczyć na dobrą naukę w szkole, przez co miałam ogromne braki, na szczęście rok maturalnej klasy wystarczył nam do nadrobienia wszystkiego, dzięki czemu wyniki z matury podstawowej jak i rozszerzonej były na prawdę wysokie. Lekcje odbywają się w przemiłej atmosferze, są świetnie zorganizowane, Pani Małgosia zawsze dostarcza wiele potrzebnych materiałów, które w przypadku lekcji online są zawsze dostępne.
Dziękuję Pani Małgosiu :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2021

Zdecydowanie polecam panią Małgosię! W bardzo krótkim czasie nauczyła mnie jak pisać rozszerzoną formę wypowiedzi, a miałam z tym ogromny problem. Finalnie, dzięki korepetycjom uzyskałam wynik 80%. Zajęcia zawsze upływały w miłej atmosferze, a pani Małgosia przygotowywała tematy kolejnych spotkań tak, aby powtórzyć materiał, rozszerzyć go, a dodatkowo polecała mi teksty, które pomogły mi w przygotowaniach.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

Mocno polecam zajęcia z Panią Małgosia! Przygotowała mnie do egzaminu maturalnego z rozszerzonego j. polskiego zaledwie w rok czasu, a wynik który otrzymałam przerósł moje oczekiwania :) Każda lekcja była poprowadzona ciekawie, uczestniczyłam w każdej z nich z przyjemnością! Pani Małgosia sprawiła ze przygotowania do matury były bardziej przyjemnością niz przymusem :)

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Szczerze polecam korepetycje z Panią Małgosią. Rok temu postanowiłam, że spróbuję podejść do matury 2021 po 16 latach przerwy w nauce:) najbardziej obawiałam się języka polskiego, ale dzięki Pani Małgosi udało się i zdałam na 69% dla mnie to ogromny sukces!!!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Pani Małgosia jest świetną polonistką. Z nią lekcje polskiego są przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem do matury. Po 10-ciu latach od zakończenia szkoły średniej postanowiłam podejść do matury. To chyba cud, że trafiłam na Panią Gosie. Zajęcia były całkowicie bezstresowe z humorem i zdrowym podejściem. Przerobiłyśmy obowiązkowe lektury, napisałam bardzo dużo rozprawek, które Pani Gosia zawsze skrupulatnie sprawdzała i oceniała jak na maturze. Zna wymogi, wie jak i czego uczyć. Zajęcia były online, nigdy nie było problemów z łączem czy ze słabym zasięgiem lub głosem. Maturę napisałam na ponad 70% jestem ogromnie zadowolona i szczerze dziękuje za solidne przygotowanie.
Pozdrawiam serdecznie, Iwona

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2020

Szczerze polecam. Świetny kontakt i wyczucie potrzeb. Syn zachwycony atmosferą. Trudne zagadnienia stały się nareszcie proste :-)
Serdecznie dziękujemy

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2020

Jestem bardzo zadowolony z wyników pracy Pani Małgosi. Dzięki korepetycjom, bardzo dobremu kontaktowi, współpracy syn zdecydowanie poprawił oceny z języka polskiego i zdał egzamin ósmoklasisty na 80% .

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

O Pani Małgosi można wypowiadać się wyłącznie w samych superlatywach. Jest przemiłą osobą, z doskonałym podejściem do ucznia. Uczy wspaniale, wszystko potrafi wytłumaczyć, tak że nawet "Pan Tadeusz" i "Syzyfowe prace" wydają się łatwe i przyjemne. Zawsze pomocna, a w dobie pandemii dostępna także online, co moim zdaniem jest ogromną zaletą. My na pewno do niej wrócimy.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Dzięki zajęciom z Panią Małgorzatą w cztery miesiące powtórzyłam najważniejsze lektury, poćwiczyłam pisanie wypracowania na podstawę, konstrukcję wypowiedzi do matury ustnej oraz nauczyłam się pisać wypracowania na rozszerzenie. Dzięki podsyłanym materiałom miałam na czym ćwiczyć - razem interpretowałyśmy teksty i krok po kroku analizowałyśmy to, co napisałam, dzięki czemu mogłam zrozumieć, czego właściwie oczekuje się na maturze. Same zajęcia przebiegały w bardzo sympatycznej atmosferze, co jest szczególnie ważne - mając nauczyciela, po którym widać zaangażowanie i chęć pomocy uczniowi, samemu chce się bardziej starać i szlifować osiągnięcia. Polecam tę Panią każdemu, kto chce się rzetelnie i w uporządkowowany sposób przygotować do matury :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Panią Małgosię poznałem po nieudanej maturze próbnej. To była porażka, bo miałem zaledwie 28%. Wynik z pewnością był moją winą, bo jestem osobą z umysłem ścisłym. Nie umiałem pisać rozprawek i rozwiązywać testu czytania ze zrozumieniem optymalnie, aby zdążyć wyrobić się w czasie. Na szczęście, dzięki Pani Małgosi zrozumiałem, co robiłem źle. Wszystkie lekcje odbywały się w spokojnej i miłej atmosferze, ponieważ Pani Małgosia ma dużo cierpliwości i jest bardzo wyrozumiała. Te wszystkie czynniki sprawiły, że otworzyłem się i nawet polubiłem ten przedmiot, a szczególnie pisanie rozprawek, które dawały mi dużo satysfakcji.
Moja przygoda z językiem polskim zakończyła się szczęśliwie, bo maturę zdałem bardzo zadowalająco, z wynikiem 64%. Jeżeli ponownie musiałbym wybierać korepetytora, to byłaby to z pewnością Pani Małgosia! Jest to osoba z powołania, a nie z przypadku, zaangażowana w to co robi i której zależy, aby uczeń zdał jak najlepiej. Dziękuję Pani za poświęcony czas i życzę dalej tej pozytywnej energii!!!

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Pani Małgorzata pomagała mi w przygotowaniu do matury z języka polskiego rozszerzonego. Chociaż w ciągu jedynie kilku miesięcy musiałam nadrobić materiał prawie od podstaw, dzięki zajęciom z Panią Małgorzatą udało mi się to zrobić, a wynik egzaminu przerósł moje oczekiwania. Nie tylko omawiałyśmy wymagane teksty, lecz także wiele dodatkowych, które zawsze okazywały się inspirujące do sięgania po podobne pozycje.
Korepetycje musiałam pogodzić z pracą i studiami, więc zdarzało się, że nieoczekiwanie prosiłam o zmianę godziny zajęć. Pani Małgorzata była bardzo wyrozumiała w tej kwestii. Lekcje odbywały się w przyjemnej atmosferze. Materiały były zawsze przejrzyście tłumaczone i wcześniej przygotowane.
Serdecznie polecam!

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2020

Lekcje z Panią Małgosią są bardzo efektywne i prowadzone w przyjaznej atmosferze. Syn, mający ścisły umysł, potrzebował pomocy w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, ponieważ z każdym rokiem nauki w szkole nawarstwiały się braki, niezrozumienie zagadnień i niechęć do przedmiotu. Kilka miesięcy pracy (od września do czerwca) wystarczyły, aby syn podniósł poziom pisania testów o kilkadziesiąt procent , a wynik końcowy przerósł nasze oczekiwania. Szczerze polecam korepetycje z Panią Małgosią.

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2019

Miła i przyjazna atmosfera; wszystko było bardzo fajnie wytłumaczone, spokojnie i z uśmiechem.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2019

Jestem bardzo wdzięczna Pani Małgosi za pomoc w przygotowaniach do matury. Dzięki jej umiejętnemu przekazywaniu wiedzy oraz profesjonalizmowi w prowadzeniu spotkań, wyniki majowych egzaminów przeszły moje oczekiwania. Zajęcia odbywały się w bardzo przyjemnej atmosferze. Dodatkowym atutem były materiały przygotowywane przez Panią Małgosię, z których korzystałam podczas lekcji, jak i w domu. Serdecznie polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2018

Pani Małgosia pomogła mi w przygotowaniach do matury z języka polskiego, a w szczególności z jej pomocą nauczyłam się wielu przydatnych kwestii dotyczących sztuki pisania. Zajęcia odbywały się w niezmiernie miłej atmosferze. Mogłam liczyć na pomoc ze strony Pani Małgorzaty nie tylko w czasie korepetycji, ale także drogą mailową.
Polecam! 100000...000% skuteczniści!!!! :):)

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Małgorzata pomagała mi z przygotowaniami do matury. Jak ścisłowiec, miałem problemy z językiem polskim. Małgorzata pomogła mi uporządkować i usystematyzować wiedzę, przez co nauka stała się dla mnie prostsza i przyjemniejsza. Matura oczywiście na plus.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2017

Trzy miesiące przed maturą zdecydowałam się na korepetycje z Panią Małgorzatą. Lekcje były prowadzone w przyjemnej atmosferze i dokładnie zaplanowane przez P. Małgosię. Dostawałam także materiały, nad którymi wspólnie pracowałyśmy. Maturę ustną z j. polskiego zdałam na 78%. Natomiast z matury pisemnej otrzymałam 91%! Był to najwyższy wynik w Polsce. Wow! :). Bardzo polecam

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2014

Konkretnie i skutecznie. Polecam wszystkim!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2014

Wszystko tłumaczone jasno i przejrzyście, polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.