Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Wrocław

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2010 - aktualnie
Lektor języka rosyjskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Po kilku miesiącach pracy z Pauliną widzę praktyczne efekty - znacznie swobodniej porozumiewam się w języku rosyjskim. Teraz to nie tylko podstawowa komunikacja, ale coraz większa przyjemność z poznawania nowych ludzi mówiących w tym języku. Każde spotkanie z Pauliną to pełen profesjonalizm, życzliwość i cierpliwość. Imponuje mi zarówno Jej znajomość języka, jak i wiedza o zwyczajach, mentalności i kraju naszych wschodnich sąsiadów. A ponieważ zapragnęłam zobaczyć to na własne oczy, część moich wakacji spędzę w Rosji. I wiem, że dzięki Paulinie poradzę sobie nawet tam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2018

Bardzo długo szukałam dobrego lektora języka rosyjskiego. Zajęcia z Pauliną spełniły wszystkie moje oczekiwania. Każdorazowo lekcje dostosowane są do moich potrzeb. Tematy są bardzo interesujące i dostosowane do moich zainteresowań. Na zajęcia uczęszczam od kilku lat. Mimo to Paulina nadal mnie zaskakuje coraz to nowymi tematami. Zawsze jest doskonale przygotowana i potrafi zmotywować do nauki. Zdecydowanie polecam.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2018

Język rosyjski z Pauliną to zdecydowanie moje ulubione zajęcia. Miałam okazję uczyć się już z wieloma korepetytorami i nie spotkałam do tej pory równie profesjonalnej a przy tym przyjaznej osoby. Każde zajęcia to zastrzyk nowej, praktycznej wiedzy oraz energii do nauki :) Idealnie wyważone proporcje między gramatyką,leksyką, czytaniem i konwersacjami oraz indywidualne podejście do ucznia sprawiają, że szybko zauważyłam postępy i do kolejnych zajęć podchodzę z coraz większym entuzjazmem :) Gorąco polecam !!!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2018

Na zajęcia z Pauliną uczęszczam od roku i jestem bardzo zadowolona. Duży profesjonalizm, zawsze świetnie i indywidualnie dobrane materiały, duża różnorodność i zero nudy. Nauczycielka wymagająca i kładąca nacisk na konwersacje, przy czym potrafiąca prowadzić zajęcia w niezwykle przyjaznej atmosferze, dzięki czemu zawsze jest ochota na więcej ;)
Jeśli szukasz korepetytorki z języka rosyjskiego to nie masz co się zastanawiać. Dzwoń i zaczynaj swoją przygodę.
Nauka z Pauliną to przyjemność, dlatego gorąco polecam.

avatar
Julianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2017

Bardzo polecam zajęcia! Naprawdę super atmosfera, wysoki poziom, ciekawostki z zakresu wiedzy kulturowej oraz duży nacisk na praktyczne zastosowanie języka. Jeszcze z żadnym nauczycielem nie pracowało mi się tak dobrze. Jeśli już tu jesteś i szukasz korepetytora z rosyjskiego, to nie zastanawiaj się dłużej i dzwoń do Pani Pauliny.
:)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2017

Gorąco polecam zajęcia z Pauliną. Każde zajęcia sa świetnie przygotowane a czas wypełniony intensywna nauką. Paulina kładzie duży nacisk na konwersacje na każdy temat ale końcówek też nie pozwoli mylić ;-) Paulina wie jak uczyć żeby nauka była efektywna i nigdy się nie nudziła. Prawdziwy profesjonalizm (ale w luźnej atmosferze).

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2017

Polecam wszystkim początkującym w języku rosyjskim. Lekcje przygotowywane pod twój poziom. Materiały do nauki rosyjskiego są przygotowywane i dostarczane przez Paulinę. Zajęcia prowadzone ciekawie i w miłej atmosferze, nie ma rutyny. Szczerze polecam !!!

avatar
Mrc
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2017

Polecam wszystkim zajęcia z Pauliną. Zawsze jest świetnie przygotowana do zajęć, oferuje różnorodne materiały i ciekawie prowadzi zajęcia. Przy odrobinie dobrej woli i samozaparcia ze strony ucznia postępy w nauce rosyjskiego gwarantowane ;

avatar
Mariusz i Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2017

Jeżeli trafiłeś na tę stronę to mam dobra wiadomość. Nie musisz już dalej szukać nauczyciela rosyjskiego. Dzwoń do Pauliny i umawiaj się na zajęcia.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2017

Bardzo polecam zajęcia z Panią Pauliną! Jest najlepszą korepetytorką jaką znam. Zajęcia prowadzi na wysokim poziomie ale dostosowanym do możliwości ucznia, dysponuje ogromną wiedzą i świetnymi materiałami dydaktycznymi. Jest nauczycielem z doświadczeniem i wspaniałym podejściem. Zajęcia odbywają się zawsze w miłej atmosferze i motywują do nauki. Serdecznie polecam Panią Paulinę zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z językiem rosyjskim, ale także dla zaawansowanych.:)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2017

Polecam Paulinę jako świetnego nauczyciela, zawsze super przygotowanego do zajęć, dysponująca własnymi materiałami przygotowanymi pod ucznia. Przykład: Nie wiem, czy ktoś nauczyłby mnie jak poprawnie przeczytać np. достопримечательность :) Dzięki Paulinie i pilnowaniu przez nią poprawnej wymowy udało się to zrobić. Mega profesjonalizm.

avatar
MONIKA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2017

Znakomita korepetytorka-najlepsza jaką miałam podczas swojej kilkuletniej edukacji języka rosyjskiego.
Gorąco polecam zarówno osobom rozpoczynającym przygodę z tym językiem jak i osobom chcącym podszkolić swój język. Zajęcia są dostosowywane indywidualnie do poziomu ucznia, jego predyspozycji/możliwości. Różnorodność materiałów oferowanych przez Panią Paulinę oraz obszerny zakres tematyczny pozwala na rozwinięcie języka względem wybranej dziedziny/tematu. Moja kilkuletnia współpraca z Panią Pauliną trwa do dzisiaj i mogę z całą pewnością zagwarantować że jest to korepetytor jakich mało w mieście. Każde zajęcia to niezapomniana przygoda z językiem/kulturą Rosyjską-to wielka przyjemność i zadowolenie z efektów tych spotkań. Nie wahaj się jeśli interesuje cię ten język-trafisz pod najlepszą opiekę super korepetytorki -mistrzyni pomagającej rozwinąć skrzydła, potrafiącej przełamać blokadę nieśmiałości mówienia-nim się obejrzysz a na spotkaniach z nią będziesz opowiadać o swoim minionym tygodniu oczywiście po rosyjsku:) bardzo polecam

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2017

Świetna nauczycielka. Prowadzi ciekawe zajęcia, oferuje dużo różnych materiałów. Z pomocą Pauliny udało mi się przygotować i zdać egzamin, na którym bardzo mi zależało. Uczęszczam na zajęcia od 2,5 roku, wcześniej nie miałem styczności z językiem rosyjskim. Jestem bardzo zadowolony, polecam.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2016

Zajęcia z Pauliną są godne polecenia. Lekcje rozwijają wszechstronnie w zakresie konwersacji, pisania, zagadnień gramatycznych etc. Profesjonalne przygotowanie Pauliny, jej wiedza, indywidualne podejście do każdego ucznia i mnogość posiadanych przez nią materiałów, sprawiają, że nauka rosyjskiego jest czystą przyjemnością, a postępy w poszerzaniu znajomości języka przychodzą szybko.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.