Paulina Walczuk

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Wrocław
Warszawa
Kraków
Gdańsk
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Привет всем! :) Zapraszam na zajęcia z języka rosyjskiego we Wrocławiu oraz online (Skype, WhatsApp, Teams). Przygotowanie do egzaminów TRKI, TELC, STANAG.

Jestem absolwentką filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Już jako nastolatka płynnie mówiłam po rosyjsku. Wielokrotnie odwiedzałam Rosję, Ukrainę, Białoruś, Gruzję itd. Od czternastu lat łączę pasję  z pracą, jestem lektorem i korepetytorem języka rosyjskiego. Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe oraz zajęcia dla pracowników firm. Uczę dzieci, młodzież i dorosłych.
Na zajęciach największy nacisk kładę na mówienie.

Oprócz efektywnej nauki gwarantuję przyjazną i bezstresową atmosferę. Każdy uczeń jest dla mnie ważny i dlatego dla każdego z moich kursantów przygotowuję indywidualny plan nauczania. Posiadam bogaty zbiór materiałów dydaktycznych: książek, ćwiczeń, nagrań, filmów, czasopism.

Oferuję zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania:

 •   nauka od podstaw
 •   przygotowanie do egzaminu z języka rosyjskiego
 •   przygotowanie do egzaminu maturalnego
 •   STANAG, TRKI, TELC
 •   konwersacje
 •   język rosyjski w sferze biznesu i medycyny
 •   język rosyjski dla pracowników firm
 •   przygotowanie do egzaminu na filologię rosyjską
 •   pomoc doraźna, nadrabianie zaległości
 •   przygotowanie do wyjazdu za granicę

Nauka u ucznia, nauczyciela lub online.
Elastyczne godziny zajęć, od rana do wieczora, również w weekendy.
Wszystkie materiały dydaktyczne są wliczone w cenę zajęć.

Cennik:

 • 60 min – 70 zł
 • 90 min – 100 zł
 • 120 min – 130 zł

Dojazd do ucznia +10 zł

Kontakt:

 • telefoniczny: 796 836 283 (jeżeli nie odbieram, bardzo proszę o wiadomość sms lub e-mail, na pewno odpowiem).
 • Skype: Paulina Rosyjski

 

Wystawiam faktury.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota10:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2010 - aktualnie
Lektor języka rosyjskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 31
avatar
Adela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2024

Paulina ma świetne przygotowanie merytoryczne i dysponuje bardzo dużą bazą materiałów: tekstów, ćwiczeń, filmików itp., które proponuje według potrzeb/poziomu/zainteresowań ucznia.
Jest osobą kontaktową; prowadzi rozmowę w naturalny, niewymuszony sposób, na różne tematy.
W mojej ocenie jest wymagającym lektorem, który potrafi motywować do pracy podczas lekcji oraz pracy własnej.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2023

Paulina to nauczycielka bardzo zaangażowana, zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć. Posiada dużo interesujących i różnych materiałów do nauki j. rosyjskiego. Paulina przygotowała mnie do zdania egzaminu stanag poziom 2 w zaledwie kilka miesięcy. Dziękuję i pozdrawiam Paulino Rafał;)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2023

Mialam przyjemnosc miec zajecia z Pania Paulina przez dluzszy czas. Pani Paulina dostosowuje zajecia do ucznia, potrafi zmotywowac do nauki i swietnie tlumaczy gramatyke. Dzieki Pani Paulinie wladam jezykiem rosyjskim na poziomie bardzo dobrym. Jesli ktos naprawde chce sie nauczyc jezyka to polecam.

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2023

Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z Pauliną. Na swojej ścieżce edukacji miałam okazję pracować z wieloma lingwistami, mam wysokie wymagania i oczekiwania w stosunku do moich nauczycieli a Paulina spełnia je wszystkie, zarówno pod kątem merytorycznym jak i personalnym. Stanowi bardzo rzadką kombinację nauczyciela wymagającego oraz wyrozumiałego. Dodatkowy plus za holistyczne podejście do zajęć. Paulina bowiem nie uczy samego "suchego" języka, ale swojego ucznia dosłownie zanurza w rosyjskiej kulturze, obyczajowości i tradycji. Abstrahując od faktu, że w ilości materiałów od Pauliny można naprawdę utonąć. :-)

avatar
Witold
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2023

Pani Paulina jest wspaniałą nauczycielką języka rosyjskiego i mistrzem w swoim fachu. Jest bardzo profesjonalna i kompetentna, a jej lekcje są ciekawe i angażujące. Atmosfera na zajęciach jest luźna, co sprawia, że nauka jest przyjemna i bezstresowa. Pani Paulina ma dużo wiedzy i doświadczenia, co widać w jej sposobie prowadzenia zajęć i w jej wyjaśnieniach trudnych zagadnień. Zakres materiału dobrany jest pod potrzeby i upodobania ucznia, co jest bardzo ważne dla efektywnej nauki. Pani Paulina posiada również świetne poczucie humoru, co sprawia, że zajęcia są jeszcze bardziej przyjemne. Do tego ma ładnego kota, który czasami gości na lekcjach i dodaje uroku całemu spotkaniu. Pani Paulina jest również pasjonatką języka rosyjskiego i zaraża swoją pasją swoich uczniów. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy i mogę szczerze polecić panią Paulinę jako nauczyciela języka rosyjskiego. Ocena: 5/5.

avatar
Luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2022

Zaczęłam lekcje z Paulina w 2020roku i jestem bardzo zadowolona. Zawsze jest profesjonalnie przygotowana do zajęć a przede wszystkim skutecznie naucza z naciskiem na rozwój słownictwa i i płynności wypowiedzi. Bardzo polecam.

avatar
Sambor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2022

Ponad rok temu zacząłem zajęcia z Pauliną i jestem bardzo zadowolony. Atmosfera jest miła i przyjacielska, a wybór tekstów i zadań jest dużo ciekawszy, niż w typowych podręcznikach językowych. Paulina uczy nie tylko języka, ale też rosyjskiej kultury, przez co nowe słownictwo i sporo zagadnień gramatycznych nieświadomie zapamiętuję przy okazji czytania i rozmowy o rosyjskich zwyczajach.

Do tego Paulina ma rzadki wśród nauczycieli talent poprawiania wypowiedzi ucznia bez przerywania ich.

Bardzo polecam :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2021

Zajęcia z Pauliną zaczęłam już prawie 2 lata temu i jestem bardzo zadowolona, że przez przypadek znalazłam tak dobrego nauczyciela. Jeśli chodzi o prowadzenie zajęć to zawsze temat dobrany jest w taki sposób, żeby pokazać nie tylko gramatykę, słownictwo, ale też kulturę Rosji. Tempo dostosowane jest do postępów, które mimo małej ilości czasu po mojej stronie pojawiają się naprawdę regularnie. Wszystkie błędy są wyłapywane od razu, szczególnie te podczas mówienia, co bardzo szybko wpływa na poprawę akcentu i sposobu mówienia.

Paulina jest też bardzo wyrozumiała, cierpliwa i buduje w uczniu pewność siebie, jeśli chodzi o umiejętności językowe. Najfajniejsze jednak jest to, że z nauki języka potrafi stworzyć naprawdę przyjemny sposób na wykorzystanie czasu, a nie tylko wałkowanie gramatyki i słownictwa.

Bardzo polecam, bo postępy z Pauliną robi się szybko i bezstresowo :)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2021

Zacząłem lekcje z Pauliną w styczniu 2021, gdyż chciałem uzyskać jakieś potwierdzenie znajomości języka, ale miałem dużo braków (byłem wtedy mniej więcej na poziomie B1 plus). Najwięcej problemów sprawiały mi pisanie i gramatyka.

Lekcje są optymalnie dostosowane do poziomu słuchacza. Dużo ciekawych konwersacji, ćwiczeń, nie ma problemu z terminowym sprawdzaniem próbnych testów czy też domowych prac pisemnych. Co więcej, każdy błąd zwykle jest dość szczegółowo omawiany, co skutecznie poszerza językowe tajniki. ;)

Po kilku miesiącach regularnych spotkań online, w drugiej połowie maja podszedłem do egzaminu TELC z języka rosyjskiego na poziomie B2. Zdałem na 5!

Serdecznie polecam! :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2021

Praca z Panią Pauliną to czysta przyjemność. Przygotowywała mnie do egzaminu, który zdałam 13 marca: pisanie- 93%, leksyka i gramatyka-90%, czytanie- 87%, słuchanie-92%, mówienie-90%. Jestem mega zadowolona. Pani Paulinka potrafiła mnie zdyscyplinować. Zajęcia mijały szybciutko w przemiłej atmosferze. Profesjonalistką. Gorąco polecam!!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2021

Paulina to korepetytor zdecydowanie godny polecenia! Bardzo duża wiedza językowa, przygotowanie od strony dydaktycznej oraz przede wszystkim pasja do języka rosyjskiego, której nie sposób od razu nie zauważyć. Zajęcia prowadzi w przyjemnej atmosferze co zdecydowanie pomaga przełamać opory do mówienia w obcym języku. Ponadto dużą zaletą jest to, że Paulina z zaangażowaniem wynajduje coraz to nowsze i ciekawsze materiały dydaktyczne, co pozwala nie tylko uczyć się języka efektywniej, ale również dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o Rosji, jej kulturze itd. Nigdy nie zdarzyło mi się (pomimo ponad roku zajęć) poczuć znużenia podczas nauki rosyjskiego. Serdecznie polecam!

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2020

Z Pauliną pracuję już od roku, ucząc się rosyjskiego dla siebie. Zaczęłyśmy od spotkań twarzą w twarz, zawsze w miłej atmosferze z filiżanką herbaty, później ze względu na warunki przestawiłyśmy się na spotkania online, które z początku nie były dla mnie "tym samym co wcześniej", jednak Paulina przekonała mnie do tej formy i myślę, że teraz ciężko byłoby mi teraz wrócić. Po roku czasu jestem w stanie płynnie opowiedzieć o swoim dniu, wypowiedzieć swoje zdanie na dany temat i ze swobodą odpowiadać na zadawane pytania. Przeszłyśmy praktycznie całą gramatykę, a dodatkowo poszerzyłam swój zasób słownictwa. To co bardzo cenię w Paulinie to pozytywne podejście do zajęć nigdy nie krytykuje, nie wprawia w stres, umie wytłumaczyć każdą kwestię nawet na kilka różnych sposobów, ma ogromną wiedzę z zakresu języka.
Dzięki niej mogę pracować nad swoim marzeniem o płynnej komunikacji po rosyjsku ;)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2020

Zajęcia z Pauliną to czysta przyjemność. Polecam każdemu kto rozważa naukę rosyjskiego. Jest miło i konkretnie. Lekcje odbywają się systematycznie dzięki czemu widać progres. Dzięki dobrej atmosferze, nie ma stresu podczas mówienia. Zadania od Pauliny są zróżnicowane i zawsze wiadomo, co należy przygotować na kolejne zajęcia. Potrafi też polecić dobrą książkę, film czy serial, co pozwala jeszcze bardziej wciągnąć się w klimat.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2020

Paulina to nauczyciel z powołania, najlepszy z jakim miałem do czynienia w trakcie całej swojej edukacji. Jest bardzo wymagająca, ale przy tym cierpliwa oraz naprawdę potrafi zmotywować do nauki. Dzięki temu, że Paulina potrafi jasno wytłumaczyć każde zagadnienie gramatyczne oraz posiada zarówno ogromną wiedzę dotyczącą języka, jak i samej Rosji, stale robię postępy (pomimo bardzo ograniczonej ilości czasu, jaki mogę poświęcić na rosyjski w trakcie tygodnia). Dodajmy do tego, że jest też przesympatyczną, życzliwą osobą. Gorąco polecam wszystkim chcącym uczyć się języka rosyjskiego.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2020

Odkąd pierwszy raz przyszłam na zajęcia do Pani Pauliny, już wtedy wiedziałam że będzie super. Zajęcia są w dogodnych godzinach, atmosfera jest bardzo miła, a sama Pani wykazuje się profesjonalnym podejściem do swoich uczniów. Między nauczycielem a uczniem wytwarza się bardzo dobra relacja. Bardzo lubię przychodzić na zajęcia do Pani Pauliny, sprawia mi to ogromną radość i jak tam przychodzę to wiem, że choć na tę małą chwilę mogę się odciąć od świata i rozmawiać w języku, który uwielbiam.
Podsumowując, bardzo się cieszę że to właśnie Pani Paulina uczy mnie tego języka.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2020

Super zajęcia w miłej atmosferze. Chodzę do Pauliny już od kilku lat i zawsze udaję się na zajęcia z dużą przyjemnością. Paulina dobiera tematy w zależności od zainteresowań ucznia, jest otwartym i cierpliwym nauczycielem. W przystępny i zrozumiały sposób przekazuje wiedzę o języku, ale także, co jest dla mnie dużym plusem, o kulturze i zwyczajach w Rosji. Szczerze polecam :)

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2019

Bardzo polecam zajęcia z Pauliną. Przebiegają one zawsze w miłej atmosferze, bez stresu, prowadzone są w różnorodny i ciekawy sposób. Dzięki systematycznej pracy z Pauliną udało mi się znacząco poprawić znajomość języka rosyjskiego, jak i zyskać większą pewność siebie jeżeli chodzi o mówienie. Jeszcze raz szczerze polecam! :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Po kilku miesiącach pracy z Pauliną widzę praktyczne efekty - znacznie swobodniej porozumiewam się w języku rosyjskim. Teraz to nie tylko podstawowa komunikacja, ale coraz większa przyjemność z poznawania nowych ludzi mówiących w tym języku. Każde spotkanie z Pauliną to pełen profesjonalizm, życzliwość i cierpliwość. Imponuje mi zarówno Jej znajomość języka, jak i wiedza o zwyczajach, mentalności i kraju naszych wschodnich sąsiadów. A ponieważ zapragnęłam zobaczyć to na własne oczy, część moich wakacji spędzę w Rosji. I wiem, że dzięki Paulinie poradzę sobie nawet tam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2018

Bardzo długo szukałam dobrego lektora języka rosyjskiego. Zajęcia z Pauliną spełniły wszystkie moje oczekiwania. Każdorazowo lekcje dostosowane są do moich potrzeb. Tematy są bardzo interesujące i dostosowane do moich zainteresowań. Na zajęcia uczęszczam od kilku lat. Mimo to Paulina nadal mnie zaskakuje coraz to nowymi tematami. Zawsze jest doskonale przygotowana i potrafi zmotywować do nauki. Zdecydowanie polecam.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2018

Język rosyjski z Pauliną to zdecydowanie moje ulubione zajęcia. Miałam okazję uczyć się już z wieloma korepetytorami i nie spotkałam do tej pory równie profesjonalnej a przy tym przyjaznej osoby. Każde zajęcia to zastrzyk nowej, praktycznej wiedzy oraz energii do nauki :) Idealnie wyważone proporcje między gramatyką,leksyką, czytaniem i konwersacjami oraz indywidualne podejście do ucznia sprawiają, że szybko zauważyłam postępy i do kolejnych zajęć podchodzę z coraz większym entuzjazmem :) Gorąco polecam !!!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2018

Na zajęcia z Pauliną uczęszczam od roku i jestem bardzo zadowolona. Duży profesjonalizm, zawsze świetnie i indywidualnie dobrane materiały, duża różnorodność i zero nudy. Nauczycielka wymagająca i kładąca nacisk na konwersacje, przy czym potrafiąca prowadzić zajęcia w niezwykle przyjaznej atmosferze, dzięki czemu zawsze jest ochota na więcej ;)
Jeśli szukasz korepetytorki z języka rosyjskiego to nie masz co się zastanawiać. Dzwoń i zaczynaj swoją przygodę.
Nauka z Pauliną to przyjemność, dlatego gorąco polecam.

avatar
Julianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2017

Bardzo polecam zajęcia! Naprawdę super atmosfera, wysoki poziom, ciekawostki z zakresu wiedzy kulturowej oraz duży nacisk na praktyczne zastosowanie języka. Jeszcze z żadnym nauczycielem nie pracowało mi się tak dobrze. Jeśli już tu jesteś i szukasz korepetytora z rosyjskiego, to nie zastanawiaj się dłużej i dzwoń do Pani Pauliny.
:)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2017

Gorąco polecam zajęcia z Pauliną. Każde zajęcia sa świetnie przygotowane a czas wypełniony intensywna nauką. Paulina kładzie duży nacisk na konwersacje na każdy temat ale końcówek też nie pozwoli mylić ;-) Paulina wie jak uczyć żeby nauka była efektywna i nigdy się nie nudziła. Prawdziwy profesjonalizm (ale w luźnej atmosferze).

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2017

Polecam wszystkim początkującym w języku rosyjskim. Lekcje przygotowywane pod twój poziom. Materiały do nauki rosyjskiego są przygotowywane i dostarczane przez Paulinę. Zajęcia prowadzone ciekawie i w miłej atmosferze, nie ma rutyny. Szczerze polecam !!!

avatar
Mrc
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2017

Polecam wszystkim zajęcia z Pauliną. Zawsze jest świetnie przygotowana do zajęć, oferuje różnorodne materiały i ciekawie prowadzi zajęcia. Przy odrobinie dobrej woli i samozaparcia ze strony ucznia postępy w nauce rosyjskiego gwarantowane ;

avatar
Mariusz i Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2017

Jeżeli trafiłeś na tę stronę to mam dobra wiadomość. Nie musisz już dalej szukać nauczyciela rosyjskiego. Dzwoń do Pauliny i umawiaj się na zajęcia.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2017

Bardzo polecam zajęcia z Panią Pauliną! Jest najlepszą korepetytorką jaką znam. Zajęcia prowadzi na wysokim poziomie ale dostosowanym do możliwości ucznia, dysponuje ogromną wiedzą i świetnymi materiałami dydaktycznymi. Jest nauczycielem z doświadczeniem i wspaniałym podejściem. Zajęcia odbywają się zawsze w miłej atmosferze i motywują do nauki. Serdecznie polecam Panią Paulinę zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z językiem rosyjskim, ale także dla zaawansowanych.:)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2017

Polecam Paulinę jako świetnego nauczyciela, zawsze super przygotowanego do zajęć, dysponująca własnymi materiałami przygotowanymi pod ucznia. Przykład: Nie wiem, czy ktoś nauczyłby mnie jak poprawnie przeczytać np. достопримечательность :) Dzięki Paulinie i pilnowaniu przez nią poprawnej wymowy udało się to zrobić. Mega profesjonalizm.

avatar
MONIKA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2017

Znakomita korepetytorka-najlepsza jaką miałam podczas swojej kilkuletniej edukacji języka rosyjskiego.
Gorąco polecam zarówno osobom rozpoczynającym przygodę z tym językiem jak i osobom chcącym podszkolić swój język. Zajęcia są dostosowywane indywidualnie do poziomu ucznia, jego predyspozycji/możliwości. Różnorodność materiałów oferowanych przez Panią Paulinę oraz obszerny zakres tematyczny pozwala na rozwinięcie języka względem wybranej dziedziny/tematu. Moja kilkuletnia współpraca z Panią Pauliną trwa do dzisiaj i mogę z całą pewnością zagwarantować że jest to korepetytor jakich mało w mieście. Każde zajęcia to niezapomniana przygoda z językiem/kulturą Rosyjską-to wielka przyjemność i zadowolenie z efektów tych spotkań. Nie wahaj się jeśli interesuje cię ten język-trafisz pod najlepszą opiekę super korepetytorki -mistrzyni pomagającej rozwinąć skrzydła, potrafiącej przełamać blokadę nieśmiałości mówienia-nim się obejrzysz a na spotkaniach z nią będziesz opowiadać o swoim minionym tygodniu oczywiście po rosyjsku:) bardzo polecam

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2017

Świetna nauczycielka. Prowadzi ciekawe zajęcia, oferuje dużo różnych materiałów. Z pomocą Pauliny udało mi się przygotować i zdać egzamin, na którym bardzo mi zależało. Uczęszczam na zajęcia od 2,5 roku, wcześniej nie miałem styczności z językiem rosyjskim. Jestem bardzo zadowolony, polecam.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2016

Zajęcia z Pauliną są godne polecenia. Lekcje rozwijają wszechstronnie w zakresie konwersacji, pisania, zagadnień gramatycznych etc. Profesjonalne przygotowanie Pauliny, jej wiedza, indywidualne podejście do każdego ucznia i mnogość posiadanych przez nią materiałów, sprawiają, że nauka rosyjskiego jest czystą przyjemnością, a postępy w poszerzaniu znajomości języka przychodzą szybko.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.