Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Pułtusk

Patrycja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Patrycja

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 03.2015
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Magister
Farmacja
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2017

Jestem bardzo zadowolona. Pani Partycja ma dużo cierpliwości i w krótkim czasie przygotowała mnie do trudnego egzaminu. Posiada wiele materiałów dodatkowych oraz opracowuje bardzo dokładne notatki, które są napisane w prosty i zrozumiały sposób.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Zdecydowanie polecam! Zdałam rozszerzoną chemię w tym roku na 82% dzięki pani Patrycji. Zawsze miła atmosfera, herbatka i dużo testów maturalnych do rozwiązywania :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Bardzo polecam!!! dzięki zajęciom z Patrycją zdałam maturę na 93%, pomogła mi świetnie przygotować do matury, przygotowywała testy z każdego działu, zadania maturalne lekcje były prowadzone w miłej atmosferze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.