Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Pułtusk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia70 - 120 / 60 min

Patrycja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Witam Serdecznie.
Udzielę korepetycji z chemii. Przygotowanie do matury. Poziom podstawowy i rozszerzony.
Powtórka całego materiału ze zwróceniem szczególnej uwagi na zagadnienia maturalne. Udostępniam materialy do nauki, wiele testów maturalnych. Wspólne rozwiązywanie matur z minionych lat, omawianie zagadnień zgodnie z maturalnym kluczem odpowiedzi.
Posiadam 10 letnie doświadczenie w przygotowaniu do matury. Moi uczniowie mogą pochwalić się świetnymi wynikami nawet ponad 90% z rozszerzenia.
Zapraszam również uczniów gimnazjum, liceum w celu przygotowania do kartkówek, sprawdzianów
Prowadzę zajęcia online z wykorzystaniem wirtualnej tablicy i Skype. 

799494768

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 19:00
Wtorek15:00 - 19:00
Środa15:00 - 19:00
Czwartek15:00 - 19:00
Piątek15:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 03.2015
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Magister
Farmacja
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2020

Ciepło wspominam korepetycje u Pani Patrycji. Jest to super miła i troskliwa osóbka. Szybko przerobiony materiał mimo sporych braków wiedzy z mojej strony. Udostępniane materiały są konkretne, przejrzyste fajnie się z nich korzysta, także teraz na studiach. Zdecydowanie polecam

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2020

Bardzo polecam Panią Patrycję jako korepetytorkę. Świetnie przygotowała mnie do matury oraz olimpiady chemicznej. Dzięki temu dostałem się na wymarzone studia. Poza tym atmosfera na zajęciach jest super. Dużo dodatkowych materiałów, dokładne tłumaczenie dlaczego jest tak a nie inaczej. Polecam każdemu maturzyście i nie tylko.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2017

Jestem bardzo zadowolona. Pani Partycja ma dużo cierpliwości i w krótkim czasie przygotowała mnie do trudnego egzaminu. Posiada wiele materiałów dodatkowych oraz opracowuje bardzo dokładne notatki, które są napisane w prosty i zrozumiały sposób.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Zdecydowanie polecam! Zdałam rozszerzoną chemię w tym roku na 82% dzięki pani Patrycji. Zawsze miła atmosfera, herbatka i dużo testów maturalnych do rozwiązywania :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Bardzo polecam!!! dzięki zajęciom z Patrycją zdałam maturę na 93%, pomogła mi świetnie przygotować do matury, przygotowywała testy z każdego działu, zadania maturalne lekcje były prowadzone w miłej atmosferze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.