Mark Saunders

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Rumia
Reda
Wejherowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,
z chęcią pomogę uzyskać oczekiwane wyniki. Pokaże jak rozwinąć myślenie matematyczne, ale też mogę przetłumaczyć ten przedmiot na tak zwany chłopski rozum.

Pierwsza godzina za połowę ceny. 

O mnie

Ukończyłem liceum ogólnokształcące z bardzo dobrymi wynikami na maturze. Z matematyki rozszerzonej uzyskałem 98%. Udzielaniem korepetycji zajmuje się od 6 lat.
Uważam, że w każdej osobie jest potencjał do zrozumienia przedmiotów ścisłych, tylko u niektórych osób jest on bardziej zakopany. Nie ma rzeczy niemożliwych, a co raz zostało zakryte poprzez gorszych nauczycieli w szkole lub po prostu przez brak chęci do nauki, ja postaram się odkopać. Jeśli uczeń wykazuje chęci do pracy to gwarantuje poprawę rezultatów.
Byłem laureatem kilku konkursów przedmiotowych i olimpiad, więc z przyjemnością pomogę się do nich przygotować.Mogę również uczyć osoby podchodzące do matury (podstawowej lub rozszerzonej) lub egzaminu ósmoklasisty. Jeśli problem leży w zrozumieniu podstaw i zdaniu do następnej klasy to też chętnie pomogę.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 22:00
Wtorek15:00 - 22:00
Środa15:00 - 22:00
Czwartek15:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Politechnika Gdańska
Inżynieria mechaniczno-medyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2019

Bardzo dobrze uczy serdecznie polecam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.